امیر حسین اسفندیار یکی از والیبالیست های معروف اهل ایران است که این روز ها با بازی خوبش مخاطبان بسیار زیادی را بدست آورده است

.

امیر حسین اسفندیار کیست؟

امیر حسین اسفندیار کیست؟

در رابطه با بیوگرافی امیر حسین اسفندیار و هم چنین سن امیرحسین و این که امیرحسین اهل کجاست؟ می توان این گونه بیان کرد که او متولد چهار بهمن ۱۳۷۷ در شهر زیبای آمل می باشد و برای باشگاه والیبال نولیکو مازک و هم چنین تیم ملی والیبال مردان ایران بازی می کند. حال در مورد این که امیر حسین چند سال دارد؟ باید بگوییم که او در حال حاضر ۲۲ سال دارد. وزن این والیبالیست ۱۱۰ کیلوگرم و قد امیر حسین ۲/۰۹ سانتی متر می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام امیر حسین اسفندیار چیست؟

مدت هاست که امیرحسین اسفندیار اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است. حال اگر شما هم طرفدار این بازیکن معروف هستید و تمایل دارید تا آدرس امیرحسین اسفندیار اینستاگرام او را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین برای پیدا کردن آدرس یوتیوب امیرحسین اسفندیار نیز می‌ توانید مانند اینستاگرام به قسمت جستجوی یوتیوب مراجعه کنید.

عکس های امیر حسین اسفندیار را در کجا ببینیم؟

امروزه امیر حسین به یکی از بهترین والیبالیست های اهل ایران تبدیل شده است که طرفداران زیادی نیز دارد. حال خیلی از آن ها تمایل دارند تا عکس های متعددی از این بازیکن را مشاهده کنند. اگر به اینترنت مراجعه کنید می‌ توانید عکس‌ های این بازیکن مشهور را مانند عکس ماشین امیر حسین را به راحتی جستجو نمایید. هم چنین می توانید علاوه بر عکس اطلاعاتی در رابطه با امیر حسین اسفندیار و همسرش و یا حتی بردیا سعادت و هم چنین امیرحسین محمدی والیبالیست را نیز بدست آورید و یا به مشاهده قسمت هایی از امیر حسین در خندوانه و یا مصاحبه امیر حسین بپردازید. هم چنین اگر به شبکه‌ های مجازی امیر حسین مراجعه نمایید نیز می‌ توانید عکس‌ های متعددی از او را مشاهده کنید.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

امیرحسین بازیکن محبوب اهل ایران هم اکنون برای تیم ملی والیبال مردان ایران و یک تیم برجسته بلژیکی بازی می کند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی بم آدبایو و لیست تیم هایی که در آن ها بازی کرده است

درآمد این والیبالیست بالاست؟

در مورد درآمد امیرحسین در اینترنت اطلاعاتی در دسترس نمی باشد، البته او یکی از والیبالیست های معروفی است که تا به اکنون افتخارات زیادی را به دست آورده است و درآمد بسیار بالایی نیز دارد.

امیر حسین اسفندیار در کدام تیم است؟

او برای (نولیکو مازک) در لیگ برتر والیبال مردان بلژیک و هم چنین تیم ملی والیبال مردان ایران بازی می‌ کند.

امیرحسین اسفندیار استقلالی است یا پرسپولیسی؟

در مصاحبه با امیرحسین اسفندیار که مدتی قبل با او انجام شده بود، بیان کرد که در خانه همه استقلالی هستند و در تیم ملی با پرسپولیسی‌ ها کل‌ کل می کند.

سوالات متداول

 1. امیر حسین اسفندیار کیست؟

  او یکی از والیبالیست های پرافتخار اهل ایران است.

 2. او متولد چه سالی است؟

  او متولد چهار بهمن ۱۳۷۷ است.

 3. قد امیرحسین چند سانتی متر است؟

  قد او ۲/۰۹ سانتی متر است.

 4. امیرحسین برای کدام تیم خارجی بازی می کند؟

  برای نولیکو مازک در لیگ برتر والیبال مردان بلژیک بازی می‌ کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :