یکی از افرادی که به واسطه شخصیت پدرش و فضای اینستاگرام مورد توجه مردم قرار گرفته است، آقای امیرحسین مرادیان است. پدر ایشان سفیر سابق ایران در دانمارک است. وی در سال ۱۳۹۶ با آناشید حسینی ازدواج کرد. آن ها به دلیل پخش عکس‌ های لاکچری این مراسم با اعتراض شدید مردم روبرو شدند و چالش هایی که باعث معروفیت آن ها شود، از همان زمان شروع شد. در ادامه به بررسی جزئیات زندگی این فرد معروف می پردازیم.

بیوگرافی امیرحسین مرادیان

بیوگرافی امیرحسین مرادیان

امیر حسین مرادیان پسر سفیر سابق ایران در دانمارک است. او صاحب یک خواهر و یک خواهرزاده می‌ باشد. ازدواج او با مدل ایرانی خانم آناشید حسینی به جدایی ختم شد. وی در یک خانواده‌ مذهبی متولد شد. او و در تهران متولد شده است. امیر حسین مرادیان در یک پست جنجالی که مخاطب آن آقای صدرالسادات بودند، ایشان را مقصر اصلی جدایی از همسرش دانست. او در قسمتی از آن پست اظهار کرد که شما عدالت را اجرا نکردید و دروغ به مردم نشان دادید. در ادامه به بررسی تمام این موارد ذکر شده خواهیم پرداخت.

حاشیه های امیرحسین مرادیان

حاشیه های امیرحسین مرادیان

کم لطفی است اگر نگوییم شهرت فعلی امیر حسین مرادیان به خاطر حواشی ای بود که پیرامون او ایجاد شده بود. اولین حاشیه ای که برای او ایجاد شد مربوط به عروسی بسیار لاکچری ای بود که به همراه آناشید حسینی برگذار کرده بود. پس از آن خبر طلاق وی از آناشید و همچنین درگیری های لفظی شدید میان او و یک روحانی از مهم ترین حاشیه های پسر سفیر سابق ایران می باشد. لازم به ذکر است که تمام این حاشیه ها او را تبدیل به یکی از سلبریتی های ایرانی کرده است.

امیرحسین مرادیان هم اکنون کجا سکونت دارد؟

امیرحسین مرادیان هم اکنون کجا سکونت دارد؟

اکنون یکی از سوالات مهمی که ذهن کاربران را به خود جلب کرده است محل سکونت و زندگی امیر حسین مرادیان می باشد. پس از طلاق امیرحسین مرادیان و آناشید حسینی سوالات زیادی راجب محل زندگی امیرحسین مرادیان مطرح شد. مدتی پیش، شایعه‌ ای درباره مهاجرت امیر حسین مرادیان به خارج از کشور در فضای مجازی و رسانه‌ ها مطرح شد. این شایعه باعث بروز حواشی در بین کاربران فضای مجازی شد. در واقع در جواب این سوال باید گفت که این شایعه درست نیست و مرادیان هنوز به خارج از کشور مهاجرت نکرده است و این اخبار دروغین توسط برخی افراد برای جلب توجه و بازدید صفحات خود منتشر شده و هیچ اساس و واقعیتی ندارد.

البته در اخبار سلبریتی ها آمده است که هر چند که گاهی اوقات امیرحسین مرادیان به دلایلی همچون تفریح یا کارهای تجاری، مانند بیزینس خود به خارج از کشور سفر می کند اما در حال حاضر، او در تهران زندگی می‌ کند. همچنین، اگر پیج امیرحسین مرادیان را دنبال کنید و لوکیشن‌ هایی که در پست‌ های خود به اشتراک می‌ گذارد را مشاهده کنید، متوجه محل اقامت او خواهید شد.

امیر حسین مرادیان و ریحانه پارسا

امیر حسین مرادیان و ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یکی از بازیگران ایرانی است. او برای بازی در سریال پدر به شهرت رسید. البته در فیلم‌ های دیگری نظیر خوب، بد، جلف ۲ نیز نقش آفرینی کرده است. چندی پیش او در صفحه اینستاگرامی اش عنوان کرد که از ایران خارج شده و دیگر به کشور باز نمی‌گردد. او اکنون در استانبول زندگی می‌ کند. چندی پیش مشخص شد که آقای امیر حسین مرادیان با ایشان در ترکیه در ارتباط هستند. هر چند که آن‌ ها خیلی تلاش کردند این رابطه پنهان بماند ولی موفق نشدند.

این مطلب را هم بخوانید
سلبریتی های ساکن استرالیا که حاشیه ساز شده اند

اگر می خواهید عکس های او را ببینید. باید بگوییم که چندی پیش ریحانه پارسا با آهنگ شادمهر عقیلی مدیر سایت شرط بندی بت مجیک یک ویدیو به اشتراک گذاشت. علاوه بر این ریحانه پارسا مدتی با پویان مختاری نیز در ارتباط بوده است. شما با توجه به این دو مورد می توانید در گوگل جست و جو کنید و عکس های این فرد که با امیرحسین مرادیان در ارتباط بوده است را تماشا کنید.

امیر حسین مرادیان و آناشید حسینی

امیر حسین مرادیان و آناشید حسینی

امیر حسین مرادیان چندی پیش از همسرش آناشید حسینی جدا شده است. او دلیل اصلی جدایی‌ اش را دخالت‌ های بیجای روحانی فعال اینستا آقای صدر السادات می‌ داند. او در یک پست به ایشان گفت اگر عکس‌ های لاکچری مراسم عروسی ایشان را پخش نمی‌ کردند، او از همسرش جدا نمی‌ شد.

پسر سفیر سابق ایران در دانمارک چندی پیش در اینستاگرام خود خبر جدایی خود و آناشید حسینی را اعلام کرد. دلیل جدایی این دو به خاطر حواشی ایجاد شده در زندگی شخصی‌ شان بوده است. آناشید حسینی متولد ۴ بهمن ۱۳۷۰ است. او در اهواز به دنیا آمده است و فارغ‌ التحصیل رشته‌ معماری هست. او در عرصه‌ مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می‌ کند. او به عنوان مدلینگ محجبه در فضای مجازی و صنعت مد شناخت می‌شود.

چرا یک روحانی باعث طلاق این فرد شده است؟

چرا یک روحانی باعث طلاق این فرد شده است؟

پس از آن که عروسی تجملاتی امیرحسین مرادیان با آناشید حسینی جنجال های زیادی بر پا کرد، خبر جدایی و طلاق آن ها نیز با واکنش های بسیار زیادی همراه بود. خبر طلاق آناشید حسینی و امیرحسین مرادیان در مرداد ماه سال ۱۳۹۹ منتشر شد و پس از مدتی، امیرحسین مرادیان با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به این موضوع واکنش نشان داد.

او ابتدا این گونه به طلاق خود واکنش نشان داد: “سلام. امیدوارم حالت خوب باشد. اما حال من خوب نیست. امیدوارم زندگی بر وفق مرادت باشد ولی برای من نیست. امیدوارم کانون گرم خانواده برایت گرم تر از همیشه باشد ولی برای من نیست. امیدوارم دخترانت در کمال سلامتی باشند ولی من فرزندی ندارم. امیدوارم رابطه ات با همسرت خوب باشد ولی من همسرم را از دست دادم.”

حال شاید برای شما سوال باشد که طلاق این دو چه ارتباطی به یک روحانی دارد. پس از آن که وی اعلام کرد که از همسر خودش جدا شده است در ادامه پست اینستاگرامی اش خطاب به سید مهدی صدرالساداتی (روحانی ای که درگیری های لفظی شدیدی با او داشت) متنی منتشر کرد و او را دلیل طلاق خود دانستد.

امیرحسین مرادیان در ادامه پست اینستاگرامی اش خطاب به سید مهدی صدرالساداتی این گونه نوشت: “سید مهدی، تو زندگی ام را گرفتی و این واقعیت برایم تلخ است. بعد از انتشار عکس‌ های خصوصی همسرم، او دیگر نتوانست سر پا شود. او شاید به ظاهر خوب به نظر برسد، اما در باطن متلاشی و به ظاهر شاد ولی درونی افسرده است.

امیر حسین مرادیان پسر سفیر

امیر حسین مرادیان پسر سفیر

همان طور که قبلا هم اشاره شد. امیرحسین مرادیان فرزند پسر سفیر سابق ایران در دانمارک می‌باشند. ایشان فقط به دلیل شخصیت پدرشان مورد توجه مردم قرار گرفتند. فضای مجازی باعث شهرت خیلی از افراد میان مردم شده است. نام پدر ایشان مرتضی مرادیان است. او در یک خانواده مذهبی در تهران متولد شده است و تنها یک‌ بار ازدواج کرده است. او فرزندی ندارد و ازدواجش با خانم آناشید حسینی به جدایی ختم شده است.

مرتضی مرادیان سفیر سابق دانمارک

مرتضی مرادیان متولد ماه بهمن ۱۳۴۴ در تهران هست. او دیپلمات ایرانی است. ایشان قبلاً در کره شمالی و دانمارک به عنوان سفیر ایران حضور و فعالیت داشتند. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌ روابط بین‌ الملل از دانشگاه وزارت امور خارجه است. ایشان به زبان‌ های انگلیسی و عربی مسلط است. این سیاست مدار اعتدال‌ گرا دو فرزند دارد. یک پسر و یک دختر، پسر او امیر حسین مرادیان است.

مناظره سید مهدی صدرالساداتی با امیرحسین مرادیان

مناظره سید مهدی صدرالساداتی با امیرحسین مرادیان

سید مهدی صدرالساداتی، یکی از روحانیون انقلابی در ایران می باشد. پس از جنجال هایی که در رابطه با عروسی لاکچری امیرحسین مرادیان با حضور ۷۴۰۰ مهمان ایجاد شد، این دو درگیری های زیادی با یک دیگر داشتند تا این که مناظره ای بین امیرحسین مرادیان با مهدی صدرالساداتی شکل گرفت. تا به این لحظه، مهدی صدرالساداتی و امیر حسین مرادیان درگیری‌ های بسیار زیادی با یکدیگر داشته‌ اند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی محسن افشانی و درگیری محسن افشانی با ساشا سبحانی

این دو شخصیت بارها در فضای مجازی به گفتگو پرداخته و حتی به یکدیگر را با موضوعات مختلفی همچون موضوعات خانوادگی، اسیدپاشی و اقدامات قضایی را تهدید جدی کرده اند. این تنش‌ ها نه تنها بین این دو شخصیت معروف، بلکه در میان طرفداران آن‌ ها نیز حواشی زیادی ایجاد کرده است.

اخیراً تنش‌ ها و حواشی بین دو شخصیت مشهور به اوج خود رسیده است و به همین دلیل، چند روز پیش آن‌ ها یک لایو مشترک برگزار کردند و در آن به گفتگو و مناظره پرداختند. در این لایو، موضوعات جنجالی و بحث‌ برانگیز مورد بحث قرار گرفت که باعث جذب تعداد زیادی از بینندگان در این مناظره شد. اگر شما نیز به این موضوع تمایل دارید، می‌ توانید این لایو و مناظره بین امیر حسین مرادیان و سید مهدی صدرالساداتی را از طریق جستجو در اینترنت و یوتیوب مشاهده کنید.

اینستاگرام امیرحسین مرادیان

اینستاگرام امیرحسین مرادیان

اینستاگرام امیرحسین مرادیان به عنوان amirmohsen.moradian شهرت دارد. ایشان عکس‌ های مختلفی از خودشان در پیج اینستا قرار داده‌اند. امیرحسین مرادیان در یکی از عکس‌های اینستاگرامش که مربوط به جام جهانی فوتبال است عکسی را قرار داده است. این عکس در کشور کره‌ی شمالی گرفته شده است و او مردم کره‌ی شمالی را دوست‌ داشتنی نشان می‌ دهد. او می‌ گوید که خیلی از اخبار و مستندات در ارتباط با این کشور وارون است. در عکسی که ایشان از خود در آن زمان به اشتراک گذاشته در کنار بازیکنان معروفی مانند علی کریمی، آندرانیک تیموریان و حسین کعبی می‌باشد. همچنین او عکس‌ های زمان نوجوانی‌اش را نیز به اشتراک گذاشته است.

نگاهی به سورپرایز پسر سفیر برای همسرش

نگاهی به سورپرایز پسر سفیر برای همسرش

پس از ازدواج لاکچری ای که امیرحسین مرادیان و همسرش، آناشید حسینی برگذار کردند، سوپرایز تولد آناشید توسط امیرحسین مرادیان نیز یکی دیگر از حاشیه های مهمی بود که پیرامون این دو ایجاد شد. امیرحسین مرادیان برای سوپرایز تولد همسرش، وی را به یک سالن سینمای خالی برد و سپس بر روی پرده سینما فیلم و عکس های سفر و روزمره خود را منتشر کرد که باعث سوپرایز آناشید حسینی شد. ویدیوی این کار پسر سفیر سابق ایران در دانمارک در اکثر شبکه های اجتماعی و مجازی منتشر شد که می توانید با یک جستجوی ساده آن را مشاهده کنید.

شغل اصلی امیرحسین مرادیان چیست؟

امروزه تقریبا تمامی مردم، امیرحسین مرادیان را به واسطه پدرش، مرتضی مرادیان می شناسند. مرتضی مرادیان سفیر سابق ایران در کشور دانمارک بود که عروسی لاکچری امیرحسین باعث بر سر زبان افتادن او شد. به گفته خود امیرحسین مرادیان، او تا به امروز شغل های زیادی عوض کرده است و اکنون بیزینس خود را راه اندازی کرده است که این راه اندازی بیزینس بدون کمک پدرش بوده است.

تقریبا هیچ کدام از مردم حرف های او مبنی بر عدم کمک پدرش برای راه اندازی بیزینس را باور نکرده اند و بر این باورند که تمام کارهای او با مدیریت پدرش انجام شده است. امیرحسین مرادیان در حال حاضر به عنوان یک وارد کننده و همچنین تولید کننده محصولات پزشکی و بهداشتی می باشد.

سوالات متداول

 1. نام پدر امیر حسین مرادیان چیست؟

  مرتضی مرادیان نام پدر امیر حسین مرادیان می باشد.

 2. شغل پدر امیر حسین مرادیان چه می باشد؟

  پدر امیرحسین مرادیان یک سیاسی اعتدال گرا است.

 3. امیر حسین مرادیان و آناشید حسینی در چه سالی با هم ازدواج کردند؟

  این دو در سال ۱۳۹۶ با یک دیگر ازدواج کردند.

 4. امیر حسین مرادیان چند بار ازدواج کرده است؟

  ایشان تنها یک بار با خانم آناشید حسینی ازدواج کردند. این ازدواج به جدایی ختم شد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :