آرات حسینی یکی از کودکان نابغه و با استعداد ایرانی است که توانایی های او را پدرش از سن سه ماهگی کشف کرد. آرات حسینی نامی است که آن را زیاد از رسانه های داخلی و خارجی می شنویم و یا در فضای مجازی می بینیم. آرات پسر ۷ ساله شیرین و با استعدادی است که پدرش از سه ماهگی در حال شکوفا کردن و تقویت این استعداد ذاتی در پسرش است. در ادامه زندگی آرات حسینی را به زیر ذره بین می بریم.

آرات حسینی کیست؟

آرات حسینی کیست؟

آرات حسینی پسر با استعداد فوتبال ایران که به علت حمایت نشدن در ایران مهاجرت کرد. او متولد ۸ مهر ماه سال ۱۳۹۲ در شهرستان بابل واقع در استان مازندران می باش. پدر او محمد حسینی در کشف استعداد و پیشرفت آرات نقش اساسی و مهمی داشته است. او علاوه بر پدر بودن نقش مربی آرات را نیز ایفا می کرده است که با سربلندی از این مسئولیت خارج شده و توانست استعداد آرات را نه تنها به ایرانیان بلکه به کل جهان نشان دهد.

شغل پدر آرات آزاد و مادر او خانه دار است، او یک خواهر بزرگتر دارد ولی بجز آرات در خانواده آنها کسی استعداد ورزشی و ژیمناست ندارد. محمد حسینی پدر نمونه ایرانی پس از ۱۳ ماهگی آرات و کشف بیشتر استعداد های او کار های خود را رها کرد تا وقت خود را بر روی شکوفا کردن استعداد های آرات بگذارد.

اینستاگرام آرات حسینی با ۷ سال سن ۴.۱ میلیون دنبال کننده از سراسر جهان دارد. اینستاگرام در ابتدا نقش اساسی و مهمی در معروفیت و شناخت آرات به ایرانیان و جهانیان داشته است، تصمیم خوب پدر ارات که به گفته خودش پس از کشف استعداد های آرات به پیشنهاد اطرافیان خود صفحه ای را در اینستاگرام راه اندازی کرد و به شکل عجیبی از این صفحه نه تنها در ایران، بلکه در خارج کشور استقبال شد.

پست های اینستاگرامی آرات هر بیننده ای را حیرت زده می کند که یک پسر هفت ساله چگونه این کارها را با توپ انجام می دهد. در شهریور ماه سال ۹۵ برنامه سازان یک برنامه پر بیننده و بین المللی اعجوبه های دنیا با پیدا کردن پیج اینستاگرام آرات از او خواستند به چین آمده و در این برنامه حضور پیدا کند. بدین ترتیب با حضور ۱۵ روزه ارات و خانواده اش در چین و گذراندن چن مرحله، صخره نوردی، آویزان شدن و … در مسابقه اعجوبه های دنیا، آرات حسینی در چین نیز شناخته و محبوب شد و حضور او در این برنامه اسعتداد او را به بقیه دنیا نیز نشان داد. شاهد حضور آرات حسینی در آمریکا و برنامه big shot نیز بوده ایم.

آرات در عصر جدید هم شرکت کرد؟

آرات در عصر جدید هم شرکت کرد؟

شایعاتی درباره حضور آرات در عصر جدید مطرح شده بود که صحت نداشت و آرات در کشور انگلستان به زندگی و تمرین خود ادامه می دهد. سید بشیر حسینی از داوران برنامه عصر جدید در یکی از شبکه های تلویزیونی به نقد پدر آرات پرداخته بود، پس از آن در لایو ارات به طور مستقیم با پدر آرات به گفت و گو پرداخت. او معتقد بود آرات ۷ ساله با روحیات خاص نباید در لایو های ساشا سبحانی مدیر سایت abt90 و امیر تتلو رپر و مدیر سایت شرط بندی تتل بت حضور پیدا کند برای درامد زایی یا به هر دلیل دیگری. او با قبول کردن استعداد بزرگ تتلو به اینکه هم اشاره کرد که امیرحسین مقصودلو اشتباهات بزرگی هم انجام داده است و با حالیت و نوع زندگی تتلو و ساشا سبحانی حضور آرات در لایو آن ها جالب و درست نیست.

این مطلب را هم بخوانید
معرفی استادیوم بنیتو ویلامارین سبیل به همراه لیست امکانات

پس از حمایت نشدن آرات در ایران همچون حمایت نشدن بسیاری از جوانان با اسعتداد کشور آرات هم مثل بقیه تصمیم به مهاجرت گرفت. او به کشور انگلستان و شهر لیورپول رفت تا در آکادمی فوتبال این باشگاه تمرین کند. حضور آرات حسینی در لیورپول می تواند باعث شروع موفقیت های بیشتر او در سطح جهانی شود. این پسر شیرین و با استعداد ایرانی لیاقت حضور در بهترین تیم های اروپایی را دارد پس مهاجرت آن ها تصمیمی هوشمندانه بوده است.

آرات حسینی نابغه فوتبال

فیفا چندی پیش در سایت رسمی خود از آرات حسینی به عنوان یک پسر ۵ ساله بابلی نام برد که پا جای مسی می گذارد. با مشاهده کلیپ های اینستاگرامی او به این مسئله پی می برید که مسی دوم در حال رشد است. موفقیت آرات در فوتبال و حرکات خاص خود او باعث شد خیلی از کشور های جهان اول با دیدن ویدئو های او در اینستاگرام و حضورش در برنامه های تلویزیونی در صدد جذب او بر آمدند.

پدر آرات درباره درخواست کشور ها برای تغییر تابعیت آرات می گوید: بعد از منتشر شدن فیلم های آرات در فضای مجازی بسیاری از کشور ها مثل آمریکا و آلمان برای تغییر تابعیت او تلاش کردند. اما به گفته او آرات علاقه ای به خارج شدن از کشورش یعنی ایران نداشته است و بالاخره پس از حمایت نشدنش در ایران، او با کنار گذاشتن علاقه خود به ایران، تصمیم مهاجرت به کشور انگلستان را گرفت.

شرکت آرات در ماه عسل

شرکت آرات در ماه عسل

آرات حسینی در سن ۴ سالگی و پس از پخش فیلم های او در اینستاگرام و محبوب شدنش در برنامه ماه عسل به ساخت احسان علیخانی حضور پیدا کرد. او در سال ۹۶ در تیتراژ این برنامه محبوب تلویزیونی ایفای نقش کرده است. عکس آرات حسینی همراه صبا محمدی که از دیگر بازیگران این تیتراژ بود را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. در آینده ای نچندان دور شاید شاهد ساختن فیلم آرات حسینی باشیم که در آن زندگی نامه و تلاش های او را نمایش دهد.

آرات حسینی و علی کریمی

آرات حسینی و علی کریمی

ماجرای رد کردن درخواست پدر آرات توسط علی کریمی تبدیل به جنجال بزرگی در فضای اینستاگرام شده و اتفاقات ناخوشایندی را به وجود آورده است. بسیاری از طرفداران تعصبی علی کریمی، علت فحاشی به جادوگر فوتبال ایران در پیج اینستاگرامش را امیر تتلو می دانند. امیر تتلو از ابتدا از آرات حمایت کرده و با او در لایو اینستاگرامش به گفتگو پرداخته است و همچنین اسم آرات و پدرش را در آهنگ “حرمسرا” آورده و از این دو تعریف کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
آدرس خانه سلبریتی ها به همراه تخمین قیمت این ویلا های لاکچری

علی کریمی قطعا از علاقه بی اندازه آرات به خودش خبر داشت اما کوچکترین توجهی به ابراز علاقه این استعداد فوتبالی نکرد اما در مقابل لیونل مسی بهترین بازیکن جهان و تیم بارسلونا با دیدن کلیپ های آرات و ابراز علاقه به خودش با گذاشتن کامنت زیر یکی از پست های آرات توجه خودش را نشان داد. علی کریمی بعد از این حواشی پیج آرات را در اینستاگرام بلاک کرد که باعث گریه این کودک پر استعداد جلوی دوربین شد.
هم اکنون به دلیل بی توجهی علی کریمی و حمایت نکردن مسئولین آرات به انگلیس مهاجرت کرده و در آکادمی لیورپول تمرین می کند.

بررسی حواشی آرات و تتلو

بررسی حواشی آرات و تتلو

داستان از آنجا شروع شد که با ابراز علاقه فراوان آرات به علی کریمی، او هیج توجهی به آرات نکرد پس امیر تتلو برای حمایت از آرات در پست اینستاگرامی خود به نقد علی کریمی پرداخت. انتقاد این خواننده محبوب و با استعداد باعث واکنش طرفداران او شد و به پیج علی کریمی هجوم برده و به او فحاشی کردند. البته هواداران علی کریمی در پاسخ به هواداران تتلو سکوت نکردند و به فحاشی پرداختند. در این بین پیام صادقیان، مهدی مهدوی کیا و حسین تهی از علی کریمی حمایت کردند.

قصد تتلو حمایت از این استعداد بود، او نمی خواست اسعتداد آرات هم مانند استعداد خودش در ایران ندیده گرفته شود، پس آرات در ویدئویی کوتاه گفت: تتلو خودتو انقد ناراحت نکن. من بالاخره یک روز به بارسلونا یا رئال می روم و توپ طلا رو می گیرم. وقتی توپ طلا رو گرفتم تمام مردم دورم را می گیرند. در این مقاله سعی کردیم بیوگرافی آرات حسینی را به طور کامل در اختیار شما قرار دهیم. همچنین عکس سیکس پک آرات حسینی را می توانید در این مقاله مشاهده کنید. با آرزوی موفقیت برای همه استعداد های ایران.

سوالات متداول

 1. آیا علی کریمی آرات را بلاک کرده است؟

  بله اما پس از مدتی او را از بلاک در اورد و به این درگیری پایان داد.

 2. آرات حسینی در ایران مشغول به فوتبال است؟

  خیر او به انگلستان مهاجرت کرده و در آکادمی لیورپول تمرین می کند.

 3.  آیا آرات حسینی کدام سال در ماه عسل حضور داشت؟

  او در سال ۹۶ در تیتراژ برنامه ماه عسل حضور داشت و تیتراژ بسیار با کیفیتی هم نیز از کار درآمد.

 4.  تتلو برای آرات حسینی آهنگی ساخته است؟

  امیر تتلو در آهنگ “حرمسرا” از البوم ۷۸ اسم آرات را در این ترک آورده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :