دانلود فیلتر شکن قوی و بدون قطعی برای اندروید و هم چنین نصب فیلتر شکن قوی بر روی تلفن همراه، از دغدغه های ما برای دور زدن فیلترینگ و سانسور و استفاده از فضا های مختلف مجازی و هم چنین استفاده از شبکه های پیام رسان اجتماعی متفاوت می باشد که وقت و انرژی بسیار زیادی از ما می گیرد، برای این که بتوانید یک فیلتر شکن امن و مطمئن پیدا کنید و سپس بر روی گوشی همراه خود نصب کنید این مقاله را تا انتها بخوانید. فیلترشکن alpha vpn یکی از بهترین فیلتر شکن های دنیا می باشد.

 • به راحتی می توانید به بهترین سایت شرط بندی ایرانی بدون فیلتر دسترسی داشته باشید؛ تنها کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” موجود در همین مقاله کلیک کنید.
معرفی فیلترشکن alpha vpn

معرفی فیلترشکن alpha vpn

استفاده از فیلتر شکن در همه جای دنیا رایج است و افراد در هر کشوری که زندگی می کنند ممکن است از فیلتر شکن برای موارد مختلفی استفاده کنند، در ایران نیز از فیلتر شکن های مختلف استفاده می شود که استفاده از فیلتر شکن به نسبت کشور های دیگر، در ایران رایج تر می باشد و دلیل این گستردگی استفاده از فیلتر شکن هم، فیلترینگ ها و سانسور های بسیار گسترده و زیاد اپلیکیشن ها و سایت های مختلف می باشد که در کشور ما، ایران این فیلترینگ ها بیداد می کند، اما این فیلترینگ ها و محدودیت ها تماما از سمت داخل کشور نمی باشد. به دلیل تحریم کشور ما، دسترسی ایرانی ها از طرف سایت های مختلف خارجی نیز محدود شده است و در نتیجه بسیاری از ما برای استفاده از سایت ها و اپلیکیشن های مختلف حتما باید فیلتر شکن داشته باشیم.

اکثر فیلتر شکن هایی که در بین ایرانیان استفاده می شود فیلتر شکن هایی هستند که مخصوص گوشی های همراه می باشند و همین طور نیز اکثر آن ها مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد و تعداد بسیار زیادی فیلتر شکن در سایت ها و اپلیکیشن های مختلف وجود دارد که با سرعت از دسترس خارج می شوند و سریعا از کار می افتند. فیلتر شکن Alpha Vpn یک فیلتر شکن قوی می باشد که در صورت علاقه شما می توانید آن را بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید. البته باید این موضوع را در نطر داشته باشید که alpha vpn یک فیلتر شکن قوی و پرسرعت برای سیستم عامل اندروید می باشد و در صورت نصب کردن این وی پی ان بر روی گوشی، کار با آن بسیار ساده است و شما می توانید پس از ورود به این برنامه دکمه ای که در وسط صفحه وجود دارد را لمس کنید و پس از آن اتصال فیلتر شکن بر قرار می شود و شما می توانید با خیال راحت و به آسانی به سایت ها و اپلیکیشن هایی که فیلتر شده اند سر بزنید. کار با این فیلتر شکن بسیار آسان می باشد و هم چنین فیلتر شکن آلفا وی پی ان رایگان نیز می باشد.

فیلترشکن alpha vpn دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

این فیلتر شکن معروف دارای سرور های اتصال به بسیاری از کشور های جهان مثل کره و ژاپن و آمریکا و ترکیه و سنگاپور و غیره می باشد. ولی در صورت علاقه مندی شما می توانید در قسمت انتخاب کشور ها به دنبال گزینه ای باشید که به طور خودکار، خود برنامه سرور های خود را به بهترین موقعیت جغرافیایی اتصال می دهد که در صورت فعال بودن آن، شما می توانید اتصال وی پی ان خود را بر روی بهترین منطقه اتصال قرار دهید تا با سرعت بهتر و بدون قطع و وصل شدن وی پی ان، کار خود را بدون اختلال انجام دهید.

آیا فیلترشکن alpha vpn معتبر و مطمئن است؟

آیا فیلترشکن alpha vpn معتبر و مطمئن است؟

از اعتبار و مطمئن بودن این وی پی ان نمی توان به صورت صد در صد اطمینان حاصل کرد. اما می توان گفت که اکثر فیلتر شکن های معروفی که در کشور ایران و یا دیگر کشور های دنیا استفاده می شود امن و معتبر هستند. اما شما می توانید در صورتی که به یک فیلتر شکن قوی و مطمئن نیاز دارید به سراغ فیلتر شکن های بهتری بروید که می توانید با سرچ ها و جست و جو های بسیار این فیلتر شکن ها را بشناسید و آن ها را بر روی تلفن همراه خود دانلود کنید و سپس آن ها را نصب کنید و با خیال راحت از آن ها استفاده کنید .

این مطلب را هم بخوانید
ریحانه پارسا کیست ؟ بررسی حواشی و کشف حجاب ریحانه پارسا

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

برای دانلود کردن وی پی ان و فیلتر شکن شما می توانید راه های بسیار زیادی را امتحان کنید، به طور مثال می توانید در صورت علاقه، به سایت های مختلف داخلی و یا سایت های خارجی با استفاده از سرچ کردن در موتور جست و جو گر گوگل به این سایت ها مراجعه کنید و اپلیکیشن و یا وی پی ان خود را دانلود کنید و از کار با آن لذت ببرید، از دیگر راه های دانلود کردن فیلتر شکن ها مراجعه و جست و جو در اپلیکیشن گوگل پلی می باشد که در گوگل پلی نیز با سرچ کردن نام اپلیکیشن مورد نظر خود به راحتی می توانید برنامه مورد نظر خود را دانلود و نصب کنید، به طور مثال با سرچ کردن عبارت های مانند VPN دانلود فیلتر شکن قوی برای گوشی و دانلود فیلتر شکن پرسرعت قوی جدید رایگان از بازار و دانلود فیلتر شکن جدید، می توانید این وی پی ان را دانلود کرده و سانسور ها و فیلتر ها را دور بزنید.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

برای استفاده از فیلتر شکن فعال alpha vpn شما می توانید در صورت نیاز و درخواست این وی پی ان اکانت خود را بسازید. اما اگر در زمان نصب کردن این وی پی ان در همان ابتدا از شما درخواست ساخت اکانت نشده است پس، ساخت اکانت ضروری نمی باشد و بستگی به خود شما دارد. می توان گفت کم تر فیلتر شکنی وجود دارد که از شما درخواست ساخت اکانت را می کند، مگر این که ساخت اکانت برای استفاده از امکانات مخصوص و پولی این برنامه ها باشد که در این صورت ساختن اکانت و وارد کردن اطلاعاتی که از شما خواسته است، ضروری می باشد.

سرعت فیلترشکن alpha vpn چگونه است؟

با توجه به محدودیت های اینترنت در داخل کشور ما می توان گفت که سرعت این وی پی ان نسبتا ضعیف است و کار کردن با این وی پی آن گاهی زمان گیر و سخت می باشد، اما در مواقعی نیز با قرار دادن انتخاب خودکار وی پی ان بر روی بهترین لوکیشن برای اتصال، شما می توانید منطقه ای را انتخاب کنید که شاید اتصال به آن بهتر باشد و با سرعت و کیفیت بهتری می توان از آن استفاده کرد و به سایت ها و اپلیکیشن های مختلفی که برای ورود به آن ها فیلتر شکن نیاز دارید، به راحتی وارد شود. فیلتر شکن قوی در ایران تقریبا زیاد می باشد که آلفا وی پی ان یکی از این فیلتر شکن ها می باشد. در صورتی که برند گوشی شما سامسونگ می باشد و شما به فیلتر شکن قوی و پرسرعت برای سامسونگ نیاز دارید، می توانید با مراجعه کردن به سایت های مختلف این وی پی ان ها را شناسایی کنید و سپس آن ها را دانلود کرده و پس از آن، بر روی گوشی خود نصب کنید.

آیا برای استفاده از فیلترشکن alpha vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

آیا برای استفاده از فیلترشکن alpha vpn نیاز به وارد کردن سرور است؟

برای استفاده از وی پی ان آلفا نیازی به وارد کردن سرور های مختلف نیست و خود برنامه لوکیشن های بسیاری را دارد که می توان از آن ها برای اتصال استفاده کرد و سرعت نسبتا خوبی نیز خواهد داشت. تنها کاری که باید برای فعال کردن فیلتر شکن آلفا وی پی ان انجام داد، این است که با ضربه زدن به دکمه وسط صفحه، این فیلتر شکن را فعال کرد و نیازی به انجام داد کار دیگری نیست. اما همان طور که گفته شد در صورت نیاز شما می توانید لوکیشن های مختلف را برای اتصال خود امتحان کنید.

این مطلب را هم بخوانید
10 فوتبالیست برتر جهان از نظر فوتبال دوستان ایرانی

این وی پی ان رایگان است؟

استفاده از وی پی ان alpha کاملا رایگان می باشد و در صورت علاقه مندی شما نیز می توانید با دانلود کردن و نصب کرد این برنامه از آن استفاده کنید البته باید گفته که استفاده از بعضی از قسمت های وی پی ان ها می تواند رایگان نباشد و تنها در صورت داشتن اشتراک در این وی پی ان ها، شما می توانید از آن قسمت ها استفاده کنید.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن alpha vpn چیست؟

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن alpha vpn چیست؟

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلتر شکن alpha vpn بیش تر سیستم عامل اندروید می باشد که در ادامه به شما توضیحاتی راجع به این که چگونه یک فیلتر شکن امن را برای سیستم عامل اندروید خود انتخاب کنید، داده می شود. با توجه به این که هر کسی به نیاز های خود برای استفاده از فیلتر شکن توجه می کند می توان گفت که برخی از کسانی که از فیلتر شکن ها استفاده می کنند برای این است که امنیت آن ها در فضا های مختلف مجازی حفظ شود و از افشا شدن اطلاعات خود جلوگیری کنند پس این دلایل از فیلتر شکن استفاده می کنند‌. با افشا شدن آی پی شما، هکر ها این توانایی را دارند که فعالیت های آنلاین شما را رد یابی کنند و هم چنین می توانند اتصال شما را نیز رهگیری کنند، همین طور می توان گفت که شبکه های وای فای عمومی نیز امنیت بسیار کم تری دارند. این شبکه ها می توانند به راحتی اطلاعات شما را تهدید کنند. اما در کشور ما، ایران اکثر کسانی که از فیلتر شکن استفاده می کنند، کاربرانی هستند که هدف آن ها تنها عبور کردن از فیلترینگ و یا تحریم سایت های مختلف مقصد می باشد، پس به همین علت می توان گفت بیش از نود درصد کاربران از وی پی ان استفاده می کنند و همه آن ها نیز به دنبال فیلتر شکنی قوی برای سیستم عامل اندروید خود می باشند.

آیا فیلترشکن alpha vpn دارای اشتراک پریموم هم می باشد؟

فیلتر شکن آلفا وی پی ان نیز مانند بسیاری از وی پی ان های دیگر قسمت های پرمیوم دارد که تنها برای کسانی که اشتراک آن ها را خریداری کرده اند قابل استفاده است و این را نیز می توان گفت که قسمت های پرمیوم، قسمت های بهتر و با امکانات و سرعت بیش تری است که در حالت کلی داشتن اشتراک و استفاده از آن می تواند به راحت بودن شما در استفاده از این وی پی ان تاثیر گذار باشد.

امکان آپدیت این وی پی ان وجود دارد؟

هر برنامه و اپلیکیشنی آپدیت های مختلفی در فواصل زمانی متغیر دارد که در صورت بروز ایراد و نقصی در فعالیت و عملکرد آن برنامه، با دادن آپدیت های جدید از آن، این نقص ها را برطرف می کنند. فیلتر شکن alpha vpn نیز یکی از این برنامه ها می باشد که امکان آپدیت کردن آن فراهم می باشد و در صورتی که این برنامه نیز نیاز به آپدیت داشته باشد، در صورت ورود به برنامه پنجره ای برای شما باز می شود و پیامی به گوشی شما ارسال خواهد شد، که از شما درخواست می کند تا برنامه و اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن همراه خود را آپدیت کنید و پس از آن شما می توانید به راحتی این وی پی ان را آپدیت کنید که معمولا پس از آپدیت کردن، سرعت این وی پی ان ها بیش تر می شود و راحت تر می توان از آن ها استفاده کرد.

سوالات متداول

 1. آیا در فیلتر شکن alpha vpn بخشی وجود دارد که بر روی منطقه ای که اتصال آن بسیار قوی است، به طور خودکار وصل شود؟

  در وی پی ان alpha vpn قسمتی وجود دارد که خود فیلتر شکن به صورت خودکار می تواند به بهترین منطقه اتصال پیدا کند.

 2. آیا فیلتر شکن alpha vpn بر روی گوشی های سامسونگ نیز وصل می شود؟

  فیلتر شکن alpha vpn برای گوشی های برند نیز مناسب می باشد و بر روی انواع مختلف این گوشی ها قابل نصب می باشد.

 3. فیلتر شکن alpha vpn طریقه اتصال با پروکسی دارد؟

  فیلتر شکن alpha vpn را با استفاده از اتصال به کشور های مختلف می توان استفاده کرد.

 4. در قسمت تنظیمات فیلتر شکن alpha vpn اینا انتخاب زبان های متفاوت نیز وجود دارد؟

  در قسمت تنظیمات فیلتر شکن alpha vpn قسمت های انتخاب زبان وجود دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :