باید گفت که آزاده اکبری همسر خواننده معروف و مشهور رپ ایرانی سروش هیچکس می باشد و این زوج از رابطه بسیار عاشقانه ای برخوردارند و در این چند سال زندگی مشترک شان با یک دیگر هیچ مشکلی نداشتند. وی یکی از بانوان موفق و مشهور ایرانی می باشد که طرفدار حقوق زنان است. همچنین تحصیل کرده دانشگاه استرالیا می باشد که از سواد با ارزشی برخوردار است زیرا مدرکش را در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا دریافت کرده است در ادامه به بیوگرافی و حواشی این بانو معروف و مشهور ایرانی خواهیم پرداخت.

آزاده اکبری کیست؟

آزاده اکبری کیست؟

در رابطه با بیوگرافی آزاده اکبری باید گفت که همسر سروش هیچکس و از بانوان موفق ایرانی می باشد که تحصیلاتش را در دانشگاه های معتبر استرالیا گذرانده است. همچنین در دوران دبیرستان هم یعنی در سال ۲۰۰۱ میلادی از دانش آموزان موفق بوده است. تحصیلات او در حیطه رشته مهندسی پزشکی هسته ای و کارشناسی ارشد روزنامه نگاری از دانشگاه فنی سیدنی و همچنین مدرک نگارش خلاق از موسسه ادبیات شهر در سال ۲۰۱۶ میلادی بوده است. پس می توان گفت که مدت زیادی از عمرش را در استرالیا زندگی کرده است.

او در حوزه هایی چون سلامت دانش آموزان، سلامت کودکان، فعالیت های خیرخواهانه و حمایت از بانوان فعالیت های داوطلبانه ای داشته است. به چهار زبان فارسی، هندی، اردو و انگلیسی مسلط می باشد که این موضوع باعث شده است در فعالیت های بشر دوستانه در سطح جهانی همکاری و حضور داشته باشد و در نهایت باید گفت که در سال ۱۳۹۵ شرکتی را با نام Lync Media Group تاسیس کرد و اکنون مدیر عامل این شرکت می باشد.

عکس های جدید آزاده اکبری را در کجا ببینیم؟

باید گفت که او تایم بسیار کمی را به عکاسی و تولید محتوا هایی در رابطه با انتشار کلیپ ها و عکس های لاکچری و با کیفیت اختصاص می دهد و بیشتر درگیر فعالیت های بشر دوستانه و شرکت اش می باشد. اما اگر قصد دارید که عکس های همسر سروش هیچکس را مشاهده کنید باید گفت که نامش را در گوگل سرچ کنید تا به تمامی عکس های موجود از او دسترسی پیدا کنید. در نهایت می توانید به آیدی پیج پابلیک اینستاگرام خودش و یا همسرش هیچکس هم مراجعه کنید.

آدرس پیج اینستاگرام آزاده اکبری چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام آزاده اکبری چیست؟

پیج اصلی آزاده اکبری با آیدی azadehakba فعال می باشد و او در این پیج پابلیک فعالیت می‌ کند. در رابطه با تولید محتوا پیج اینستاگرامی او باید گفت که عکس‌ های بسیار محدودی را از خودش و همسرش سروش‌ هیچکس به اشتراک می گذارد و بیشتر عکس هایی او در رابطه با حیطه کاری اش و کمک‌ های بشر دوستانه به دانش‌ آموزان، کودکان و حمایت از زنان می باشد. او نزدیک به ۹۰ هزار دنبال کننده دارد و از بانوان محبوب در اپلیکیشن اینستاگرام می باشد.

یوتیوب آزاده اکبری فعال است؟

در رابطه با یوتیوب آزاده اکبری باید گفت که متاسفانه هیچ فعالیتی در اپلیکیشن یوتیوب ندارد و بیشتر فعالیت هایش در اپ اینستاگرام می باشد. البته باید بدانید تایم زیادی از وقتش را به فعالیت‌ های مجازی اختصاص نمی دهد و سعی دارد روزانه ساعت های بسیار کمی را به فعالیت در فضای مجازی علی الخصوص اینستاگرام بپردازد. به همین منظور آزاده اکبری اینستا را به عنوان یکی از راه‌ های ارتباطی اش با مخاطبانش در نظر گرفته است. همچنین بیان کرده است که در یوتیوب هیچ اکانتی ندارد و اگر اکانتی با نام او موجود می باشد قطعاً از فن پیج هایش می باشند.

این مطلب را هم بخوانید
احمد نظیف زرلو و پویان مختاری چه همکاری های با هم داشته اند؟

درآمد این شخص از کجاست؟

مقدار ثروت و دارایی آزاده اکبری همسر هیچکس مشخص نیست اما از طریق راه‌ های مختلفی کسب درآمد می‌کند که او در سال ۱۳۹۵ یک شرکت بسیار معتبر و لاکچری را با نام Lync Media Group تاسیس کرد و مدیر عامل این شرکت می باشد که از این شرکت درآمد قابل توجهی را به دست می آورد. علاوه بر این شرکت در یک پیج اینستاگرامی محصولاتی با هنر صنایع دستی بانوان کشور را به فروش می رساند. پس می‌ توان گفت یکی دیگر از راه های درآمد زایی اش فروش صنایع های دستی می باشد در نهایت می توان گفت که او از درآمد و دارایی قابل توجهی برخوردار است.

آزاده اکبری و هیچکس در کدام کشور زندگی می کنند؟

در رابطه با مکان زندگی آزاده اکبری و همسرش سروش هیچکس باید گفت که این دو اکنون ساکن لندن می باشند و در لندن به زندگی هنری و زناشویی خودشان ادامه می‌ دهند اما قبل از این که آزاده با هیچکس ازدواج کند ساکن کشور استرالیا بود و دوران دبیرستان و دانشگاهی اش را در این کشور گذرانده بود. وی اکنون در لندن زندگی می کنند و از زندگی در لندن بسیار راضی می باشند و قصد مهاجرت به دیگر کشور های اروپایی و آمریکایی را ندارند.

حاشیه های این شخص درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های این شخص درباره چه موضوعاتی است؟

باید گفت که همسر سروش هیچکس یعنی آزاده اکبری تا به روز به دور از حواشی و خبر های زرد زندگی کرده است اما چند سال پیش خبر ها و حاشیه هایی در رابطه با دعوا امیر تتلو و آزاده اکبری منتشر شد. آزاده کاری کرد که پیج اینستاگرام امیر تتلو (خواننده رپ ایرانی) بسته شود که همین موضوع باعث شد شایعه ها و حواشی بسیاری روانه بازار شود. با جرات می توان گفت تنها همین مورد از موضوعات حاشیه های همسر سروش هیچکس می باشد دیگر هیچ حاشیه‌ ای نداشته است زیرا او یکی از بانوان محبوب و موفق ایرانی می باشد که حمایت کننده و طرفدار بانوان و کودکان نیازمند می باشد.

آیا تا به حال مصاحبه ای با آزاده اکبری انجام شده است؟

همانطور که در اول مقاله بیان کردیم آزاده اکبری از دوران نوجوانی اش در کشور استرالیا زندگی کرده است و در آن زمان هیچ معروفیتی نداشت زیرا همسر سروش هیچکس نبود. به همین خاطر کسی او را نمی شناخت و بعد از این که با هیچکس ازدواج کرد به شهرت رسید و پیج اینستاگرامی در رابطه با فعالیت هایش ساخت. به همین منظور هیچ رسانه رسمی و ملی با این بانو موفق ایرانی مصاحبه انجام نداده است اما کلیپ ها و عکس های بسیار زیادی از او در فضای مجازی علی الخصوص اینستاگرام و یوتیوب موجود می باشند.

همسر آزاده اکبری کیست؟

همسر آزاده اکبری یکی از خواننده های معروف و مشهور رپ ایرانی به نام سروش لشکری معروف به هیچکس می باشد که او متولد ۱۹ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران است و او را به عنوان پدر رپ ایران می شناسند. در رابطه با بیوگرافی او باید گفت که دو خواهر دارد و تنها پسر خانواده می باشد اصالتاً همدانی است اما یک سال از زندگی اش را در آلمان گذراند و بعد از مدتی مجدد به ونک تهران رفت و در آنجا بزرگ شد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی رضا قوچان نژاد و همسرش + مهم ترین گل های رضا گوچی

هیچکس همسر azadeh akbari

نام همسر او سروش لشکری می باشد. گفته شده است که پدر او بسیار پولدار می باشد و کارخانه ای در اصفهان دارد و همچنین با سرلشکر خلبان حسین لشکری نسبت فامیلی دارند. زمانی که ۱۵ سال داشت یعنی در سال ۱۳۷۹ ترانه های انگلیسی می نوشت تا این که با سالومه در سال ۱۳۸۲ آهنگ «چشما رو من» را منتشر کرد.

شغل آزاده اکبری چیست؟

شغل آزاده اکبری چیست؟

شاید آزاده اکبری ویکی پدیا را درگیر خودش نکرده باشد اما چیزی از محبوبیت و شهرت او کم نمی کند و او در حال حاضر دو شغل دارد. یکی از شغل های قدیمی اش در رابطه با فروش صنایع دستی خانگی می باشد که سایت فروشگاهی ETSY را دارد و از طریق این سایت می توان این محصولات زینتی و با ارزش هنری را خریداری کرد. گفته شده است که قیمت این محصولات ۲۵۰ پوند انگلستان می باشد و از راه فروش محصولات زندگی‌ اش را می‌ چرخاند.

شغل دیگر او در رابطه با شرکتی لاکچری با نام Lync Media Group می باشد که این شرکت را سال ۱۳۹۵ تاسیس کرد و مدیر عامل این شرکت می باشد. در کنار این دو کار، او و همسرش یک خیریه عظیم را حمایت و هدایت می‌ کنند که در آن به سلامت کودکان، دانش‌ آموزان و نیازمندان می پردازند.

لایو آزاده اکبری درباره چه موضوعاتی است؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که لایو های بسیار کمی را برگزار می‌ کند اما محتوا بیشتر لایو هایش در رابطه با حیطه کاری و فعالیت های او می باشد. در برخی از لایو ها سن آزاده اکبری سوال شده که گفته شده است او متولد دهه شصت و یا هفتاد می باشد اما متاسفانه خودش سن دقیقش را بیان نکرده است.

دعوای آزاده اکبری و تتلو بر سر چه موضوعی بود؟

در رابطه با موضوع دعوا این دو باید گفت که امیر تتلو استوری هایی در رابطه با این که تمایل دارد با دختران ۱۵ تا ۲۰ سال رابطه جنسی برقرار کند منتشر کرد. آزاده اکبری همسر هیچکس از این استوری ها اسکرین شات گرفت و آن ها را در اپلیکیشن‌ های مختلفی چون توییتر و یوتیوب منتشر کرد تا به دست دولت ترکیه برسد. بعد از مدتی برخی از افراد باز هم این استوری ها را اشتراک گذاری کردند و در نهایت انتشار این استوری ها باعث شد که پیج اینستاگرام امیر تتلو بسته شود.

والات متداول

 1. همسر آزاده اکبری کیست؟

  همسر او خواننده معروف رپ ایرانی سروش هیچکس یا پدر رپ ایرانی می باشد.

 2. آزاده اکبری و همسرش ساکن کدام کشور می باشند؟

  آزاده قبل از ازدواجش ساکن استرالیا بود اما بعد از این که با هیچکس ازدواج کرد؛ه لندن مهاجرت کرد و اکنون ساکن لندن می باشند.

 3. آیدی پیج آزاده اکبری همسر هیچکس چیست؟

  او با آیدی azadehakba در اپلیکیشن اینستاگرام به فعالیت در حوزه های مختلف می پردازد.

 4. شغل آزاد اکبری چیست؟

  مدیر عامل شرکت Lync Media Group می باشد و صنایع دستی خانگی زینتی هم می فروشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]