افراد زیادی هستند که به دنبال شرایط بهتر و ایده آل برای زندگی و یا پیشرفت در زمینه کاری به دیگر کشورها مهاجرت می کنند. سلبریتی ها و افراد معروف زیادی در ایران هستند که برای گسترش فعالیت خود به خارج از کشور مهاجرت کردند برخی از این سلبریتی ها کشور آلمان را به عنوان مبدا برای اقامت و ادامه زندگی انتخاب کردند و ما در ادامه به معرفی معروف ترین سلبریتی های ساکن آلمان آن می پردازیم.

سلبریتی های ساکن آلمان چه کسانی هستند؟

سلبریتی های ساکن آلمان چه کسانی هستند؟

برخی از سلبریتی ها و افراد معروف که قصد مهاجرت از کشور ایران را دارند به آلمان مهاجرت کرده اند چراکه آلمان کشور پیشرفته با امکانات رفاهی بسیار می باشد که شرایط یک زندگی ایده آل و راحت را برای افراد به همراه دارد از این رو افراد برای پیشرفت و یا ادامه تحصیل به کشور آلمان مهاجرت می‌کنند. از معروفترین سلبریتی های ساکن آلمان ویکی پدیا به این شرح می‌باشند:

مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر معروف و مطرح سینمای ایران می باشد که به تازگی به کشور آلمان مهاجرت کرده و با حضور در یک برنامه تلویزیونی در این کشور فعالیت می‌کند او به دنبال مهاجرت ممنوع ورود به کشور ایران است و به همراه دخترش در کشور آلمان زندگی می کند.

رامین جوادی

رامین جوادی متولد سال ۱۹۷۴ یکی از موسیقیدانان مطرح ایرانی می‌باشد که در آلمان سکونت دارد پدر او یک مهاجر ایرانی و مادرش یک آلمانی بود او تحصیلات خود را در رشته موسیقی در آمریکا به اتمام رساند و به خاطر دریافت جایزه گرمی بهترین موسیقی متن برای فیلم مردان آهنین و سریال تلویزیونی اچ بی او تحت عنوان سریال تاج و تخت به شهرت رسید.

سوگند

سوگند سهیلی متولد ۲۲ مرداد ۱۳۶۶ می‌باشد یکی از خواننده ها و ترانه سرا معروف ایرانی ساکن در آلمان می باشد او چندین بار به ایران سفر کرده و حتی برخی از ترانه های خود را در ایران ضبط کرده است اما در سال ۱۳۹۴ به اتهام رواج فساد و روابط نامشروع در کیش دستگیر شد و پس از یک ماه با قرار وثیقه آزاد و برای همیشه به آلمان مهاجرت کرد.

شاهین نجفی

مرتضی نجفی پور مقدم که با نام شاهین نجفی شناخته شده است متولد ۱۹ شهریور ۱۳۵۹ در بندر انزلی می باشد و خواننده، ترانه سرا، تهیه کننده موسیقی می باشد و در سبک رپ فارسی قدیمی و راک فعالیت می کند زمانی که در ایران زندگی می کرد در رشته جامعه شناسی مشغول به تحصیل شد اما به دلیل اظهارات و اعتقادات سیاسی و اعتقادی به آلمان مهاجرت کرد در حال حاضر نیز در این کشور فعالیت می‌کند.

یاسمین طباطبایی

یاسمین طباطبایی متولد هشتم ژوئن ۱۹۶۷ می باشد او یک خواننده ترانه سرا و بازیگر ایرانی- آلمانی می باشد که تا قبل از انقلاب در ایران زندگی می کرد و در سال ۱۳۵۷ به دنبال انقلاب جمهوری اسلامی به همراه مادرش به آلمان مهاجرت کرد.

ورزشکارانی که در آلمان زندگی می‌کنند

ورزشکارانی که در آلمان زندگی می‌کنند

ورزشکاران زیادی هستند که به تازگی به کشور آلمان زندگی کرده اند و تحت تابعیت این کشور به ادامه فعالیت ورزشی خود می‌پردازد. کیمیا علیزاده نخستین مدال آور تکواندو زن ایرانی در المپیک است که به تازگی به آلمان پناهنده شده و عضو تیم پناهندگان شده است. سامان بلوغی، مینا علیزاده، انوش جعفری از دیگر ورزشکارانی هستند که به آلمان مهاجرت کرده و فعالیت ورزشی خود را در آن جا ادامه داده اند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی سلما شکیب و همسرش + فیلم رقص های این دنسر

خواننده‌های مقیم آلمان

در کشور آلمان خواننده های ایرانی معروفی سکونت دارد که همگی دوستداران و طرفداران بسیاری در بین مردم ایران دارند سوگند، زخمی و شاهین نجفی از جمله خواننده های رپ فارسی هستند که جزء پرطرفدارترین خواننده های ایرانی می باشد که در آلمان سکونت دارند.

بازیگرانی که تابعیت آلمان دارند

از بازیگرانی که در کشور آلمان سکونت دارند مهناز افشار به دلیل این‌ که متولد این کشور می باشد تابعیت کشور آلمان را نیز دارد و در حال حاضر در این کشور زندگی می کند. فلور نظری نیز دیگر بازیگر ایرانی است که در کشور آلمان سکونت دارد و می توان گفت تابعیت این کشور را نیز دارد.

چه سلبریتی هایی برای همیشه به آلمان مهاجرت کرده‌اند

در بین سلبریتی هایی که به کشور آلمان مهاجرت کرده‌اند برخی آزادانه به کشور ایران رفت و آمد دارند و گاهی اوقات در ایران و گاهی اوقات در آلمان به سر می برند اما برخی از آن ها از جمله مهناز افشار، سوگند و شاهین نجفی سلبریتی های هستند که ممنوع ورود به ایران بوده و امکان بازگشت به ایران را ندارند و می‌توان گفت برای همیشه کشور آلمان مهاجرت کردند.

عکس های سلبریتی های ساکن آلمان

عکس های سلبریتی های ساکن آلمان

سلبریتی های ساکن آلمان همگی افراد معروف و شناخته شده در بین ایرانیان هستند که عکس های بسیاری از آن ها در وب سایت ها و صفحات مجازی مختلف به اشتراک گذاشته شده است. به عنوان مثال عکس های بسیاری از مهناز افشار، شاهین نجفی، کیمیا علیزاده و فلور نظری در به سایت های مختلف موجود است و شما با جستجوی نام هر کدام از آن ها می توانید عکس های بسیاری از شخص مورد نظر خود را مشاهده کنید.

درآمد سلبریتی های ساکن آلمان از کجاست

آن چه که مسلم است اغلب به سلبریتی هایی که به خارج از کشور از جمله کشور آلمان مهاجرت کرده اند برای گسترش فعالیت و آزادی عمل بیشتر در حوزه کاری خود اقدام به سفر کردند. بنابراین آن ها با ادامه دادن فعالیت و حرفه‌ای خود کسب درآمد می‌کنند به عنوان مثال مهناز افشار پس از مهاجرت به کشور آلمان در یک برنامه تلویزیونی به عنوان داور شرکت می کند و طبیعتاً درآمدی از این طریق به دست می آورد.

سلبریتی های ساکن آلمان که حاشیه‌های زیادی داشته اند

برخی از سلبریتی هایی که در کشور آلمان ساکن شدند نسبت به افراد دیگر حاشیه های بسیاری را در فضای مجازی و رسانه ها ایجاد کردن شاهین نجفی خواننده ضد دین و کافی است که هرچند وقت یک بار با اظهارات ضد دینی خود جنجال و حاشیه هایی را ایجاد می کند مهناز افشار نیز با مهاجرت به آلمان موجب تعجب همه طرفدارانش و ایرانیان زیادی شد و به دنبال این تصمیم او حاشیه‌های زیادی هم به وجود آمد.

این مطلب را هم بخوانید
نیکیتا سوسنی کیست؟ بیوگرافی نیکیتا خواننده به همراه حواشی زندگی او

مصاحبه با سلبریتی های ساکن آلمان

نشریات و وب سایت های مختلفی هستند که اقدام به مصاحبه با سلبریتی های خارج نشین از جمله سلبریتی های ساکن آلمان ویکی پدیا انجام دادند که در صفحات مجازی و وب سایت های آن ها به اشتراک گذاشته شده است و در معرض عموم قرار دارد.

کدام سلبریتی های ساکن آلمان برای کار به ایران می‌آیند

کدام سلبریتی های ساکن آلمان برای کار به ایران می‌آیند

از بین سلبریتی‌های ساکن آلمان فلور نظری با توجه به این که یکی از بازیگران مطرح و معروف در ایران می باشد هر از گاهی برای کار و بازی در فیلم به ایران می آید و گاهی هم در ایران می ماند و با توجه به این که ساکنان آلمان می باشد و اقامت این کشور را نیز دارد گاهی هم در کشور آلمان به سر می‌برد.

اینستاگرام سلبریتی های ساکن آلمان

بیشتر افراد معروف و سلبریتی ها با استفاده از اینستاگرام با طرفداران و دنبال کننده هایشان ارتباط برقرار کرده و آن ها را در جریان فعالیت ها و برنامه کاری خود قرار می‌دهند. سلبریتی های ساکن آلمان نیز در اینستاگرام فعالیت گسترده‌ای دارند و هر روز تصاویر و کلیپ های از خود برای فالوور هایشان به اشتراک می‌گذارند.

کلاب هاوس سلبریتی های ساکن آلمان

به طور کلی می توان گفت تمام سلبریتی های ساکن آلمان در کلاب ها وس نیز حضور دارند و با فعالیت در این پلتفرم با طرفداران و دوستداران خود گفتگو می کنند. به عنوان مثال شاهین نجفی خواننده و شاعری است که عقاید و اظهارات سیاسی و اعتقادی خود را در روم های مختلف با طرفدارانش به اشتراک می گذارد.

فوتبالیست های ساکن آلمان

برخی از فوتبالیست هایی که در لیگ آلمان بازی می کنند تابعیت ایرانی- آلمانی دارند و حرفه ورزشی خود را در آلمان شروع کردند. اشکان دژاگه، فریدون زندی و دانیال داوری فوتبالیست‌های هستند که در کشور آلمان زندگی می‌کند و تابعیت این کشور را نیز دارند. در گذشته نیز بازیکنان مطرحی از جمله علی دایی، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا در لیگ آلمان بازی کرده است و برای مدتی ساکن این کشور بوده اند.

سلبریتی هایی که برای زایمان به آلمان رفته اند

به تازگی برخی از بازیگران برای به دنیا آوردن فرزندانشان به خارج از ایران مهاجرت می کنند و با به دنیا آوردن فرزندانشان در کشورهای دیگر تابعیت آن کشور را برای فرزندان خود تثبیت می کند. کانادا، آمریکا، هلند و بلژیک از جمله کشورهایی هستند که این سلبریتی ها برای به دنیا آوردن فرزندانشان به آن ها سفر کرده اند. برخی از این سلبریتی ها برای به دنیا آوردن فرزندانشان در کشور آلمان تابعیت این کشور را اخذ کرده اند.

سوالات متداول

سوالات متداول

کدام سلبریتی های ایرانی به کشور آلمان مهاجرت کرده اند؟

سلبریتی هایی از جمله خوانندگان، بازیگران و ورزشکاران

شاهین نجفی که ساکن کشور آلمان می باشد در چه حرفه ای مشغول به کار است؟

او خواننده، ترانه سرا، تهیه کننده موسیقی و شاعر می باشد.

معروف ترین بازیگرانی که به آلمان مهاجرت کرده اند چه کسانی می باشند؟

مهناز افشار و فلور‌نظری دو بازیگر ایرانی ساکن در کشور آلمان هستند.

از جمله فوتبالیست های دورگه ایرانی چه کسی می باشد؟

اشکان دژاگه فوتبالیست ایرانی آلمانی و ساکن کشور آلمان است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :