زدبازی به عنوان یکی از گروه های موسیقی ایرانی شناخته می شود که فعالیت گسترده ای را داشتند. این گروه توانسته آهنگ های مختلفی را هم به صورت تکی و هم به صورت آلبوم منتشر کند که یکی از آلبوم های معروف آن ها با نام آلبوم سولد اوت زدبازی است. این گروه از تعداد افرادی خواننده رپ و هیپ هاپ تشکیل شده است که توانستند به موفقیت برسند.

بهترین آهنگ های آلبوم سولد اوت زدبازی کدامند؟

بهترین آهنگ های آلبوم سولد اوت زدبازی کدامند؟

آلبوم سولد اوت زدبازی به عنوان یکی از آلبوم های معروف آن ها به شمار می‌ رود که بسیاری از افراد قصد خرید آن را دارند. در این گروه افرادی مانند خلسه و سهراب ام جی و علیرضا جی جی و بهزاد لیتو فعالیت دارند که توانستند بهترین آهنگ های خود را در این آلبوم با نام شل کن و همبستگی خلیه و… منتشر کنند.

آهنگ شل کن

این آلبوم دارای آهنگ های بسیاری است که یکی از این آهنگ ها با نام شل کن توانست مخاطبان بسیاری را داشته باشد.

سولد اوت

سولد اوت به‌ عنوان آهنگی شناخته می‌ شود که بر نام این آلبوم هم گذاشته شده است.

همبستگی خلیه

آهنگ دیگر با نام همبستگی از این گروه و در این آلبوم توانست مورد استقبال قرار گیرد.

خرید آلبوم سولد اوت زدبازی چگونه ممکن می شود؟

خرید آلبوم سولد اوت زدبازی چگونه ممکن می شود؟

با توجه به اینکه افراد بسیار زیادی به این گروه علاقه دارند همواره مشتاق خرید سولد اوت زدبازی هستند. این گروه علاوه بر افرادی مانند سپهر خلسه و بهزاد لیتو و سهراب و… از افراد دیگری هم تشکیل شده بود که در این آهنگ حضور نداشتند. برای خرید آن می توانیم به سایت های مختلف مراجعه و مراحل خرید را طی کنیم.

این مطلب را هم بخوانید
جاستینا کیست؟ بیوگرافی جاستینا رپر زن ایرانی ساکن سوئد

آلبوم سولد اوت زدبازی چند ترک دارد؟

هر کدام از این خوانندگان که در این آلبوم همکاری داشتند تعداد آهنگ های بسیاری را خواندند و به اشتراک گذاشتند. برای مشاهده تعداد ترک های این آلبوم می توانیم با جستجو کردن نام این آلبوم اطلاعات بسیاری را نسبت به هر کدام از خوانندگان و آهنگ های آن ها مشاهده کنیم.

آلبوم سولد اوت زدبازی را چگونه دانلود کنیم؟

با توجه به اینکه این آلبوم به تازگی منتشر شده است هم اکنون دانلود آن فقط از طریق خرید آن امکان پذیر است. با توجه به پرداخت هزینه می‌ توانیم این آلبوم را با تعداد آهنگ های آن به صورت کامل دانلود کنیم. دانلود این آلبوم با کیفیت بسیار بالای امکان پذیر است که در ازای دریافت آن باید افراد هزینه را بپردازند.

موزیک ویدیو آلبوم سولد اوت زدبازی را در کجا مشاهده کنیم؟

هر کدام از آهنگ هایی که توسط خوانندگان خوانده می‌ شوند دارای موزیک ویدیو هایی هستند که در ارتباط با متن آهنگ و با بازیگران خوبی هستند. علاوه بر این که در سایت های مختلف می توانیم این آهنگ ها را با پرداخت هزینه دانلود کنیم می توانیم با پرداخت هزینه موزیک ویدیو های مختلف سولد اوت زدبازی را نیز دریافت کنیم. خوانندگان این آلبوم برخی از قسمت‌ های موزیک ویدیوهای خود را در صفحات مجازی خود قرار داده‌اند. این موزیک ویدیو ها در صفحات مجازی این خوانندگان توانسته از بازخورد خوبی سوی مردم و هواداران آن ها برخوردار شود.

رپر های آلبوم سولد اوت زدبازی چه کسانی هستند؟

رپر های آلبوم سولد اوت زدبازی چه کسانی هستند؟

رپر های معروفی در این آلبوم با یکدیگر همکاری داشتند و توانستند آلبوم خوب و پرطرفداری را در میان مردم منتشر کنند. از رپرهای این آلبوم می‌ توانیم به بهزاد لیتو و سهراب و سپهر خلسه و جی جی اشاره کنیم. علاوه بر اینکه این رپرها با یکدیگر همکاری داشته اند و برخی دیگر از رپر ها هم در آهنگ های دیگر با یکدیگر همکاری داشتند ولی در این آلبوم حضور پیدا نکردند.

سوالات متداول

 1. آیا آلبوم سولد اوت زدبازی در کنسرت ها نیز برگزار شد؟

  با توجه به اینکه این رپر ها به صورت زیرزمینی فعالیت می کنند و برخی از آن ها به خارج از کشور مهاجرت کرده‌ اند در کنسرت ها این آهنگ ها را خواندند.

 2. علت اینکه برخی از رپرهای این گروه در آلبوم سولد اوت زدبازی فعالیت نداشتند چه بود؟

  سولد اوت زدبازی وسط رپر های مختلفی خوانده شد که علت فعالیت نداشتن برخی از آن ها درگیری و اختلافات میان آن ها بوده است.

 3. آیا با خوانندگان سولد اوت زدبازی مصاحبه انجام شده است؟

  سولد اوت زدبازی توانست شهرت بسیاری را به دست آورد و با خوانندگان آن مصاحبه انجام شده است.

 4. خوانندگان سولد اوت زدبازی در کدام شبکه های مجازی فعالیت دارند؟

  این افراد که دارای شهرت هستند فعالیت گسترده ای را در شبکه مجازی یوتیوب دارند.

این مطلب را هم بخوانید
رپر های نسل سوم رپ فارسی که پلی های میلیونی در ساندکلود دارند
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :