مسی یکی از بازیکنان مطرح فوتبال می باشد که اصالتا متولد آرژانتین است. او و همسرش آنتونلا روکوتسو یکی از زوج های بسیار مشهور می باشند که تصاویر آن ها، این که از کودکی با یک دیگر بودند بسیار منتشر شده است. همچنین مدتی شایعه شده بود او قصد دارد یک مجری زن فوتبال شود. اگر طرفدار مسی هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را به هیچ عنوان از دست نداده و تا انتها با ما همراه باشید تا در کنار یک دیگر به بیوگرافی این شخص بپردازیم.

آنتونلا روکوتسو کیست؟

آنتونلا روکوتسو کیست؟

آنتونلا روکوتسو در ۲۶ فوریه ۱۹۸۸ در روزاریو، سانتافه، آرژانتین به دنیا آمد. آنتونلا همراه با دو خواهرش کارلا و پائولا روکوتسو بزرگ شد. پدرش خوزه روکوتسو تاجر و مادرش پاتریشیا بلانکو خانه‌ دار بود. او مسی را از پنج سالگی می شناسد زیرا پسر عمویش، لوکاس اسکالیا، دوست دوران کودکی او بود. او در دانشگاه دل روزاریو تحصیل کرد و در رشته ادنتولوژی فارغ التحصیل شد و سپس برای بودن در کنار مسی به بارسلونا نقل مکان کرد. در نوامبر ۲۰۱۶، او در اینستاگرام پستی منتشر کرد و اظهار داشت که با برند مد آرژانتینی Ricky Sarkany قرارداد مدلینگ امضا کرده است و شروع کار خود را در زمینه مدلینگ اعلام کرد.

آنتونلا روکوتسو یار دوران کودکی مسی بود. آن ها پس از ترک یک دیگر برای بازی مسی در فوتبال اسپانیا در ۱۳ سالگی در تماس ماندند و در نهایت در اواخر دهه ۲۰۰۰ یک رابطه عاشقانه را آغاز کردند. روکوتسو به بارسلونا نقل مکان کرد، جایی که این زوج با دو پسر خود تیاگو چهار ساله و متئو یک ساله زندگی می کنند، اما اغلب به زادگاه خود روزاریو باز می گردند. مشخص نیست که این زوج چه مدت به صورت مخفیانه با یک دیگر در ارتباط بوده اند، اما آن ها در سال ۲۰۰۸ رابطه خود را علنی کردند. اعتقاد بر این بود که پیوند بین این زوج در سال ۲۰۰۷ زمانی که مسی پس از مرگ آنتونلا به روزاریو دوست صمیمی آنتونلا روکوتسو، بازگشت تا به آنتونلا آرامش دهد تقویت شد. هر دوی آن ها اعداد رومی XXX-VI-XVII را روی انگشتان حلقه خود خالکوبی کرده اند. این به معنای ۳۰-۶-۱۷ است یعنی تاریخ عروسی آن ها.

آنتونلا روکوتسو چه نسبتی با لئو مسی دارد؟

آنتونلا روکوتسو از مدل های اینستاگرام از پنج سالگی مسی را می شناخت و با او ارتباط داشت. زمانی که مسی برای بازی در تیم های اسپانیایی به بارسلونا مهاجرت کرد، آن ها باز هم با یک دیگر در ارتباط بودند تا سر انجام در سال ۲۰۰۷ آن ها تصمیم گرفتند تا رابطه خود را عمومی کنند و سپس تصمیم به ازدواج گرفتند. آنتونلا در حال حاضر همسر مسی می باشد و یک خانواده بسیاری خوشحال و بزرگی را برای خود دارند. مسی در حال حاضر در پاریسن ژرمن بازی می کند و دیگر در تیم بارسلونا فعالیتی ندارد.

این مطلب را هم بخوانید
دیلتا لئوتا مجری شبکه ورزش ایتالیا که ایرانی ها از او خاطره دارند

عکس های زن مسی را در کجا مشاهده کنیم؟

راه های بسیاری برای مشاهده کردن عکس های زن مسی یعنی آنتونلا روکوتسو وجود دارد. شما می توانید از هر راهی که برای شما راحت تر می باشد، اقدام به مشاهده کردن تصاویر این شخص کنید. روش اول مراجعه به اینستاگرام این شخص می باشد که در ادامه مطلب اختصاصی تر به این موضوع اشاره می کنیم. روش بعدی اما استفاده از جست و جو تصاویر گوگل است که می توانید از نام لاتین و یا فارسی وی استفاده کنید. در این زمینه می توانید از عبارت هایی مانند عکس همسر لیونل مسی نیز استفاده کنید. روش آخر نیز برای مشاهده کردن تصاویر مربوط به آنتونلا، استفاده از اپلیکیشن های مربوط به تصاویر مانند پینترس می باشد.

شغل این فرد چیست؟

آنتونلا به عنوان یک مدل کار می کند و به دلیل تصاویر زیبای او که در اینترنت پخش می شود، به یکی از محبوب ترین افراد در رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. او در حال حاضر در حال ادامه تحصیل به عنوان یک متخصص تغذیه است و در بیشتر مسابقات در کنار همسرش به مسافرت می رود و زمانی که در خانه است به عنوان خانه دار و یک مادر عمل می کند.

آنتونلا روکوزو در ابتدا برای دندانپزشکی در دانشگاه آموزش دید اما او در نهایت به ارتباطات اجتماعی روی آورد و شروع به تحصیل در این رشته کرد. در نوامبر ۲۰۱۶، او در اینستاگرام پستی منتشر کرد که نشان دهنده امضا کردن قرار داد با برند مد آرژانتینی یعنی Ricky Sarkany بود.

همچنین او یکی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد و با قبول کردن تبلیغات به کسب درآمد می پردازد.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

زمانی که آنتونلا با لیونل مسی وارد رابطه شد، حواشی بسیاری برای وی به وجود آمد. بسیاری از افراد بر این باور بودند که آنتونلا فردی است که هیچ گونه تحصیلات بالا ندارد و مانند بسیاری از دوست دختران دیگر بازیکنان در زمینه های مختلف فعالیت دارند، ندارد. این دسته از خبر ها برای این شخص بسیار منتشر شد تا این که آنتونلا تصمیم گرفت در زمینه مدلینگ به فعالیت بپردازد و هم چنین به عنوان یک دانشجو در رشته دندان پزشکی به فعالیت پرداخت. البته که پس از این که وی شغل و تحصیلاتی را برای خود دست و پا کرد، باز هم حواشی به همراه او بود و در زمینه های دیگر برای وی اخباری کاذب به وجود می آمد.

آنتونلا روکوتسو کجا زندگی می کند؟

خانه مسی و آنتونلا روکوتسو در محله ثروتمند بلامار کاستلدفلز در سواحل اسپانیا است. بلامار، منطقه ای مجلل در حدود ۲۵ کیلومتری جنوب مرکز شهر بارسلونا، از زمانی که مسی تصمیم گرفت آن را به خانه خود در سال ۲۰۰۹ به این منطقه بیاورد، رشد و ارزش گذاری فوق العاده ای در این منطقه مشاهده شده است. آنتونلا البته مانند لیونل مسی اصالتی آرژانتینی دارد و در این کشور به دنیا آمده است و پس از مهاجرت به اسپانیا تا به امروز در این کشور زندگی می کند.

عروسی آنتونلا روکوتسو و لو مسی

عروسی آنتونلا روکوتسو در زادگاهش روزاریو برگزار شد. این مراسم عروسی شاهد انبوهی از بزرگان فوتبال در گذشته و حال، از جمله ژاوی هرناندز، کارلس پویول، سسک فابرگاس و سرخیو آگوئرو بود مه گرد هم آمده بودند تا ازدواج برنده چند توپ طلا را با مادر دو فرزندش جشن بگیرند. حدود ۲۵۰ مهمان در مراسم عروسی مسی و آنتونلا روکوتسو در یک هتل مجلل شرکت کردند، از جمله هم تیمی های مسی بارسلونا، نیمار جونیور، لوئیس سوارز و جرارد پیکه، که همسرش شکیرا، ستاره پاپ کلمبیایی نیز به این مراسم پیوستند. حدود ۱۵۰ خبرنگار مجاز به پوشش این رویداد بودند اما هیچ دسترسی مستقیمی به مراسم یا مهمانی پس از آن نداشتند و هم چنین به مردم اجازه دسترسی به هتل محل برگزاری مراسم عروسی داده نشد و آن ها می توانستند این عروسی را از نمایشگر های بزرگ در سایر نقاط شهر مشاهده کنند. می توانید ویدیو های مربوط به این مراسم را از طریق یوتیوب مشاهده کنید.

آیا آنتونلا روکوتسو از مسی فرزندی دارد؟

آیا آنتونلا روکوتسو از مسی فرزندی دارد؟

مسی در سال ۲۰۱۲ در یک مسابقه در حالی که یک گل را جشن می گرفت، آنچه را که همه مشکوک بودند تایید کرد که دوست دخترش اولین فرزندشان را باردار بود. در نوامبر همان سال، این زوج از تیاگو استقبال کردند. در سال ۲۰۱۵، بازیکن از طریق رسانه های اجتماعی خود اعلام کرد که روکوتسو دوباره باردار شده است. دومین فرزند این زوج، متئو، در نوامبر ۲۰۱۵ به دنیا آمد و در سال ۲۰۱۸، آن ها به فرزند سوم خود، چیرو، خوش آمد گفتند. در حال حاضر این زوج دارای سه پسر هستند و تا به امروز نیز خبر بارداری دوباره این شخص منتشر نشده است.

این مطلب را هم بخوانید
معروف ترین سلبریتی های ساکن آمریکا در سال 2022

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

برای این که بتوانید از جدید ترین اخبار مربوط به آنتونلا روکوتسو مطلع شوید و هم چنین عکس های مربوط به این شخص را مشاهده کنید، بهترین روش این است که اینستاگرام این فرد را دنبال کنید. برای دنبال کردن اینستاگرام این شخص می توانید از دو روش اقدام کنید. روش اول مراجعه به قیمت جست و جو گوگل سپس جست و جو عبارت آنتونلا روکوتسو اینستا می باشد. از این طریق می توانید از طریق نسخه تحت وب اینستاگرام، وارد پیج این شخص شوید. روش بعدی اما جست و جو آیدی وی به نام antonelaroccuzzo در اینستاگرام می باشد. این پیج تا به امروز دارای ۱۹ میلیون دنبال کننده می باشد و هم چنین دارای یک تیک آبی نیز هست.

درآمد آنتونلا روکوتسو چقدر است؟

درآمد آنتونلا روکوتسو چقدر است؟

آنتونلا روکوزو یک دانشجو و مدل آرژانتینی است که دارایی خالص ۲۰ میلیون دلاری دارد. آنتونلا روکوزو در روزاریو، آرژانتین به دنیا آمد و در دانشگاه ملی روزاریو در رشته علوم تغذیه تحصیل کرد. تا به امروز اطلاعاتی مبنی بر این که وی تا چه مقدار دارای درآمد است وجود ندارد اما می توان گفت که با این چنین دارایی خالص می تواند شخصی با درآمد بسیار بالایی باشد.

آنتونلا روکوتسو چگونه معروف شد؟

زمانی که آنتونلا و مسی رابطه خود را اعلام کردند، تمامی افراد به یک باره با انتونلا آشنا شدند و این گونه شد که وی به یک شخص معروف تبدیل شد. قبل از این که این شخص با مسی رابطه خود را عمومی نکند، هیچ کس خبر نداشت که به طور کلی فردی با این نام وجود دارد. پس می توان گفت که آنتونلا تمامی محبوبیت خود را به دلیل ازدواجش با مسی به دست آورده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. چگونه تصاویر مربوط به این شخص را مشاهده کنیم؟

    به راحتی می توانید توسط اینستاگرام و جست و جو گوگل تصاویر مربوط به این فرد را مشاهده کنید.

  2. اینستاگرام آنتونلا روکوتسو چه نام دارد؟

    antonelaroccuzzo نام اینستاگرام این فرد می باشد.

  3. همسر لئو مسی کیست؟

    آنتونلا روکوتسو زن مسی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :