بازی بورا یکی از بازی های کارتی جذاب ورق است که با توجه به سبک و قوانینی که دارد این روز ها به محبوبیت زیادی رسیده است.

  • به راحتی می توانید به برترین سایت شرط بندی هدایت شوید؛ کافی است روی “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
معرفی بازی بورا

معرفی بازی بورا

در ادامه قرار است به معرفی، آموزش و بررسی بازی کارتی بورا بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید. بورا به (Bura) یک بازی محبوب در بین زندانیان سابق روسی است. این بازی که یک بازی تریک امتیازی نسبتاً غیر معمول است توسط دو الی شش بازیکن انجام می شود و در آن بازیکنان می‌ توانند چندین کارت را به طور همزمان به بازی هدایت کنند، به شرط این‌ که تمام کارت ها از یک خال باشند. این بازی گروهی جذاب با استفاده‌ از یک بسته کارتی ۳۶ تایی بازی می‌ شود.

هدف این بازی جذاب، این است که بازیکنان بتوانند حداقل ۳۱ امتیاز را در تریک‌ ها کسب کنند. این روز ها بازی Bura با توجه به این که از سبک و قوانین خاص و منحصر به فردی برخوردار است، به همین دلیل خیلی از علاقه مندان به بازی‌ های قمار تمایل دارند تا به انجام آن بپردازند.

آموزش بازی بورا

در رابطه با آموزش بازی بورا BURA بازی ورق مافیایی روسیه ای می توان این گونه بیان کرد که در این بازی اگر تنها دو بازیکن باشد، فردی که دیلر نیست هدایت‌گر اولین تریک خواهد بود. اما اگر تعداد بیش از دو نفر باشد، بازی باید در جهت عقربه‌ های ساعت انجام شود. بازیکن سمت چپ دیلر هدایت‌ گر نخستین تریک خواهد بود. یک بازیکن می‌ تواند یک، دو و یا حتی سه کارت از یک خال را با هم به بازی هدایت کند و بازیکنان دیگر به نوبه خود باید همان تعداد کارت را بازی کنند. البته سایر بازیکنان می‌ توانند هر کارتی را که می‌ خواهند را بازی کنند.

این مطلب را هم بخوانید
معرفی بازی اینفینیت فلیت + بررسی درآمد از این بازی

بهتر است که بدانید در هنگام بازی، بازیکن می تواند یک کارت را با یک کارت بالاتر از همان خال شکست دهد. هر کارت غیر حکم را هم می‌ توان با هر حکمی شکست داد. در نهایت بازی بورا تا جایی ادامه پیدا می کند که یکی از بازیکنان برنده ۳۱ امتیاز و یا بیشتر در تریک‌ های خود شده‌ باشد. البته اگر هیچ بازیکنی به ۳۱ امتیاز نرسیده باشد، برنده‌ ای وجود ندارد و دیلر دوباره کارت‌ ها را تقسیم می‌ کند.

این بازی چه قوانینی دارد؟

این بازی همچون سایر بازی های کارتی دارای یکسری قوانین می باشد. حال مهم ترین قانون در این بازی، این است که بازیکنان باید از خال اولین کارتی که دریک تریک بازی می کند، پیروی کنند. البته اگر بازیکنی نتواند از آن کارت پیروی کند، باید کارت با خال ترامپ بازی کند و در صورت نداشتن خال ترامپ، می تواند هر کارت دیگری را بازی کند.

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که برای افرادی که تا به اکنون به این بازی نپرداخته اند به وجود می آید، این است که با چه تعداد نفرات می‌ توانند این بازی را انجام دهند؟ در این باره بهتر است بدانید که این بازی با دو نفر الی شش نفر انجام می شود.

بازی بورا برای موبایل هم وجود دارد؟

این بازی جذاب با توجه به قوانین و سبکی که دارد بسیار پرطرفدار و محبوب شده است. حال مدتی است که تقاضای ساخت نرم افزار آن نیز افزایش یافته است تا جایی که مدتی قبل اعلام شد که برخی از مهندسی حرفه ای در حال ساخت نرم افزار این بازی برای موبایل هستند و پس از اتمام ساخت نرم افزار، آن در سایت های بازی منتشر خواهد کرد.

محتویات بازی Bura

محتویات بازی Bura چیست؟

همان طور که بیان کردیم، بازی Bura یک بازی کارتی است که همانند سایر بازی‌ های کارتی توسط یک بسته کارت انجام می شود. حال ناگفته نماند که برای انجام این بازی به یک بسته کارت ۳۶ تایی نیاز دارید.

سوالات متداول

  1. بازی بورا چگونه است؟

    بازی بورا از بازی های‌ جذاب ورق و کارتی است که توسط دو الی شش بازیکن انجام می شود و باتوجه به سبک و قوانینی که دارد این روز ها به محبوبیت زیادی رسیده است.

  2. آیا نرم افزار بازی بورا برای موبایل موجود است؟

    در حال حاضر نرم افزار این بازی برای موبایل موجود نمی باشد، اما بیان شده است که برخی از مهندسین در حال ساخت نرم افزار آن هستند.

  3. برای انجام بازی بورا به چه محتویاتی نیاز است؟

    بازی Bura یک بازی کارتی است که برای انجام این بازی به یک بسته کارت ۳۶ تایی نیاز است و محتویات دیگری ندارد.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش بازی شت هد به همراه بررسی ترفندهای برد آن
۵/۵ - (۱ امتیاز)