ماشین فوتبالیست ها و ارتقای مدل ماشین این افراد موضوعی است که برای عده بسیاری از افراد سوال بوده و افراد مختلفی که هوادار فوتبال و بازیکنان و بازیکن های فوتبالی بوده اند در رابطه با این موضوع علاقه بسیاری نشان داده اند‌. از این رو در ادامه درباره اینکه ماشین این سلبریتی ها چیست و بازیکن های ایرانی و خارجی چه ماشینی تهیه کرده اند برای آنها جای سوال بوده است. به همین خاطر توصیه می کنیم که در ادامه همراهمان باشید تا در ادامه همراهمان باشید تا درباره ماشین این بازیکن های ایرانی و خارجی اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

فهرست مطالب پنهان
ماشین سلبریتی های ایرانی چیست؟

ماشین سلبریتی های ایرانی چیست؟

اینکه ماشین های فوتبالیست های ایرانی چیست و یا سلبریتی های ایرانی کدام یک از ماشین های گران قیمت را خریداری کرده اند، موضوعی است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. با توجه به آنکه بازیکن های ایرانی و یا سلبریتی های ایرانی از ثروت زیادی برخوردار می باشند، چندان عجیب نیست که ماشین های بسیار گران قیمتی را دارا باشند. در ادامه به معرفی ۵ تن از سلبریتی ها و فوتبالیست های ایرانی خواهیم پرداخت و مدل ماشین آنها را نیز خدمتتان شرح خواهیم داد‌.

فرهاد مجیدی

این بازیکن در گذشته بی ام و سوار می شد اما به تازگی از رنجرور استفاده می کند.

کریم باقری

کاپیتان سابق پرسپولیس مدت ها است که یک کادیلاک با پلاک موقت دارد‌ البته خوب است بدانید که این ماشین اگر دارای پلاک عادی بود، نزدیک به ۱ میلیارد تومان قیمت دارد.

قلعه نویی

این مربی بسیار معروف، با ماشین “مازراتی” رفت و آمد می کند. قلعه نویی پیش از این ها، بنز سوار بود.

جواد نکونام متولد 1359/07/15

جواد نکونام

این بازیکن بسیار معروف، معمولا از پورش که نزدیک به ۷۰۰ میلیون قیمت دارد استفاده می کند.

یحیی گل محمدی

سرمربی نفت تهران مدت ها است که از هیوندای سوناتا استفاده می کند و آن قدر ماشین باز نیست.

ماشین فوتبالیست های خارجی چیست؟

در ادامه این مطلب درباره انواع ماشین ۱۰ فوتبالیست برتر خارجی اطلاعاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد و شما را با ماشین های گران قیمت آنان آشنا خواهیم ساخت.

رونالدو

رونالدو

کریستیانو رونالدو ماشین هایی حدود ۱۳ میلیون یورو را دارا می باشد. البته او مدت ها است که دیگر ماشین جدیدی خریداری نکرده است‌.

لیونل مسی

برخی خودرو‌های مسی عبارت اند از ماشین هایی چون، مازراتی گرن توریسمو MC، فراری F430 اسپایدر، آئودی Q7، آئودی R8 و او علاقه بسیاری به تعویض خودرو دارد.

این مطلب را هم بخوانید
لیست بازیکن های بارسلونا برای فصل 2022 - 2023

نیمار

 یکی از خودرو‌های او مازراتی MC12 است. این ماشین مدت ها است که زیر پا او است و او قصد تعویض آن را ندارد.

ویرون

ویرون

بوگاتی ویرون ماشینی است که ارزش تقریبی ۱٫۳۵ میلیون یورو دارا می باشد.

گالاردو

لامبورگینی گالاردو ماشینی به ارزش تقریبی ۲۱۰ هزار یورو می باشد.

عکس ماشین فوتبالیست های ایرانی

سلبریتی های ایرانی و بازیکن های ایرانی مدت ها است که در زمینه کسب اطلاعات درباره ماشین های گران قیمت فعال عمل کرده اند و برایشان مهم بوده که بتوانند ماشین های گران قیمت و خارجی سوار شوند. از این رو زمانی که در اینستاگرام آنها به مشاهده پست ها و استوری های آنان بپردازید، متوجه خواهید شد که عکس های زیادی از ماشین های این افراد در دست می باشد.

عکس ماشین فوتبالیست های خارجی

اگر مایل به دیدن مدل ماشین های بازیکن ها خارجی هستید، توصیه ما این است که اینستاگرام هر کدام از آنها را دنبال کنید تا درباره ماشین هر کدام اطلاعات دقیق و به روزی را به دست آورید. این گونه می توانید درباره هر کدام از سلبریتی ها و فوتبالیست های خارجی به جزئیات بیشتری دست پیدا کنید.

قیمت ماشین فوتبالیست های ایرانی چقدر است؟

اینکه قیمت ماشین سلبریتی ها و فوتبالیست های ایرانی چقدر می باشد، سوالی است که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را مشغول ساخته است. به عنوان مثال جواد نکونام مدت ها است که پورشه ای را خریداری کرده که نزدیک به یک میلیارد قیمت آن بوده و عده زیادی برایشان مهم بوده بدانند که ماشین های دیگر او چه می باشد. او اما تنها به خرید این ماشین اکتفا نکرده و ماشین های دیگری نیز خریداری کرده است.

قیمت ماشین فوتبالیست های خارجی چقدر است؟

قیمت ماشین فوتبالیست های خارجی چقدر است؟

بوگاتی ویرون به ارزش تقریبی ۱٫۳۵ میلیون یورو، موضوعی بود که توجه عده زیادی از افراد را به خود جلب نموده است. عده بسیاری از افراد را دنبال می کنند و در جریان تمام خرید و فروش ماشین های او بوده اند. از این رو می دانیم که گران قیمت ترین ماشین بازیکن ها در ماه های اخیر متعلق به این فوتبالیست بوده است.

ماشین فوتبالیست ها چه حاشیه هایی برای آن ها ایجاد کرده است؟

زمانی که فرهاد مجیدی با گران ترین و مدل بالا ترین ماشین خارجی مشاهده شد، افراد زیادی بودند که درباره او حواشی زیادی را به وجود آورند و برایشان سوال بود که چگونه توانسته در مدت زمان فعالیت خود در کشور اسپانیا به این میزان درآمد دست پیدا کند. او اما بعد از آن تصمیم گرفت که به کشور خود بازگردد و زندگی خود را در این کشور ادامه دهد.

کدام فوتبالیست های ایرانی گران ترین ماشین ها را دارند؟

علی دایی و کریم باقری و جواد نکونام از جمله ثروتمند ترین بازیکنان و فوتبالیست های ایرانی هستند که از درآمد بالایی برخوردار می باشند. با توجه به اینکه این افراد از گران ترین و جدید ترین مدل های ماشین تهیه و خریداری نموده اند، می دانیم که مدت ها است که بازیکنان ایرانی رکورد آن ها را در این زمینه نزده اند و به رکورد آن ها دست پیدا نکرده اند. به صورت کلی درآمد فوتبالیست ها بسیار بالا و نجومی می باشد.

کدام فوتبالیست های خارجی گران ترین ماشین ها را دارند؟

اینکه کدام یک از فوتبالیست های خارجی گران ترین ماشین ها را دارند، موضوعی نیست که برای دنبال کنندگان بازیکنان فوتبال بی پاسخ مانده باشد. همه افراد می دانند مه ثروت مند ترین بازیکنان فوتبال را می توان کریستیانو رونالدو و لیونل مسی و نیمار بدانیم که مدت ها است در حال خرید انواع مدل ماشین می باشند.

این مطلب را هم بخوانید
ژینا کلانتری و همسرش شادمهر عقیلی چه سر نوشتی داشتند؟

کدام فوتبالیست های ایرانی ساده ترین ماشین ها را دارند؟

همانطور که در قسمت های پیشین توضیح دادیم، مدت ها است که در مشپر ایران روال این است که بازیکنان فوتبال به ارتقای مدل ماشین های خود اهمیت داده اند و مدام در پی به روز رسانی مدل ماشین های خود هستند. از این رو چندان عجیب نیست که کمتر بازیکنی مشاهده شود که ماشین ساده ای را خریده باشد و درگیر خرید ماشین جدیدی نباشد.

کدام فوتبالیست های خارجی ساده ترین ماشین ها را دارند؟

کدام فوتبالیست های خارجی ساده ترین ماشین ها را دارند؟

بعد از آنکه این بازیکن ها در زندگی شخصی خود به ارتقا مدل ماشین و وسایل شخصی خود پرداختند، دیگر نمی توان به این سادگی ها فوتبالیستی را پیدا کرد که درگیر این موضوع نباشد و یا ماشین ساده ای را برای خود تهیه کرده باشد. از این رو فوتبالیست های خارجی هیچ کدام درگیر خرید ماشین های ساده ای نیستند و اکثرا ماشین های آنها رفته رفته تبدیل به جدید ترین و به روز ترین ماشین ها می شود.

کدام فوتبالیست های ایرانی ماشین ندارند؟

شاید برایتان سوال باشد که کدام یک از فوتبالیست های ایرانی نتوانسته اند موفق به خرید ماشین شوند. به هر حال خوب است بدانید که ۹۹ درصد از بازیکن ها به محض آن که به ثروتی از طریق فوتبال دست پیدا کنند، به سرعت به خرید ماشین می پردازند و یا ماشین خود را به مدل یهتری ارتقا خواهند داد. از این رو دیگر نمی توان گفت که فوتبالیستی وجود دارد که ماشین نداشته و بدون ماشین رفت و آمد کرده باشد.

کدام فوتبالیست های خارجی ماشین ندارند؟

وسیله نقلیه بازیکن های پرسپولیس وماشین بازیکن های استقلال مدت ها است که در سایت های مختلف تحت بررسی قرار گرفته و در سایت های ورزشی درباره گران قیمت ترین آن ها اطلاعات مختلفی انتشار پیدا کرده است. خودرو های لاکچری بازیکن های خارجی و ایرانی و ماشین های لوکس بازیکن های ایرانی و اطلاعات مربوط به آن برای عده ای از افراد که کنجکاو اند بدانند فوتبالیست های مورد علاقه شان ماهیانه چه ماشین های لوکسی خریداری می کنند بسیار جذاب بوده و درباره آن جستجو های بسیاری را به عمل می رسانند.

ماشین های گرانقیمت بازیکن های مشهور ایران نیز در سایت های مختلف تحت بررسی قرار گرفته و با جزئیات مختلفی اطلاعات مربوط به این فوتبالیست ها تحت بررسی قرار گرفته است. اینکه کدام فوتبالیست همچنان بدون ماشین رفت و آمد دارد و چندان در خرید و فروش ماشین سر رشته ای پیدا نکرده، هنوز مشخص نیست و اطلاعاتی درباره آن به دست نیامده است‌. از این رو بعید می دانیم که فوتبالیست خارجی و یا ایرانی باشد که نتوانسته باشد موفق به خرید ماشین شود. مگر اینکه فوتبالیستی باشد که ماشین خریده باشد اما ترجیح بدهد که بدون ماشین رفت و آمد داشته باشد.

سوالات متداول

 1. ماشین باز ترین فوتبالیست خارجی کدام فوتبالیست است؟

  نیمار و مسی و کریستیانو رونالدو از جمله این افراد اند.

 2. ماشین فوتبالیست های خارجی چیست؟

  ماشین های بسیار گران قیمتی چون لامبورگینی و بوگاتی، از ماشین های گران قیمت این افراد می باشد.

 3. ماشین فوتبالیست های ایرانی چیست؟

  پورشه و سوناتا از جمله ماشین های فوتبالیست ها ایرانی می باشد.

 4. کدام فوتبالیست ایرانی گران ترین ماشین را خریداری کرده است؟

  پورشه جواد نکونام ۷۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :