امیر روز با توجه به ساخت کلیپ و دابسمش های مختلف امروزه به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است و از او به عنوان یکی از چهره های معروف اینستاگرام یاد می شود که فالووران زیادی نیز دارد.

امیر روز کیست؟

امیر روز کیست؟

این روز ها امیر به یکی از چهره های معروف اینستاگرام تبدیل شده است که با توجه به ساخت دابسمش های مختلف توانسته مخاطبان و کاربران زیادی را به دست آورد. حال خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا در رابطه با بیوگرافی امیر روز بیشتر بدانند. هم چنین برای خیلی از افراد سوالی که به وجود می آید، این است که امیر روز چند سالشه و یا تمایل دارند تا در رابطه با قد و وزن امیر روز بیشتر بدانند. در این باره باید بگوییم که امیر یکی از چهره های معروف اینستاگرام است که با توجه به ساخت کلیپ های متنوع به شهرت زیادی رسیده است و حال در رابطه با امیر روز سن او باید بگوییم که او متولد دهه هفتاد است و هم اکنون ۲۱ سال دارد. خیلی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با فامیلی امیر روز بدانند. امیر از همان ابتدا کلمه روز را به عنوان نام مستعار برای خود انتخاب کرده است تا به این گونه فامیل او مشخص نباشد. هم چنین باید افزود که وزن او بین ۷۰ الی ۸۰ کیلوگرم و قدش ۱۸۹ سانتی متر می باشد.

عکس های جدید امیر روز را از کجا ببینیم؟

امیر روز تیک تاکر معروفی است که این روز ها به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورده است. حال اگر تمایل دارید تا عکس‌ های این چهره معروف را مشاهده کنید، پیشنهاد می کنیم تا به اینستاگرام این چهره معروف مراجعه نمایید، چرا که او عکس های متعددی از خود را در لوکیشن‌ های مختلف و با ژست های متفاوت برای مخاطبانش به اشتراک می گذارد. حال این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر اینستاگرام، اگر به اینترنت مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید نیز با نتایج خوبی را رو به رو خواهید شد و می توانید عکس های متعددی از این چهره معروف مانند: عکس امیر روز و سارا، عکس امیر روز در ترکیه و یا حتی عکس امیر روز و نیکا فلاحی را به راحتی جستجو و مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام امیر روز چیست؟

این روز ها امیر روز اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و در پیج خود عکس ها و کلیپ های متعددی را برای مخاطبان و فالوورانش به اشتراک می‌ گذارد که تمام پست های او با طرفداران زیادی نیز رو به رو شده اند. حال اگر شما تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این چهره معروف را دارید، پیشنهاد ما این است که به قسمت جستجوی اینستاگرام مراجعه نمایید و نام او را به انگلیسی جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که او در اینستاگرام بیش از یک میلیون فالوور دارد، به همین دلیل پیج او نسبت به فن پیج هایش و یا پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد. با دنبال کردن پیج اینستاگرام او می توانید جدید ترین پست امیر روز را نیز به راحتی مشاهده نمایید.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی حسین تهی مدیریت سایت شرط بندی 021 بت

در نهایت باید افزود که برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه های مجازی که این چهره معروف در آن ها فعالیت می کند مانند یوتیوب امیر روز و کلاب هاوس امیر روز کافیست تا به قسمت جستجوی این برنامه ها مراجعه نمایید.

حاشیه های امیر روز

حاشیه های امیر روز

امروزه برای خیلی از چهره های معروف اینستاگرام حاشیه ها و جنجال های متعددی به وجود می آید که این موضوع شامل امیر نیز می‌ باشد. البته باید افزود از زمانی که او از ایران مهاجرت کرده است، حاشیه های بیشتری نسبت به قبل در پیرامون این چهره معروف مشاهده می‌ شود. حال از عمده‌ ترین حاشیه هایی که تا به اکنون برای او به وجود آمده است، می‌ توان به مواردی مانند: بازگشتش به ایران، درگیری که با نگین فضلی داشته است، رل امیر روز با نیکا یکی از چهره‌ های معروف اینستاگرام و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد. بهتر است که بدانید مدتی قبل مصاحبه با امیر روز انجام شده بود و او در این مصاحبه بیان کرده بود که به حاشیه هایی که برای او به وجود می آید، اهمیتی نمی دهد و فقط بر روی اهدافش تمرکز کرده است.

امیر روز در ایران زندگی می کند؟

امیر در سال ۲۰۲۱ همانند برخی از چهره‌ های معروف دیگر برای پیشرفت در حرفه و زندگی اش از ایران مهاجرت کرد و امروزه ساکن استانبول می باشد. او هم اکنون در کنار برخی از چهره های معروف اینستاگرام مانند مهدیس، نیکا و سوگند به ساخت دابسمش و ویدیو مشغول است و فعالیت های خود را در استانبول به صورت جدی ادامه می دهد.

شغل این اینستاگرامر چیست؟

با توجه به این که Amir Rooz از طریق اینستاگرام توانسته به شهرت و معروفیت زیادی برسد و در کنار آن یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورده است. به همین دلیل این روز ها از او به عنوان یکی از بلاگر ها و تیک تاکر های معروف یاد می‌ شود. می توان این گونه بیان کرد که شغل اصلی او فعالیت در شبکه های مجازی به عنوان بلاگر و یا تیک تاکر می باشد.

دوست دختر او کیست؟

خیلی از مخاطبان امیر تمایل دارند تا در رابطه با روابط شخصی او و دوست دخترش بیشتر بدانند. در این باره باید بگوییم که مدتی قبل امیر و نیکا با انتشار یک ویدیو رمانتیک و عاشقانه در صفحه اینستاگرامشان به صورت رسمی دوستی خود را آشکار کردند و این موضوع با واکنش های متعددی رو به رو شد. البته خیلی از فن ها و فالوور های آن ها دوستیشان را تبریک گفتند.

امیر روز اهل کجاست؟

امیر روز اهل کجاست؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید این چهره معروف و سرشناس اینستاگرام در شهر تهران به دنیا آمده و تا مدت‌ ها در تهران زندگی می‌ کرده است و حدود یک سال است که به ترکیه مهاجرت کرده است. حال در رابطه با سن امیر روز باید بگوییم که او متولد آذر و دهه هفتادی می باشد و هم اکنون ۲۱ سال دارد. این روز ها او با توجه به استایل خاص و سبک متفاوتی که در ساخت دابسمش و یا کلیپ دارد، به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است و توانسته بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام به دست آورد.

این مطلب را هم بخوانید
سارا دستجانی و پویان مختاری با هم رابطه دارد؟ عکس های جدید این مدل

کلیپ های امیر روز را در کجا ببینیم؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، این چهره معروف با توجه به کلیپ هایی که تا به اکنون منتشر کرده است، به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است و توانسته کاربران زیادی را نیز به دست آورد. حال اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به مشاهده کلیپ های امیر را دارید؛ پیشنهاد می کنیم که به شبکه‌ های مجازی او مانند یوتیوب و یا اینستاگرام امیر مراجعه نمایید. چرا که او تمام ویدیو ها و کلیپ های خود را برای مخاطبان و فالوورانش در اینستاگرام و یا یوتیوب به اشتراک می گذارد. حال این موضوع را هم باید افزود که اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید؛ نیز می‌ توانید کلیپ های متعددی از این چهره معروف را به راحتی جستجو و مشاهده نمایید.

دعوای ارسلان و امیر روز بر سر چه بود؟

مدت‌ ها قبل درگیری در بین برخی از چهره های اینستاگرامی مانند ارسلان، عباس و امیر به وجود آمده بود که در رابطه با این درگیری نیکا و دیانا بیان کرده بودند؛ برخی از پسر ها فحش هایی را به زبان ترکی به یکدیگر می داده اند و این موضوع باعث به وجود آمدن درگیری و دعوا بین آن ها شده است. می توانید برای مشاهده این کلیپ به امیر روز یوتیوب و یا یوتیوب نیکا مراجعه کنید. البته برخی از کاربران بعد از مشاهده ویدیوی دعوای این چهره های اینستاگرامی بیان کردند؛ آن ها به دلیل دیده شدن و جذب فالوور و مخاطب این دعوای ساختگی را به وجود آورده اند. البته در حال حاضر ارسلان و امیر رابطه خوبی با یکدیگر دارند؛ هم چنین مدتی قبل ارسلان به دیدن نیکا و Amir Rooz به استانبول رفته است و عکس ها و کلیپ های متعددی از آن ها در کنار یکدیگر در شبکه های مجازی منتشر شده است.

سوالات متداول

 1. امیر روز کیست؟

  امیر یکی از چهره های معروف شبکه‌ های مجازی به ویژه اینستاگرام است که با توجه به دابسمش و کلیپ هایی که از خود منتشر می‌ کند به معروفیت زیادی رسیده است.

 2. افراد چگونه می توانند عکس های این چهره معروف را مشاهده کنند؟

  برای مشاهده عکس های این چهره معروف می توانید به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه کنید، حتی در اینترنت نیز می‌ توانید عکس های متعددی از او را جستجو کنید.

 3. دوست دختر امیر روز کیست؟

  دوست دختر امیر، نیکا یکی از چهره های معروف و سرشناس اینستاگرام است که مدتی است دوستیشان را آشکار کرده اند.

 4. او هم اکنون ساکن کجاست؟

  امیر نزدیک به یک سال است که از ایران مهاجرت کرده و در حال حاضر ساکن استانبول می باشد.