تورنمنت به یک دوره از مسابقه می گویند که در پایان مسابقات بین دو نفر یا دو تیم برگزار می شود و تقریبا می توان گفت مسابقه نهایی می باشد که معمولا تورنمنت ها تعداد زیادی بازیکن و تیم را در بر دارد و معمولا برگزاری آن ها چندین روز طول می کشد. کالاف دیوتی یک بازی کامپیوتری می باشد که به تیم های پنج نفره و به شکل لیگ برگزار می شود که در ادامه این مقاله راجع به این تورنمنت توضیحات قابل توجهی داده می شود.

چگونه در تورنمنت کالاف دیوتی شرکت کنیم؟

چگونه در تورنمنت کالاف دیوتی شرکت کنیم؟

تونمنت های کالاف دیوتی به شکل گروهی و گروه های پنج نفره تشکیل می شود که هزینه ثبت نام در این تونمنت ها به ازای هر نفر پنج هزار تومان می باشد که به شکل تیمی مبلغ بیست و پنج هزار تومان می شود. یکی از اعضای تیم به عنوان لیدر و یا رهبر گروه انتخاب می شوند که باید اطلاعات خود و هم تیمی هایش را دقیق وارد کند زیرا پس از ثبت نام امکان تغییر وجود ندارد.

تورنمنت جهانی کالاف دیوتی در سال ۲۰۲۲ چه زمانی است؟

هنوز اخبار جدیدی برای برگزاری زمان دقیق تورنمنت جهانی کالاف دیوتی برای سال دوهزار و بیست و دو معین نشده است. اما احتمالا از سی ام آوریل تا بیست و چهارم این بازی برگزار شود، تورنمنت حساس و جذاب کالاف دیوتی برای علاقه مندان برگزار می شود و متقاضیان زیادی منتظر این تونمنت هستند تا بتوانند سطح بازی خود را بسنجند.

جوایز تورنمنت جهانی کالاف دیوتی چیست؟

تونمنت جدید کالاف دیوتی که با اعطای جوایز ویژه همراه می باشد به زودی برگزار می شود، این جوایز به تازگی قرار داده شده است و قرار است طی آن جوایزی به ارزش یک میلیون دلار به شرکت کنندگان که برنده نهایی می شود اهدا شود. این جایزه نقدی به تازگی رونمایی شده است زیرا این مسابقه به صورت تونمنت ورزش های الکترونیکی برگزار خواهد شد و بخش مقدماتی این مسابقات از سی ام آوریل یا همان یازدهم اردیبهشت آغاز می شود و بازیکنان هر هفته در ۱۰ بازی اول حداقل هشتاد امتیاز کسب می کنند و می توانند به مرحله دوم مسابقات جهانی راه یابند.

این مطلب را هم بخوانید
تاثیر احساسات در پوکر و راه حل کنترل آن ها

جوایز تورنمنت کالاف دیوتی در ایران چیست؟

جوایز مسابقات تورنمنت کالاف دیوتی یک میلیون دلار می باشد که تفاوتی بین ایرانی بودن و نبودن ندارد و در هر صورت جایزه نفر اول همین می باشد که اگر ایرانیان برنده اصلی این تورنمنت در بین میلیون ها نفر بشوند کار بسیار دشواری را انجام داده اند و باعث افتخار ایران است.

لینک مسابقات call of duty در واتساپ

لینک مسابقات call of duty در واتساپ

بهتر است برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به مسابقات کالاف دیوتی حتما در گروه واتساپ مربوطه عضو شوید چرا که اغلب اطلاع رسانی ها در آن جا قرار می گیرد و تمام مسئولیت ها و عدم آگاهی های اخبار و اتفاقات پیرامون مسابقات بر عهده خود شرکت کننده می باشد.

معتبر ترین تورنومنت کالاف دیوتی کدام است؟

یکی از معتبر ترین تونمنت های کالاف دیوتی تورنمنت اکتیویژن می باشد که به دنبال برگزاری اولین سری از مسابقات قهرمانی جهانی کالاف دیوتی با همکاری واحد اکسپریای سونی می باشد. تمامی کاربران و شرکت کنندگان این بازی از سرتاسر جهان می توانند در این مسابقات شرکت کنند اولین مرحله از این تورنمنت در آخر هفته آوریل تا بیست و چهارم مه که همان یازده اردیبهشت تا چهارم خرداد می باشد برگزار می شود.

سوالات متداول

 1. چگونه می توانیم در تورنمنت کالاف دیوتی شرکت کنیم؟

  می توان به شکل گروهی و در گروه های پنج نفره شرکت کرد که هزینه ثبت نام در این تونمنت ها به ازای هر نفر پنج هزار تومان می باشد که به شکل تیمی مبلغ بیست و پنج هزار تومان می شود که یکی از اعضای تیم به عنوان لیدر و یا رهبر گروه انتخاب می شوند و باید اطلاعات خود و هم تیمی هایش را دقیق وارد کند.

 2. جوایز تورنمنت جهانی کالاف دیوتی چیست؟

  جوایزی به ارزش یک میلیون دلار به شرکت کنندگان که برنده نهایی می شود اهدا شود. این جایزه نقدی به تازگی رونمایی شده است.

 3. تورنمنت جهانی کالاف دیوتی در سال جدید چه زمانی است؟

  کالاف دیوتی برای سال دو هزار و بیست و دو احتمالا از سی ام آوریل تا بیست و چهارم مه یعنی همان یازده اردیبهشت تا چهارم خرداد برگزار می شود.

 4. جوایز تورنمنت کالاف دیوتی در ایران چیست؟

  جایزه مسابقات کالاف دیوتی که یک بازی کامپیوتری است به مبلغ یک میلیون دلار می باشد که تفاوتی بین ایرانی بودن و نبودن ندارد و در هر صورت جایزه نفر اول همین می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
بالاترین سطح ریک بک در پوکر در سایت های ایرانی چقدر است؟
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :