سلبریتی های بارسایی اشخاصی هستند که از طرفداران این تیم می باشند. این افراد معمولا در تمام رسانه ها به طور علنی اعلام کرده اند که طرفداران این تیم هستند. در ادامه بخش اخبار سلبریتی ها به معرفی این سلبریتی ها می پردازیم پس در ادامه همراه ما باشید.

توجه داشته باشید که این سلبریتی ها شرط بندی بازی بارسلونا را به صورت جدی دنبال می کنند. اگر شما هم به این موضوع علاقه مند هستید می توایند از این لینک برای آن اقدام کنید.

فهرست مطالب پنهان
سلبریتی های ایرانی بارسایی چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ایرانی بارسایی چه افرادی هستند؟

یکی از تیم های باشگاهی که دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد بارسلونا است که از محبوبیت ویژه ای بهره مند می باشد. سلبریتی های بسیار زیادی هستند که از این تیم معروف حمایت می کنند و از طرفداران و دوست داران آن محسوب می شوند. در این قسمت از مقاله می خواهیم سلبریتی های بارسایی را به شما معرفی کرده و اطلاعاتی را در رابطه با آن ها به شما بدهیم.

مهراوه شریفی نیا

یکی از معروف ترین بازیگران ایرانی که از طرفداران تیم بارسلونا محسوب می شود خانم مهراوه شریفی نیا می باشد. این شخص فارغ التحصیل در رشته موسیقی می باشد و فعالیت خود را به صورت حرفه ای از سال ۱۳۶۸ در این زمینه آغاز کرده است. جالب است بدانید که مهراوه فرزند آزیتا حاجیان و محمد رضا شریفی نیا می باشد.

پوریا پور سرخ

یکی از بازیگران معروف سینما و تلویزیون آقای پوریا پور سرخ می باشد که از سلبریتی های بارسایی و همچنین استقلالی می باشد. این شخص در تاریخ ۲۵ ماه ژوئن و در سال ۱۹۷۷ به دنیا آمده است و در حال حاضر نزدیک به ۴۷ سال سن دارد. جالب است بدانید که این شخص از سال ۱۳۸۰ فعالیت های خود را به صورت حرفه ای آغاز کرده است و از طرفداران بسیار زیادی در این زمینه بهره مند می باشد.

آزاده زارعی

از بازیگران بسیار محبوب تلویزیونی که با سریال آوای باران توانست به معروفیت ویژه ای دست پیدا کند خانم آزاده زارعی می باشد. گفته می شود که این فرد در گذشته منشی صحنه نیز بوده است و دانش آموخته سینمای ایران می باشد. این شخص در تاریخ ۳۱ ماه مه ۱۹۸۹ به دنیا آمده است و در حال حاضر ۳۳ سال سن دارد. گفتنی است که آزاده زارعی از سال ۱۳۸۹ فعالیت های خود را در سینما و تلویزیون آغاز کرده است.

علی رام نورایی

یکی از بازیگران تئاتر و تلویزیون که از سلبریتی های بارسایی نیز می باشد، آقای علی رام نورایی است. این شخص دارای ۴۵ سال سن می باشد و همسر او نیز خانم صبا تاجیک است. علی رام نورایی اخیرا در برنامه مافیا توانست با مجری گری بسیار حرفه ای که داشته است از معروفیت ویژه ای بهره مند شود.

این مطلب را هم بخوانید
سلبریتی های مازندران به همراه بررسی مسیر موفقیت آن ها

هلیا امامی

از دیگر سلبریتی های بارسایی که که در ایران بسیار معروف می باشد خانم هلیا امامی است. این بازیگر دارای ۳۷ سال سن می باشد و از سال ۱۳۹۰ فعالیت های خود را در این زمینه آغاز کرده است. از معروف ترین کار های این شخص می توان به فیلم داش آکل اشاره کرد که از پر طرفدار ترین سریال های او می باشد.

سلبریتی های خارجی بارسایی چه افرادی هستند؟

همان طور که می دانید بارسلونا یکی از تیم هایی می باشد که در ایران و جهان طرفدار های بسیار زیادی را دارا می باشد. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از سلبریتی های خارجی که از طرفداران تیم بارسلونا می باشند را به شما معرفی کنیم.

جاستین بیبر

از معروف ترین خوانندگان و ترانه نویس های خراجی جاستین بیبر می باشد که همسر سلنا گومز است. این شخص فعالیت های حرفه ای خود را از سال ۲۰۰۷ آغاز کرده است و از طرفداران دو آتیشه تیم بارسلونا محسوب می شود.

شکیرا

از دیگر خوانندگان معروف کلمبیایی که طرفدار تیم بارسلونا است می توان به خانم شکیرا اشاره کرد. این شخص از سال ۲۰۱۱ فعالیت های خود را آغاز کرده است و توانسته است از محبوبیت بسیار ویژه ای بهره مند باشد. از معروف ترین ترانه های وی می توان به خورشید در می آید اشاره کرد.

مارک مارکز

جوان ترین قهرمان موتور سواری آقای مارک مارکز می باشد که تا به حال ۲۶۶ بار عنوان قهرمانی را از آن خود کرده است. این شخص در تاریخ ۱۷ ماه فوریه و در سال ۱۹۹۳ به دنیا آمده است و اکنون ۲۹ سال سن دارد. وی در کشور اسپانیا متولد شده است و از طرفداران زیادی برخوردار است.

کوبی برایانت

یکی از بازیکنان بسکتبال که اهل کشور آمریکا می باشد آقای کوبی برایانت می باشد که از سلبریتی های بارسایی محسوب می شود. وی دارای فرزندان بسیار زیادی می باشد و توانسته است ۵ دوره قهرمانی ان بی ای را در کارنامه خود به ثبت برساند.

گروه استوپا

یکی از گروه های معروف موسیقی اسپانیایی گروه استوپا می باشد که در کشور خود از محبوبیت ویژه ای بهره مند می باشد. این گروه از طرفداران تیم بارسلونا می باشد که تا به حال آلبوم های زیادی را تحویل داده است و توانسته است به این وسیله طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

پیج اینستاگرام سلبریتی های بارسایی ایرانی چیست؟

عکس سلبریتی های بارسایی

یکی از راه هایی که شما می توانید عکس های سلبریتی های بارسایی در آن مشاهده کنید مراجعه به سایت های اینترنتی می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در سایت های اینترنتی تصویر های زیادی را از این سلبریتی ها ببینید. همچنین شما می توانید در اینستاگرام نیز این تصویر ها را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام سلبریتی های بارسایی ایرانی چیست؟

برای این که پیج اینستای سلبریتی های ایرانی را پیدا کنید کافی است که این برنامه را بر تلفن خود نصب کنید. در گام بعدی شما باید نام سلبریتی مورد نظر خود را در اکسپلور جست و جو کرده و این شخص را پیدا کنید.

پیج اینستاگرام سلبریتی های خارجی بارسایی چیست؟

راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید پیج اینستاگرام سلبریتی های خارجی بارسایی را پیدا کنید. شما می توانید با جست و جو کردن در برنامه اینستاگرام این پیج ها را پیدا کنید و در صورت تمایل آن ها را دنبال کنید.

درآمد سلبریتی های بارسایی ایرانی و خارجی چقدر است؟

درآمد سلبریتی های بارسایی ایرانی و خارجی چقدر است؟

برخی از افراد کنجکاو هستند بدانند که درامد سلبریتی های ایرانی و خارجی چقدر می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که آن ها از طریق بازی کردن در فیلم ها و یا فروش آلبوم های خود درامد زیادی را به دست می آورند. البته برخی از آن ها بلاگر می باشند و از این راه کسب درامد می کنند.

این مطلب را هم بخوانید
لیست بازیکن های سپاهان برای لیگ 1401

سلبریتی های بارسایی اهل ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

همان طور که می دانید برخی از سلبریتی ها برای این که توجه افراد زیادی را به خود جلب کنند حاشیه هایی را برای خود به وجود می آورند. در این میان افرادی مانند مهراوه شریفی نیا و پوریا پور سرخ بار ها دچار حاشیه شده اند. گفته می شود که مدت ها قبل شایعه شده بود که پوریا پور سرخ و مهراوه با یک دیگر ازدواج کرده اند.

سلبریتی های بارسایی غیر ایرانی چه حواشی ای داشته اند؟

یکی از سلبریتی های خارجی که از طرفداران تیم بارسا می باشد جاستین بیبر است. این شخص تا به حال حاشیه های زیادی را داشته است. از مهم ترین حاشیه های این شخص مربوط به شیطان پرست بودن او و همچنین جدایی اش از سلنا گومز اشاره کرد.

سلبریتی های بارسایی و همسرانشان

برخی از سلبریتی های ایرانی و خارجی که دارای همسر می باشند از طرفداران تیم بارسلونا محسوب می شوند. شما می توانید در فضا های مختلف عکس های زیادی را از سلبریتی های بارسایی و همسران آن ها مشاهده کنید.

سلبریتی های ایرانی اغلب بارسایی هستند یا رئالی؟

تا به حال جست و جو های زیادی را انجام دادیم که به پاسخ سوال بالا دست پیدا کنیم. در رابطه با این سوال باید بگوییم که تیم بارسلونا از طرفداران زیادی بهره مند می باشد و بیشتر سلبریتی ها نیز اغلب بارسلونایی می باشند.

سلبریتی های ایرانی بارسایی در استادیوم نیوکمپ

در باشگاه نیوکمپ تا به حال بازی های بسیار زیادی از تیم بارسلونا با حضور سلبریتی های ایرانی و خارجی برگزار شده است. یکی از این افراد نیز خانم مهراوه شریفی نیا می باشد که از طرفداران دو آتیشه این تیم به حساب می آید. این شخص در باشگاه نیوکمپ عکس های زیادی را از خود گرفته است و آن ها را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نیز منتشر کرده است. شما می توانید این عکس ها را در صفحه او مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. کدام یک از سلبریتی های بارسایی حاشیه هایی بیشتری را تا به حال داشته است؟

  یکی از پر حاشیه ترین بازیگران و سلبریتی های ایرانی خانم مهراوه شریفی نیا می باشد که ناخواسته دچار حواشی زیادی شده است.

 2. در سراسر جهان طرفداران کدام یک از تیم های باشگاهی بیشتر می باشد؟

  با توجه به جست و جو هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که طرفداران تیم بارسلونا بیشتر می باشد.

 3. عکس این سلبریتی ها را در چه فضایی می توانیم مشاهده کنیم؟

  شما می توانید در سایت های مختلف اینترنتی و همچنین پیج های اینستاگرامی این عکس ها را ببینید.

 4. کدام یک از سلبریتی های ایرانی در باشگاه نیوکمپ حضور داشته است؟

  مهراوه شریفی نیا از بازیگرانی می باشد که در این باشگاه حضور پیدا کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :