امروزه که فضای مجازی و شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است بهادر وحشی یکی از افرادی می باشد که توانسته است با حرکات موزون و غیر طبیعی توجه مخاطبان این شبکه های اجتماعی را به خود جذب کند. اما مهم تر از این مدیریت سایت شرط بندی او می باشد. در واقع بهادر مدیر دو سایت پررو بت و همچنین لورد بت بوده و همواره به تبلیغات ان ها می پردازد.

بهادر وحشی کیست

بهادر وحشی کیست

بهادر وحشی ترکیبی پرو که لقب او می باشد با ترکیب کردن غذا ها و مواد غذایی متفاوت و خوردن آن ها باعث شده است تا بسیاری از افراد او را دنبال کنند در کنار این که همین امر نیز باعث شده است بسیاری از او متنفر شوند و علاقه ای به دنبال کردن آن نداشته باشند.

او شخصی می باشد که با وجود این که پدر او اصالتی کرد ترکیه می باشد و اهل شهر و منطقه ملطیه در کشور ترکیه است اما مادر او اصالتی ایرانی دارد و خود بهادر نیز در کشور ایران متولد شده است.

او متولد شده در سال ۱۳۵۱ می باشد در شهر تهران و کشور ایران می باشد تو تا هفت ماهگی خود در ایران زندگی کرده است و به ترکیه می رود.

تا سن هفت سالگی در ترکیه ساکن بوده اند و در آن جا زندگی می کرده اند و در نهایت در سن هفت سالگی بهادر مجدد به کشور ایران می آیند و تا زمان پایان تحصیل خود بهادر در ایران ساکن بوده است و زندگی می کرده است.

او در عرصه بازیگری و بدلکاری نیز فعالیت حرفه‌ ای داشته است و در رشته هنر های زیبا تحصیلات خود را ادامه داده است.

او به علت توانایی جسمی که دارد به عنوان بادیگارد شخصی نیز مدتی فعالیت داشته است و به عنوان بادیگارد شخصی اشخاص شناخته شده و چهره های معروف نیز فعالیت کرده است. او به عنوان بازیگر و بدل کار نیز در فیلم های سینمایی مختلفی ایفای نقش های مختلفی نیز داشته است.

بیوگرافی بهادر ترکیبی پرو

بیوگرافی بهادر ترکیبی پرو

بهادر یکی از اشخاصی می باشد که توانسته است با انجام دادن کار های عجیبی مانند ترکیب کردن غذا های مختلف با یک دیگر و خوردن آن ها و پخش کردن فیلم ها و عکس های مختلف خود را به شخصیتی معروف و شناخته شده در اینستاگرام تبدیل کرده است. برای فالو کردن اینستاگرام بهادر ترکیبی از این لینک استفاده کنید.

این مطلب را هم بخوانید
سما واثق کیست؟ بررسی حواشی سما واثق مدل ایرانی در ترکیه

او علاوه بر این که در فضای مجازی به انتشار فیلم ها و عکس های خود پرداخته است همچنین در بازیگری و بدل کاری نیز فعالیت حرفه‌ ای دارد.

رستوران بهادر وحشی در ترکیه بسیار معروف می باشد و خود بهادر این رستوران را مدیریت و کنترل می کند و اشخاص زیادی نیز رستوران او را می شناسند و جز مشتری های بهادر می باشند.

بهادر ترکیبی در ابتدا در فضای مجازی ابتدا با پخش کردن یک کیلیپ و فیلم در خصوص دعوای ساختگی خود با وحید خزائی توانست خود را شناخته شده کند و بعد ها نیز با پخش کردن فیلمی ساختگی از آشتی این دو با یک دیگر بیش تر مورد توجه مخاطبان شبکه های اجتماعی قرار گرفته اند.

او با وجود این که در کشور ایران متولد شده است اما توانسته است تابعیت و اقامت کشور ترکیه را برای خود بگیرد و این خبر را با پخش یک فیلم که در آن به پرچم کشور ترکیه بوسه زده است به طرفداران و دنبال کنندگان خود داده است و آن را با آن ها به اشتراک گذاشته است.

او گفته است که شعار من در زندگی این می باشد که به دنیا آمده ام تا وحشی باشم و زندگی کنم و همان طور که فیلم ها و عکس های منتشر شده از او در فضای مجازی و صفحه اینستاگرام مشخص می باشد همین شیوه و رویه را در زندگی شخصی خود در پیش گرفته است و به همین نوع رفتار زندگی را می کند.

بهادر آنلو در عرصه بازیگری

بهادر در زمینه بازیگری و بدلکاری نیز فعالیت حرفه‌ ای داشته است و مدتی را نیز به صورت حرفه‌ ای در شبکه جم مشغول به فعالیت بوده است. او قبل از کشته شدن مدیر شبکه های جم مدت طولانی با این شبکه همکاری کرده است و به صورت بازیگر و بدلکار و حتی نویسنده نیز در آن فعالیت کرده است.

بهادر وحشی در خواب و بیدار به عنوان یک بازیگر در نقش خلاف کار در یک باند خلاف حضور داشته است و بازی حرفه ای و خوبی را نیز از خود بر جای گذاشته است.

بهادر وحشی در فیلم آکواریم

بهادر وحشی در فیلم آکواریم

بهادر در فیلم های زیادی به عنوان بازیگر یا بدلکار بازی کرده است و نقش های خوبی را نیز از خود به نمایش گذاشته است. او گفته است که از سنین کودکی خود هنگامی که دبستانی بوده است به بازیگری علاقه مند بوده است تا در نهایت اولین تجربه خود را همگانی که کلاس سوم دبستان بوده است داشته است.

این مطلب را هم بخوانید
سانی مهتا سانی مهتا کیست ؟ بررسی بیوگرافی پوکر باز حرفه ای

او ابتدا در فیلم مرحوم ایرج قادری به عنوان بدلکار ایفای نقش داشته است و بهترین تجربه خود را از بازیگری در این فیلم با خود به همراه دارد که توانسته‌ است تاثیر گذار باشد.

بهادر وحشی و همسرش

عکس های زیادی با تیتر های مختلف از بهادر در کنار دختر های مختلف به انتشار رسیده است و همگی عنوان کرده اند که آن شخص همسر بهادر می باشد و او ازدواج کرده است.

اما با وجود این که او دارای ۴۸ سال سن می باشد طبق گفته های خودش هنوز مجرد می باشد و زندگی مشترکی را آغاز نکرده است.

او گفته است که به صورت مستقل زندگی می کند و به همراه خانواده خود نمی باشد و دختر های مختلفی نیز بار ها در کنار آن دیده شده اند که همگی با او رابطه عاشقانه و خاصی داشته اند اما تا کنون هیچ کدام از آن ها به ازدواج و یک رابطه دائمی تبدیل نشده اند و پس از گذشت مدتی آن رابطه به پایان رسیده اند.

بهادر وحشی و همسرش

بهادر وحشی و تتلو

مدتی قبل بهادر وحشی در سریال گودال که اکنون در شبکه های جم مشغول به پخش می باشد ایفا نقش کرد که همین موضوع نیز باعث شد واکنش های مختلفی را دریافت کند. در طی واکنش های مختلفی که به حواشی اخیر تتلو ایجاد شده بود بهادر نیز موضع خود را مشخص نمی کرد و گاهی طرف او و گاهی مقابلش بود.

سوالات متداول در مورد بهادر آنلو

  1. فعالیت بهادر در فضای مجازی چیست و چگونه به شهرت امروزش رسیده است؟

    او بیشتر به خوردن ترکیبی مشغول می باشد . فعالیت دیگری در زمینه های هنری از او دیده نشده است.

  2. خانواده بهادر کجا مستقر می باشند و زندگی می کنند؟

    به گفته خود او خانوادش در ایران مشغول به زندگی می باشند.

  3. رستوران بهادر در کجاست؟

    رستوران وی در میدان استقلال شهر استانبول می باشد و به همراه همسرش در این رستوران می باشند.سوالی اضافه کنید