پوریا یلی یکی از والیبالیست های معروف ایرانی است که این روز ها طرفداران زیادی را نیز بدست آورده است.

پوریا یلی کیست؟

پوریا یلی کیست؟

در مورد بیوگرافی پوریا یلی می توان این گونه بیان کرد که او یکی از والیبالیست های سرشناس ایرانی است که برای تیم پیکان و تیم ملی والیبال مردان ایران بازی می‌ کند. برای خیلی از مردم سوالی که به وجود می آید، این است که پوریا چند سال دارد؟ در رابطه با سن پوریا باید بگوییم که او متولد ۱ بهمن سال ۱۳۷۷ در شهر قوچان است. وزن او ۸۱ کیلو گرم و قد پوریا ۲/۰۹ سانتی متر می باشد. با مراجعه به ویکی پدیا پوریا می توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با او بدست آورید.

آدرس پیج اینستاگرام پوریا یلی چیست؟

امروزه پوریا یلی اینستا را به یک پل ارتباطی قوی بین خود و طرفدارانش تبدیل کرده است، حال اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این والیبالیست را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت جستجو این برنامه مراجعه نمایید. هم چنین برای پیدا کردن آدرس یوتیوب پوریا نیز می‌ توانید همانند اینستاگرام به قسمت جستجوی یوتیوب مراجعه کنید. با مراجعه به یوتیوب او می توانید مصاحبه پوریا را نیز مشاهده نمایید.

عکس های پوریا یلی را در کجا ببینیم؟

این روز ها پوریا به یکی از معروف ترین بازیکنان تبدیل شده است که طرفداران زیادی نیز دارد، به همین دلیل خیلی از طرفداران او تمایل دارند تا عکس پوریا را مشاهده کنند. اگر به شبکه‌ های مجازی او مراجعه نمایید، می‌ توانید عکس‌ های پوریا را مشاهده کنید. هم چنین اگر به اینترنت مراجعه نمایید نیز می‌ توانید عکس‌ های مختلفی از این بازیکن را مانند ماشین پوریا یلی را به راحتی جستجو کنید. هم چنین می توانید علاوه بر عکس اطلاعاتی در رابطه با پوریا یلی و همسرش، ارتفاع اسپک پوریا و یا حتی صابر کاظمی را بدست آورید و یا به مشاهده قسمت هایی از پوریا در خندوانه و پوریا در برنامه وقتشه بپردازید.

این مطلب را هم بخوانید
وین بت 90 (WinBet) آدرس جدید و راهنمای فعال سازی بونوس

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

پوریا هم اکنون برای تیم پیکان بازی می کند و یکی از والیبالیست های خوب این تیم به شمار می رود.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

برخی از منابع بیان کرده اند پوریا از والیبالیست های گران قیمت می باشد، البته در رابطه با درآمد این والیبالیست اطلاعاتی در اینترنت در دسترس نمی باشد.

پوریا یلی در کدام تیم است؟

او در والیبال توانسته به موفقیت های زیادی برسد و در حال حاضر در تیم پیکان بازی می کند.

پوریا یلی چرا به تیم ملی دعوت نشد؟

تیم ملی والیبال ایران اردوی خود را با دعوت از چندین بازیکن شروع کرد که متاسفانه از پوریا دعوت نشد. در مصاحبه پوریا که مدتی قبل با او انجام شده بود، این بازیکن در رابطه با این موضوع صحبت کرده است.

سوالات متداول

 1. پوریا یلی کیست؟

  او یکی از والیبالیست های معروف اهل ایران است.

 2. قد پوریا چند سانتی متر است؟

  قد او ۲/۰۹ سانتی متر است.

 3. چگونه می توان عکس های این والیبالیست را مشاهده کرد؟

  برای مشاهده عکس های او می توانید به اینترنت مراجعه کنید.

 4. او متولد چه سالی است؟

  متولد یک بهمن ۱۳۷۷ است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]