همان‌طور که می‌دانید این روزها با توجه به فضای مجازی افراد زیادی به شهرت رسیده‌اند. یکی از این افراد که به واسطه شخصیت پدرش و فضای اینستاگرام مورد توجه مردم قرار گرفت آقای امیرحسین مرادیان است. پدر ایشان سفیر سابق ایران در دانمارک است. وی در سال ۱۳۹۶ با آناشید حسینی ازدواج کرد. به دلیل پخش عکس‌های لاکچری این مراسم با اعتراض شدید مردم روبرو شدند. محمد حسین مرادیان چندی پیش از همسر خود جدا شد.

امیرحسین مرادیان کیست

امیرحسین مرادیان کیست ؟

ایشان متولد دهه شصت هستند؛ و فرزند سفیر سابق ایران در دانمارک، البته پدر ایشان دارای سمت‌های دیگری نیز بودند. پدر ایشان در سیاست یک فرد اعتدال‌گرا بودند؛ و در دانشگاه وزارت امور خارجه درس‌خوانده‌اند. امیرحسین مرادیان مانند پدرشان مسلط به زیبان عربی هستند اما هنوز مشخص نیست که شغل اصلی وی چه هست.

امیر حسین مرادیان و ریحانه پارسا

امیر حسین مرادیان و ریحانه پارسا

اینکه این فرد چه ارتباطاتی با دیگران داشته است خیلی در دست نیست؛ اما ایشان مدتی است که از همسرشان خانم آناشید حسینی جداشده‌اند. ریحانه پارسا یکی از بازیگران ایرانی است. او برای بازی در سریال پدر به شهرت رسید. البته در فیلم‌های دیگری نظیر خوب، بد، جلف ۲ نیز نقش آفرینی کرده است. چندی پیش او در صفحه اینستاگرامی اش عنوان کرد که از ایران خارج شده و دیگر به کشور بازنمی‌گردد. او اکنون در استانبول زندگی می‌کند. چندی پیش مشخص شد که آقای امیر حسین مرادیان با ایشان در ترکیه در ارتباط هستند. هرچند که آن‌ها خیلی تلاش کردند این رابطه پنهان بماند ولی موفق نشدند.

ریحانه پارسا زاده‌ی ۴ اسفند سال ۱۳۷۷ است. او هنرپیشه سینما و تلویزیون است؛ و با نقش آفرینی در سریال پدر به شهرت رسید. او در سن ۲۱ سالگی با مهدی کوشکی هم‌خانه شد و بعد از حدود ۱ سال از ایشان جدا شدند. او در فیلم خوب، بد، جلف ۲ نیز نقش آفرینی کرده است. او در جشنواره فیلم فجر سال ۱۳۹۸ منجر به واکنش‌های متفاوتی از جانب مردم شد. او اکنون در استانبول زندگی می‌کند. او دی یک لایو در اینستاگرام یک ویدیو از خود به نمایش گذاشت. در آن لایو گفت چون موهایش بیشتر از ۲ سانتی متر نیست هنوز قوانین جمهوری اسلامی را نقض نکرده است.

البته چندی پیش با آهنگ شادمهر عقیلی مدیر سایت شرط بندی بت مجیک یک ویدیو به اشتراک گذاشت. ریحانه پارسا مدتی با پویان مختاری نیز در ارتباط بوده است؛ و زمانی که در ایران بود بعد از جدایی از مهدی کوشکی با روزبه بمانی در ارتباط بوده است.

امیر حسین مرادیان و آناشید حسینی

امیر حسین مرادیان و آناشید حسینی

امیر حسین مرادیان چندی پیش از همسرش آناشید حسینی جدا شده است. او دلیل اصلی جدایی‌اش را دخالت‌های بیجای روحانی فعال اینستا آقای صدر السادات می‌دانند. او در یک پست به ایشان گفت اگر عکس‌های لاکچری مراسم عروسی ایشان را پخش نمی‌کردند، او از همسرش جدا نمی‌شد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی سعید گنجی mma کار ایرانی و پر حاشیه

پسر سفیر سابق ایران در دانمارک چندی پیش در اینستاگرام خود خبر جدایی خود و آناشیدد حسینی را اعلام کرد. دلیل جدایی این دو به خاطر حواشی ایجاد شده در زندگی شخصی‌شان بوده است. اناشید حسینی متولد ۴ بهمن ۱۳۷۰ است. او در اهواز به دنیا آمده است و فارغ‌التحصیل رشته‌ی معماری هست. او در عرصه‌ی مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می‌کند؛ و به عنوان مدلینگ محجبه در فضای مجازی و صنعت مد شناخت می‌شود. او به خاطر اینکه طراحی‌های منحصر به فردی دارد در این صنعت بسیار شناخته شده است.

زمانی که خبر ازدواج ایشان با امیرحسین مرادیان پخش شد، هزینه‌های گزافی که برای مراسم عروسی‌شان خرج شد باعث اعتراض مردم شد. اناشید حسینی بعد از پخش عکس‌های عروسی‌شان اعتراض داشت که چرا همسر ایشان را با عنوان آقازاده خطاب کرده‌اند. در ادامه‌ی این جنجال‌ها آقای امیرحسین مرادیان اظهار داشت که جشن عروسی آن‌ها فقط ۵۰ میلیون هزینه داشته است. عکس‌های عروسی این زوج نشان‌دهنده‌ی مراسمی فوق‌العاده لاکچری بود. بعد از دو سال این زوج از یکدیگر جدا شدند. اصلی‌ترین دلیل جدایی این زوج به خاطر شخصیتی بود که خانواده امیرحسین مرادیان داشتند. آن‌ها کاملاً مذهبی بودند و توان پذیرش یک مدلینگ را در خانواده خود نداشتند. مهریه خانم آناشید حسینی ۱۱۴ سکه بوده است. ایشان این تعداد سکه را بخشیدند؛ و از آقای امیرحسین مرادیان نگرفتند.

امیر حسین مرادیان پسر سفیر

امیر حسین مرادیان پسر سفیر

همان طور که قبلا هم اشاره شد. امیرحسین مرادیان فرزند پسر سفیر سابق ایران در دانمارک می‌باشند. ایشان فقط به دلیل شخصیت پدرشان مورد توجه مردم قرار گرفتند. فضای مجازی باعث شهرت خیلی از افراد میان مردم شده است. نام پدر ایشان مرتضی مرادیان است. او در یک خانواده مذهبی در تهران متولد شده است؛ و تنها یک‌بار ازدواج کرده است. او فرزندی ندارد و ازدواجش با خانم آناشید حسینی به جدایی ختم شده است.

مرتضی مرادیان سفیر سابق دانمارک

مرتضی مرادیان متولد ماه بهمن ۱۳۴۴ در تهران هست. او دیپلمات ایرانی است. ایشان قبلاً در کره شمالی و دانمارک به عنوان سفیر ایران حضور و فعالیت داشتند. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌ی روابط بین‌الملل از دانشگاه وزارت امور خارجه است. ایشان به زبان‌های انگلیسی و عربی مسلط است. این سیاستمدار اعتدال‌گرا دو فرزند دارد. یک پسر و یک دختر، پسر او امیر حسین مرادیان است. چند سال پیش عکس‌های لاکچری عروسی امیرحسین مرادیان با آناشید حسینی پخش شد و منجر به اعتراض مردم شد. ازدواج این دو نفر خیلی ادامه نداشت و چندی پیش از یکدیگر جدا شدند.

مرتضی مرادیان در سال ۱۳۹۴ الی ۱۳۹۸ در دانمارک سفیر بوده است؛ و در سال‌های ۱۳۸۸ الی ۱۳۹۲ در کره‌ی شمالی سفیر بود. علاوه بر فعالیت دیپلمات ایشان به عنوان دبیر اول و مسئول بخش اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران در جمهوری چک حضور داشتند. علاوه بر آن ایشان تألیفات متعددی در زمینه‌های سیاسی و اقتصادی داشته‌اند. ایشان در سال ۲۰۱۶ میلادی به عنوان سفیر در دانمارک مشغول به فعالیت بوده‌اند. همچنین در سال‌های ۲۰۱۳ الی ۲۰۱۵ میلادی به عنوان مدیر کل کشورهای مشترک‌المنافع و همسایگان غربی وزارت امور خارجه مشغول به کار بوده‌اند.

بیوگرافی امیرحسین مرادیان

بیوگرافی امیرحسین مرادیان

امیر حسین مرادیان پسر سفیر سابق ایران در دانمارک است. او صاحب یک خواهر و یک خواهرزاده می‌باشد. ازدواج او با مدل ایرانی خانم آناشید حسینی به جدایی ختم شد. وی در یک خانواده‌ی مذهبی متولد شد؛ و در تهران متولد شده است. امیر حسین مرادیان در یک پست جنجالی که مخاطب آن آقای صدرالسادات بودند، ایشان را مقصر اصلی جدایی از همسرش دانست. او در قسمتی از آن پست اظهار کرد که شما عدالت را اجرا نکردید و دروغ به مردم نشان دادید.

این مطلب را هم بخوانید
زندگی نامه مانی پاکیائو بوکسور اهل فیلیپین که به دنیای سیاست هم وارد شد

او صدر السادات را مخاطب قرار داد و گفت: من به شما آقای صد السادات گفته بودم که این پیکان عدالت‌خواهی آن‌قدر سنگین می‌شود که با سر به زمین خواهی خورد. حالا ببین همان‌هایی که به خاطر مقاصد سیاسی در ماجرای ما برایت سوت و کف می‌زدند چگونه بر خودت می‌تازند. ببین آن‌هایی که به خاطر رقابت و حسادت پشت تو ایستاده‌اند و با دل‌های کوچکشان بر دو زوج تازه مزدوج می‌تازند چگونه تو را تنها گذاشتند. البته این‌ها بخشی کوچکی از صحبت‌های امیر محسن مرادیان در پست او می‌باشد.

البته آقای صدر السادات پاسخ ایشان را این‌گونه دادند: برادر عزیزم این را هر انسانی درمیابد اساس زندگی به عشق است؛ و یک عشق محکم با این حرف‌وحدیث‌هایی که در این چند روز و حتی چند سال گذشته بر شما گذشته، کمرنگ نمی‌شود. بلکه هرروز و هر دقیقه و هر ثانیه در کنار معشوق اوج می‌گیرد.

طلاق امیرحسین مرادیان

امیر حسین مرادیان در سال ۱۳۹۶ با خانم آناشید حسینی ازدواج کردند و حدود دو سال بعد از ازدواجشان از یکدیگر جدا شدند. مهریه همسر ایشان ۱۱۴ سکه تمام بهار آزادی بوده است. این تعداد سکه توسط خانم آناشید بخشیده شده است.

اینستاگرام امیرحسین مرادیان

اینستاگرام امیرحسین مرادیان

اینستاگرام امیرحسین مرادیان به عنوان amirmohsen.moradian شهرت دارد. ایشان عکس‌های مختلفی از خودشان در پیج اینستا قرار داده‌اند. بیشتر این عکس‌ها مربوط به فضای قرنطینه در خانه است؛ او مردم را به استفاده از ماسک در این دوران تشویق می‌کند. امیرحسین مرادیان در یکی از عکس‌های اینستاگرامش که مربوط به جام جهانی فوتبال است عکسی را قرار داده است. این عکس در کشور کره‌ی شمالی گرفته شده است؛ و او مردم کره‌ی شمالی را دوست‌داشتنی نشان می‌دهد. او می‌گوید که خیلی از اخبار و مستندات در ارتباط با این کشور وارون است. در عکسی که ایشان از خود در آن زمان به اشتراک گذاشته در کنار بازیکنان معروفی مانند علی کریمی، آندرانیک تیموریان و حسین کعبی می‌باشد. همچنین او عکس‌های زمان نوجوانی‌اش را نیز به اشتراک گذاشته است.

سوالات متداول

نام پدر امیر حسین مرادیان چیست؟

مرتضی مرادیان نام پدر امیر حسین مرادیان می باشد.

شغل پدر امیر حسین مرادیان چه می باشد؟

پدر امیرحسین مرادیان یک سیاسی اعتدال گرا بود. و قبلا به عنوان سفیر دانمارک و کره ی شمالی فعالیت داشته است.

امیر حسین مرادیان و آناشید حسینی در چه سالی با هم ازدواج کردند؟

این دو در سال ۱۳۹۶ با یک دیگر ازدواج کردند.

امیر حسین مرادیان چند بار ازدواج کرده است؟

ایشان تنها یک بار با خانم آناشید حسینی ازدواج کردند. این ازدواج به جدایی ختم شد.