احلام خواننده مشهور می باشد که آهنگ هایی به دو زبان عربی و فارسی خوانده است. او به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرم با ایجاد حواشی در فضای مجازی نظرات بسیاری از کاربران را به طرف خود جلب کرده است. گفته می شود که او در ابتدا در رشته فوتبال فعالیت می کرده است و سابقه بازی در لیگ برتر خلیج فارس کشور در بخش بانوان را نیز در کارنامه دارد. پس از مدتی فوتبال را کنار می گذارد و به رشته موسیقی روی می آورد و برای دنبال کردن این هدف خود از ایران به دبی مهاجرت می کند. او با ضبط و عرضه آهنگی به نام شیطون اسم و رسمی برای خود دست و پا می کند. در حال حاضر آهنگ های او که به سبک شاد و جوان پسند می باشد، در بین عموم طرفداران بسیاری دارد. برای آگاهی از بیوگرافی جالب او به ادامه مقاله توجه کنید.

بیوگرافی این اینفلوئنسر

بیوگرافی احلام خواننده

این اینفلوئنسر متولد سال ۱۳۷۰ می باشد و شهر زادگاهش اصفهان است. در دوران کودکی زمانی که با دوستانش به بیرون می رفت، همه از او می خواستند که ترانه ای برایشان بخواند. این سلبریتی به دلیل اینکه صدای خوبی داشت ترانه ای را که بلد بود را می خواند و همه به او گوش می دادند. خوانندگی برای او بیشتر مانند سرگرمی بود و هیچ برنامه ای برای آینده نداشت. یک روز تصمیم می گیرد که سفر کند و از ایران برای همیشه می رود. وی در شهر دبی ساکن است و در ابتدا قصد داشت برگردد اما به دلیل پیشنهادهای خوبی که داشت، ماندگار شد.

پس از آن، چند آهنگ را روانه بازار کرد و یکی از معروفترین آنها موزیکی به نام یلیزمنی خیالک بود. از دیگر آهنگ های این خواننده می توان به بهترین، پشیمونم، برگرد و دل دیوونه اشاره کرد.

احلام اینستا

اینستاگرام احلام

این خواننده زن ایرانی پس از اینکه وارد شهر دبی شد، دچار افسردگی شد و به دنبال دوست و آشنا برا صحبت کردن می گشت. او از زادگاه خود دور شده بود و از آنجایی که فردی اجتماعی بود با وجود اینکه زبان عربی نیز یاد داشت، اما تنها بود. به همین دلیل به شبکه های اجتماعی روی آورد و از این طریق با دوستان خود در ایران ارتباط می گرفت. وی با ایجاد اکانتی به نام خود از هم با دوستانش صحبت می کرد و هم اینکه کارهای خود را برای طرفدارانش منتشر می کرد. برای دنبال کردن اینستاگرام احلام می توایند از این لینک استفاده کنید.

اینستاگرام احلام

افراد مشهور زیادی از طریق شبکه اجتماعی درآمدهای کلانی را به جیب زده اند که می توان به امیر تتلو اشاره کرد. این اینفلوئنسر نیز که به تازگی راه تبلیغات از طریق فضای مجازی را یاد گرفته بود، آثار و موزیک های خود را با هوادانش به اشتراک می گذاشت. او همچنین تلاش می کرد تا صفحه شخصی خود را به دیگران نیز معرفی کند و در صدد این بود تا روز به روز تعداد فالورهای خود را افزایش دهد. در اکانت وی می توانید عکس هایی از این خواننده زیبا را با استایل و تیپ های عربی و ایرانی مشاهده کنید و بعضی اوقات شاهد لایو های جنجالی و حاشیه ای این خواننده با دیگر افراد و سلبریتی ها باشید. همیشه پست هایی که منتشر می کند، کاربران بسیاری در زیر آن با یکدیگر درگیر می شوند و بازدید های زیادی نیز می خورند.

این مطلب را هم بخوانید
قوانین تور جهانی پوکر به همراه راهنمای ثبت نام در آن

این صفحه را حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر دنبال می کند و تاکنون ۱۲۰ پست مختلف در موضوعات گوناگون نوشته است. در قسمت بالایی آن، مشخصات او را می بینید و در می یابید که می تواند به دو زبان عربی و فارسی سخن بگوید و خوانندگی کند. گفته می شود که او علاقه خاصی به گربه دارد و حتی در یکی از لایوهایش یکی از آنها را پسرم خطاب می کند.

احلام خواننده ایرانی

احلام خواننده ایرانی

بنا بر اطلاعات منتشر شده رشته مورد علاقه او در ابتدا فوتبال بوده است. سال ها به این رشته مشغول بوده و پیشرفت خوبی در این راه کرده بود و حتی بعدها به تیم سپاهان پیوست و با این تیم سابقه حضور در لیگ برتر خلیج فارس کشور را نیز در کارنامه خود به ثبت رساند. استایل بلند و کشیده اش نشان دهنده این است که فردی ورزشکار بوده است. بازی با دو پای او خوب بوده و به همین خاطر در پست دفاع چپ یا راست به کار گرفته می شد. قدش نسبت به بقیه بلند تر بود و حدود ۱۷۴ سانتی متر قد داشت. یک برادر از خود بزرگتر داشت که به رشته موسیقی می پرداخت. پدرش شغل آزاد و راننده بود و بنا بر اطلاعات، او دخترش را به بازی فوتبال تشویق کرد.

پدرش از او برای بازی فوتبال حمایت می کرد و در ابتدا عضو تیم فوتسال شده بود. پس از مدتی دوستانی پیدا کرد که فوتبال چمنی بازی می کردند و سپس از طریق آنها با مسئولان تیم سپاهان آشنا و وارد این تیم شد. او با این تیم اصفهانی به لیگ برتر رفت و بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشت. با وجود اینکه این دختر با استعداد عضو تیم زردپوش اصفهانی بود اما یکی از طرفداران سر سخت پرسپولیس بود. پس از مدتی به دلایل نامعلومی و پس از اینکه با برادرش مشورتی داشت، این رشته را ترک کرد و به یکباره به سمت رشته موسیقی روی آورد. او به شهر دبی مهاجرت کرد و پس از مدتی اولین ترانه خود را به بازار عرضه کرد.

احلام این دل هوایی شده

احلام این دل هوایی شده

این آهنگ پس از مدتی بسیار کمی در بین طرفدارانش دست به دست می چرخید. این آهنگ که بسیار عاشقانه بود او در مورد عشقی صحبت می کرد که برایش ناشناخته بود. اما جالب اینجا بود که او هرگز عشقی نداشته و تنها زندگی می کند. هر چند که گفته می شود که او حلقه ای در دست دارد اما مجرد می باشد. در این آهنگ با اشاره به فردی که “او” خطاب می کند می گوید که زندگی در کنارش را به مانند خواب و خیال می بیند و بدون او زندگی نمی گذرد. در قسمت دیگری از این موزیک می گوید که آن روز بارانی عاشقش شده و بعد از آن روز بود که دیگر نمی تواند حتی یک روز به فکرش نباشد. وی ادامه می دهد که هرگز نمی تواند این صحنه را فراموش کند و همیشه به یادش می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی و حواشی شایگان کریمی و دوست دخترش در ترکیه

 پدر این خواننده ایرانی کیست ؟

پدرش اهل اهواز است و شغلش رانندگی می باشد. از زمانی که با مادرش ازدواج می کند به دلیل اینکه اصفهانی بود، به این شهر نقل مکان می کند. علاقه او به فوتبال موجب می شود تا دخترش را نیز به این رشته آشنا و در راه رسیدن او به قله های موفقیت کمک کند. پس از آنکه به تیم سپاهان رسید، پدرش کمک زیادی کرد تا او کمبودی را احساس نکند.

لایو حسن آقا میری و احلام

لایو حسن آقا میری و احلام

حسن آقا میری یک روحانی است که با لایوی که با این خواننده مشهور داشت، همگان را متعجب کرد. در این لایو هر دو بسیار گرم و صمیمی با یکدیگر صحبت می کردند. در ابتدا این سلبریتی اعلام کرد که به این خاطر روسری سر کرده و حجابش را رعایت کرده که این روحانی عزیز در حال حاضر در ایران حضور دارد و نمی خواهد که برایش مشکلی بوجود آید. وی گفت که حاج آقا اصلا هیچ اجباری در این کار نداشته و من به میل خودم آن را پوشیدم. در بخش دیگری از آن، این اینفلوئنسر فضای مجازی از روحانی جنجالی سوالی در مورد خوانندگی می پرسد که در جواب می گوید که او عالم نیست و نمی تواند فتوا دهد اما به نظر شخصی او هیچ فرقی بین خواننده مرد و زن وجود ندارد.

در این لایو آنها با یکدیگر گفت و گو های بسیاری کردند و حتی در بخشی از آن آواز نیز خواندند. قضیه اینطور بود که آقامیری از او درخواست کرد تا یخورده برایش آواز بخواند و این خواننده نیز چند بیتی را خواند. اما پس از اینکه ترانه ای کوتاه را خواند، دوباره این روحانی گفت که عجب صدایی دارد و درخواست کرد تا ادامه دهد. اما پس از مدتی گپ و گفت به طور خیلی ناگهانی خودش شروع به آواز خواندن کرد و موجب تعجب همگان و حتی این خواننده شد.

صدای حسن آقا میری بسیار شیوا بود و تحسین همگان را برانگیخت. پس از آن در بخشی دیگر از این لایو از این روحانی پرسیده می شود که چرا در اسلام ایران خوانندگی زن مشکل دارد. او در پاسخ می گوید که اصلا چنین چیزی نیست در حالی که در ایران نیز به عنوان مثال در فیلم مختار زن خوانندگی می کند. این چیزهایی است که به ایران نسبت می دهند و اهداف دیگری در پشت آنها می باشد. در این نمورد باید اضافه کنیم که حسن آقا میری با یکی دیگر از خواننده ها هم لایو برقرار کرده بود و او کسی جز حصین ابلیس مدیر سایت شرط بندی سنگین بت نیست که می توانید این لایو را هم مورد بررسی قرار دهید.

سوالات متداول

  1. آهنگ جدید احلام چه نام دارد؟

    این دل هوایی شده یکی از جدیدترین کار های او می باشد.

  2. این خواننده ایرانی اهل کجاست؟

    پدر او اهل اهواز است و مادرش از شهر اصفهان است. او در این شهر بزرگ شد و پس از مدتی به دبی مهاجرت کرد.

  3. چه کسی مشوق این خواننده برای ادامه دادن فوتبال و موسیقی بود؟

    پدرش که عاشق فوتبال بود او را به سمت این رشته برد اما پس از مشورت با برادرش که در رشته موسیقی سررشته داشت، او را به این سمت سوق داد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :