تنظیم کننده آثار موسیقی خواننده ای معروف که این روزها یکی از مهم ترین پدیده های موسیقی ایران است. امیر دیوا فارغ‌ التحصیل کنسرواتوار تهران است و دوره های آکادمیک آهنگسازی و موسیقی الکترونیک و نوازندگی بسیاری از سازها را گذرانده است او از سواد موسیقی بالایی برخوردار است و او نیز در آثار امیر تتلو نقش بسیار مفیدی داشته است وی در کار خودش یکی از بهترین ها به شمار می آید نام او نیز امیر حسین دلبند می باشد که ملقب به امیر دیوا شده است.

امیر دیوا کیست؟

امیر دیوا کیست؟

بیو گرافی امیرحسین دلبند ملقب به امیر دیوا که در یازدهم شهریور ماه ۱۳۶۶ در تهران متولد شده است امیر دیوا تنظیم کننده آهنگ های خواننده معروف تتلو (مدیر سایت شرط بندی تتل بت) می باشد امیر دیوا نقش بسیار مفیدی در آهنگ های تتلو داشته است او به تازگی در آستانه انتشار اولین آلبوم رسمی بی کلام اش است او کارش را با موسیقی راک آغاز کرده است و بعد از آن فعالیت هایی در موسیقی رپ انجام داده است و اکنون او یکی از مهم ترین تاثیر گذار ترین موزیسین های این حوزه به شمار می آید این را می توان از تاثیر گذار بودن تتلو مشاهده کرد که او با بهترین کیفیت و عالی در آهنگسازی کارهای امیر تتلو انجام داده است.

بهترین آهنگ های امیر دیوا کدامند؟

او در بیشتر سال های فعالیت اش بیشتر به کار تنظیم میکس و مسترینگ مشغول بوده است اما در همین بین کار خوانندگی را نیز آغاز کرده است که اولین آلبوم خود را به صورت بی کلام با نام حرکت اول که شامل ده قطعه است به صورت مجازی منتشر کرده است.

حرکت اول

این آلبوم او به صورت موزیک بی کلام منتشر شده است که این کار اولین کار این هنرمند می باشد و بسیار عالی با کیفیت در فضای مجازی منتشر شده است.

برو

برو نام یکی دیگر از قطعه آهنگ های امیر دیوا می باشد که این کار خودش را هم بسیار عالی منتشر کرده است او در اکثر کارهای خودش موفق بوده است.

افتضاحه خونه

افتضاحه خونه نام دیگر آهنگ امیر دیوا می باشد که این موزیک نیز موزیک ویدیو هم دارد و بسیار کار زیبا و دلنشینی می باشد.

اتاق خالی

اتاق خالی آهنگی است که موزیک و تنظیم و میکس همگی از خودم بود و ویدیو این کار را برادرم حسام ساخته است و در آن کار خانم سارا نائینی همخوانی کرده است که این کار یکی از بهترین ها به حساب می آید.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی ویرجیل فن دایک به همراه رکورد های باورنکردنی او

من آرومم

من آرومم نام دیگر یکی از اثر های این هنرمند جوان می باشد که او در تمام کارهای خود بسیار دقت و بررسی می کند و بسیار عالی این کار را منتشر کرده است.

عکس امیر دیوا

عکس امیر دیوا

اگر بخواهیم عکس های این هنرمند معروف را مشاهده کنیم می توانیم با سرچ کردن نام او در تلفن همراهمان تعداد کثیری از عکس های این هنرمند معروف را مشاهده و دانلود کنیم و یا با دنبال کردن صفحه اینستاگرام این موزیسین معروف که همواره از خود عکس هایی را به اشتراک می گذارد را مشاهده و در صورت تمایل دانلود و ذخیره کنیم او در اینستاگرام فعالیت نسبتا زیادی دارد.

پیج اینستاگرام امیر دیوا چیست؟

اینستاگرام امروزه در میان مردم جایگاه به خصوصی پیدا کرده است و افراد عادی و سرشناس از این نرم افزار استفاده می کنند این نرم افزار بسیار عالی می باشد و افراد سرشناس با گذاشتن عکس و لایو هایی از خود برای طرفدارانشان لایک و کامنت های مختلفی را جمع آوری می کنند امیر دیوا نیز در اینستاگرام فعالیت نسبتا زیادی دارد و همواره عکس‌ های زیادی را به اشتراک می گذارد او چند پیچ اینستاگرام دارد که تمام این پیج ها فعال می باشد و اما اینجا یکی از پیج های او را معرفی می‌کنیم که آدرس پیچ او نیز Amir diva@ می باشد.

امیر دیوا چه حاشیه هایی داشته است؟

امیر دیوا هم مانند هنرمندان سرشناس حاشیه های زیادی را به دنبال داشته است او در افتتاحیه رستورانی کنسرت بسیار زیبایی را اجرا کرد که بعضی می گویند که این کنسرت او مجوز نداشته است و حاشیه های زیادی در این مورد برای او به وجود آمد که او را بسیار عصبی کرده است او اکثر کار های خود را به صورت بی کلام منتشر کرده است و این قطعه موسیقی او نیز بی کلام بوده است که او در امتداد این حاشیه ها گفته است که از وزارت ارشاد مجوز کتبی دارد و تمام کارهای او قانونی می باشند.

نسبت امیر دیوا با امیر تتلو چیست؟

امیر دیوا با تتلو نسب فامیلی نیز ندارد فقط او در رشته موسیقی کار می‌کرد و کارهای مختلفی را انجام داده بود که با امیر تتلو آشنا شد و امیر تتلو از امیر دیوا بسیار خوشش آمد و به او پیشنهاد داده است تا برای او آهنگسازی کند او بسیار خوشحال شد و قبول کرد از آن زمان به بعد او با امیر تتلو هم خانه شده است و هیچ گونه نسبت خاصی با یکدیگر ندارند.

دانلود آهنگ های امیر دیوا

اگر بخواهیم آهنگ های امیر دیوا را دانلود کنیم می توانیم با سرچ کردن نام آهنگ مورد نظر خود در نرم افزار آپارات همان آهنگ مورد نظر خود را با بهترین کیفیت دانلود کنیم که این نرم افزار از نظر کیفیت فوق العاده عالی می باشد و تمام آهنگ ها در این نرم افزار موجود می باشد.

تا کنون چه مصاحبه هایی با امیر دیوا صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با امیر دیوا صورت گرفته است؟

تاکنون مصاحبه های زیادی با امیر دیوا صورت گرفته است که او بسیار فردی خونگرم و مهربان می باشد همواره برای مشاهده این مصاحبه ها می توان با سرچ کردن نام او در آپارات تمام این مصاحبه ها را دانلود و تماشا کرد که تمام این مصاحبه ها در این نرم افزار با بهترین کیفیت قابل مشاهده میباشد.

موزیک ویدیو های امیر دیوا را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر بخواهیم موزیک ویدیو های این موزیسین معروف را مشاهده کنیم می توانیم از نرم افزار یوتیوب که امروزه اغلب افراد از این نرم افزار استفاده می کنند و بسیار عالی و با کیفیت می باشد استفاده کرد فقط تنها مشکلی که این نرم افزار دارد فیلتر بودن آن است که تنها با نصب یک فیلتر شکن ساده می توانیم تمام موزیک ویدیو های این هنرمند را مشاهده و دانلود کنیم این نرم افزار از کیفیت بسیار بالای برخوردار است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی عثمان دمبله مهاجم مسلمان فرانسوی تیم بارسلونا

امیر دیوا فعالیت خود را در زمینه خوانندگی از چه سالی آغاز کرد؟

امیر دیوا که آهنگسازی خود را از سالها پیش آغاز کرده است وی از سال دوازده سالگی زیر نظر استاد ساسان شب افروز نوازندگی ساز گیتار فلامنکو را شروع کرده است وی از سال ۱۳۸۳ اولین آهنگ خود را آماده و پخش کرده است و او در سال ۱۳۸۴ با ورود خود به کنسرواتوار تهران موسیقی را به طور جدی دنبال کرد و بعد از آن وارد دانشگاه موسیقی شد و در سال ۱۳۸۷ فارغ‌التحصیل در این رشته شده است در همین سال استودیو شخصی خودش را افتتاح کرد به صورت کاملا حرفه ای کار خودش را شروع کرده و او در حوزه کاری خود بسیار موفق بوده است.

مصاحبه امیر دیوا در مورد امیر تتلو به چه خاطر بود؟

امیر دیوا آهنگساز تتلو می باشد و مصاحبه های زیادی از او در مورد تتلو صورت گرفته است او بسیار تتلو را دوست دارد و او در مورد تتلو گفته است که فردی بسیار مهربان و دلسوز می باشد وی او را در یک مجلس مهمانی دیده است تتلو از او خوشش آمده او را آهنگساز خود کرده است که او بسیار آهنگساز قابل و توانایی می باشد.

امیر دیوا در چه آهنگ هایی با امیر تتلو همکاری کرده است؟

امیر دیوا در چه آهنگ هایی با امیر تتلو همکاری کرده است؟

امیر دیوا در بیشتر آهنگ ها با تتلو همکاری کرده است اما یکی از بهترین آهنگ های این دو با هم آهنگ بی ریشه ها می باشد که این آهنگ بسیار فوق العاده عالی است با بهترین کیفیت می توان آن را در نرم افزار آپارات دانلود و ذخیره کرد این آهنگ معروف بسیار غوغا کرده است و تمام طرفدارانش از این آهنگ استقبال بالایی کرده اند.

سوالات متداول

 1. امیر دیوا کیست؟

  امیر آهنگساز و موزیسین امیر تتلو می باشد که در یازدهم شهریور ماه در سال ۱۳۶۶در تهران متولد شده است و او از سواد موسیقی بالایی برخوردار است ویکی از بهترین ها در عرصه کار خودش شناخته شده است.

 2. نسبت امیر دیوا با تتلو چگونه است؟

  امیر با تتلو هیچ نسبت خانوادگی ندارند و فقط این دو با هم هم خانه می باشند که تتلو امیر دیوا را در یک مهمانی دیده است و به او پیشنهاد کار داده است از آن زمان وی کار آهنگسازی او را به عهده گرفته است.

 3. موزیک ویدیو امیر دیوا را کجا مشاهده کنیم؟

  اگر بخواهیم موزیک ویدیوهای این هنرمند را مشاهده کنیم از نرم افزار یوتیوب می توان استفاده کرد فقط تنها مشکل آن فیلتر بودنش است که با نصب یک فیلتر شکن ساده تمام موزیک ویدیوها را می توان با بهترین کیفیت تماشا کرد.

 4. عکس های امیر دیوا را کجا مشاهده کنیم؟

  اگر بخواهیم عکس های امیر را مشاهده کنیم می توانیم با سرچ کردن نام او در صفحه مرورگر تلفن همراه خود به تعداد کثیری از عکس های این هنرمند مردمی دست پیدا کنیم.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :