آینا ماهینی دختر زیبایی که یکی از سلبریتی های اینستاگرام است. این بلاگر مشهور در زمینه آرایش، استایل و فشن در اینستاگرام فعالیت دارد.علاقه زیاد او به نحوه ست کردن لباس ها باعث شهرت او شده است. چهره زیبا و جذاب آینا ماهینی یکی دیگر از دلایل رسیدن او به جایگاه کنونی است. اینا در بین شبکه‌های جتماعی بیشتر در اینستاگرام فغالیت دارد. او او در حال حاظر صد سی هزار نفر دنبال کننده دارد و صد چهل عکس منتشر کرده است. پست‌های اینستاگرام او حاوی محتوایات متنوعی است. برای آشنایی با آینا ماهینی و لایف استایل او با ما همراه باشید.

بسته شدن جنجالی صحفه اینستاگرام آینا ماهینی

صفحه اینستاگرام آینا ماهینی در ۱ جولای سال ۲۰۲۰ میلادی از کنترل شخصی آینا خارج شد. صفحه او به دلیل آیین نامه و قوانین اسلامی تحت کنترل پلیس فنا و وزارت ارشاد قرار گرفت. در همین زمینه پست های با محتوا نحوه پوشش اسلامی و طراحی در چهار چوب‌های اجتماعی منتشر شد.

در یکی از پست‌ها به شاخص‌ها و ضوابط طراحی، تولید و تبلیغ اشاره شده است. درمحتویات این پست اشاره شده است که مدل جامد برای پوشش انتخاب شود. همچنین قد لباس‌های تا زیر زانو باشد. آستین لباس‌ها تا مچ، جلو بسته بودن لباس و عدم استفاده از پارچه‌ها بدن نما مانند تور از دیگر موارد اشاره شد بود.

از داوری هندبال تا استایلیست اینستاگرام

از داوری هندبال تا سلبریتی اینستاگرام

آینا ماهینی یکی از بلاگر‌های مشهور ایرانی که در زمینه زیبایی و مدلینگ در ایستاگرام فعالیت دارد. آینا اولین پست خود را در نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی در صحفه عمومی خود منتشر کرد. او در این پست عکسی به همراه داور قاره ای هندبال و رئیس منطقه هشت منتشر کرد. او در این عکس اشاره کرد؛ در سیمنار داوری هندل منطقه هشت شرکت کرده است. آینا در ابتدا به هندل بال علاقه زیادی داشت و فعالیت بسیار زیادی در این رشته ورزشی داشته است.

آینا در پست دیگر عکسی به همراه چندتا از دوستان هم گروه خود منتشر کرد. او در مسابقات ساحلی هندل نکواداشت اصفهان شرکت کرد. این بازی با نتیجه ۲-۰ به نفع تیم آینا به پایان رسید.

این مطلب را هم بخوانید
معروف ترین مجری زن فوتبال به همراه عکس های جدید و جذاب

آینا ماهینی فعالیت خود را در زمینه هندل بال به صورت بازیکن ادامه نداد. او در حال حاضر داور هندل بال است.

آینا امروزه در زمینه مدلینگ و بلاگرفعالیت گسترده دارد. چهره زیبا و جذاب آینا کمک بزرگی برای دامه دادن به این راه بود. او در ابتدا عکسی‌های هنری با استایلی مدرن منتشر کرد. همچنین در ابتدا کار با چندین پیچ فروشنده کفش و عینک همکاری کرد. پیچ‌های معروف همچون ایران فشن استایل از ابتدا حامی بزرگ او بودند. در لیست لایک‌های عکس‌های آینا همیشه این پیچ را پیدا میکنید.

آینا ماهینی و حاشیه‌های زندگی او

آینا علاوه بر رشته ورزشی حرفه خود به تنیس هم علاقه دارد. اشتیاق در این رشته ورزشی سبب شرکت او در کلاس‌ها تنیس شد. آینا عکسی همراه با دوستان تنیس باز خود در زمین تنیس منتشر کرد. نشان میدهد که که همچنان در حال تمرین در این رشته است. آینا علاقه زیادی به طبیعت دارد. محتویات استوری او شامل ویدیو‌هایی از محیط‌های سر سبز است.

او همچنین علاقه زیادی به موسیقی در استوری‌ها اینستاگرامش دیده می‌شود. آهنگ‌های معروفی را در استوری‌های خود هایلایت کرده است. او علاقه زیاد او به هوروش بند دارد. یکی از آهنگ های معروف این گروه در هایت‌ها خود قرار داده است. آینا همچنین به میک آپ علاقه دارد. او در تایم‌های آزاد خود به تمرین آرایش کردن میپردازد.

زیبایی و خوش رویی آینا ماهینی باعث شده رابطه صمیمی و عمیقی بین او و طرفداران و دنبال کننده‌هایش باشد. طرفداران آینا با کشیدن طرحی از چهره جذاب اوعلاقه خود را نشان داده اند. البته که او یکی از هایلایت‌های صفحه اینستاگرام خو را به آثار هنری دنبال کنندگانش اختصاص داده است. همچنین با تشکر و قدردانی آن‌ها را تشویق کرده است. طرفداران آینا حتی در حرم امام رضا هم به یاد او بوده اند. در استوری‌های هایلات شده صفحه آینا ماهینی ، عکس های آینا روی صفحه گوشی طرفدارنش در حرم گویا این مسئله است.

آینا ماهینی به حیوانات علاقه زیادی دارد. او از حامیان حیوانات محسوب می‌شود. آینا همچنین به دو پت خانگی دارد. او یک سگ خانگی به نام تدی و یک گربه به نام تامی دارد. در هایلات‌های صفحه اینستاگرام خود چندین استوری از آن‌ها به اشتراک گذاشته است.

برند آروما

همکاری با برند آروما

برند آروما، یکی از برند‌های معروف ایرانی در زمینه پوشاک در اینستاگرام است. شعبه اصلی در شیراز در خیابان ستارخان است. مدل‌های معروفی با این برند‌ همکاری کرده اند. آینا ماهینی یکی از مدل‌های پرطرفدار این برند است. همزمان با آینا یکی دیگر از مدل‌های معروف اینستاگرام به نام مهدی زیا با این برند همکار دارد. مهدی زیا مدل پوشاک مردانه این برند و آینا ماهینی مدل پوشاک زنانه آن‌ شد. عکس‌های مشترکی از این دو اینفلوینسر مشهور توسط این برند منتشر شد. البته آینا ماهینی و مهدی زیا دوستان صمیمی با هم هستند. هیچ گونه رابطه احساسی به صورت علنی بیان نشده است.

این مطلب را هم بخوانید
ازدواج یاسین رامین و مهناز افشار سلبریتی آقازاده

آینا ماهینی با برند‌های دیگر ‌هم همکار داشته است. تناسب اندام ورزشکاری او باعث شده است تا در صنعت مدلینگ پیشرفت نسبتا چشم گیری داشته باشد.

آینا ماهینی و روابط خانوادگی او

آینا ماهینی در صفحه اینستاگرام خود عکسی به همراه برادرش آرتا ماهینی منتشر کرد. او در زیر این پست اشاره کرد، در تلاش برای تاسیس برند خود است. او همچنین افزود که در کار‌های خود به مشکل برخورد است. به همین علت رونمایی از برند او کمی به تاخیر افتاده است.

آرتا ماهینی برادر آینا ماهینی، یکی از اینفلوینسر‌های مشهور اینستاگرام است.صفحه اینستاگرامش ۳۵ هزار دنبال کننده دارد که درحال افزایش است. او در زمینه فیتنس و مربی بدنسازی فعالیت دارد. همچنین تمریناتی در زمینه بوکس دارد. از دگیر فعالبت‌های ورزشی او ، به داشتن مدل جودو می‌توان اشاره کرد. همچنین آرتا یک صفحه کاری بنام موبایل ماهینی دارد. حیطه کاری این صفحه در حوزه فروش لوازم جانبی موبایل، تعمرات نرم افزار و خدمات تخصصی کنسول است.آرتا ماهینی و خواهرش آیناماهین بسیار صیمیمی هستند. آن‌ها رابطه عمیق خانوادگی دارند. این در پست‌های اینستاگرام آن‌ها به خوبی دیده می‌شود.

آینا بردار دیگر به نام آریا دارد. البته صحفه او عمومی نیست و بسته است.

سوالات متداول

  1. آینا ماهینی کیست؟

    آینا ماهینی مدل و اینفلوئنسر اینستاگرام است

  2. برادر آینا ماهینی کیست؟

    آینا ماهینی دو برادر بنام آریا و آرتا ماهینی دارد.

  3. آینا ماهینی در چه رشته ورزشی فعالیت دارد؟

    او در زمینه هندبال و تنیس فعالیت دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :