دیمین لمونت اولیه لیلارد یکی از بهترین های بسکتبال آمریکاست که در تیم پورتلند تریل بلیزرز بازی می کند. او متولد ۱۵ ژوئیه ۱۹۹۰ از اوکلند کالیفرنیا می باشد که هم اکنون ۳۱ سال سن دارد.

دیمین لیلارد کیست؟

دیمین لیلارد کیست؟

دیمین لمونت اولیه لیلارد که بیشتر به نام Damien Lillard شناخته می شود، در پانزدهم ژوئیه ۱۹۹۰ در اوکلند کالیفرنیا متولد شد. او اکنون در تیم پورتلند تریل بلیزرز فعالیت می کند. قد این بازیکن ۱ متر و ۹۱ سانتی متر و وزن او ۸۸ کیلو گرم می باشد. او چهار سال در تیم دانشگاهی وبر استیت بازی می کرد و سرانجام در سال ۲۰۱۲ وارد ان بی ای شد.

عکس های دیمین لیلارد را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های دیمین می توانیم خیلی راحت با جستجو کردن در گوگل و یا مرورگر تلفن همراه خود با حجم انبوهی از عکس ها و فیلم های او مواجه شویم. همچنین از طریق نرم افزارهایی همچون اینستاگرام، یوتیوب و … از بازی ها و زندگی شخصی این بازیکن باخبر شویم.

آدرس پیج اینستاگرام دیمین لیلارد چیست؟

امروزه روز اینستاگرام به یکی از پرمخاطب ترین برنامه ها تبدیل شده است و تقریبا تمام سلبریتی ها و افراد مشهور جوامع مختلف را می توان در این برنامه پیدا کرد. او نیز از این برنامه استفاده می کند برای دنبال کردن این بازیکن آدرس پیجی که در ادامه می گذاریم (damianlillard) را دنبال کنید.

جوایز و افتخارات دیمین لیلارد

جایزه سال بهترین تازه‌ کار nba در سال ۲۰۱۳ و بسیاری جوایز و افتخارات دیگر توسط دیمین دریافت شده است.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

او بسیار بازیکن حرفه ای و با استعدادی است هم اکنون در تیم پورتلند تریل بلیزرز فعالیت می کند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی آرین بهاری و دوست دخترش پردیس + عکس های جدید آن ها

چه حاشیه هایی برای دیمین لیلارد به وجود آمد؟

Damien Lillard یکی از بازیکنان بدون حاشیه بسکتبال جهان می باشد. این بازیکن سعی بر این دارد که زندگی بدون حاشیه ای داشته باشد تا کنون شایعه و حاشیه ای برای این بازیکن محبوب درست نشده است.

همسر این بازیکن کیست؟

تا کنون خبری مبنی بر این که Damien Lillard ازدواج کرده است پخش نشده است؛ گمان می شود که این بازیکن تا کنون ازدواج نکرده است.

ملیت این بازیکن

او در اوکلند کالیفرنیا متولد شده است او ملیتی آمریکایی دارد.

سوالات متداول

 1. دیمین لیلارد کیست؟

  دیمین لمونت اولیه لیلارد که بیشتر به نام دیمین لیلارد شناخته می شود یکی از ستارگان بسکتبال آمریکا مس باشد؛ او در پانزدهم ژوئیه ۱۹۹۰ در اوکلند کالیفرنیا متولد شد و اکنون در تیم پورتلند تریل بلیزرز فعالیت می کند.

 2. آیدی اینستاگرام دیمین لیلارد چیست؟

  اینستاگرام یک برنامه جهانی است که اغلب مردم از آن استفاده می کنند؛ دیمین لیلارد با نام شخصی خود در اینستاگرام حضور دارد.

 3. قد و وزن دیمین لیلارد چقدر است؟

  این بازیکن دارای قد ۱ متر و ۹۱ سانتی متر و وزن ۸۸ کیلو گرم می باشد.

 4. ملیت دیمین لیلارد چیست؟

  این بازیکن در اوکلند کالیفرنیا متولد شده است او ملیتی آمریکایی دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :