دانلود بهترین فیلتر شکن بدون قطعی برای عبور از این شدت و گستردگی فیلترینگ و سانسور در ایران، از دغدغه های ما در حال حاضر می باشد که این فیلترینگ زمان و انرژی زیادی را روزانه از ما می گیرد و استفاده از فضا های مختلف مجازی و هم چنین استفاده از شبکه های پیام رسان اجتماعی می باشد بسیار سخت و وقت گیر شده است، ما برای این که بتوانیم یک فیلتر شکن امن و مطمئن پیدا کنیم که در برابر قوی ترین فیلترینگ ها نیز مقام باشد, باید قبل از دانلود هر فیلتر شکنی در مورد آن اطلاعات کافی را کسب کنیم و سپس آن را دانلود کرده و بر روی گوشی همراه خود و یا لپ تاپ خود و… نصب کنیم. ما در ادامه قصد داریم تا در مورد فیلترشکن geph با شما صحبت کنیم و قصد داریم این فیلتر شکن را به شما معرفی کنیم، هم چنین به مهم ترین سوالات شما در مورد فیلتر شکن Geph پاسخ داده می شود.

 • برای دسترسی به بهترین سایت شرط بندی ایرانی به دنبال فیلتر شکن هستید؟ با کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” دیگر نیازی به فیلتر شکن نخواهید داشت.
معرفی فیلترشکن گپ

معرفی فیلترشکن گپ

فیلتر شکن Geph یک فیلتر شکن با منبع باز است و هم چنین یک پلت فرم چند سکویی می باشد که می تواند این امکان را برای شما فراهم کند، تا به اینترنت آزاد و بدون سانسور به راحتی و با اطمینان دسترسی داشته باشید. با توجه به گفته های طراحان این فیلتر شکن، فیلتر شکن Geph بر خلاف پراکسی های سنتی و دیگر فیلتر شکن های معمولی، این فیلتر شکن طوری طراحی شده است که در برابر قوی ترین سیستم های سانسور و فیلترینگ نیز مقاوم بوده است. طوری که سازندگان و طراحان این فیلتر شکن می گویند، آن ها به هیچ وجه و در هیچ زمانی اطلاعات مرور گر شما و فعالیت های شما را در هنگامی که از این فیلتر شکن استفاده می کنید ثبت و ذخیره نمی کنند و هیچ گاه اطلاعات کاربران خود را به صورت داوطلبانه در اختیار شرکت های ثالث و یا افراد مختلف قرار نمی دهند. با این حال حتی اگر شرایطی به وجود آید که سیستم های آن ها هک شود و یا در شرایطی که آن ها مجبور شوند که اطلاعات اشخاص را به مقام مسئول و یا به محلی ارسال کنند، امکان ارسال و انتقال دادن داده ها و اطلاعات کاربران وجود ندارد‌.

فیلترشکن گپ دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

نسخه رایگان فیلتر شکن Geph دارای سرور های اتصال به سه کشور می باشد که این کشور ها شامل آمریکا و کانادا و سوییس می باشند، و شما می توانید در صورت علاقه مندی شما در قسمت انتخاب کشور ها به دنبال گزینه ای باشید که به طور خودکار، این وی پی ان سرور های خود را به بهترین موقعیت جغرافیایی اتصال می دهد که در صورت فعال بودن این گزینه، شما می توانید اتصال وی پی ان خود را بر روی بهترین منطقه اتصال قرار دهید با تشخیص خود وی پی ان با سرعت بهتر و بدون قطع و وصل شدن وی پی ان، کار خود را بدون اختلال و وقفه انجام دهید.

آیا فیلترشکن geph معتبر و مطمئن است؟

آیا فیلترشکن geph معتبر و مطمئن است؟

در مورد اعتبار و مطمئن بودن این وی پی ان نمی توان به صورت صد در صد اطمینان حاصل کرد، اما با توجه به گفته سازندگان و طراحان این وی پی ان، آن ها به هیچ وجه و در هیچ زمانی اطلاعاتی که از مرور گر شما و فعالیت های شما در هنگامی که در حال استفاده از این وی پی ان می باشد، بدست می آورند را ثبت و ذخیره نمی کنند و هیچ گاه اطلاعات کاربر های خود را به صورت داوطلبانه در اختیار شرکت های ثالث و یا اشخاص مختلف قرار نخواهد داد، با این حال حتی اگر شرایطی به وجود آید که سیستم های آن ها هک شود و یا شـرایط طوری شود که آن ها مجبور شوند تا اطلاعات اشخاص را به مقام مسئول و یا به محلی ارسال کنند، امکان ارسال و انتقال دادن داده ها و همچنین اطلاعات کاربران و شما وجود ندارد. با این حال، در صورتی که شما به دنبال شما یک فیلتر شکن قوی و مطمئن و معتبر هستید، می توانید با سرچ ها و جست و جو های بسیار این فیلتر شکن ها را بشناسید به سراغ فیلتر شکن های بهتری بروید و آن ها را در تلفن همراه خود دانلود کنید و سپس آن ها را نصب کنید و با خیال راحت از این وی پی ان ها استفاده کنید.

این مطلب را هم بخوانید
نسیم پاریزه خواننده زن گروه زد بازی کیست؟

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

برای دانلود کردن این وی پی ان و فیلتر شکن شما می توانید راه های بسیار زیادی را امتحان کنید، به طور مثال می توانید در صورت علاقه، به سایت های مختلف داخلی و یا سایت های خارجی مراجعه کنید و با استفاده از سرچ کردن در موتور جست و جو گر گوگل به این سایت ها سر زده و اپلیکیشن و یا وی پی ان انتخابی خود را دانلود کنید. در زمان دانلود کردن این وی پی ان برای گوشی های همراه که سیستم عامل آن ها اندروید می باشد باید کلید واژه فیلتر شکن Geph برای اندروید را در مرور گر خود سرچ کنید و با ورود به سایت هایی که در نتیجه این سرچ بالا می آیند، بر روی عبارت هایی همچون دانلود Geph VPN برای اندروید با لینک مستقیم ضربه بزنید و این وی پی ان را دانلود کند و از استفاده از آن لذت ببرید.

همین طور شما می توانید از دیگر راه های دانلود کردن فیلتر شکن ها استفاده کنید، که شامل مراجعه و جست و جو در اپلیکیشن گوگل پلی می باشد که در گوگل پلی نیز با سرچ کردن نام اپلیکیشن مورد نظر خود به راحتی می توانید برنامه مورد نظر خود را دانلود و نصب کنید. هنگام سرچ در گوگل نیز شاید عبارت Geph VPN Google Play به چشم شما بخورد، که درصورت ضربه زدن به آن وارد اپلیکیشن گوگل پلی می شود و صفحه مربوط به این وی پی ان در گوگل پلی بالا می آید و شما می توانید این گونه نیز این وی پی ان را دانلود کنید، در هنگام سرچ در سایت های مختلف عبارت Geph APK نیز شاید به چشم شما بخورد که در صورت ضربه زدن روی این عبارت نیز می توانید این وی پی ان را دانلود کنید، در صورتی که گوشی شما آیفون می باشد نیز تنها لازم است کلید واژه Geph vpn دانلود آیفون را سرچ کنید. پس از دانلود کردن این وی پی ان می توانید راهنمای نصب geph را در همان سایت بخوانید و در نهایت با استفاده از آن سانسور ها و فیلتر ها را دور بزنید و از آن لذت ببرید.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

برای استفاده از وی پی ان گپ شما می توانید در صورت نیاز و درخواست این وی پی ان اکانت خود را بسازید که اما اگر در زمان نصب کردن این وی پی ان در همان ابتدا از شما درخواست ساخت اکانت نشده است پس، ساخت اکانت ضروری نمی باشد و بستگی به خود شما دارد. این وی پی ان حتی از شما آدرس ایمیل هم نمی خواهد، می توان گفت کم تر فیلتر شکنی وجود دارد که از شما درخواست ساخت اکانت را می کند، مگر این که ساخت اکانت به منظور استفاده از امکانات مخصوص و پولی این برنامه ها باشد که در این صورت ساختن اکانت و وارد کردن اطلاعاتی که از شما خواسته است ضروری و لازم می باشد، و اما همان طور که پیش تر به آن اشاره شد در این وی پی ان چهار لایه رمز گذاری وجود دارد و در هنگام ثبت نام شما این برنامه حتی از شما ایمیل هم نمی خواهد و تنها برای وارد شدن به آن و ثبت نام و ساخت اکانت باید یک نام کاربری و یک پسورد را به برنامه بدهید.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی بهادر وحشی ترکیبی + درگیری های او در استانبول با سلبریتی ها

سرعت فیلترشکن geph چگونه است؟

با توجه به محدودیت های اینترنت در داخل کشور ما می توان گفت که سرعت این وی پی ان نسبتا ضعیف است و کار کردن با این وی پی ان گاهی زمان گیر و سخت می باشد، اما در مواقعی نیز با قرار دادن انتخاب خودکار وی پی ان بر روی بهترین لوکیشن برای اتصال به شما این امکان را می دهد که منطقه ای را انتخاب کنید که شاید اتصال به آن بهتر باشد و با سرعت و کیفیت بهتری می توان از آن استفاده کرد و به سایت ها و اپلیکیشن های مختلفی که برای ورود به آن ها فیلتر شکن نیاز دارید، به راحتی وارد شوید. در مورد وی پی ان گپ می توان گفت که نسخه رایگان فیلتر شکن Geph محدودیت سرعت دارد، یعنی به طور مثال می توان گفت که اگر سرعت برای دانلود کردن با اینترنت شما به طور معمول ده مگ باشد با فیلتر شکن Geph به هشتصد کیلو می رسد.

آیا برای استفاده از فیلترشکن geph نیاز به وارد کردن سرور است؟

آیا برای استفاده از فیلترشکن geph نیاز به وارد کردن سرور است؟

وی پی ان گپ تقریبا دوازه سرور رایگان دارد که شما می توانید از آن ها برای اتصال خود استفاده کنید، پس نیازی به وارد کردن سرور نیست.

این وی پی ان رایگان است؟

استفاده از وی پی ان گپ کاملا رایگان می باشد و در صورت علاقه مندی شما نیز می توانید با دانلود کردن و نصب کرد، این برنامه از آن استفاده کنید البته باید گفته که استفاده از بعضی از قسمت های وی پی ان ها می تواند رایگان نباشد و تنها در صورت داشتن اشتراک در این وی پی ان ها، شما می توانید از آن قسمت ها استفاده کنید.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن geph چیست؟

این وی پی ان برای سیستم عامل های مختلف نظیر اندروید و ویندوز و مک و لینوکس قابل نصب و استفاده می باشد.

آیا فیلترشکن geph دارای اشتراک پریموم هم می باشد؟

آیا فیلترشکن geph دارای اشتراک پریموم هم می باشد؟

وی پی ان نیز گپ نیز مانند بسیاری از وی پی ان های دیگر قسمت های پرمیوم دارد، که تنها برای کسانی که اشتراک آن ها را خریداری کرده اند قابل استفاده است و می توان گفت که امکانات و سرعت قسمت های پرمیوم بیش تر و بهتر می باشد که در حالت کلی داشتن اشتراک و استفاده از آن می تواند به راحت بودن شما در استفاده از این وی پی ان تاثیر گذار باشد.

امکان آپدیت این وی پی ان وجود دارد؟

هر برنامه و اپلیکیشنی که شما بر روی گوشی همراه خود نصب می کنید، آپدیت های مختلفی در فواصل زمانی متغیر دارد که در صورت بروز ایراد و نقصی در فعالیت و عملکرد آن برنامه با دادن آپدیت های جدید از آن این نقص ها را برطرف می کنند و یا عملکرد برنامه و اپلیکیشن خود را در این آپدیت ها بهتر می کنند، فیلترشکن geph نیز یکی از این برنامه ها می باشد که امکان آپدیت کردن آن فراهم می باشد و در صورتی که این برنامه نیز نیاز به آپدیت داشته باشد. پس به شما پیشنهاد می شود در صورتی که این برنامه را در گوشی خود نصب کردید و پس از مدتی از کار افتاد، این برنامه را پاک نکنید و منتظر باشید تا آپدیت آن بیاید زیرا در صورت آپدیت سرور های جدیدی به این وی پی ان اضافه می شود و به احتمال زیاد شما می توانید بدون قطعی و با سرعت مناسب از سرور های جدید استفاده کنید.

سوالات متداول

 1. فیلترشکن Geph چییست؟

  geph یک وی پی ان قوی و مقاوم در برابر فیلترینگ است که بسیاری از افراد از این وی پی ان استفاده می کنند.

 2. اتصال فیلترشکن Geph به چه کشور هایی امکان پذیر است؟

  اتصال فیلترشکن geph تنها به سه کشور امکان پذیر می باشد که این سه کشور، کشور های آمریکا و کانادا و سوییس می باشند.

 3. در صورت ثبت نام در فیلترشکن geph باید چه اطلاعاتی وارد شود؟

  در صورتی که می خواهید این فیلترشکن را نصب کنید و از آن استفاده کنید، فیلترشکن geph تنها از شما وارد کردن یک نام کاربری و هم چنین تنها وارد کرد رمز عبور را می خواهد‌.

 4. آیا در زمان ثبت نام در فیلترشکن geph وارد کردن ایمیل اجباری می باشد؟

  در زمان ثبت نام در فیلترشکن geph ، این وی پی ان از شما آدرس ایمیل نمی خواهد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :