ر این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از شاخ های اینستاگرام که آرمین احمدی نام دارد بپردازیم. این شخص با فعالیت های بسیارش در این صفحه توانست در طی کم تر از دو سال در بین کاربران به شهرت برسد و به عنوان یکی از بلاگرهای معروف در ایران تبدیل شود که در ادامه شما را با او بیشتر آشنا خواهیم کرد.

بیوگرافی آرمین احمدی

بیوگرافی آرمین احمدی

آرمین احمدی یکی از افراد مشهور در صفحه ی مجازی اینستاگرام می باشد که در مدت زمان کم تر از دو سال با انتشار فیلم ها و کلیپ هایش در این صفحه توانست به معروفیت زیادی دست یابد. او تاکنون توانسته است ۶۰۰k فالوور را به عنوان طرفدار برای خود جذب نماید و به یکی از بلاگرهای معروف ایرانی به شمار رود. او در یکی از لایوهای اخیر خود اعلام نموده است که علاقه ی زیادی به خوانندگی دارد و فعلا در کلاس های خوانندگی شرکت می کند و ممکن است در آینده به این عرصه وارد شود. این صحبت های آرمین با حواشی های بسیاری همراه بود و بسیاری از کاربران معتقد هستند که صدای آرمین برای خوانندگی مناسب نیست. این حواشی اخیر او با کامنت های بسیاری از افراد رو به رو بوده است و کاربران مختلف در این کامنت ها به صحبت در رابطه با خوانندگی آرمین پرداخته اند. برخی از کاربران با اشاره به آرمین زارعی که یکی از خوانندگان معروف ایرانی است به شوخی گفته اند احتمالا آرمین به علت تشابه اسمی اش با او تصمیم به خوانندگی گرفته است در غیر این صورت هیچ شباهتی با دیگر خوانندگان نخواهد داشت.

آرمین احمدی کیست

آرمین احمدی در ابتدا در صفحه ی اینستاگرام دارای یک پیج خصوصی بود و هنگامی که برای نخستین بار از خودش دابسمش خنده دار ساخت و در این صفحه قرار داد با استقبال بسیار زیاد دوستان و آشنایان او همراه شد و به او پیشنهاد دادند که در زمینه طنز و سرگرمی به فعالیت بپردازد. امروزه آرمین احمدی یکی از اینفلوئنسرهای معروف در صفحه ی مجازی اینستاگرام می باشد که توانسته است از این طریق به معروفیت برسد به گونه ای که تمام فیلم و کلیپ های منتشر شده از او در اکسپلور اینستاگرام مشاهده می شود. افراد بسیاری هستند که در فضای مجازی بنا به دلایل مختلف و یا سلیقه ی شخصی به یکی از افراد معروفی که در این فضای مجازی وجود دارند علاقمند می شوند و تصمیم می گیرند برای او پیج بسازند و فعالیت های روزانه ی آن شخص را در صفحه ی شخصی خود با کاربران به اشتراک می گذارند و این اشخاص نیز توسط آن شخص مورد حمایت و پشتیبانی قرار می گیرند که به این نوع از پیج ها، فن پیج نیز گفته می شود. آرمین احمدی از آن دسته اشخاصی می باشد که دارای فن پیج های بسیاری در صفحه ی مجازی اینستاگرام می باشد. البته این افراد با ایجاد فن پیج در اینستاگرام توانسته اند فالوورهای زیادی را جذب نمایند و از این طریق به کسب درآمد بپردازند و برای خود یک منبع درآمد داشته باشند.

علاقه بهادر وحشی به استوری های آرمین احمدی

علاقه بهادر وحشی به استوری های آرمین احمدی

بهادر وحشی از دیگر افرادی است که با استفاده از رفتارهای عجیب و غریب توانسته است طرفداران بسیاری را از بین کاربران مجازی به سمت خود جذب کند و به شهرت برسد، او از جمله افرادی است که استوری های منتشر شده از آرمین احمدی را در اینستاگرام دنبال می کند.

این مطلب را هم بخوانید
معنی شاخ اینستاگرام چیست؟ با معرفی شاخ های ایرانی

فیلم های آرمین احمدی

شما می توانید فیلم ها و کلیپ های آرمین احمدی را که بیشتر جنبه ی طنز و سرگرمی داشته است را در صفحه ی مجازی اینستاگرام دنبال کنید و آن ها را مشاهده نمایید. فیلم های او بیشتر جنبه فان و طنز دارند و سعی می کند از این طریق کار خود را پیش ببرد.

اینستاگرام آرمین احمدی

آرمین احمدی از آن دسته اشخاصی به شمار می رود که از طریق صفحه مجازی اینستاگرام به کسب درآمد پرداخته است. درآمد زدایی او در این صفحه به این صورت می باشد که اشخاصی که در اینستاگرام تعداد فالوورهای کمی دارند و قصد دارند از طریق این صفحه به فروش محصولات خود بپردازند به افرادی همچون آرمین احمدی که فالوورهای زیادی دارند مبلغی را پرداخت می کنند و از آن ها می خواهند تا پیج آن ها را برایشان تبلیغ کنند تا کاربران پیج آن ها را هم دنبال کنند و یا به خریداری محصولات آن ها بپردازند. قیمت این گونه تبلیغات با توجه به فرد و تعداد فالوورها و بازدید پست ها و استوری های آن شخص نیز متفاوت می باشد. برخی از افراد گفته اند آرمین احمدی برای این گونه تبلیغات در استوری های خود بیش از یک میلیون مبلغ را از کاربر دریافت می کند.

آرمین همچنین یکی از اینفلوئنسرهای صفحه ی مجازی اینستاگرام می باشد. اینفلوئنسر که به معنای تاثیر گذار می باشد به آن دسته از اشخاصی گفته می شود که با قدرت نفوذی که دارند می توانند بر روی نظرات و افکار افراد اثر گذاشته و به آن ها جهت بدهد. آرمین احمدی از جمله اینفلوئنسرهای اینستاگرام می باشد که در زمینه ی سرگرمی و طنز در این صفحه مشغول فعالیت می باشد.

کلیپ های آرمین احمدی در مورد رفیق

کلیپ های آرمین احمدی در مورد رفیق

آرمین علاوه بر کلیپ های طنز و سرگرمی، کلیپ های مختلفی را در رابطه با رفیق در صفحه ی مجازی منتشر کرده است که دست به دست چرخید و هم اکنون در صفحات فن پیجش می توان مجددا آن ها را مشاهده کرد.

تبلیغات های پیج آرمین واینر اینستاگرام

برخی از افراد که دارای طرفداران کمی در این صفحه مجازی می باشند و قصد دارند با افزایش فالوورهای خود به بیزینس در اینستاگرام بپردازند، مبلغی را به افرادی همچون آرمین احمدی که طرفداران زیادی در این صفحه دارد پرداخت می کنند و از او می خواهند پیج آن ها را به کاربران معرفی کنند.

استوری های سس ماستی آرمین شاخ اینستاگرام

استوری های سس ماستی آرمین شاخ اینستاگرام

شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام آرمین احمدی می توانید استوری های مختلف او را از جمله استوری های سس ماستی اش را در این صفحه مشاهده نمایید که بسیار در اینستاگرام سر و صدا به راه انداخت.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش خرید پرفکت مانی ارزان با کارت شتاب و بدون احراز هویت

سوالات متداول

  1. تعداد فالوورهای آرمین احمدی در صفحه ی اینستاگرام چند نفر می باشد؟

    آرمین احمدی یکی از افراد مشهور در صفحه ی مجازی اینستاگرام می باشد که در مدت زمان کم تر از دو سال با انتشار فیلم ها و کلیپ هایش در این صفحه توانست به معروفیت زیادی دست یابد. او تاکنون توانسته است ۶۰۰k فالوور را به عنوان طرفدار برای خود جذب نماید و به یکی از بلاگرهای معروف ایرانی به شمار رود.

  2. آرمین احمدی چگونه از این طریق درآمدزایی می کند؟

    درآمد زدایی او در این صفحه به این صورت می باشد که اشخاصی که در اینستاگرام تعداد فالوورهای کمی دارند و قصد دارند از طریق این صفحه به فروش محصولات خود بپردازند به افرادی همچون آرمین احمدی که فالوورهای زیادی دارند مبلغی را پرداخت می کنند و از آن ها می خواهند تا پیج آن ها را برایشان تبلیغ کنند تا کاربران پیج آن ها را هم دنبال کنند و یا به خریداری محصولات آن ها بپردازند. قیمت این گونه تبلیغات با توجه به فرد و تعداد فالوورها و بازدید پست ها و استوری های آن شخص نیز متفاوت می باشد. برخی از افراد گفته اند آرمین احمدی برای این گونه تبلیغات در استوری های خود بیش از یک میلیون مبلغ را از کاربر دریافت می کند.

  3. اولین کلیپ منتشر شده توسط آرمین احمدی چه بود؟

    آرمین احمدی در ابتدا در صفحه ی اینستاگرام دارای یک پیج خصوصی بود و هنگامی که برای نخستین بار از خودش دابسمش خنده دار ساخت و در این صفحه قرار داد با استقبال بسیار زیاد دوستان و آشنایان او همراه شد و به او پیشنهاد دادند که در زمینه طنز و سرگرمی به فعالیت بپردازد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :