آیلار دیانتی ویکی پدیا را درگیر خود کرده است و او خواننده و بازیگر موزیک ویدیو های مختلفی و یکی از مدل های اینستاگرام می باشد. او با نام هنری دیانا مدل و یا دیگر نام هایی چون دیانا لی و پرنسس دیانا شناخته می شود. گفته شده است که در تهران به دنیا آمده است. اما در سه سالگی به نروژ فرستاده شده و یک خانواده نروژی او را بزرگ کرده اند. او در ۱۶ سالگی برای ملاقات پدرش به ایران سفر کرده است و به اجبار ۲ سال در ایران ماند و بعد از مدتی به ایالات متحده آمریکا نزد مادرش رفت که متاسفانه بعد از مدتی در آن جا معتاد به مواد مخدر می شود. او در فیلم‌ های پورن متعددی بازی می کند اما در نهایت تصمیم گرفت که به نروژ نزد خانواده‌ اش بازگردد.

آیلار دیانتی کیست؟

آیلار دیانتی کیست؟

در رابطه با بیوگرافی آیلار دیانتی باید گفت که او متولد ۱۲ فوریه سال ۱۹۸۴ (۲۵ بهمن ۱۳۶۲) می باشد که در تهران در یک خانواده آذری به دنیا آمده است. او از سن ۳ سالگی به نروژ رفته است که او در زمینه خوانندگی و بازیگری در موزیک ویدیو های مختلف مشهور و محبوب می باشد. در رابطه با نژاد آیلار باید گفت که ایرانی می باشد اما بیشتر عمرش را در کشور نروژ و آمریکا گذرانده است. قد و وزن آیلار دیانتی به ترتیب ۱۵۷ سانتی متر و ۶۸ کیلوگرم می باشد. در ادامه به معرفی بیشتر بیوگرافی و حاشیه های این هنرپیشه معروف ایرانی نروژی خواهیم پرداخت.

عکس های آیلار دیانتی را در کجا ببینیم؟

باید گفت که خوشبختانه عکس های بسیار زیادی از آیلار دیانتی در فضای مجازی موجود می باشد. برای دسترسی به عکس های این خواننده و بازیگر موزیک ویدیو کافیست که نامش را در گوگل سرچ کنید؛ تا تمامی عکس هایش را با کیفیت بالا مشاهده و دانلود کنید. البته او عکس های بسیار زیادی را هم از خودش در پیج پابلیک اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است.

پیج اینستاگرام آیلار دیانتی چیست؟

او‌ با آیدی aylarlieofficial در اپلیکیشن اینستاگرام فعالیت می کند و ۶۹.۱ K دنبال کننده دارد که محتوا اکثر پست هایش در رابطه با حیطه کاری اش می باشد. همچنین او تیک آبی اینستاگرام را دریافت کرده است و این نشان دهنده مشهور و شناخته بودن این هنرپیشه معروف ایرانی می باشد. باید گفت که آیلار دیانتی اینستا را به عنوان یکی از راه های درآمدزایی اش در نظر گرفته است.

یوتیوب آیلار دیانتی فعال است؟

در رابطه با یوتیوب آیلار دیانتی باید گفت که او در این اپلیکیشن حضور دارد اما متاسفانه تایم کمی از روزش را به فعالیت در این اپ اختصاص می‌ دهد. در نهایت می توان گفت که عکس ها و کلیپ های متعدد و مختلفی را در اکانت پابلیک یوتیوب اش به اشتراک گذاشته است و با آیدی aylar lie در اپلیکیشن یوتیوب فعالیت دارد.

این مطلب را هم بخوانید
هدی رستمی کیست؟ با معروف ترین بلاگر سفر ایرانی آشنا شوید

حاشیه های آیلار دیانتی بیشتر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

بیشتر حاشیه های آیلار مربوط به زمانی می باشد که در فیلم های پورن بازی می کرد جریان از این قرار می باشد او زمانی که از سفر ایرانش بازگشت به آمریکا پیش مادرش رفت و در آن جا معتاد به مواد مخدر شد و بعد از مدتی تصمیم گرفت بازیگر فیلم های پورن آمریکایی شود. فیلم های او در اپلیکیشن یوتیوب قابل مشاهده و دانلود هستند اما بعد از مدتی این کار را ترک کرد و در ژوئیه ۲۰۱۰ بیان کرد که بابت فعالیت در این فیلم‌ ها شدیداً نادم و پشیمان هستم. همچنین در ادامه صحبت هایش مطرح کرد که زمانی که به چنین فعالیت هایی تن دادم زندگی بسیار سخت و پیچیده ای داشته ام.

یکی دیگر از حواشی مربوط به آیلار دیانتی و رابی ویلیامز بوده است زیرا دیانتی ادعا کرده بود که در سال ۲۰۰۴ با رابی ویلیامز ستاره انگلیسی موسیقی پاپ رابطه جنسی داشته است. اما بعد از مدتی این ادعا توسط مدیر برنامه های ویلیامز و همچنین خودش رد شد.

مصاحبه با آیلار دیانتی

مصاحبه با آیلار دیانتی

یکی از معروف ترین و جنجالی ترین مصاحبه های صورت گرفته با آیلار مربوط به مصاحبه با نشریه آذری ترند در ژوئیه ۲۰۱۰ می باشد که او اعتراف کرد بابت بازی در فیلم های پورن آمریکایی بسیار پشیمان و ناراحت است.او گفت کاش به گذشته بر می گشتم تا هرگز به چنین فعالیتی تن نمی‌ دادم. او گفته است که دوست دارد هوادارانش آن فیلم ها را از ذهن شان پاک کنند و بیشتر فعالیت های اکنون او یعنی خوانندگی و بازیگری در موزیک ویدیو او را به یاد داشته باشند. این مصاحبه را می توانید از یوتیوب، آپارات، اینستاگرام و گوگل مشاهده و دانلود کنید.

گرایش جنسی این مدل چیست؟

در رابطه با گرایش جنسی این مدل ایرانی می‌ توان گفت که تا قبل از سال ۲۰۱۰ در فیلم های پورن فعالیت داشته است، پس گرایش جنسی او مشخص می باشد. اما بعد از سال ۲۰۱۰ دیگر در این فیلم ها حضور پیدا نکرد و اظهار پشیمانی کرد.

لقب این مدل چیست؟

همان طور که در اول مقاله بیان کردیم نام اصلی او آیلار (شراره) دیانتی لی می باشد؛ او با نام های هنری بسیاری چون دیانا مدل، دیانا لی و پرنسس دیانا شناخته می شود. شاید برایتان سوال باشد؛ که چرا همچین لقب هایی را به این خواننده و بازیگر موزیک ویدیو نسبت داده‌ اند. زیرا او در سال ۲۰۱۴ در مسابقه‌ دختر شایسته نروژ شرکت کرد به همین منظور برای او ارزش و جایگاه بسیاری قائل شدند. اما متاسفانه بعد از این که برگزار کنندگان مراسم فهمیدند او در فیلم‌ های پورن آمریکایی فعالیت داشته است؛ صلاحیتش را برای شرکت در مسابقه دختر شایسته نروژ رد کردند.

دوست پسر آیلار دیانتی کیست؟

آخرین سفر آیلار دیانتی به ایران چه زمانی بود؟

در رابطه با آخرین سفر آیلار دیانتی باید گفت او زمانی که ۱۶ سال سن داشت برای ملاقات پدرش به ایران رفت و بر خلاف علاقه‌ اش به ایران، به اجبار پدرش دو سال در آن جا ماند و در ۱۸ سالگی از ایران برای دیدن مادرش به آمریکا سفر کرد. در آن جا اتفاقات بسیار ناشایستی برای او اتفاق افتاد. در نهایت بعد از چند وقت به سمت نروژ روانه شد و اکنون ساکن نروژ می باشد. او از همان ۱۸ سالگی اش دیگر به ایران سفر نکرده است؛زیرا از سمت کشور ایران تهدید شده و عده‌ ای بیان کرده اند. آیلار به دلیل فعالیت در فیلم‌ های پورن آمریکایی ممنوع ورود به ایران شده است!

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی کانر مک گرگور (Conor McGregor) و رازهای موفقیت او

دوست پسر آیلار دیانتی کیست؟

او زمانی که در فیلم های پورن آمریکایی بازی می کرد با پسر های مختلفی دوست بود و رابطه داشت. متاسفانه نام های این افراد مشخص نیست و از نژاد های مختلفی چون سیاه پوستان و سفید پوستان بودند.

این مدل در کدام کشور زندگی می کند؟

در رابطه با مکان زندگی آیلار دیانتی باید گفت که او تا سه سالگی اش در ایران زندگی کرده است. بعد از مدتی یعنی زمانی که سه سال داشت به کشور نروژ فرستاده شد و در یک خانواده نروژی بزرگ شد اما در ۱۶ سالگی تصمیم گرفت که برای دیدن پدرش به ایران بیاید و در ۱۸ سالگی به آمریکا رفت. بعد از مدتی به نروژ سفر کرد و او اکنون ساکن نروژ می باشد و گفته است که قصد ندارد نروژ را ترک کند.

آیا آیلار دیانتی فیلم پورن بازی کرده است؟

آیا آیلار دیانتی فیلم پورن بازی کرده است؟

متاسفانه در پاسخ به این سوال باید گفت که او در ۲۵ فیلم‌ پورن آمریکایی بازی کرده است و این موضوع به قبل سال ۲۰۱۰ برمی‌ گردد. دقیقا همان زمانی که از ایران بازگشت و به آمریکا رفت، دقیقا زمانی بود که در فیلم پورن بازی می کرد و معتاد شده بود. او مشکلات بسیاری را در زندگی اش داشت به قول خودش این تصمیم را به دلیل شرایط نامناسب زندگی‌ اش گرفته است و از سال ۲۰۱۰ به بعد فعالیتش را در فیلم های پورن آمریکایی به پایان رساند.

چرا این مدل در مراسم دختر شایسته نروژ رد شد؟

مسابقات دختر شایسته نروژ در سال ۲۰۰۴ برگزار شد و این مدل ایرانی نروژی در این مسابقه شرکت کرد اما برگزار کنندگان مسابقه متوجه شدند که این مدل در فیلم های پورن آمریکایی فعالیت داشته است. به همین منظور صلاحیتش را برای شرکت در مسابقه دختر شایسته نروژ رد کردند.

آهنگ آیلار دیانتی چه بود؟

آهنگ آیلار دیانتی چه بود؟

در رابطه با آهنگ های آیلار دیانتی باید گفت که او خوانندگی اش را با بازخوانی آهنگ «عشق دوران تابستان» شروع کرد و بعد از مدتی در آهنگ های چون فرشته در شب، من به خودم قول دادم، اکنون تو رفته ای، هر صبح و همه چیزی که من خواسته ام با خوانندگی بیس هانس بازی کرد. در نهایت با آرش آهنگ «دست ها بالا» را خواند و در موزیک ویدیو آن بازی کرد.

درامد آیلار از کجاست؟

در رابطه با مقدار درآمد و دارایی آیلار دیانتی اطلاعات دقیقی در دست نیست اما او از طریق راه هایی چون مدلینگ، بازی در موزیک ویدیو و خوانندگی درآمد کسب می کند.

سوالات متداول

 1. آیلار دیانتی متولد چه سالی می باشد؟

  او متولد ۲۵ بهمن ماه ۱۳۶۴ می باشد که اکنون ۳۶ سال سن دارد.

 2. آیلار دیانتی اهل کجاست؟

  او در تهران به دنیا آمده است اما از ۳ سالگی توسط خانواده‌ اش به نروژ فرستاده شده و در یک خانواده نروژی بزرگ شده است.

 3. آیلار دیانتی ساکن کدام کشور می باشد؟

  او هم اکنون ساکن نروژ می باشد اما هرزگاهی برای دیدن مادرش به آمریکا سفر می‌ کند.

 4. آیلار دیانتی و رابی ویلیامز چه نسبتی باهم دارند؟

  این دو هیچ نسبتی با هم ندارند اما آیلار در سال ۲۰۰۴ ادعا کرد که با ویلیامز رابطه جنسی داشته است که ویلیامز این خبر را رد کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :