فیلترشکن تندر وی پی ان از جمله بهترین فیلتر شکن هایی است که امروزه در شبکه های مجازی بسیار معروف شده است و همه کاربرانی که از شرایط فیلترینگ موجود در کشورمان رنج می برند، به دوستان و آشنایان خود آن را معرفی می کنند تا آنها نیز با نصب این اپلیکیشن و وی پی ان بسیار قوی بتواند از شرایط فیلترینگ عبور کنند و از شرایط بهتری برای شرکت در اپلیکیشن های دیگر مانند اینستاگرام و واتساپ استفاده کنند. به همین خاطر است که توصیه می کنیم با نصب و دانلود این فیلتر شکن از سرعت بالای نت لذت کافی را ببرید.

به هر حال برای آنکه بتوانید در شبکه مجازی اینستاگرام حضور داشته باشید یا در واتساپ به مکالمه و چت با دوستان خود بپردازید، نیازمند یک فیلتر شکن قوی خواهید بود و به غیر از آن نمی توانید در این اپلیکیشن ها به فعالیت بپردازید. به همین خاطر توصیه ما این است که این فیلتر شکن را نصب کنید و سرور های مختلف آن را امتحان کنید تا بهترین سرور را برگزینید و بعد از آن دیگر از این شرایط رنج نبرید. از این رو توصیه می کنیم. اگر شما نیز مایل هستید که از این اپلیکیشن اطلاعات بیشتری به دست آورید، تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

 • تصمیم گرفتیم آخرین آدرس سایت شرط بندی معتبر ایرانی که بونوس های بسیار خوبی را نیز ارائه کرده است در اختیار شما قرار دهیم. برای دسترسی کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
معرفی فیلترشکن تندر وی پی ان

معرفی فیلترشکن تندر وی پی ان

برنامه thunder vpn از جمله سرویس های بسیار بی نظیر و عالی می باشد که از کیفیت و سرعت بالایی برخوردار است. این برنامه همانند اسمش بسیار سریع کار می کند و شما می توانید با داشتن آن یک برنامه شناخته شده و عالی را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید تا هر بار فیلترینگ از شدت بالایی برخوردار بود، از این فیلتر شکن استفاده لازم را ببرید. از جمله ویژگی‌ های بسیار متمایز این فیلتر شکن رایگان بودن آن است که تمام خدمات آن به صورت رایگان در اختیار کاربرانش قرار گرفته است تا به راحتی بهره لازم را از این اپلیکیشن ببرند و درگیر فیلتر شکن های بی کیفیت و با سرعت پایین نشوند.

فیلترشکن تندر وی پی ان دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

شما از طریق نصب فیلتر شکن بسیار قوی تندر می‌ توانید به چندین سرور از کشورهای مختلف دسترسی داشته باشید که با در اختیار قرار دادن این سرورها از طریق این فیلتر شکن راحتی کاربران کاملاً در نظر گرفته شده است و این چنین به سرعت و کیفیت اینترنت بسیار بیشتری برای فعالیت در شبکه های اجتماعی واتساپ و اینستاگرام دسترسی پیدا خواهید کرد. شما می‌ توانید به قوی ترین سروری که در این اپلیکیشن وجود دارد متصل شوید و سرعت بالای فیلتر شکن لذت ببرید. دلیل سرعت بالای این برنامه این است که سرور های متعددی در آن وجود دارد که پهنای باند نامحدودی دارند و همین باعث شده تا خدمات بسیار خوبی به کاربران این اپ ارائه شود و همین موضوع باعث شده تا سرعت این وی پی ان فوق العاده به نظر آید.

آیا فیلترشکن تندر وی پی ان معتبر و مطمئن است؟

شما برای نصب و داشتن این فیلتر شکن نیازی به هیچگونه پرداخت هزینه ای نخواهید داشت. به همین خاطر شاید در ابتدا گمان کنید که این اپلیکیشن چندان قوی نیست و از قابلیت های فراوانی برخوردار نمی‌ باشد یا حتی شاید این اپلیکیشن بعد از مدتی که آن را بر روی گوشی خود دست کردید قابلیت‌ های خود را از دست بدهد اما لازم است بدانید که نیازی نیست که از معتبر بودن این اپلیکیشن بترسید و تنها کافی است که آن را بر روی گوشی خود نصب کنید تا خود ببینید که این اپلیکیشن می‌ تواند در شرایط فعلی راه حل مناسبی برای شما به شمار آید. مهم ترین ویژگی این اپلیکیشن امنیت آن است که بسیاری از افراد نیز از آن رضایت کافی را داشتند.

این مطلب را هم بخوانید
10 بوکسور برتر ایران جهان چه کسانی می باشند ؟

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

زمانی که این فیلتر شکن از سوی سازنده آن عرضه شد، سایت های معتبر اینترنتی و پلتفرمی مانند گوگل پلی به عرضه و به اشتراک گذاشتن این وی پی ان پرداختند و بعد از آن علاقه‌ مندان به نصب و دانلود این اپلیکیشن از طریق مراجعه به این اپلیکیشن و سایت های اینترنتی پرداختند و هم اکنون پلتفرم گوگل پلی یکی از بهترین منابع برای دانلود و نصب این اپلیکیشن به شمار می رود.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

امروزه اکثر فیلترشکن های موجود نیاز به ساخت و تشکیل هیچ اکانتی ندارند و شما در صورتی که نیاز به پرداخت هزینه ای برای تشکیل اکانت نداشته باشید، می توانید به صورت رایگان از این فیلتر شکن ها استفاده کنید و کاربر آنها به شمار آیید. فیلتر شکن تندر نیز از جمله فیلتر شکن های رایگان است که کاربران آن نیاز به ساخت اکانت در آن ندارند و می توانند بدون پرداخت هزینه از تمام خدمات این فیلترشکن بهره لازم را ببرند و دغدغه ساخت اکانت در این اپ برای آنها وجود نداشته باشد.

سرعت فیلترشکن تندر وی پی ان چگونه است؟

سرعت فیلترشکن تندر وی پی ان چگونه است؟

سرعت فیلتر شکن تندر یکی از قابلیت های برجسته این اپلیکیشن می باشد و زمانی که شما درگیر فیلترینگ شدید کشورمان شده اید، می توانید به سرعت بالای این وی پی ان اعتماد کنید و با اطمینان به آن به نصب و دانلود آن بپردازید و بعد از مدتی که از آن استفاده کردید خود به سرعت بالای این فیلتر شکن پی ببرید. به همین خاطر است که امروزه کاربران این فیلتر شکن از سرعت بالای آن که به خاطر پهنای باند نامحدود آن می باشد رضایت کافی داشته اند و آن را به دوستان و آشنایان خود معرفی کرده اند.

آیا برای استفاده از فیلترشکن تندر وی پی ان نیاز به وارد کردن سرور است؟

برخی از فیلتر شکن ها در تنظیمات خود قابلیتی فراهم کرده اند که شما با اضافه کردن سرور قوی بتوانید در آن به فعالیت بپردازید و از تمام امکانات آن برخوردار شوید اما این اپلیکیشن خود چندین سرور را در اختیار شما قرار داده است و شما بر حسب اینکه کدام یک از سرور ها برایتان بهتر کار می کند، به یک کدام از این سرور ها متصل شوید و بعد از آن بدون هیچگونه قطعی و اختلال در سرعت فیلتر شکن از سرعت بالای آن سرور لذت کافی را ببرید و این فیلترشکن نیز نیاز به هیچ وارد کردن سروری ندارد.

این وی پی ان رایگان است؟

این وی پی ان رایگان است؟

احتمالا شما نیز از جمله افرادی باشید که این وی پی ان و فیلتر شکن را برای یک بار هم که شده بر روی سیستم عامل خود که می‌ تواند ویندوز و اندروید و آیفون باشد نصب کرده است، متوجه خواهید شد که این فیلتر شکن کاملا رایگان است و برای نصب آن بر روی سیستم عامل نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافه ای نخواهید داشت. به هر حال با توجه به شرایط فعلی کشورمان که اکثر فیلتر شکن ها به سختی کار می کنند و خدمات کمی را به کاربران خود ارائه می کنند، نمی توان از پس این همه فیلتر برآمد و باید به سراغ پرداخت هزینه برای دریافت کاربر فعال تر در این فیلتر شکن ها بپردازیم.

این گونه می توانیم به دریافت خدمات بیشتر در این فیلتر شکن ها بپردازیم. به همین دلیل است که برخی از فیلتر شکن ها و وی پی ان های فعال که پرطرفدار نیز واقع شده اند، گزینه اکانت پولی را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌ دهند تا اینگونه خدمات بیشتر که از جمله آن‌ ها می‌ توان به سرعت و کیفیت بالاتر آنها اشاره کرد، در اختیار کاربران خود قرار دهند. به همین ترتیب است که کاربرانی که نیازمند سرعت بالا تر فیلترشکن خود باشند تا بتوانند با صرف زمان کمتری به فعالیت در شبکه های مجازی بپردازند، در این فیلتر شکن ها اکانت خود را با پرداخت هزینه اضافه تر به دست آورند.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن تندر وی پی ان چیست؟

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن تندر وی پی ان چیست؟

با توجه به آنکه فیلتر شکن تندر از جمله معروف ترین فیلترشکن هایی هست که امروزه وجود دارد و حتی پیش از آنکه فیلترینگ شدیدی برای سیستم عامل ها دیده شود، این فیلتر شکن خدمات بسیار خوبی را به کاربران خود ارائه می کرد و بعد از مدت ها که فیلترینگ به اندازه امروز شدید شده است، همچنان این فیلتر شکن در رأس وی پی ان های بسیار خوب قرار گرفته است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی محمد علی کلی بوکسور مسلمان و قهرمان جهان

با این حال، دور از انتظار نیست که بعضی از روزها خدمات درستی ارائه ندهد و بسیاری از افراد نتوانند از آن استفاده کنند که این موضوع به ملی شدن اینترنت بر می گردد که مشکل اساسی این رو ها شناخته می شود. به هر حال این فیلتر شکن بر روی سیستم عامل های اندروید و ویندوز به خدمات بهتری ارائه می دهد و شاید این فیلتر شکن برای سیستم عامل آیفون نیز در ادامه اندروید در اختیار افراد قرار بگیرد.

آیا فیلترشکن تندر وی پی ان دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

همانطور که در بالا نیز برای تان توضیح دادیم این فیلتر شکن برای افرادی که در این زمینه در حال فعالیت هستند و می خواهند در جستجوی بهترین فیلتر شکن باشند، نسخه پولی و اشتراک پریمیوم را فراهم کرده است تا اگر شما می خواهید به سراغ نسخه پولی بروید و با این کار دیگر تبلیغات این فیلترشکن را تحمل نکنید راه‌ حلی مناسب داشته باشید.

به همین خاطر پیشنهاد ما این است که زمانی که این فیلتر شکن را نصب کردید و احساس کردید که تبلیغات آن زیاد است یا در صورت نداشتن تبلیغ همچنان فیلتر شکن قوی برای شما به شمار نمی رود، نسخه پولی آن را دریافت کنید که با پرداخت هزینه به دلار برای شما خریداری می شود. همچنین در برخی از مواقع روز این فیلتر شکن و وی پی ان دارای سرعت کمی می باشد و سرعت اینترنت کمی پایین‌تر می‌ آید و با وجود اکانت پولی باز هم سرعت پایینی برای شما وجود داشته باشد که این کاملاً به شرایط اینترنت کشور ما وابسته است.

امکان آپدیت این وی پی ان وجود دارد؟

امکان آپدیت این وی پی ان وجود دارد؟

با دانلود Thunder VPN برای آندروید راه حل مناسبی برای تحمل فیلترینگ کشور پیدا خواهید کرد تا این گونه فیلتر شکن رعد و برق اندروید برای شما به راحتی این فیلترینگ را از بین ببرد و شما بتوانید از اپ های فیلتر شده همچون اینستاگرام و توییتر و یوتیوب و واتساپ استفاده لازم را ببرید و بیاموزید که چگونه می توانید از طریق این اپ به اپ های دیگر نیز دسترسی لازم را پیدا کنید. دانلود thunder VPN کرک شده برای اندروید می باشد و برای این سیستم عامل بیشترین کاربرد را پیدا کرده است و شما با دانلود و نصب فیلتر شکن رعد و برق زرد می توانید بعد از آن از تمام لحظات پر سرعت اینترنت بدون فیلتر لذت ببرید.

تندر VPN پس از آن که ان را بر روی سیستم عاملتان نصب کردید قابلیت هایی را فراهم کرده است که به عنوان کاربر آن لازم است از این قابلیت ها با خبر باشید. برای مثال بعد از این که به دانلود Thunder VPN VIP پرداختید نیاز است که هر زمانی که این اپ آپدیت جدیدی را منتشر کرد از آن با خبر شوید و به جدید ترین لینک دانلود Thunder VPN با لینک مستقیم بپردازید و دیگر دانلود Thunder VPN نسخه قدیمی را انجام ندهید زیرا نسخه های قبلی و قدیمی ممکن است مشابه سرعت جدید ترین لینک دانلود این اپ و فیلتر شکن نباشند و شما هنگام استفاده از این اپ چندان رضایت کافی را نداشته باشید و احساس کنید که دیگر نمی توانید از طریق اتصال به این فیلتر شکن از سرعت کافی لذت ببرید و درگیر مشکلات مختلفی شوید.

سوالات متداول

 1. فیلترشکن تندر وی پی ان از چه طریقی قابل نصب می باشد؟

  فیلترشکن تندر وی پی ان از طریق مراجعه به گوگل پلی قابل نصب می باشد‌.

 2. فیلترشکن تندر وی پی ان از چه میزان حجمی برای دانلود برخوردار است؟

  فیلترشکن تندر وی پی ان از حجم متوسطی حدود ۴۰ مگابایت برخوردار است.

 3. فیلترشکن تندر وی پی ان از چه سرعتی برخوردار است؟

  فیلترشکن تندر وی پی ان از سرعت بالایی برخوردار است.

 4. فیلترشکن تندر وی پی ان مخصوص کدام پلتفرم است؟

  فیلترشکن تندر وی پی ان مخصوص پلتفرم اندروید می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :