در حال بسیاری از برنامه ها یا حتی بازی های بلاکچین با عنوان سرگرمی شناخته می شوند و صرفا جنبه تفریحی دارند. دانلود بازی crossy road با پول بی نهایت یکی از نا شناخته ترین تیترهای حال حاضر سایت های معتبر اینترنتی می باشد که بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه به جزئیات بازی کراسی رد و خصوصیات آن می پردازیم.

معرفی بازی کراسی رد

معرفی بازی کراسی رد

بازی رد شدن از موانع یکی از بازی های فکری رایگان است که جنبه سرگرمی دارد و یک بازی رادیویی آرکید است که در سال ۲۰۱۴ در برنامه هایی چون گوگل پلی قرار گرفته است. دانلود بازی disney crossy road جدید ترین نمونه آن است که بیشتر از قبل مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این بازی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و یکی دلایل محبوبیت بیش از حد آن همین مورد می باشد. این بازی با نام چرا مرغ از موانع عبور کرد نیز شناخته می شود و بسیاری از افراد این بازی را با این عنوان می شناسند و برای دانلود این عنوان را وارد سایت های اینترنتی می کنند.

این بازی چه قوانینی دارد؟

دانلود بازی crossy heroes مود نسخه ای است که بیشتر مورد توجه قرار گرفته است چون به طور کلی باید بیان کنیم که این بازی قانون خاصی برای کاربران در نظر نگرفته است و کاربران باید فقط موارد لازم برای رد شدن از موانع را رعایت کنند و بتوانند از زمان خود به خوبی استفاده کنند.

محتویات بازی کراسی رد چیست؟

دانلود بازی crossy road برای افرادی که به دنبال بازی رایگان با شرایط راحت و سرگرم کننده هستند گزینه بسیار مناسبی می باشد چون محتویات داخل این بازی صرفا برای گذراندن اوقات فراغت است و هیچ جنبه دیگری ندارد. در این بازی ویدویی افراد باید به کمک مرغی بروند که قصد دارد به مسیر خود برسد و باید در این مسیر از موانع و بزرگراه های زیادی عبور کند. کلیت این بازی همین موضوع است و به همین دلیل یکی از راحت ترین بازی های حال حاضر شناخته شده است و امتیاز خوبی در فروشگاه های اینترنتی دریافت کرده است.

آموزش بازی کراسی رد

آموزش بازی کراسی رد

انجام این بازی بسیار راحت ممکن است و در فایل نصبی که دانلود بازی crossy road نسخه قدیمی در اختیار کاربران قرار داده بود تمامی توضیحات و جزئیات مورد نیاز برای انجام این بازی مطرح شده بود تا کاربران بتوانند با آگاهی لازم این بازی را انجام دهند. البته که نیاز به آموزش تخصصی نیست چون مراحل بازی و اقداماتی که در آن ضروری است واضح است و افراد بعد از یک بار بازی می توانند به انجام آن مسلط شوند و یک پلیر حرفه ای شناخته شوند. سطح این بازی بسیار دشوار نیست و افرادی که سابقه انجام را نداشته باشند می توانند بازی کنند.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش بازی پانتون با پاسور برای شرط بندی

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

در بخش عادی بازی کراسی رد افراد می توانند به صورت تک نفره بازی کنند اما در بخش مولتی پلیر بازی این بازی از دو تا چهار بازیکن پشتیبانی می کند باید بدانید کراسی یکی از بازی های دورهمی هم محسوب می شود و افراد می توانند به صورت گروهی با دوستان خود بازی کنند. قطعا اکثریت افراد به بازی تک نفره علاقه مند هستند اما به دلیل سبک ماجراجویی این بازی و هیجانی که به بازیکن منتقل می کند بهتر است به صورت چند نفره انجام شود تا لذت بیشتری دریافت کنید. امکان انجام این بازی برای گروه های سنی نوجوان که علاقه مند بازی با دوستان خود هستند پیشنهاد می شود.

این بازی شرایط سنی دارد؟

انجام بازی کراسی رد محدودیت سنی ندارد همه افراد می توانند آن را انجام دهند. به دلیل راحت بودن روند بازی و مراحلی که در طی آن کاربران باید انجام دهند تمامی افرادی که با گوشی موبایل و کامپیوتر آشنایی دارند می توانند برای دانلود بازی crossy road برای کامپیوتر و موبایل از طریق لینک مستقیم اقدام کنید. این بازی یکی از برنامه هایی است که مناسب کودکان و نوجوانان در هر رده سنی می باشد و می تواند برای ساعت ها افراد را سرگرم کند. بهترین سنی که شرایط استفاده از این بازی را دارد سن ۱۰ سال و حتی بزرگ تر از آن می باشد.

زمان لازم برای انجام بازی کراسی رد چند دقیقه است؟

زمان لازم برای انجام بازی کراسی رد چند دقیقه است؟

زمان مشخصی برای به پایان رساندن مراحل این بازی تعیین نشده است چون افراد به دلخواه خود می توانند زمان اتمام برنامه را مشخص کنند و حتی می توانند مراحل انجام شده را در ایمیل خود ذخیره کنند. شما می توانید با توجه به زمان اوقات فراغت خود و زمانی که قصد بازی دارید مراحل را طی کنید و زمان خالی خود را با این بازی هیجان انگیز پر کنید. البته که بازی کراسی رد یکی از بازی های رایگان اعتیاد آور است که افراد را به خود جذب می کند و می تواند طرفداران زیادی را برای ساعات طولانی ثابت نگه دارد.

چگونه می توانیم این بازی را خریداری کنیم؟

دانلود بازی crossy brakes از طریق سایت های معتبر اینترنتی معتبر و همچنین برنامه های کاربردی گوگل پلی برای اندروید و اپ استور برای آیفون امکان پذیر است و تمامی افراد می توانند از این برنامه به صورت رایگان استفاده کنند. یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت و تعداد دانلود زیاد این برنامه رایگان بودن و در دسترس بودن این برنامه برای تمامی افراد می باشد. شما می توانید نام بازی کراسی رد را وارد سایت های معتبر کنید و لینک مستقیم این برنامه را دریافت کنید و نسخه مورد استفاده برای دستگاه خود را دانلود کنید. البته همواره می توانید به جای این کار از طریق بازی های قمار به کسب درآمد بپردازید.

چگونه می توانیم این بازی را خریداری کنیم؟

سوالات متداول

 1. در بخش مولتی پلیر بازی کراسی رد چه تعداد افراد می توانند بازی کنند؟

  در بخش مولتی پلیر این بازی تعداد ۲ تا ۴ نفر بازیکن پشتیبانی می شود.

 2. آیا انجام بازی کراسی رد محدویت سنی مشخصی دارد؟

  بازی کراسی رد به دلیل راحت بودن مراحل آن محدودیت سنی ندارد و همه می توانند آن را انجام دهند.

 3. جنبه اصلی بازی کراسی رد چیست؟

  جنبه اصلی بازی کراسی رد برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت می باشد.

 4. بازی کراسی رد در چه سالی منتشر شده است؟

  این بازی در حال حاضر قدیمی و شناخته شده است و در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است.

این مطلب را هم بخوانید
نحوه بازی بیسون بلاکس به همراه قوانین اصلی برای برد
بازی کراسی رد
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :