آناهیتا کریمی، زن سردار آزمون یکی از چهره هایی است که معروف شده و دلیل معروفیت او نامزد کردنش با سردار آزمون بوده است. وی مانند مادرش آرایشگر بوده و یکی از مجلل ترین سالن های زیبایی را در تهران دارند. سردار آزمون در برنامه دورهمی خبر ازدواجش را بیان کرد ولی آن چنان باعث تعجب نشد چرا که قبل از اعلام این خبر عکس های دو نفره آن دو منتشر شده بود. امروز می خواهیم به آناهیتا کریمی بیوگرافی، شغل پدر آناهیتا کریمی، آناهیتا کریمی ترکمن است؟، پدر آناهیتا کریمی و آناهیتا کریمی متولد کجاست بپردازیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

آناهیتا کریمی کیست؟

آناهیتا کریمی کیست؟

او در ۲۱ آذر سال ۱۳۷۱ در تهران متولد شد. آناهیتا لیسانس رشته مدیریت را داشته و باید گفت که در دوران تحصیلش وی در فرانسه و در مدرسه بیوتی بوده است و اکنون در سالن زیبایی در کنار مادر خود مشغول به کار می باشد.

مادر او میکاپ آرتیست بوده و سالن بسیار مجللی دارد اما بیشتر با بازیگر ها و سلبریتی ها کار می کند و خود آناهیتا تک فرزند می باشد و به دلیل نامزدی خود با سردار آزمون بوده که به یک چهره معروف تبدیل شد. وی پس از بازی ایران و عراق در مقدمات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با همسر خود به دبی سفر کرده که عکس های دو نفره آن ها نیز منتشر شده و باعث ایجاد بعضی از حاشیه ها برای این زوج جوان شد.

آناهیتا کریمی چه نسبتی با سردار آزمون دارد؟

آناهیتا کریمی چه نسبتی با سردار آزمون دارد؟

سردار آزمون در سن ۱۷ سالگی به لیگ روسیه رفته و در تیم روبین کاران بازی کرد. استعدادی که او تا کنون از خود نشان داده است باعث تبدیل شدنش به یک ستاره شده است و کمتر کسی است که تا کنون نام او را نشنیده باشد وی همچنین تا کنون در تیم ها و باشگاه های حرفه ای بازی کرده است. همان طور که در بالا گفتیم او نامزد سردار آزمون است. قبل از همه گیری کرونا سردار آزمون در برنامه تلویزیونی اعلام کرد که ۹۹ درصد قرار است ازدواج کند البته اگر خانواده عروس جواب بله را بدهند و درباره سوالی که با چه کسی ازدواج می کند گفت که یکی از دختر های آشنا ها و اقوام دور بوده که بعد از اولین دیدار به یکدیگر علاقه مند شده اند. با گذشت دو سال عکس های مختلفی از آن ها منتشر شده از مسافرت ها و قرار های عاشقانه شان ولی هنوز خبری از ازدواجشان نیست و اعلام کرده اند پس از تمام شدن کرونا عروسی خود را برگزار خواهند کرد. سن آناهیتا کریمی ۳۰ سال می باشد.

سردار درباره ازدواج خود گفته است که ازدواج خیلی می تواند به من کمک کند چه به من چه فوتبالم اگر چه در یک سال اخیر بسیار اوج داشته ام اما با ازدواجم پیشرفت حرفه ام نیز چند برابر می شود. در مصاحبه ای از سردار پرسیدند که بیشتر بازیکن های فوتبال که تا سال های زیادی در این حرفه مشغول بوده اند در جوانی ازدواج کرده اند و این یک تصمیم بسیار مهم می باشد، وی در جواب به این سخن گفت باور کنید که در فوتبال بازیکن های بزرگ و حرفه ای هستند در سن و سال من ۲ فرزند نیز دارند و بسیار از زندگی خود راضی می باشند.

این مطلب را هم بخوانید
مهدی جاودانی معروف به Ben Roberts بهترین پوکر باز ایرانی

پرسشی از خبر گزاری ایلنا با این مضمون منتشر شد: این تصمیم ازدواج تو شاید باعث شود که از فضای مجازی نیز رها شوی و تمام فکرت را فقط بر روی فوتبال بگذاری این طور بهتر نیست؟ سردار در پاسخ به این سوال گفت فضای مجازی بحثی بسیار مفصل دارد ما در داخل ایران نحوه استفاده از فضای مجازی را نمی دانیم و نمی توانیم به بهترین شکل از آن بهره ببریم در فضای مجازی بسیاری هستند که بی علت فوش و ناسزا می خورند به نظر من فحاشی کار بسیار زشتی است ولی کسی در مقابل آن نمی ایستد، هر کسی صبح وقتی از خواب بیدار می شود بدون آن که فکر کند وارد صفحه خود شد و به دیگران ناسزا می گوید ما باید نحوه استفاده از فضای مجازی را یاد بگیریم!

عکس های زن سردار آزمون را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های زن سردار آزمون را در کجا مشاهده کنیم؟

پیج اینستاگرامی او خصوصی است و در دسترس عموم قرار ندارد ولی شما می توانید به سایت های معتبر و همچنین پیج های فیک و فن پیج های او برای مشاهده عکس های وی مراجعه کنید. عکس های زیادی از او و همسرش از مسافرت ها و قرار های عاشقانه شان در فضاهای مجازی منتشر شده است.

شغل این فرد چیست؟

همان طور که در بالا گفتیم وی در فرانسه و مدرسه بیوتی تحصیلات داشته و به همراه مادرش در سالن زیبایی مجلل خود مشغول به کار هستند.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

آناهیتا بر خلاف بسیاری از سلبریتی ها در فضای مجازی فعالیتی ندارد و پیج آن در اینستاگرام خصوصی بوده و از حواشی دوری می کند. سردار آزمون با انتشار عکسی دو نفره در هواپیمای شخصی خود و نوشتن جان منی حاشیه ای را رقم زد این عکس در آن موقع با کپشن سال نو مبارک در فضای مجازی دست به دست شد.

یکی دیگر از حواشی به وجود آمده برای او آن است که سردار آزمون به دلیل شهرتی که دارد با دختران روسی و هواداران خود سلفی های زیادی گرفته است و حاشیه به وجود آمده از این قرار بوده است که دختری در کازان از سردار نفقه ای با مبلغ ۷۵۰ هزار یورو قصد دارد دریافت کند. البته صحت آن مشخص نمی باشد ولی این قضیه یکی از حواشیه جنجالی برای این زوج بوده است.

آناهیتا کریمی کجا زندگی می کند؟

وی در تهران متولد شده و اکنون نیز در آن جا زندگی می کند و شما می توانید برای اطلاعات دقیق محل زندگی او به سایت هایی مانند آناهیتا کریمی ویکی پدیا مراجعه کنید.

عروسی آناهیتا کریمی و سردار آزمون

عروسی آناهیتا کریمی و سردار آزمون

در بالا به ماجرای آشنایی سردار آزمون با آناهیتا کریمی پرداختیم و حال می خواهیم بگوییم آن ها قبل از بیماری کرونا با یک دیگر نامزد کردند و قرار است بعد از تمام شدن این بیماری عروسی خود را برگزار کنند که در حال حاظر خبری از عروسی آن دو نیست.

این مطلب را هم بخوانید
هومن کرمی کیست؟ بیوگرافی همکار تتلو در ارز دیجیتال tnt

آیا آناهیتا کریمی از آزمون فرزندی دارد؟

خیر آن ها هنوز با هم ازدواج نکرده و نامزد هستند و فرزندی ندارند.

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

پیج رسمی آناهیتا به آدرس anaap71 و anapp71 است اما باید گفت این صفحه خصوصی بوده و از دسترس مردم خارج است. اما پیج های فیک زیادی هستند که عکس های وی را گذاشته و به جذب فالور می پردازند.

درآمد آناهیتا کریمی چقدر است؟

درآمد آناهیتا کریمی چقدر است؟

او همراه مادرش همان طور که در بالا گفتیم سالن زیبایی داشته و بیشتر هم با سلبریتی ها کار می کنند و هر کسی با توجه به حرفه ای که داشته و میزان تجربه و تبحرش در آن درآمدش با دیگری متفاوت است.

آناهیتا کریمی چگونه معروف شد؟

وی با نامزدی خودش با سردار آزمون توانست به معروفیت چشم گیری دست یابد. جالب است بدانید او به تبعیت از پدرش در ابتدا در حرفه والیبال مشغول شد تا این که یکی از مربی های فوتبال از او دعوت به همکاری کرد تا در تیمی که جدید در شهرشان دایر شده بود حضور پیدا کند و در آن زمان پدر و مادرش از آن استقبال کردند و این گونه بود که او وارد حرفه فوتبال شد. سردار آزمون از از ترکمن های ایرانی بوده و سنی مذهب می باشد. او در لیگ روسیه بسیار افتخار به همراه داشته است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. همسر آناهیتا کریمی چه کسی است؟

  آناهیتا کریمی حدود دو سال قبل با سردار آزمون نامزد کرده ولی در حال حاظر خبری از عروسی آن ها نمی باشد. سردار آزمون در سال ۱۳۷۳ در گنبد کاووس متولد شده و مهاجم فوتبال می باشد. او هم اکنون در باشگاه بایر لورکوزن حضور داشته و تا به امروز در باشگاه های حرفه ای مانند سپاهان، روستوف، زنیت و روبین کازان بوده است.

 2. همسر آناهیتا، سردار آزمون از چه سالی حرفه خود را شروع کرده است؟

  وی حرفه فوتبال را از ۹ سالگی شروع کرده و اولین باشگاهی که در آن حضور داشته است عقاب گنبد بود و از افتخارات او می توان موارد زیر را نام برد: در سال ۲۰۱۲ بهترین گل زن جوانان زیر ۱۹ سال آسیا، در سال ۲۰۱۶ بازیکن ماه لیگ برتر روسیه، روستوف بهترین بازیکن فصل ۲۰۱۵، آقای گل لیگ برتر فوتبال روسیه و بهترین بازیکن لیگ برتر روسیه در سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲.

 3. آناهیتا چگونه با همسرش آشنا شده است؟

  او به گفته خود سردار آزمون وی و همسرش از آشنا ها و اقوام دور بوده اند که در اولین دیداری که با هم داشته اند به یکدیگر علاقه مند شده و این گونه بوده است که با هم نامزد کردند و پس از بیماری کرونا عروسی خود را برگزار خواهند کرد.

 4. مادر وی چه کسی می باشد؟

  درباره این سوال باید بگوییم او تک فرزند بوده و مادر او میکاپ آرتیست درجه یک می باشد که سالن زیبایی بسیار مجللی همراه با دختر خود دارد و بیشتر مشتری های آن ها نیز از سلبریتی ها و افراد مشهور هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]