علی پاشا یکی از مشهورترین رپرهای ایرانی می‌باشد که تازه وارد عرصه خوانندگی رپ شده است می‌ توان او را جزء تازه ورود ها دانست اما متاسفانه اطلاعات زیادی در رابطه با بیوگرافی علی پاشا و همچنین خانواده علی پاشا در دست نیست شاید به دلیل تازه ورود بودن او به عرصه خوانندگی هنوز بسیاری از سایت ها و نویسنده ها درگیر حواشی و زندگی نامه این خواننده رپ جوان نشده اند. اما با جرات می توان گفت این ناشناخته بودن او مدت زیادی طول نخواهد کشید و بالاخره بعد از مدتی کوتاه به مشهوریت و معروفیت قابل توجهی خواهد رسید زیرا او آهنگ های بسیاری به صورت تکی و یا با همکاری دیگر خواننده های رپ روانه بازار کرده است که با قطعیت می توان گفت تمامی این آثار باعث معروفیتش می‌شود. در ادامه این مقاله به آهنگ های علی پاشا دوسم نداشتی و علی پاشا حیف خواهیم پرداخت.

علی پاشا کیست؟

علی پاشا کیست؟

هوادارانش سوال های زیادی در رابطه با این خواننده در ذهن شان شکل گرفته است یکی از پر تکرار ترین سوال ها این می باشد که علی پاشا کیست که در پاسخ به این سوال می توان گفت یکی از خواننده های جوان رپ ایرانی می باشد و در حال حاضر در ایران زندگی می کند متاسفانه اطلاعات بیشتری از زندگی این خواننده رپ در دست نیست همانطور که در اول مقاله گفتیم به دلیل تازه روی کار آمدن این خواننده هنوز سایت های ایرانی در مورد زندگی و بیوگرافی او تحقیق نکرده اند به همین خاطر نمی‌توان با قطعیت در مورد او و زندگی اش صحبت کرد.

همچنین سوال های زیادی در رابطه با معنی اسم علی پاشا روانه فضای مجازی شده است که متاسفانه خود این رپر ایرانی هیچ جوابی نسبت به این سوال نداده است و باید بدانید که امروزه جامعه ایرانی رپر های بسیاری را دارد و برای به دست آوردن شهرت نیاز به تلاش و زمان است است پس این خواننده جوان رپ ایرانی نباید ناامید باشد و در پی تلاش های بسیار در آینده ای نه چندان دور به شهرت بسیاری خواهد رسید.

اهنگ های علی پاشا

اهنگ های علی پاشا

علی پاشا رپر جوان ایرانی از زمان فعالیتش تا به امروز آهنگ های بسیار زیادی را منتشر کرده است که این آهنگ ها را به صورت تکی و یا با همکاری دیگر خوانندگان رپ ایرانی خوانده است است که البته فیت های بسیار جذابی را روانه بازار کرده است که این فیت ها را با همکاری خواننده هایی چون ساحل موزیک، علی تی و غیره منتشر کرده است. ‌‌

آهنگ هیچکی

علی پاشا هیچکی را در ۱۶ جون ۲۰۲۱ منتشر کرد این آهنگ جذاب توسط سایت معتبر رادیو جوان بخش شد و همچنین محتوا این آهنگ دپ و عاشقانه است و او صحبت از معشوقه قبلش دارد همچنین آهنگ هم تصویر یک دختر است که طی یک پست در شانزدهم ماه آن را شیر کرد و همچنین در کپشن توضیحات لازم را بیان کرد.

آهنگ قورباغه

علی پاشا قورباغه را با همکاری ویناک خواند و منتشر کرد این آهنگ را در سال جدید یعنی ۳ مه ۲۰۱۱ توسط سایت رادیو جوان منتشر کرد همچنین در این آهنگ از الفاظ رکیک و همچنین غیرمتعارف استفاده می شود و برای افراد زیر ۱۸ سال پیشنهاد نمی شود!

این مطلب را هم بخوانید
بهرام نورایی کیست؟ بیوگرافی بهرام اعتبار رپ فارسی

آهنگ این بده

این آهنگ در ۳۰ مهر ۲۰۲۱ از طریق سایت، چنل و اینستاگرام رادیو جوان پخش شد و این آهنگ یکی از فیت های جذاب شان می باشد که با علی تی آن را خوانده است علی پاشا این بده را با نام خودش و علی تی منتشر کرد و همچنین به طور رسمی اعلام کرد که یکی از همکاری های جذاب اش با خواننده رپ ایرانی علی تی می باشد.

آهنگ نزن زیر حرفت

علی پاشا اهنگ جدید نزن زیر حرفت را در ۱۵ آوریل ۲۱ از طریق سایت رادیو جوان منتشر کرد و باز هم باید گفت این آهنگ را با همکاری محسن وان خوانده است و جز یکی دیگر از فیت های محبوبش واقع شده است مدت زمان این آهنگ کمتر از ۳ دقیقه می باشد اما در همین سه دقیقه جملات بسیار پرمحتوا و معنایی را گفته است.

آهنگ آدما میرن

یکی دیگر از فیت های رپ علی پاشا می باشد که بسیار دپ و عاشقانه است و در ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ به مدت زمان ۳ دقیقه از طریق سایت معتبر رادیو جوان منتشر شد و بسیار مورد استقبال هواداران شان قرار گرفت.

علی پاشا و پویان

علی پاشا و پویان

زمانی که نام پویان و علی پاشا در کنار هم شنیده می شود عده ای فرض بر این دارند که منظور از پویان، پویان مختاری است اما سخت در اشتباهید چون پاشا با پویان مختاری هیچ رابطه ای ندارد و منظور از پویان پویان ان آر است زیرا این دو با یکدیگر بسیار رابطه صمیمی و دوستانه ای دارند، با همکاری هم کلیپ های جذابی ساخته و روانه بازار کرده اند یکی از معروف ترین کلیپ های شان کلیپ بدترین شوخی با پاشا می باشد زیرا در این کلیپ پویان ان آر قصد دارد ریشه پاشا را بزند و همه هواداران پاشا می دانند که علی پاشا بر روی ریشش حساس است اما پویان ان آر با جرأت این کار را انجام می دهد.

علی پاشا خندوانه

متاسفانه یا خوشبختانه زمانی که نام کلمه خندوانه در بین ایرانی ها شنیده می شود ذهنشان به سمت برنامه خندوانه می‌رود به همین خاطر زمانی که نام رپر جوان ایرانی در کنار اسم خندوانه آمد عده‌ بسیاری گمان کردند که پاشا دعوت به برنامه خندوانه شده است اما باید گفت که او به هیچ برنامه تلویزیونی دعوت نشده است و با قطعیت می توان گفت که در برنامه خندوانه هم حضور پیدا نکرده است و این جا منظور از خندوانه آهنگ خندوانه می باشد که آن را منتشر کرد که در این آهنگ از کلمه های انگلیسی بسیار استفاده شده است و در بین هوادارانش بسیار محبوب واقع شد.

درامد علی پاشا

درامد علی پاشا

در رابطه با مقدار درآمد و دارایی او نمی‌توان هیچ اطلاعات دقیقی را در اختیار کاربران قرار داد زیرا تا به امروز هیچ صحبتی از مقدار درآمد و دارایی اش نکرده است و طبق شواهد به دست آمده می توان گفت که درآمد قابل توجهی را از انتشار آهنگ هایش بدست نمی‌ آورد و بیش ترین آهنگ ها را به دلیل معروف و مشهور شدن منتشر می‌کند همچنین اسپانسری تمامی آهنگ هایش بر عهده خودش می باشد که این نشان دهنده ثروتمند بودنش می باشد زیرا خواندن آهنگ و نتشار آن نیازمند پول نسبتاً زیادی می باشد و در نهایت می‌توان گفت مقدار دقیق درآمد و دارایی اش مشخص نیست.

در مورد درامد علی پاشا خیلی ها حاشیه هایی مبتنی بر راه اندازی سایت پیش بینی فوتبال راه انداخته اند ولی خب واقعیت این است که او هنوز دست به این کار نزده است! اما راه اندازی سایت تسوط این خواننده زیاد هم دور از دهن نیست.

این مطلب را هم بخوانید
100 رپر برتر جهان 2021 که بازدید های میلیونی دارند چه کسانی هستند؟

مصاحبه با علی پاشا

هیچ مصاحبه تلویزیونی و یا رسمی از طریق رسانه های ملی با او صورت نگرفته است اما کلیپ های زیادی از این خواننده در دسترس می باشد که اکثراً کلیپ هایی را که با پویان ان آر ضبط کرده است مورد استقبال و محبوبیت قرار گرفته اند که تمامی این کلیپ ها در یوتیوب، اینستاگرام، آپارات و گوگل قابل مشاهده و دانلود می باشند البته این کلیپ ها را می توان به راحتی از پیج اینستاگرام پویان ان آر مشاهده کرد.

اینستاگرام این خواننده

او با آیدی alipashaw در اینستاگرام فعالیت می کند که در اینستاگرامش تمامی آهنگ هایش در قالب کلیپ های کوتاه منتشر کرده است. او نزدیک به ۱۳۵ کا فالوور دارد و حدود ۶۰ در اکانت پابلیک اینستاگرامش منتشر کرده است همچنین می‌توان گفت که پیجش از چینش خاصی برخوردار است و عکس های منتشر شده در اکانتش بسیار با کیفیت و لاکچری می باشند.

یوتیوب علی پاشا

این خواننده رپ ایرانی در تمامی اپلیکیشن های موجود اکانت پابلیک دارد زیرا حضورش در تمامی اپلیکیشن ها باعث بیشتر شناخته شدنش می شود به همین منظور از این قابلیت به نحو احسنت استفاده کرده است اما متاسفانه تعداد بسیار کمی در یوتیوب دنبال کننده دارد که امید می‌رود در آینده ای نه چندان دور به فالوور های بیشتری دست پیدا کند.

دوست دختر این خواننده کیست؟

همانطور که در اول مقاله ذکر کردیم به دلیل ورود تازه اش به حوزه خوانندگی رپ بسیار ناشناخته می باشد و اطلاعات زیادی درباره زندگی خانوادگی و شخصی اش در دسترس نمی باشد پس طبیعی است که هیچ اطلاعاتی از دوست دخترش نداشته باشیم همچنین در پیج اینستاگرامش هم هیچ حرفی از رابطه عاشقانه و یا دوستی با جنس مونث نزده است است نمی توان هیچ صحبتی راجع به دوست دختر او داشت.

علی پاشا در کدام کشور است؟

راجع به مکان زندگی علی پاشا باید گفت که اطلاعات بسیار دقیقی در دست نیست طبق شواهد موجود می توان گفت که در کشور ایران مقیم است زیرا کلیپ هایی که با پویان ان آر ساخته است در خیابان‌ های تهران می باشد پس می توان گفت که ساکن کشور ایران می باشد.

همکاری علی پاشا با رپر های معروف

همکاری علی پاشا با رپر های معروف

او با خواننده های رپ ایرانی بسیاری همکاری کرده است و در نهایت توانسته است فیت های بسیار جذابی را منتشر کند اما متاسفانه افتخار همکاری با خواننده های معروف رپ ایرانی چون بهزاد لیتو، هیچکس، رضا پیشرو، سوگند، یاس، شایع و غیره را نداشته و با افرادی چون ساحل موزیک، علی تی، محسن و … افتخار همکاری داشته است.

دستگیری علی پاشا

در رابطه با خبر دستگیری علی پاشا می توان گفت که یکی از شایعه های دروغی می باشد که عده ای منفعت‌ طلب آن را منتشر و روانه بازار کرده اند زیرا این خواننده رپ تا به امروز به دور از حواشی زندگی کرده است.

ماشین این خواننده چیست؟

هیچ اطلاعاتی از مدل و اسم ماشین این خواننده در دسترس نیست زیرا در این باره هیچ صحبتی نداشته است و همچنین هیچ عکسی هم از ماشینش در فضای مجازی منتشر نکرده است.

سوالات متداول

 1. علی پاشا چند سال دارد؟

  متاسفانه سن دقیق خواننده رپ ایرانی مشخص نیست.

 2. همسر علی پاشا کیست؟

  مجرد است.

 3. علی پاشا مقیم کدام کشور است؟

  ایران.

 4. آهنگ قورباغه علی پاشا در چه سالی منتشر شد؟

  ۲۰۲۱.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]