امروز می خواهیم به تاریخ و ماه تولد رپرهای معروف ایران و جهان پرداخته و بگوییم کدام یک از رپرهای مشهور در چه ماهی متولد شده اند. پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

تاریخ تولد معروف ترین رپر های خارجی چه زمانی است؟

تاریخ تولد معروف ترین رپرهای خارجی چه زمانی است؟

در قسمت زیر به تاریخ تولد معروف ترین رپرهای خارجی اشاره شده است.

نوتوریوس

کریستوفر جرج لیتور والاس در ۲۱ می سال ۱۹۷۲ به دنیا آمد. او با نام هایی مانند بیگی و نوتوریوس شناخته شده است. آهنگ های والاس به داستان پردازی، روان بودن و فضای تاریکشان مشهور هستند. او در سال ۱۹۷۷ زمانی که همراه با پاف ددی و رئیس لیبل بد بوی مشغول رانندگی بود مورد تیراندازی قرار گرفته و یکی از تیر ها به سر نوتوریوس برخورد کرده و همان جا تمام کرد. آلبوم زندگی این خواننده ۶ روز پس از مرگش منتشر شده و تنها در ایالات متحده بیش از ۵ میلیون نسخه از آن فروخته شد و یکی از آلبوم های پر فروش آمریکا بوده است.

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ

او یکی از رپرهای آمریکایی بوده که در ۲۰ اکتبر سال ۱۹۷۲ به دنیا آمده است. نام او در ابتدا کلوین کوردوزار بروداس جونیور بود که بعد از تولدش مادرش او را با نام اسنوپی صدا می کرد که بعد ها نام هنری خود را به اسنوپی داگ تغییر داد. از آلبوم های وی می توان آلبوم The Chronic را نام برد.

فیفتی سنت

کورتیس جیمز جکسون ملقب به فیفتی سنت در ۶ ژوئیه ۱۹۷۵ در آمریکا به دنیا آمد. از آلبوم های مشهور و پر درآمد او می توان آلبوم های Get Rich or Die Tryin ،The Massacre ،Get Rich or Die Tryin و آلبوم  The Massacre را نام برد. وی در ۱۲ سالگی به معامله مواد مخدر وارد شده و پس از آنکه می خواست آن کار را رها کرده و به موسیقی رپ وارد شود مورد اصابت ۹ گلوله قرار گرفت.

توپاک

توپاک

او در ۱۶ ژوئن ۱۹۷۱ به دنیا آمد و یکی از رپرهای مشهور و بزرگ بوده که رپ را کاملا توانست دگرگون کند. از آلبوم های این خواننده رپ می توان به Greatest hits ،R U Still Down? ،Ready to die ،Untill the end of time ،Better dayz ،۲pacalypse now و Strictly 4 my NIGGAZ از آلبوم های توپاک اشاره کرد. او هنگام تماشای مسابقه بوکس مورد شلیک ۱۲ گلوله قرار گرفت که ۴ تا گلوله با او برخورد کرده و پس از ۶ روز که در بیمارستان بود در سن ۲۵ سالگی فوت کرد.

ناس

نصیر بن اولو دارا جونز با نام مستعار ناس او یکی از خواننده ها و رپرهای آمریکایی بوده که تولد او در ۱۴ سپتامبر سال ۱۹۷۳ در نیویورک به دنیا آمد. اولین آلبوم او با نام ایلماتیک در سال ۱۹۹۴ منتشر شد. ناس در ابتدا با نام بچه موج شناخته می شد و تا به امروز با هنرمندانی مانند امینم، کانیه وست، رکیم و کول جی رپ همکاری داشته است.

ایزی ای

ایزی ای

اریک لین رایت با نام مستعار ایزی لی یکی از خواننده های مشهور رپ آمریکایی بوده که در ۷ سپتامبر سال ۱۹۶۴ به دنیا آمد و زمانی که در گروه ان دابلیو ای حضور داشت به نام پدر خوانده گانگستر رپ معروف بود. او بر اثر بیماری ایدز در ۳۰ سالگی در گذشت. وی با هنرمندانی همچون ان دابلیو ای، توپاک، آیس کیوب، ام سی رن، دکتره دره و دی جی همکاری داشته است. از آلبوم های ایزی می توان مستقیم از خیابان های کامپتن، ایزی داز ات، خانه برای مریض و برقراره را نام برد.

این مطلب را هم بخوانید
معروف ترین رپرهای زیرزمینی ایران در سال 2021

جی زی

تولد یکی از رپرها شان کوری کارتر ملقب به جی زی در ۴ دسامبر سال ۱۹۶۹ به دنیا آمد. او تاجر و رپر آمریکایی بوده که یکی از پرفروش ترین خواننده ها در طول تاریخ شناخته شده است. وی مالک کلوپ ورزشی ۴۰/۴۰ در نیویورک، سازنده کمپانی لباس روکاورز، مؤسس کمپانی موسیقی راک افلا و مؤسس کپانی راک نیشن می باشد. او در سال ۲۰۰۸ با خواننده بیانسه ازدواج کرده و یک دختر به نام بلو آیوی کارتر دارند.

آیس کیوب

آیس کیوب

اوشا جکسون ملقب به آِس کیوب از رپرها، بازیگران و فیلم نامه نویس های آمریکایی بوده که تولد او در ۱۵ ژوئن سال ۱۹۶۹ به دنیا آمد. او اغلب آهنگ هایش جنبه سیاسی و خشن داشته و از عضو های سبک گنگستا رپ شناخته می شود. آلبوم هایی مانند AmeriKKKa’s Most Wanted Death Certificate و The Predator از آلبوم های آیس کیوب می باشند.

امینم

امینم

مارشال بروس مدرس سوم ملقب به امینم در ۱۷ اکتبر سال ۱۹۷۲ به دنیا آمد. او رپر، آهنگساز، هنر پیشه و تهیه کننده آمریکایی بوده که اولین آلبوم خود را در سال ۱۹۹۹ به نام اسلیم شیدی ال پی منتشر کرد. از دیگر آلبوم های این خواننده مشهور می توان به آلبوم های مارشال مترز ال پی، بازگشت، ریکاوری، اخیا، کامی کازه اشاره کرد. او تا کنون برنده جوایز بسیاری شده و کلیپ هایش در یوتیوب بیش از ۱ میلیارد بازدید داشته است. از آهنگ های او می توان به ترانه های بدون من، خودتو غرق کن، گروه من، وقتی من رفتم، می شه از همه، ما تو رو ساختیم، نمی ترسم و هیولا اشاره کرد.

تولد کدام رپرها در شهریور است؟

نصیر بن اولو دارا جونز ملقب به ناس خواننده رپ آمریکایی و ایزی ای متولد شهریور می باشد.

امیر حسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو از خواننده های رپ ایرانی است که متولد شهریور می باشد.

توماج صالحی از خواننده های اعتراضی رپ بوده که متولد شهریور است.

شاهین نجفی از خواننده های سبک رپ و راک بوده که متولد شهریور در ایران بوده است.

تولد کدام رپرها در اسفند است؟

بهزاد لیتو خواننده و ترانه نویس ایرانی ساکن کانادا بوده که متولد اسفند ماه می باشد.

کدام رپرها متولد مرداد هستند؟

کدام رپرها متولد مرداد هستند؟

در قسمت زیر به معروف ترین رپرهای مرداد ماهی اشاره شده است.

 • حصین ابلیس خواننده رپ ایرانی متولد مرداد می باشد.
 • سوگند سهیلی نیز از خوانندگان رپ ایرانی متولد مرداد ماه است.
 • حمید صفت خواننده رپ، ترانه نویس و آهنگساز بوده که در مرداد ماه متولد شده است.
 • عرفان پایدار از خواننده های سبک رپ متولد مرداد می باشد.
 • سپهر خلسه در ۱۷ مرداد سال ۱۳۶۷ متولد شده او هم اکنون ساکن کانادا بوده و از خواننده های حرفه رپ می باشد.
این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی سامی لو و ماجرای آشنایی او با رها وانتونز

تولد کدام رپرها در تیر ماه است؟

از رپرهای تیر ماهی اطلاعاتی در دسترس نیست.

کدام رپرها متولد آذر هستند؟

از خواننده های رپ متولد آذر ماه اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

تولد اکثر رپرهای خارجی در چه ماهی است؟

تولد اکثر رپرهای خارجی در چه ماهی است؟

هر کدام از رپرهای خارجی متولد ماه های مختلف سال هستند و اینکه اکثر آن ها متولد کدام ماه بوده اند مشخص نیست.

تولد اکثر رپرهای ایرانی در چه ماهی است؟

هر کدام از رپرهای ایرانی در ماه های مختلف سال متولد شده اند و به طور دقیق نمی توان گفت اکثر آن ها متولد چه ماهی هستند. برای مثال یاس متولد خرداد بوده، سروش لشکری یا همان هیچکس و همچنین آرمین ۲ ای اف ام متولد اردیبهشت می باشند.

عکس تولد ایرانی رپرها را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید عکس ماه تولد رپرهای ایرانی را در شبکه های اجتماعی آن ها مانند پیج اینستاگرام مشاهده کنید.

عکس تولد خارجی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس تولد خارجی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس ماه تولد رپرها خارجی می توانید به شبکه های اجتماعی آن ها مانند اینستاگرام مراجعه کنید.

معروف ترین آهنگ های رپرهای مردادی کدامند؟

حصین رحمتی خواننده رپ متولد مرداد می باشد که از ترانه های معروف آن می توان به آهنگ های تو مستی، حسرت، آیینه، ببین کاراتو، سنگین، برد و باخت، کلمه عبور، بن بست، سفت، خواب راحت و صبحونه اشاره کرد.

حمید صفت از خواننده های مشهور سبک رپ بوده که از آهنگ های او می توان موارد زیر را نام برد. آهنگ های الو خدا، تو دلی، شاه کش، مشکل دار، ساتوری، من دیوانه نیستم، قفس، ققنوس، هیهات، فیک، بخشش، آخر خط، نگو شهید، توسل و هیس بهشت.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. رپرهای اردیبهشتی چه کسانی هستند؟

  یکی ار رپرهای متولد اردیبهشت آرمین زارعی ملقب به آرمین ۲ ای اف ام می باشد که در ۵ اردیبهشت سال ۱۳۶۵ متولد شده است. صادق واحدی خواننده و ترانه نویس رپ است که متولد ۷ اردیبهشت سال ۱۳۶۹ می باشد. بهرام نورایی از خواننده های رپ ساکن سوئد بوده که متولد ۵ اردیبهشت سال ۱۳۶۷ است.

 2. خواننده های رپ متولد بهمن چه کسانی هستند؟

  محمد رضا ناصری آزاد ملقب به رضا پیشرو متولد ۱۲ بهمن سال ۱۳۶۶ بوده که از خواننده ها، تهیه کنندگان و آهنگ ساز های رپ ایرانی می باشد. سید حسین موسوی ملقب به حسین تهی در ۶ بهمن سال ۱۳۶۴ به دنیا آمد و خواننده رپ و پاپ ایرانی ساکن آمریکا می باشد. فریماه حبشی زاده با نام هنری جاستینا متولد ۳۰ بهمن سال ۱۳۶۸ بوده و از خواننده ها و ترانه سراهای سبک رپ می باشد.

 3. رپرهای متولد آبان چه کسانی هستند؟

  ساسان حیدری یافته ملقب به ساسی مانکن در ۲۰ آبان سال ۱۳۶۷ به دنیا آمد. سهراب مصطفوی با نام هنری سهراب ام جی متولد ۱۹ آبان سال ۱۳۶۴ می باشد.

 4. آیا تا کنون آهنگ تولد از رپرها منتشر شده است؟

  یکی از آهنگ های تولد متعلق به سپهر خلسه خواننده رپ بوده است. آهنگ تولدت مبارک عشقم از بهزاد لیتو نیز منتشر شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :