مدتی پیش خبری منتشر شد که امیر تتلو، خواننده محبوب و پر حاشیه و یکی از شاخ های مجازی، کتابی را در مورد زندگی خود منتشر کرده است که باید گفت این خبر موجب تعجب بسیاری از افراد و طرفداران او شد. کتاب امیر تتلو به چاپ رسیده است و هم اکنون مورد دسترسی افراد بسیار زیادی قرار گرفته است. در ادامه به بررسی این کتاب عجیب و غریب خواهیم پرداخت.

کتاب امیر تتلو درباره چیست؟

کتاب امیر تتلو درباره چیست؟

قبل از این که در مورد این کتاب صحبت کنیم بهتر است که در ابتدا در مورد نویسنده و کاراکتر این کتاب صحبت کنیم که چه کسی می باشد و یا چگونه تصمیم گرفته است که این کتاب را بنویسد. امیر تتلو یا امیر حسین مقصودلو یکی از خوانندگان پاپ و البته مدیر سایت تتل بت می باشد که در سی شهریور ماه در سال هزار و سیصد و شصت و شش به دنیا آمده است. او یک خواننده در سپک رپ نیز می باشد. تحصیلات این فرد تا دیپلم می باشد و بعد از مدتی نیز به ترکیه رفت و هم اکنون در همان کشور زندگی می کند. او در ابتدا به خواندن آهنگ های بسیار زیبایی می پرداخت، هم چنین برای شهدا، برای پیامبران و برای امامان نیز آهنگ خوانده بود و درخواست مجوز را از وزارت ارشاد داشت اما نتوانست مجوز بگیرد و بعد از مدتی از ایران رفت و آهنگ های او به سمت فحاشی کشیده شد.

این کتاب چند فصل دارد؟

در مورد این کتاب باید گفت که از سر فصل های مختلفی بر خوردار می باشد، سر فصل های کتاب او از زندگی نامه اش شروع می شود و همین طور ادامه دارد و در مورد آهنگ هایش و فعالیتش هایش می باشد. او هر آهنگی را که خوانده است، در موردش صحبت کرده است و احساسش را در مورد این آهنگ به اشتراک گذاشته است. از دیگر مواردی که باید در مورد کتاب او بگوییم این است که عکس روی جلد، عکس خود امیر تتلو می باشد و تصویر چهره هم اکنون او است که با چهره ای پر از تتو های متنوع گرفته است.

عکس کتاب تتلو را در کجا ببینیم؟

عکس کتاب تتلو را در کجا ببینیم؟

این کتاب از عکس های زیادی برخوردار است که از صفحات مختلف او گرفته شده است. این کتاب به تازگی به چاپ رسیده است و افراد زیادی از طرفداران او یعنی همان تتلیتی ها از او استقبال کردند و این کتاب را نیز تهیه کردند. برای دیدن عکس های این کتاب کافی است تا کتاب امیر تتلو را در اینترنت سرچ کنیم. بعد از این کار به راحتی می توانیم عکس های مختلفی از کتاب این خواننده را مشاهده کنیم و با این کتاب و مشخصات فیزیکی این کتاب آشنا بشویم. البته باید بگوییم که قبل از امیر تتلو سلبریتی های دیگر همانند بهاره رهنما، در مورد زندگی خود کتاب نوشت و آن را منتشر کرده اند.

این مطلب را هم بخوانید
احسان سم فرحا کیست ؟ بیوگرافی و افتخارات سم فرحا

خرید کتاب به دنبال بهشت در برزخ و جهنم

کتابی که خواننده و سلبریتی معروف و یا شاخ مجازی، امیر حسین مقصود لو و یا همان امیر تتلو منتشر کرده است، به دنبال بهشت و جهنم نام دارد. این کتاب زندگی این شخص می باشد که البته برخی از قسمت ها را نیز خودش نویسندگی کرده است. این کتاب را می توان از راه های زیادی خریداری کرد. راه اول از طریق خود امیر تتلو می باشد که می توان مستقیم به خود این خواننده سفارش داد و کتاب او را دریافت کرد. راه های دیگر نیز، سایت های خرید کتاب اینترنتی می باشد که می توان به راحتی، از این سایت ها کتاب این شخص را پیدا نمود و آن را خریداری کرد. البته اگر به پیج امیر تتلو سر بزنیم متوجه خواهیم شد که این شخص، راه های مختلفی را برای خرید کتاب خود در هایلایت های پیج خود قرار داده است. هم چنین در فن پیج های این شخص نیز می توان به راحتی، به راه های خرید این کتاب از این خواننده دسترسی پیدا نمود.

قیمت کتاب امیر تتلو چقدر است؟

قیمت کتاب امیر تتلو چقدر است؟

این کتاب، کتابی حول محور زندگی این خواننده می باشد. این خواننده موفق شده است که کتاب خود را منتشر کند تا طرفداران او بیشتر با زندگی او آشنا بشوند. قیمت کتاب او شاید اندکی تعجب آور باشد اما باید گفت که قیمت کتاب او مبلغی حدود صد و هفتاد هزار تومان می باشد و این قیمت کمی بالا می باشد. انتشار این کتاب به اندازه کافی کمی تعجب آور بود و باید گفت که مشخص شدن قیمت این کتاب نیز بیشتر باعث شد که افراد متعجب شوند.

آیا کتاب امیر تتلو چاپ شده است؟

این کتاب مدت زیادی است که به چاپ رسیده است. این کتاب مطالبی در مورد زندگی امیر تتلو دارد و جزئیاتی در مورد زندگی این شخص را منتشر کرده است. هم چنین کتاب این شخص را می توان به راحتی به صورت پی دی اف نیز دانلود نمود و از مطالب او بهره برد. از دیگر موارد مهم در مورد این کتاب، این مساله است که این کتاب به تعداد بسیار بالایی چاپ شده است و بسیاری از طرفداران امیر تتلو این کتاب را خریداری کرده اند. کتاب این شخص در دسترس تمامی افراد قرار گرفته است و روزانه در حال چاپ شدن می باشد.

اسم کتاب امیر تتلو چیست؟

به دنبال بهشت و جهنم، نام کتاب امیر تتلو می باشد که باید بگوییم که این کتاب مورد استقبال بسیار زیادی از افراد قرار گرفت. این فرد و کتابش، بسیار معروف شده اند و چاپ شدن این کتاب یکی از مواردی بود که باعث شد تعداد دنبال کننده های این فرد افزایش پیدا کند. نام این کتاب را امیر مقصود لو بر اساس احساس درونی خود نگاشته است و در این مورد نیز در کتابش توضیح های زیادی داده است. هم چنین نام این کتاب اندکی با ویژگی های زندگی و ظاهری و باطنی این شخص در تضاد می باشد و هیچ هارمونی جالبی ندارد. به همین دلیل تعجب و کنجکاوی بسیاری از افراد را برانگیخت و به همین دلیل بسیاری از افراد، این کتاب را خریداری کردند تا در مورد جزئیات نام گذاری او بیشتر از گذشته بدانند.

کتاب امیر تتلو در ایران چاپ شده است؟

کتاب امیر تتلو در ایران چاپ شده است؟

بسیاری از طرفداران این خواننده سوال مهمی در ذهنشان دارند که آیا این کتاب یعنی کتاب امیر تتلو در ایران به چاپ رسیده است یا خیر، در مورد پاسخ این سوال این گونه بیان دارند که خیر و کتاب امیر تتلو در ایران به چاپ نرسیده است، زیرا او یک خواننده غیر مجاز می باشد و بر این اساس جمهوری اسلامی جلوی نشر هر گونه موارد مربوط به او را می گیرد. البته این را هم باید اضافه کنیم که با این که این کتاب به چاپ نرسیده است اما این کتاب را می توان از طریق مختلفی خریداری کرد و به خواندن آن پرداخت و به لایه های وجودی امیر تتلو پی برد.

این مطلب را هم بخوانید
آماندا زید رامین رضاییان کیست ؟ بیوگرافی و افشاگری‌های آماندا

مطالب این کتاب راجع به چه موضوعاتی است؟

مطالب این کتاب در مورد زندگی این خواننده است و گویا صفر تا صد زندگی امیر تتلو در این کتاب نوشته شده است. هم چنین کتاب این شخص و آهنگ های او را نیز در بر دارد و در مورد آهنگ های این خواننده نیز نوشته است. آهنگ هایی در این کتاب ذکر شده است که از طرفداران زیادی برخوردار است و باید بگوییم که این آهنگ ها، بسیار مورد توجه نیز قرار گرفته است. این کتاب در مورد نوع زندگی و افکار و عقاید این شخص نیز نوشته است و همان طور که در ابتدا گفتیم، از صفر تا صد زندگی این خواننده را در بر گرفته است.

کتاب امیر تتلو غیر قانونی است؟

این کتاب از آن جهت که این خواننده غیر قانونی می باشد، کتابش نیز غیر قانونی می باشد. کتاب این فرد، در مورد زندگی او نوشته است و خب کتاب این شخص نیز به دلیل این که او از کار های نامتعارفی در زندگی خود انجام داده و تمامی آن ها را نیز منتشر کرده است. غیر قانونی می باشد.

کتاب تتلو توقیف شد؟

بعد از این که خبر انتشار کتاب زندگینامه این خواننده منتشر شد، پس از مدتی خبری از این فرد منتشر شد که چاپ و انتشار بیشتر این کتاب معروف توقیف شده است. اما این خبر صحت ندارد و فقط از طرف مخالفان امیر تتلو منتشر شده بود. در واقع این کتاب نه تنها چاپش متوقف نشده است بلکه با تیراژ بسیار بالایی نیز به چاپ رسیده است.

تتلو نوشتن کتاب را از چه سالی آغاز کرد؟

تتلو نوشتن کتاب را از چه سالی آغاز کرد؟

در مورد این که این نویسنده دقیقا از چه سالی استارت نوشتن کتابش را زد هیچ گونه اطلاعاتی تا کنون منتشر نشده است.

کتاب امیر تتلو سیاسی است؟

این کتاب در همه نوع موردی نوشته است. برخی از قسمت های کتاب او سیاسی بوده و برخی قسمت ها نیز احساسی بوده است.

 • برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب می توانید به کانال امیر تتلو مراجعه کنید.

سوالات متداول

 1. نام کتاب امیر تتلو چه می باشد؟

  به دنبال بهشت و جهنم نام کتاب امیر تتلو است.

 2. قیمت این کتاب چقدر است؟

  قیمت کتاب امیر تتلو مبلغی حدود صد و هفتاد تومان می باشد.

 3. کتاب امیر تتلو چه محتوایی دارد؟

  کتاب این شخص در مورد زندگی شخصی اش می باشد و در مورد آهنگ هایش نیز است.

 4. کتاب امیر تتلو در چه سالی نوشته شده است؟

  در این مورد هیچ گونه اطلاعاتی تا کنون منتشر نشده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]