بیتا شجاعی به عنوان یکی از سرمایه داران در آمریکا شناخته می شود. وی همسر ساسی مانکن خواننده فارسی زبان است. در ادامه این مقاله توضیحاتی را درباره ازدواج وی با ساسی مانکن و حواشی های به وجود آمده همچنین فعالیت های شغلی او خواهیم پرداخت.

باید بدانید ساسی مانکن دوست دخترهای زیادی داشته اما تا به حال ازدواج نکرده است؛ از معروف ترین روابط او می توانید به رابطه ای که با دنیا جهانبخت داشت اشاره کرد.

بیتا شجاعی کیست؟

بیتا شجاعی کیست؟

بیتا شجاعی متولد سال ۱۳۶۱ در آمریکا می باشد. مادر وی ایرانی می باشد و جزو خانواده های ثروتمند ایرانی در آمریکا می باشند. بیتا همسر ساسی مانکن است که اختلاف سنی هفت الی هشت ساله با هم دارند و این موضوع نیز بسیار در زمان ازدواج این زوج پر حاشیه شده است. بیتا در زمینه خرید و فروش ملک فعالیت می کند لذا فعالیت کوچکی نیز در زمینه مدلینگ دارد.

خرید و فروش ملک کار اصلی او در آمریکا می باشد و سایت املاک او در منطقه بورلی هیلز آمریکا واقع شده است. اکثر مشتری های او بازیگران هالیوود است و به عنوان سایت املاک بسیار معروف در آمریکا شناخته می شود. در مراسم ازدواج او با ساسی مانکن تعدادی از بازیگران ایرانی نیز در این مراسم حضور داشتند. این موضوع نیز نشان دهنده رابطه ساسی با برخی هنرمندان داخل کشور می باشد.

 • هموراه برای ورود به سایت شرط بندی شوهر بیتا شجاعی، که ساسی بت نام دارد؛ می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید.

بیتا شجاعی چه نسبتی با ساسی مانکن دارد؟

همان طور که در بالا گفته شد بیتا شجاعی همسر ساسی مانکن می باشد. این دو زوج به دلیل فاصله سنی بالا حاشیه هایی را در پی داشتند که بسیاری از این حواشی به ثروت بیتا باز می‌گردد. ساسی مانکن قبل از بیتا نیز همسری به نام سایه داشت و صاحب یک پسر به نام برسام است. لذا ساسی برسام را پسر خود نمی داند و می‌گوید که برسام پسر او نمی باشد.

نحوه آشنایی بیتا شجاعی همسر جدید ساسی به حضور آنها در یک مراسم مربوط می شود. برخی شنیده ها بر آن است که بیتا زمینه حضور ساسی در انگلستان را فراهم کرد و از طریق این آشنایی آن ها تصمیم بر ازدواج گرفتند. بیتا و ساسی در سال ۱۳۹۸ با یکدیگر ازدواج کردند و یک مراسم بسیار مجلل در لس آنجلس آمریکا با حضور افراد مشهور برگزار کردند.

عکس های بیتا شجاعی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های بیتا شجاعی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس بیتا شجاعی و ساسی در بسیاری از رسانه های مجازی موجود می باشد. برای مشاهده عکس های همسر ساسی مانکن کافیست نام وی را در گوگل جستجو کنید و عکس هایی از بیتا را مشاهده کنید. همسر این رپر فارسی زبان بیتا در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد، لذا عکس های بسیار کمی از حرفه او در دست می باشد زیرا اکثر فعالیت خود را در عرصه خرید و فروش املاک قرار داده است.

به دلیل فعالیت در زمینه مدلینگ شما می توانید به راحتی در فضای مجازی و از طریق پیج اینستاگرامی خودش عکس های وی را مشاهده کنید. ما در این مقاله نیز عکس هایی از بیتا و ساسی مانکن قرار داده ایم که می توانید آن ها را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بیتا شجاعی چیست؟

بیتا شجاعی در برنامه اینستاگرام دارای دو صفحه می باشد که یکی از صفحات پیج اینستاگرام وی به صورت عمومی و دیگری به صورت خصوصی می باشد. در پیج خصوصی فقط ورود خانم ها به این پیج مجاز می باشد. در پیج عمومی او نیز تمام پیج اختصاص به خرید و فروش املاک دارد، به همین منظور ارتباط نزدیکی بین او و مخاطبانش وجود ندارد.

شما می توانید برای پیدا کردن پیج اینستاگرامی او نام وی را در قسمت جستجوی اینستاگرام به صورت انگلیسی سرچ کنید تا با صفحه او مواجه شوید. بیتا گرچه در زمینه مدلینگ فعالیت می کند لذا اینستاگرامش پست هایی مربوط به خرید و فروش املاک وجود دارد و عرصه فعالیت خود در این زمینه قرار داده است که با ورود به پیج وی آن را مشاهده خواهید کرد.

عروسی بیتا شجاعی و ساسی مانکن

عروسی بیتا شجاعی و ساسی مانکن

ساسی مانکن و بیتا شجاعی در سال ۱۳۹۸ ازدواج کردند. این دو در یک مراسم با یکدیگر آشنا شدند و پس از آن دوستی آن ها آغاز شد. لذا جنجال های زیادی را ازدواج این زوج به خود داشته است. یکی از مهم ترین جنجال ها سن بیتا می باشد که حدود هفت الی هشت سال از ساسی بزرگتر است. مراسم ازدواج این دو در آمریکا برگزار شد. همانطور که به آن اشاره شد بیتا خود بزرگ شده آمریکا می باشد و مراسم ازدواج او نیز در لس آنجلس برگزار شد.

در مراسم عروسی ساسی و بیتا هنرمندانی از ایران نیز حضور داشته اند که بسیار توجه ها را به خود جلب کرد. به گفته بسیاری این موضوع رابطه و دوستی ساسی با بازیگران ایرانی را نشان می دهد. شما نیز می توانید برای دیدن عکس های عروسی این زوج و فیلم های نامزدی آن به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید تا فیلم های و عکس های نامزدی و ازدواج آن ها را با حضور هنرمندان و بازیگران برجسته کشور مشاهده نمایید.

شغل این فرد چیست؟

بیتا شجاعی در بورلی هیلز آمریکا دارای سایت املاک می باشد و اکثر مشتری های او از بازیگران هالیوود می باشند. شغل اصلی وی در عرصه املاک می باشد لذا در حرفه مدلینگ نیز فعالیت کوچکی را دارد. بیتا به عنوان یکی از سرمایه داران ایرانی در آمریکا شناخته می شود. وی پیج اینستاگرامی خود را نیز مربوط به خرید و فروش املاک قرار داده است و نگاه زیادی به حرفه مدلینگ ندارد. به همین سبب می توانیم بگوییم شغل اصلی بیتا شجاعی خرید فروش املاک در آمریکا می باشد و عمده ثروت خود را از این شغل به دست آورده است.

این فرد چقدر درآمد دارد؟

این فرد چقدر درآمد دارد؟

همان طور که در این مقاله به آن اشاره شد ثروت بیتا شجاعی بسیار زیاد می باشد. همین ثروت بالا برای وی در زندگی خصوصی حواشی هایی به وجود آورده است. قابل ذکر است که درباره رقم سالانه درآمد وی اطلاعاتی در دست نمی باشد. همان طور که گفته شد او به عنوان یکی از سرمایه داران ایرانی در آمریکا شناخته می شود. سایت املاک او بسیار معروف و شناخته شده می باشد به طوری که بازیگران هالیوود مشتری های املاک او هستند.

این مطلب را هم بخوانید
جوئل امبید ستاره کامرونی NBA که با مصدومیت های زیادی درگیر بود

آیا این فرد تا کنون حاشیه ای هم داشته است؟

بیتا شجاعی تا قبل از ازدواج با ساسی مانکن وارد هیچ گونه حواشی ای نشده است و حتی تا به حال رابطه جدی با شخصی نداشته است و ساسی اولین رابطه جدی او در زندگی بیتا بوده است. وی پس از ازدواج با ساسی خواننده رپ ایرانی درگیر حواشی های بسیاری شد که بیشتر این حواشی به ثروت بیتا و سن او باز می گردد. همان طور که می دانید اختلاف سنی این فرد با ساسی مانکن حدود هفت الی هشت سال می باشد.

بسیاری بر این باورند که ساسی مانکن به دلیل ثروت بیش از حد با بیتا ازدواج کرده است و به دنبال اموال بیتا می باشد. بیتا نیز به عنوان زن دوم ساسی مانکن درگیر حواشی هایی در این زمینه شد. بنابراین بعد از ازدواج آن ها صحبت هایی از همسر اول و فرزند ساسی مانکن به میان آمد که ساسی ادعا همسر خود را رد کرده و می گوید فرزندی ندارد. بنابراین تمام موارد ذکر شده باعث یک چالش و حواشی بسیار بالا در ازدواج این زوج شد.

عکس های 2 نفره بیتا شجاعی و ساسی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های ۲ نفره بیتا شجاعی و ساسی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های دو نفره این زوج کافیست به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و یا می توانید به برنامه های مجازی از قبیل اینستاگرام مراجعه کنید تا عکس های آن ها را مشاهده نمایید. بیتا شجاعی اینستا فعالی در خصوص اشتراک گذاری عکس ندارد و اکثر پست های او ‌مربوط به املاک می باشد. لذا شما می توانید عکس بیتا شجاعی را در صفحه های دیگر و با سرچ نام او مشاهده نمایید.

همچنین کلیپ هایی از عروسی آنها در فضای مجازی و سایت های معتبر موجود می باشد که می توانید با مراجعه به این سایت ها و برنامه های مجازی عکس ها و کلیپ هایی را مشاهده نمایید. درباره بیوگرافی بیتا شجاعی نیز می توانیم بگوییم بیتا شجاعی سن نسبتا بالاتری از همسر خود دارد وی متولد سال ۱۳۶۱ در آمریکا می باشد و یکی از افراد ایرانی ثروتمند در آمریکا شناخته شده است. شما می توانید با مراجعه به سایت های دیگر نیز اطلاعاتی درباره بیوگرافی و زندگی این زوج کسب نمایید، همچنین از طریق عکس های اشتراکی و توضیحاتی که در این مقاله داده شد می توانید جواب سوالات خود را گرفته باشید.

بیتا شجاعی بارداری

بیتا شجاعی بارداری

بیتا شجاعی شخصی است که به واسطه ساسی مانکن خواننده معروف اهل ایران شناخته شده و معروف شده است. در رابطه با بیتا شجاعی بهتر است که بدانید او در سال ۱۳۶۱ با داشتن خانواده ایرانی در خارج از کشور به دنیا آمده و بزرگ شده است. بیتا از همان ابتدا زندگی راحت و آزادی داشته است، چرا که در یک خانواده مرفه و ثروتمند به دنیا آمده و بزرگ شده است و توانسته با فعالیت در حوزه خرید و فروش املاک به درآمد بسیار بالایی برسد. حال مدتی قبل خبر رابطه عاشقانه ساسی مانکن خواننده معروف و جنجالی اهل ایران با شخصی به نام بیتا شجاعی در فضای مجازی منتشر شد و پس از آن بیتا و ساسی به صورت علنی اعلام کردند که با یکدیگر در رابطه هستند.

هم چنین ناگفته نماند بعد از انتشار خبر رابطه عاشقانه ساسی و پارتنرش بیتا، خبر ازدواج آن ها نیز منتشر شد و ساسی مانکن و بیتا با توجه به این که علاقه زیادی به یکدیگر پیدا کردند، تصمیم گرفتند تا مراسم ازدواج خود را زودتر برگزار کنند. در نهایت در سال ۱۳۹۹ ساسی مانکن و بیتا در یک مراسم لاکچری و پرهزینه در کنار اعضای خانواده خود و خیلی از چهره های معروف و خوانندگان مشهور خارج از کشور مراسم ازدواج خود را برگزار کردند که قسمت‌ هایی از کلیپ عروسی ساسی و همسرش در فضای مجازی بسیار وایرال شد.

حال مدتی است که خبر بارداری همسر ساسی مانکن یعنی بیتا شجاعی در فضای مجازی مانند اینستاگرام منتشر شده است که این خبر با حاشیه‌ ها و جنجال‌ های زیادی رو به رو شده است و خیلی از کاربران به ویژه مخاطبان این زوج کنجکاو هستند تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این خبر به دست آورند. بهتر است بدانید هنوز بیتا و ساسی مانکن به این خبر واکنشی نشان نداده اند و این خبر را تایید و یا تکذیب نکرده اند. به همین دلیل کاربران فضای مجازی به ویژه مخاطبان آن ها منتظر یک سورپرایز بزرگ از جانب این زوج هستند و تمایل دارند تا این اخبار را تایید کنند.

آیا بیتا شجاعی میلیاردر است؟

پس از این که رابطه ساسی مانکن با بیتا شجاعی در فضای مجازی و رسانه ها علنی شد توجهات زیادی به سمت این شخص جلب شد و پس از آن برخی از منابع خبری بیان کردند که بیتا در یک خانواده ثروتمند و مرفه به دنیا آمده و بزرگ شده است و از همان دوران کودکی هیچگونه دغدغه مالی نداشته است. هم چنین در دوران جوانی بیتا تصمیم می‌ گیرد تا فعالیت خود را در حوزه خرید و فروش املاک شروع کند و با حمایت خانواده‌ اش توانست در مدت زمان کوتاهی در این حوزه به درآمد بسیار بالایی برسد. در حال حاضر بیتا شجاعی با فعالیت در حوزه خرید و فروش املاک، طبق گفته‌ برخی از منابع توانسته ثروت هنگفتی را برای خود جمع آوری کند. هم چنین جالب است که بدانید این روز ها در خیلی از شبکه‌ های مجازی مانند یوتیوب و اینستاگرام به بیتا همسر ساسی مانکن خواننده معروف لقب فرد مرفه و پردرآمد را داده اند.

حال این موضوع را هم باید افزود که برخی از کاربران فضای مجازی در رابطه با بیتا بیان کرده اند که درآمد اصلی او از طریق خرید و فروش املاک نیست و او در کنار حوزه فعالیت اصلیش که توانسته از طریق آن به ثروت هنگفتی برسد به خرید و فروش املاک هم می‌ پردازد. اما با این حال بیتا تا به اکنون در رابطه با این که آیا در حوزه دیگری هم فعالیت می کند و یا تنها حوزه فعالیتی او خرید و فروش املاک است، با مخاطبان و طرفداران خود صحبتی نکرده است. با این حال بهتر است بدانید بیتا یکی از ثروتمندان ایرانی ساکن آمریکا می‌ باشد.

آیا لقب این فرد اشلی است؟

آیا لقب این فرد اشلی است؟

بیتا شجاعی همسر ساسی مانکن خواننده معروف اهل ایران است که پس از علنی شدن رابطه اش با ساسی مانکن توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرده است. حال بهتر است بدانید که بیتا در کشور آمریکا و در یک خانواده ثروتمند و مرفه به دنیا آمده و بزرگ شده است. این روز ها بیتا شجاعی در میان مردم ایران به ویژه افرادی که طرفدار ساسی مانکن هستند و یا این که در فضای مجازی مانند اینستاگرام فعالیت می‌ کنند به شهرت و معروفیت بسیار زیادی رسیده است و حتی توانسته طرفداران و مخاطبانی را هم به دست آورد. حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر بیتا شجاعی با نام بیتا اشلی هم شناخته می‌ شود. اگر شما به اینترنت و یا سایت ویکی پدیا مراجعه نمایید، می‌ توانید اطلاعات جالبی را در رابطه با بیتا اشلی همسر ساسی مانکن را به دست آورید.

این مطلب را هم بخوانید
رادی گوبرت (Rudy Gobert) ستاره بسکتبال nba

راز های عجیب زندگی بیتا اشلی

بهتر است بدانید در سال ۱۳۹۹، ساسی مانکن خواننده معروف و پرحاشیه اهل ایران که مدتی است به خارج از کشور مهاجرت کرده است با همسر خود یعنی بیتا شجاعی ازدواج کرد. حال پس از این که مشخص شد ساسی مانکن با شخصی به نام بیتا شجاعی در رابطه بوده و با او ازدواج کرده است، توجهات زیادی به سمت او جلب شد و فعالیت‌ های بیتا زیر ذره بین خیلی از مردم به ویژه رسانه‌ ها قرار گرفت تا جایی که راز های عجیبی در رابطه با زندگی بیتا اشلی آشکار شد. حال در ادامه می‌ خواهیم به راز های عجیب همسر ساسی مانکن بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم همراه ما باشید.

راز اول که توسط کاربران فضای مجازی آشکار شد و جنجال زیادی را هم به وجود آورد اختلاف سنی ساسی مانکن و همسرش بیتا بوده است. بهتر است بدانید ساسی مانکن متولد سال ۱۳۶۷ در ایران می‌ باشد و بیتا متولد سال ۱۳۶۱ در آمریکا است و این دو از اختلاف سنی زیادی برخوردارند. حال اختلاف سنی آن ها باعث شده تا حاشیه هایی در پیرامون ازدواج بیتا و ساسی به وجود بیاید. راز دوم بیتا اشلی اطلاع از ازدواج قبلی ساسی و داشتن یک فرزند پسر می‌ باشد. راز سوم ثروت افسانه بیتا اشلی می‌ باشد. سایت املاکی بیتا در منطقه هیلز آمریکا قرار دارد که بیشتر مشتریان او سلبریتی‌ های مشهور و بازیگران هالیوودی هستند. یعنی بیتا به بازیگران هالیوودی و ثروتمندان آمریکا خانه می‌ فروشد و به این گونه می‌ توانید کمیسیون چند صد دلاری این فرد را حدس بزنید! راز چهارم نحوه آشنایی بیتا اشلی و ساسی مانکن می‌ باشد. بیتا در رابطه با نحوه آشنایی اش با ساسی بیان کرده است: من و ساسی یک دوست مشترک داشتیم که این دوست مشترک به من زنگ زد و ساسی مانکن را به من معرفی کرد و بعد از آن همدیگر را دیدیم و به این گونه کم کم رابطه عاشقانه من و ساسی شکل گرفت تا این که تصمیم به ازدواج گرفتیم.

راز پنجم بیتا نداشتن رابطه قبل از همسرش ساسی مانکن می باشد. در این باره بیان شده است که بیتا قبل از آشنایی با ساسی مانکن هیچگونه رابطه جدی نداشته است و ساسی مانکن اولین رابطه جدی او بوده که به ازدواج ختم شده است، البته دلیل نداشتن رابطه او نیز مشغله کاری بیتا عنوان شده است. راز چهارم همسر ساسی این است که عواطف انسانی و عاطفی ندارد، بیان شده است که بیتا همسر ساسی مانکن از عواطف بسیار کمی برخوردار است.

این فرد در یوتیوب هم فعالیت دارد؟

این فرد در یوتیوب هم فعالیت دارد؟

با توجه به این که ساسی مانکن تا اکنون دوست دختر های متعددی داشته است که اکثر دوست دختر های او به واسطه شهرت این خواننده در فضای مجازی توانسته اند به معروفیت زیادی برسند و مخاطبان و طرفداران زیادی را هم به دست آورده اند، به همین دلیل خیلی از افراد تصور می‌ کردند بیتا شجاعی نیز به واسطه شهرت ساسی مانکن فعالیت گسترده‌ ای در فضای مجازی خواهد داشت. اما در این باره بهتر است بدانید که بیتا علاقه زیادی به شهرت و یا فعالیت در فضای مجازی را ندارد.

در حال حاضر همسر ساسی مانکن یعنی بیتا شجاعی یک صفحه شخصی در اینستاگرام دارد که تنها فامیل‌ و دوستان نزدیکش او را دنبال می‌ کنند. هم چنین این موضوع را هم باید افزود در حال حاضر بیتا هیچگونه فعالیتی در یوتیوب انجام نمی‌ دهد و هیچگونه چنل رسمی در یوتیوب ندارد و همان طور که بیان کردیم در حال حاضر او تنها یک صفحه شخصی با تعداد فالوور محدود در شبکه اینستاگرام دارد.

خانواده بیتا شجاعی

با توجه به این که خیلی از منابع خبری بیان کرده اند بیتا در یک خانواده ثروتمند به دنیا آمده و بزرگ شده است، به همین دلیل این روز ها خیلی از افراد کنجکاو هستند تا در مورد خانواده بیتا شجاعی اطلاعات بیشتری را به دست آورند. بهتر است بدانید بیتا تا به اکنون در مورد خانواده‌ خود صحبتی نکرده است، چرا که به نظر می‌ رسد اعضای خانواده او تمایلی ندارند تا در بین مردم شناخته شده و معروف شوند و به همین دلیل بیتا به خواسته خانواده‌ اش احترام گذاشته است و از این رو اطلاعات دقیق و کاملی در مورد خانواده او در دسترس نمی‌ باشد و تنها بیان شده است که مادر بیتا ایرانی است و او در یک خانواده ثروتمند بزرگ شده است.

سوالات متداول

 1. بیتا شجاعی چه کسی می باشد؟

  بیتا همسر دوم ساسی خواننده رپ فارسی زبان می باشد که به دلیل داشتن سایت املاک در آمریکا یک فرد شناخته شده می باشد.

 2. بیتا و ساسی چگونه با یکدیگر آشنا شدند؟

  این زوج در یک مراسم با یکدیگر آشنا شدند، لذا گفته می شود بیتا زمینه حضور ساسی در انگلستان را فراهم کرده است.

 3. این زوج در کدام کشور و در چه سالی ازدواج کرده اند؟

  آن ها در سال ۱۳۹۸ با یکدیگر ازدواج کردند، محل ازدواج این دو در کشور آمریکا شهر لس آنجلس می باشد که با حضور افراد مشهوری برگزار شد.

 4. ساسی مانکن دارای فرزند می باشد؟

  همسر اول وی سایه نام داشت که یک فرزند پسر به نام برسام دارد، وی مدعی است که برسام پسر ساسی می باشد؛ اما ساسی این ادعا را رد می کند، به همین منظور اطلاعات دقیقی درباره آن وجود دارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)