امروزه اینستاگرام به شبکه ای برای به نمایش گذاشتن زندگی شخصی مردم شده است. بسیاری از افراد از جمله امیر حسین نامدار با قرار دادن تصاویر و ویدئوهایی از زندگی خصوصی و لاکچری خود فالوور های زیادی را جذب می کنند. این افراد به اصطلاح تبدیل به سلبریتی های اینستاگرام می شوند. آن ها پس از این که بازدید صفحه اینستاگرامشان بالا رفت شروع به تبلیغ برندهای مختلف می کنند و از این طریق درآمد کسب می کنند.

امیر حسین نامدار نیز از جمله شاخ های اینستاگرامی است. او در حرفه های مدلینگ و خوانندگی فعالیت دارد. هم چنین به دلیل داشتن فالوور های زیاد فعالیت های تبلیغاتی نیز انجام می دهد. در ادامه مطلب با امیر حسین نامدار اینستا مدل و خواننده معروف آشنا می شویم.

امیر حسین نامدار کیست

امیر حسین نامدار کیست ؟

امیر حسین نامدار در آبان ماه ۱۳۶۹ در تهران به دنیا آمد. قد او ۱۸۸ سانتیمتر و وزنش ۸۸ کیلوگرم است. به همین دلیل او جزو مدل های قد بلند ایرانی می باشد. او عقیده دارد که پیشرفت بهترین نوع انتقام است. از این رو علاوه بر فعالیت در حرفه مدلینک در حرفه خوانندگی نیز مشغول است. او در صفحه اش در اینستاگرام عکس های مدل خود را انتشار می دهد. برای دنبال کردن اینستاگرام امیرحسین نامدار از این لینک استفاده کنید.

امیر حسین نامدار و ملیکا تهامی

ملیکا تهامی متولد ششم دی ماه ۱۳۷۵ می باشد. او در شهر تهران به دنیا آمده است. ملیکا تهامی فارغ التحصیل لیسانس طراحی لباس است. او فعالیت خود را در اینستاگرام به عنوان مدل آرایشی شروع کرد. اما سپس وارد حرفه عکاسی شد. او هم چنین نویسنده است و دارای یک کافی شاپ می باشد. ملیکا مانند دیگر مدل ها عمل بینی انجام داده است. او پس از انجام این عمل به عنوان مدل مجازی الناز گلرخ دیده شد و با انتشار عکس هایش در اینستاگرام به عنوان مدل به شهرت رسید.

این مطلب را هم بخوانید
تفاوت قمار خانه و کازینو چیست ؟ فعالیت در کدام یک سودآور می باشد ؟

ملیکا تهامی در هنرستان رشته گرافیک خوانده است. او به عکاسی علاقه زیادی دارد و به همین دلیل به دنبال حرفه مدلینگ و آرایشی رفته است. او هم اکنون نیز آموزش آرایشگری می دهد. او هم چنین می گوید با اینکه علاقه ای به کتاب خواندن ندارد اما شیفته ی نویسندگی است. ملیکا رمانی به نام الف تا الف در سال ۱۳۹۶ زمانی که تنها ۲۱ سال داشته است، نوشته و به مرحله چاپ رسانده است. ملیکا تهامی در ادامه شهرت خود توانست با راه اندازی کافی شاپ استفاده بهینه از فالورهای خود داشته باشد. او نزدیک یک میلیون فالوور دارد و علاوه بر این برای هر تبلیغات در پیج خود نیز مبالغ میلیونی می گیرد.

ملیکا در صحبت های خود گفته است که طرفدار پرسپولیس است اما رنگ های آبی و طوسی رو دوست دارد. از آشپزی کردن بسیار لذت می برد. البته فقط برای افرادی که دوستشان دارم، چون غذا پختن عشق می خواهد.

ملیکا با جریان های عشق و عاشقی اش توانست شهرت بسیاری کسب کند. ملیکا با امیر حسین نامدار دوست بودند. آن ها تصاویر و ویدئوهای دو نفره زیادی از خودشان در صفحات اینستاگرام منتشر کردند. اما پس از مدتی از یکدیگر جدا شدند و آن همه عشق آتشی که بینشان بود خاموش شد. در زیر عکس امیر حسین نامدار را در کنار ملیکا تهامی برای شما خوانندگان عزیز آورده ایم.

امیر حسین نامدار مدلینگ اینستاگرام

امیر حسین نامدار مدلینگ اینستاگرام

امیر حسین نامدار که ۳۰ سال سن دارد، توانسته در اینستاگرام به شهرت برسد. او یکی از مدلینگ های معروف اینستا می باشد. او در صفحه اش عکس های مدل خود را قرار می دهد. صفحه او در حال حاضر دارای ۸۳ پست می باشد. او قسمتی از آهنگ هایش را نیز در همین صفحه به اشتراک می گذارد. البته او همانند دیگر مدل ها، بعد از جدا شدن از دوست دخترش ملیکا تهامی تمامی عکس ها و ویدئوهای دونفرشان را از صفحه اینستای خود حذف کرد. او هم چنین دارای صفحه ای دیگر می باشد. او در صفحه جدیدش بیشتر متن نوشته قرار می دهد و به تازگی آن را راه اندازی کرده است.

آهنگ های امیرحسین نامدار

آهنگ های امیرحسین نامدار

امیر حسین علاوه بر مدلینگ بودن، خواننده هم می باشد. او که معتقد است که در زندگی باید پیشرفت کرد. به همین دلیل به خوانندگی روی آورده است. البته او از دوران کودکی به این حرفه علاقمند بوده است. او به تازگی آهنگی به نام شمال، جر وبحث، باران و زمستان خوانده است. تعداد آهنگ هایی که تاکنون خوانده است کمتر از تعداد انگشتان دست است. اما با همین تعداد کم توانسته طرفداران زیادی پیدا کند. او اسم ملو بند را برای آهنگ های خود انتخاب کرده و با تعدادی از خوانندگان همکاری داشته است. ترانه زیبای آروم قلبم، ناب و کوچه را با هم صدایی امیر فرهاد دکلان در سال ۹۶ منتشر کرد. هم چنین آهنگ زیبا و پرطرفدار چهره و بتهوون را با هم صدایی رادمهر در سال ۹۷ بیرون داد. قسمتی از موزیک ویدئوهایش را می توانید در صفحه اصلی اینستاگرام مشاهده کنید و لذت ببرید.

این مطلب را هم بخوانید
اخراج داوود هزینه از ترکیه به چه علت بود ؟!

سوالات متداول

 1. آیا امیر حسین نامدار چند سال دارد ؟

  امیر حسین نامدار متولد اول آبان ماه ۱۳۶۹ است. او در شهر تهران به دنیا آمد.

 2. آیا امیر حسین نامدار دوست دختر دارد؟

  امیر حسین نامدار در یک رابطه عاشقانه و پر حاشیه با ملیکا تهامی بوده است. اما پس از مدتی از یکدیگر جدا شدند و در حال حاضر در رابطه ای قرار ندارد. اگر هم دوست دختر داشته باشد هنوز در صفحه خود اعلام نکرده است.

 3. فعالیت های امیر حسین نامدار در چه زمینه ای است ؟

  او در ابتدا به عنوان مدلینگ کار خود را در اینستاگرام آغاز کرد و سپس به خوانندگی پرداخت. هم اکنون در هر دو حرفه فعالیت می کند.

 4. امیر حسین نامدار با چه افرادی در خوانندگی هم کاری کرده است؟

  او موزیک هایی را با رادمهر و امیر فرهاد دکلان خوانده است. اسم مستعار ملو بند را برای خود انتخاب کرد و توانست طرفداران زیادی پیدا کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :