امروزه فیلتر شکن های بسیار زیادی در بازار وجود دارد که برخی از آن ها دارای قابلیت‌‌ های بسیار زیادی هستند که توانسته‌ اند توجه مخاطبان را به سمت خود جلب کنند‌. برخی از افراد دارای مشاغل مجازی هستند که نیاز است حتما آن ها به شبکه‌ های مجازی مختلفی مانند اینستاگرام و یوتیوب دسترسی داشته باشند اما به نظر می‌ رسد که در کشور ایران بسیاری از این شبکه های مجازی تحریم شدند و افراد نمی‌ توانند بدون نیاز به فیلترشکن به آن ها دسترسی پیدا کنند. تعداد کانفیگ v2ray اندروید به صورت رایگان بسیار زیاد است اما برخی از آن ها بعد از استفاده از چند روز از کار می‌ افتند به همین دلیل برخی از افراد سرورهای فیلترشکن v2ray را خریداری می‌ کنند. این فیلتر شکن همانند دیگر نرم افزار های مختلف از طریق گوگل قابلیت دانلود را دارد که افراد می توانند با جستجو کردن نام این نرم افزار آن را با استفاده از لینک مستقیم و برای سیستم های عامل مختلف دانلود کنند. از نظر بسیاری از متخصصین v2ray بهترین فیلتر شکن دنیا می باشد.

 • لازم به بیان است لینک معتبرترین سایت شرط بندی ایرانی را بدون فیلتر در همین مقاله در دسترس شما قرار داده ایم؛ کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” موجود در همین صفحه کلیک کنید.
معرفی فیلترشکن v2ray

معرفی فیلترشکن v2ray

در حقیقت فیلترشکن v2rayNG همان فیلترشکن v2ray است که به نظر می‌ رسد مدتی گذشته این نرم افزار طراحی شده است و در فروشگاه های مجازی قرار گرفته است که برخی از افراد می توانند آن را به راحتی دانلود کنند. از جمله قابلیت هایی که این وی پی ان توانسته برای خود داشته باشد این است که دارای سپر حفاظتی بالایی است و هنگامی که افراد به آن متصل شوند اطلاعات آن ها در شبکه های مجازی منتشر نمی شود و آن ها می توانند با خیال آسوده از این نرم افزار استفاده کنند.

تعداد دانلود های که از این نرم‌ افزار صورت گرفته است بسیار زیاد است و علاوه بر اینکه این فیلتر شکن در کشور ایران مورد استفاده قرار گرفته است در کشورهای خارجی دیگری هم قابلیت استفاده را دارد. برخی از سرور هایی که برای این اپلیکیشن طراحی شده است دارای سرعت بالایی است و افراد می‌ توانند با متصل شدن به هر کدام از این سرورها برای مدت زمان متفاوتی از آن برای فعالیت در شبکه های مجازی مختلف استفاده کنند. V2Ray می تواند برای سیم کارت های مختلفی در کشور ایران مانند همراه اول و ایرانسل و رایتل سرور هایی را نیز قرار دهد.

فیلترشکن v2ray دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

سرور هایی که برای فیلترشکن v2ray استفاده می شود به صورت لینک هایی است که افراد می‌ توانند با کپی کردن این لینک ها و قرار دادن آن در این نرم افزار به این وی پی ان متصل شوند. سرور هایی که برای این نرم‌ افزار انتخاب شده است متعلق به کشورهای مختلف نیست بلکه به گونه ای طراحی شده اند که برای سیم کارت های مختلفی مانند ایرانسل و همراه اول هستند. با این وجود که بسیاری از این سرور ها رایگان هستند اما برخی از افراد می‌ توانند به صورت اختصاصی برخی از این سرور ها را خریداری کنند و به صورت اشتراک ماهانه از آن ها استفاده کنند.

دانلود برنامه v2ray از طریق گوگل امکان پذیر است اما برای دسترسی به هر کدام از این سرورها باید در تلگرام در چنلی که مخصوص به این نرم‌ افزار است عضو شویم و از سرور هایی که قرار می دهند استفاده کنیم. در این مدت که بسیاری از شبکه های مجازی مختلف مانند اینستاگرام و یوتیوب و واتساپ در کشور ایران تحریم شده‌ اند بسیاری از این فیلتر شکن ها به افراد کمک کرده اند که بتوانند به هر کدام از این شبکه های مجازی متصل شوند و در صورت نیاز بتوانند سرورهای خود را در صورت نیاز تعویض کنند.

آیا فیلترشکن v2ray معتبر و مطمئن است؟

آیا فیلترشکن v2ray معتبر و مطمئن است؟

افراد بسیار زیادی در شبکه های مجازی مختلف فعالیت می کند اما استفاده هر کدام از آن ها از این فیلترشکن های متفاوت باعث شده که آن ها نگران منتشر شدن اطلاعات خود باشند. فیلترشکن v2ray مدتی است که توسط بسیاری از افراد ایرانی مورد استفاده قرار گرفته است و این طور مشخص شده است که از اعتبار بسیار خوبی برخوردار شده است و افراد بسیار زیادی از این فیلتر شکن برای ورود به شبکه های مجازی مختلف استفاده می کنند.

این مطلب را هم بخوانید
زندگینامه آینا ماهینی از داوری هندبال تا سلبریتی اینستاگرام

هر کدام از سرور های مختلفی که افراد به آن ها متصل می شوند حفاظت شده هستند و اطلاعات افراد و آی پی تلفن‌ های همراه آن ها را به اشتراک نمی گذارند و این موضوع باعث شده است که افراد بسیار زیادی از این وی پی ان استفاده کنند. دانلود این فیلتر شکن رایگان است اما برای دسترسی به سرور های رایگان آن می توانیم عنوان های مختلفی را در گوگل مانند V2rayng سرور رایگان، جستجو کنیم و به بسیاری از این سرور ها دسترسی پیدا کنیم. علاوه بر اینکه در گوگل بسیاری از این سرور ها منتشر شده است در چنل های تلگرامی هم بسیاری از این سرورها مشاهده شده است که افراد می توانند به راحتی آن ها را کپی کنند و با ورود به این نرم افزار از آن ها استفاده کنند.

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

در این مقاله به اطلاعاتی در ارتباط با این فیلتر شکن اشاره شده است اما برخی از افراد می خواهند بدانند که از چه راه‌ هایی این فیلترشکن را دانلود کنند. یکی از راه های دانلود فیلترشکن v2ray استفاده از گوگل است که گوگل به عنوان یکی از اپلیکیشن های کاربردی در سراسر جهان شناخته می شود که افراد با مراجعه به این اپلیکیشن می تواند جستجو های مختلفی را انجام دهند و به اطلاعات مورد نظر خود نیز دسترسی پیدا کنند.

در گوگل با جستجو کردن نام این فیلتر شکن می توانیم به لینک های مستقیم دسترسی پیدا کنیم و با استفاده از این لینک های مستقیم آن ها را دانلود کنیم. در کنار استفاده از گوگل برخی از افراد در تلگرام فعالیت بسیار زیادی را دارند که در چنل های مختلفی عضو هستند و می‌ توانند در هر کدام از این چنل ها که مرتبط با اپلیکیشن های مختلف است نام این اپلیکیشن را جستجو کنند و آن را به صورت یک فایل دریافت کنند. حجمی که برای دریافت این اپلیکیشن وجود دارد در حدود ۲۰ مگابایت است و با وجود اینکه حجم کمی را دارد افراد بسیار زیادی از آن برای ورود به شبکه های مجازی نیز استفاده می کنند.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

برخی از افراد برای استفاده از فیلتر شکن های مختلف باید با استفاده از تلفن همراه خود یا قرار دادن ایمیل اکانتی را برای خود بسازند که با استفاده از این کانت بتوانند از این فیلتر شکن استفاده کنند. برخی از این فیلتر شکن ها که توسط افراد خارجی طراحی شده است و در مدت زمانی آپدیت هایی را برای هر کدام از این اپلیکیشن ها قرار می دهند، که هر کدام از افراد می توانند با داشتن نام اکانت و رمز خود دوباره به این نرم افزار ها وارد شوند.

با این وجود افراد نمی خواهند که از وی پی ان هایی استفاده کنند که نیاز به ساخت اکانت دارند و آن ها ترجیح می دهند از برخی از نرم افزارهایی استفاده کنند که نیازی به ساخت اکانت ندارند و فیلترشکن v2ray با وجود این که نیاز به ساخت اکانت ندارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. افرادی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند فقط با کپی کردن سرور های مختلف و قرار دادن در این نرم‌ افزار می‌‌ توانند به آن با سرعت بسیار زیادی متصل شوند و در دفعات بعدی نیز می توانند بدون استفاده از اکانت خود دوباره به هر کدام از این سرور ها متصل شوند.

سرعت فیلترشکن v2ray چگونه است؟

برخی از سرور هایی که برای این فیلترشکن وجود دارد از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و افراد می توانند با استفاده از هر کدام از این سرور ها با سرعت بسیار زیادی به اینستاگرام و واتساپ و دیگر شبکه های مجازی متصل شوند. برای دانلود این فیلتر شکن می توانیم عنوان دانلود v2ray اندروید، را در گوگل جستجو کنیم و این نرم افزار را دانلود کنیم.

این مطلب را هم بخوانید
جیسون کون (Jason Koon) کیست ؟ بیوگرافی به همراه عکس

آیا برای استفاده از فیلترشکن v2ray نیاز به وارد کردن سرور است؟

این فیلتر شکن برخلاف فیلترشکن های دیگری که هم اکنون توسط مردم استفاده می شوند نیاز به وارد کردن سرور دارد و افراد تنها در صورتی می‌ توانند به این فیلترشکن متصل شوند که سرور مورد نیاز خود را فعال کرده باشند.‌ در برخی از وی پی ان های دیگر خود به خود هر کدام از این وی پی ان ها به سرورهایی متصل می شوند که بیشترین سرعت را دارند اما این فیلترشکن چنین عمل نمی کند و افراد خودشان باید به این سرورهای پرسرعت متصل شوند.

این وی پی ان رایگان است؟

این وی پی ان رایگان است؟

فیلترشکن v2ray یکی از وی‌ پی‌ ان هایی است که به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گرفته است و کدام از افراد می‌ توانند با دانلود رایگان نرم افزار، سرور های آن را نیز به صورت رایگان دریافت کنند. در کنار این که بسیاری از سرورهای این وی پی ان به صورت رایگان است اما برخی از افراد می توانند از سرور هایی استفاده کنند که به صورت اشتراکی هستند و هر کدام از آن ها باید در مدت زمان های مختلف هزینه ای را بپردازند تا بتوانند از این سرورها استفاده کنند.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن v2ray چیست؟

دانلود v2ray برای ویندوز و آیفون و اندروید نیز امکان پذیر است و هر کدام از افراد با توجه به سیستم عاملی استفاده می کنند می توانند فیلترشکن مورد نیاز خود را دانلود کنند. تعداد سرور هایی که برای هر کدام از این سیستم های عامل وجود دارد بسیار زیاد است و هر کدام از افراد در کنار این که می‌ توانند سرور مناسب با سیستم عامل خود را انتخاب کنند می توانند سیستم عامل را متناسب با سیم کارت های خود را نیز انتخاب کنند.

آیا فیلترشکن v2ray دارای اشتراک پریموم هم می باشد؟

آیا فیلترشکن v2ray دارای اشتراک پریموم هم می باشد؟

اشتراک پریموم به این صورت است که افراد به صورت ماهانه و یا چند ماه می توانند از سرور های مخصوصی از فیلترشکن v2ray استفاده کنند که دارای قابلیت های بسیار زیادی است. از جمله این قابلیت می‌ توانیم به این اشاره کنیم که دارای سرعت بسیار بالاتری نسبت به سرور های دیگر است و همچنین در مواقعی که بسیاری از سرور های رایگان متصل نمی شوند این سرور های مخصوص که به صورت اشتراک پریموم هستند متصل می شوند.

امکان آپدیت این وی پی ان وجود دارد؟

در هر چند مدت آپدیت هایی برای این وی پی ان طراحی می شود که افراد می توانند هر کدام از این آپدیت را از طریق گوگل برای خود دریافت کنند. در هر کدام از این آپدیت ها سرور های بیشتری قرار می‌ گیرند و افراد می‌ توانند با استفاده از ویژگی‌ های دیگری سرعت خود و همچنین امنیت خود را در استفاده از این نرم افزار افزایش دهند. در برخی از مواقع اگر افراد وی پی ان های خود را آپدیت نکنند امکان استفاده از آن را ندارند و همین علت و هر کدام از افراد توصیه می‌ شود که آخرین به روز رسانی هر کدام از این وی پی ان ها را استفاده کنند.

سوالات متداول

 1. آیا فیلترشکن v2ray دچار قطع و وصلی می شود؟

  فیلترشکن v2ray یکی از وی‌ پی‌ ان هایی است که هم اکنون از استقبال بسیار گسترده برخوردار شده است اما در برخی از مواقع دچار قطع و وصلی می شود که افراد باید در این صورت سرور های خود را تغییر دهند.

 2. حفاظت از ترافیک داده در فیلترشکن v2ray به چه صورت است ؟

  فیلترشکن v2ray از امنیت بالایی برخوردار است و از اطلاعات افراد حفاظت می کند به صورتی که افراد با استفاده از این وی پی ان توانستند اطلاعات خود را به صورت پنهان نگهداری کنند.

 3. آیا فیلترشکن v2ray فقط در ایران استفاده می شود؟

  این اپلیکیشن نه تنها در کشور ایران بلکه در کشورهای دیگری هم استفاده می شود و با مراجعه به گوگل پلی می توانیم این را مشاهده کنیم که تعداد دانلود های بسیار زیادی از این نرم‌ افزار بوده است.

 4. فیلترشکن v2ray برای کدام شبکه های مجازی استفاده می شود؟

  این اپلیکیشن برای بسیاری از شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و واتساپ و یوتیوب و همچنین بسیاری از بازی‌ های مختلف که در کشور ایران تحریم شده‌ اند استفاده می شود.

۵/۵ - (۵ امتیاز)