آلبوم سونامی آرتا که از آلبوم های موفق دنیای رپ به حساب می‌ آید. که توانست سر و صدای زیادی را برای دنیای رپ ایجاد کند طرفداران بسیاری از این آلبوم آرتا نهایت استفاده را کرده اند و این آلبوم را یکی از بهترین آلبوم های دنیای رپ می دانند البته نا گفته نماند که دنیای رپ از این آلبوم ها بسیار به خود دیده است و این آلبوم یکی از آن ها می باشد.

آهنگ های آلبوم سونامی آرتا کدامند؟

آهنگ های آلبوم سونامی آرتا کدامند؟

این آلبوم دارای ۱۲ ترک می باشد که هر کدام از این ترک ها دارای مضمون خاصی هستند و معنای آن ها متفاوت است. هر معنی دارای مفهوم مخصوص به خود است از این دوازده آهنگ سه آهنگ منتخب را برگزیده اند که هر کدام از این آهنگ ها برای مخاطبان بسیار جذاب بوده و تعریف بسیار زیادی از آن سه تا کرده اند که به شرح زیر است. آرتا یکی از بهترین رپرهای زیرزمینی ایران می باشد.

آرتا کجا داری میری

این آهنگ با نام آرتا کجا داری میری نواخته شده است از سوی خوانندگانی چون سپهر خلسه کوروش و سامان سروده شده است که یکی از بهترین آهنگ های این آلبوم است.

آرتا این جا بمون با من

یکی دیگر از آهنگ هایی که در این آلبوم بسیار طرفدار داره آهنگ آرتا این جا بمون با من است که بسیاری از طرفداران آن را یکی از بهترین آهنگ های این آلبوم خوانده اند.

یه عالمه

یکی دیگر از آهنگ های این آلبوم یه عالمه می باشد که با هنر نمایی خوانندگانی چون سپهر خلسه و کوروش سروده شده است که بسیاری از آن ها این آهنگ را نمونه وارسته خوانندگی در دنیای رپ دانسه اند و اعتقاد دارند که مسائل را به خوبی بیان می کند.

آلبوم سونامی آرتا را چگونه دانلود کنیم؟

آلبوم سونامی آرتا را چگونه دانلود کنیم؟

این آلبوم یکی از آلبوم های پر فروش به حساب می آید که برای دانلود این آلبوم شما می توانید از راه های مختلفی استفاده کنید. یکی از این راه ها استفاده مستقیم از اینترنت است که با جست و جویی ساده در گوگل می توانید به تمامی ۱۲ آهنگ این آلبوم برسید و با دانلود آلبوم سونامی آرتا از آن لذت ببرید. اما راه های دیگری وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید مانند استفاده از کانال های تلگرامی خوانندگان و یا استفاده از اپلیکیشن یوتیوب و اینستاگرام که همگی این راه ها می توانند شما را به این آلبوم برسانند و از گوش دادن آهنگ های آن لذت ببرید.

این مطلب را هم بخوانید
سانی مهتا سانی مهتا کیست ؟ بررسی بیوگرافی پوکر باز حرفه ای

آلبوم سونامی آرتا در چه سالی منتشر شد؟

این آلبوم در سال ۱۴۰۰ منتشر شد و خوانندگان آن به صورت رسمی اعلام کردند که این آلبوم بسته نشده است و امکان اضافه شدن به آهنگ‌ های آن وجود دارد. لذا پس از انتشار این آلبوم با توجه به استقبالی که از آهنگ ها شد و طرفداران آن را بسیار تشویق کردند احتمال می‌ رود که آهنگ های بیشتری از این آلبوم منتشر شود. و خوانندگان آن برای آهنگ های جدید و بیشتر اقدامات جدی انجام دهد برای خرید آلبوم سونامی آرتا شما می توانید به درگاه های اینترنتی نیز مراجعه کنید و با خرید آن از آهنگ های آن بهره مند شوید و از آن لذت ببرید.

موزیک ویدیو آلبوم سونامی آرتا را در کجا مشاهده کنیم؟

موزیک ویدیو آلبوم سونامی آرتا را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده موزیک ویدیو جدیدی که از این آلبوم معروف منتشر شده است شما می توانید به راه های مختلف آن را تماشا کنید در اینستاگرام شما می توانید در پیج تخصصی خوانندگان آن را تماشا کنید و هم چنین در یوتیوب با سرچ نام این آلبوم به راحتی فیلم آن را مشاهده کنید البته استفاده از یوتیوب یک راه بسیار معمول ساده می باشد که بسیاری از آن استفاده می کنند.

آلبوم سونامی آرتا چند آهنگ دارد؟

این آلبوم ۱۲ تا ترک و آهنگ دارد که در ۱۲ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ منتشر شد و طبق گفته کسانی که این آلبوم را پشتیبانی می کنند احتمال می رود که به آهنگ هایی که در آن سروده شده است اضافه شود. و تعداد این آهنگ ها به ۱۸ آهنگ برسد در واقع خوانندگان این آلبوم خود را برای استقبال مردم آماده کردند که اگر از این آلبوم استقبال شد آهنگ های بیشتری در رابطه با این موضوع ارائه دهد و طرفداران آن ها از آن بهره مند شوند.

سوالات متداول

  1. آلبوم سونامی آرتا چه سالی منتشر شد؟

    آلبوم سونامی آرتا در سال ۱۴۰۰ منتشر شد و ادامه دار است.

  2. آلبوم سونامی آرتا به صورت اینترنتی به فروش می رسد؟

    آلبوم سونامی آرتا را در سایت های مختلف می توانید بخرید البته رایگان آن نیز وجوود دارد.

  3. آلبوم سونامی آرتا چند آهنگ دارد؟

    این آلبوم دارای ۱۲ آهنگ می باشد که قرار است افزایش نیز داشته باشد.

این مطلب را هم بخوانید
شرط بندی و پیش بینی بازی های استقلال در لیگ برتر، جام حذفی و آسیا
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :