امروزه موسیقی در سبک رپ یکی از ارکان موسیقی می باشد که طرفداران بسیار زیادی را در جامعه و علی الخصوص قشر جوان به دست آورده است. که روز به روز میل عموم جوانان به سمت این سبک از موسیقی سوق بیشتری پیدا می کند. که از سراسر دنیا ۱۰۰ رپر برتر جهان را در این زمینه فعالیت می کنند. از جمله کشور هایی که رپر های معروف زیادی را دارد می توان به انگلیس اشاره کرد.

فهرست مطالب پنهان
معروف ترین رپر های انگلیسی کدامند؟

معروف ترین رپر های انگلیسی کدامند؟

کشور انگلیس از آن دسته کشورهایی است که از دیر باز رپرهای زیادی را به خود دیده است. بسیاری از این رپر ها در زمینه حرفه ای فعالیت می کنند و جزء موفق ترین رپرهای ایران و جهان نیز محسوب می شوند. که بعضی از آن ها اصالتاً انگلیسی نبوده ولی در انگلستان وارد این حرفه شده و به خواندن آهنگ رپ می پردازند که شنیدن بیوگرافی رپر های انگلیسی خالی از لطف نمی باشد.

ایان کمبل

ایان کمبل که در انگلستان معروف به آیس ام سی می باشد متولد ۲۲ مارس ۱۹۶۵ در این کشور بوده که بیشتر آهنگ های رپ خود را در سبک هیپ هاپ دنس می خواند برف ایران توانسته شهرت زیادی را در بین رپر های انگلیسی به دست آورد.

ریز احمد

ریز احمد وی که متولد ۱ دسامبر ۱۹۸۲ در انگلستان می باشد با نام اصلی رضوان احمد در این کشور شناخته می‌شود. این شخص اصالتا پاکستانی بوده. هم چنین از معروف ترین رپر های دورگه ی انگلستان نیز به شمار می رود.

ملانی جنین

ملانی جنین براون که اسم مستعار وی در جامعه موسیقی مل بی می باشد او متولد ۲۹ مه ۱۹۷۵ در انگلیس می باشد. که کار خود را در زمینه رپری از سال ۱۹۹۴ آغاز کرده است.

ریویل

سید مهرک تقوی شیرازی ملقب به ریویل را بهترین رپر جهان می نامند؛ که یکی از خواننده های رپ ایرانی تبار در انگلیس می باشد. از سال ۲۰۱۱ با سرودن شعری در مورد شورشی در انگلستان کار خود را در این زمینه آغاز کرد.

جاکوب تایو کروز

جاکوب تایو کروز که ملقب به کروز می باشد متولد ۲۵ اکتبر ۱۹۸۵ در لندن می باشد که اولین آلبوم خود را در سال ۲۰۰۸ منتشر کرده و هم چنین برنده جایزه موبو در لندن شده است.

پاتریک چاکوومکا

پاتریک چاکوومکا وی متولد ۸ نوامبر ۱۹۸۳ در انگلیس می باشد که علاقه زیادی به خواندن تک‌ آهنگ داشته و نسبت به منتشر کردن آلبوم بی انگیزه ای خاصی از خود نشان می دهد.

آلیشا دیکسون

آلیشا دیکسون از خواننده های معروف زن در انگلیسی می باشد که متولد ۲۵ ژانویه ۱۹۷۸ بوده و در بسیاری از جشنواره های موسیقی رپ به عنوان داور نیز شناخته شده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی سوگند سهیلی رپر زن ایرانی که در ایران بازداشت شده بود

میز برت

میز برت یکی از رپر های زن انگلیسی می باشد که از بهترین رپر های انگلیسی نیز به شمار می رود. وی در سال ۱۹۸۸ در بیرمنگام چشم به جهان گشود که از سال ۲۰۰۶ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد.

فلور ایست

فلور ایست او یکی از چهره های برجسته موسیقی رپ در انگلیس بوده که به خاطر استایل جذابش در بسیاری از مسابقات به عنوان خوشگل ترین رپر انگلیسی نیز انتخاب شده است.

شر لوید

شر لوید این شخصیت از زمانی که در مسابقه ایکس فکتور انگلیس شرکت کرد و جز نفرات برتر این مسابقه شناخته شد. علاقه خاصی به موسیقی رپ پیدا کرد که توسط سایمون کاول مربی باتجربه انگلیسی وارد این زمینه شد.

رپر های انگلیسی چه حاشیه هایی داشته اند؟

موسیقی رپ از آن دسته موسیقی هایی است که خواننده آن به ناچار در طول زندگی خود وارد حاشیه هایی می‌ شود. از مضمون آهنگ رپ می‌ توان یافت که خوانندگان در توصیف اوضاع بد این آهنگ ها را می سرایند. هر چند که بعضی از این شخصیت ها حاشیه های دیگری از جمله پخش کلیپ های غیر اخلاقی در فضای مجازی را در کارنامه خود نیز دارند.

عکس رپر های انگلیسی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس رپر های انگلیسی را در کجا مشاهده کنیم؟

در لیست رپر های انگلیسی اگر جست و جو کنیم پی می بریم که شاید خواننده ای وجود نداشته باشد که دارای سایت شخصی نبوده. به همین دلیل طرفداران به راحتی می توانند عکس های آن ها را در سایت ها که به اسم این خوانندگان نیز می باشند مشاهده کنند. هم چنین فضاهای مجازی علی الخصوص اینستاگرام و تلگرام نیز محیط هایی هستند که عکس های خوانندگان رپ در آن جا به وفور یافت می شود.

پیج اینستاگرام رپر های انگلیسی چیست؟

ایجاد شدن نرم افزار اینستاگرام برای بهتر دیده شدن و مطرح شدن در جامعه کمک بزرگی به افراد مشهور از جمله رپر های انگلیسی کرد. به طوری که هر یک از این رپر ها در این نرم افزار پیج های شخصی را از خود ایجاد کرده و با گذاشتن کلیپ ها فیلم‌ هایی که از آهنگ های خود می سازند در این پیج ها باعث شده‌ اند که در مدت زمان محدودی تعداد فالوور های بسیار زیادی را به دست آورند.

درآمد معروف ترین رپر های انگلیسی چقدر است؟

بحث درآمد این شخصیت ها از آن دسته موضوع هایی می باشد که پرداختن به آن گره خاصی را نمی گشاید چون اکثر این افراد از میزان درآمد خود و هم چنین منبع درآمد شان حرفی به میان نیاورده. هر وقت از جزئیات سخن به میان آمده تفره رفته اند. ولی در بسیاری از خبرگزاری های مختلف درج شده است که رپر های انگلیسی علاوه بر کسب درآمد از زمینه موسیقی و کنسرت در بازار آزاد نیز فعالیت دارند. که جالب ترین آن ها فعالیت جاکوب تایو کروز در زمینه خرید و فروش اسلحه های غیرمجاز در شهر لندن می باشد.

برترین آهنگ های رپر های انگلیسی چقدر است؟

موسیقی از زمینه‌ هایی محسوب می‌ شود که در آن عنوان های بهترین و محبوب ترین و غیره کاربرد خاصی ندارند. چون موسیقی یا در واقع همان آهنگ هر چند که از نظر بعضی از افراد محبوب باشد ولی از آن جایی که سلایق متفاوت بوده و ممکن است که محبوب ترین آهنگ از نظر یک شخص معمولی ترین آهنگ از نظر شخصی دیگر باشد بنابراین در انتخاب بهترین آهنگ های رپ ملاک مشخصی وجود ندارد هر چند که در بعضی از سایت ها نظرسنجی هایی برگزار می‌ شود ولی نتیجه این نظرسنجی ها هم نمی تواند ملاک معتبری به شمار آید.

کنسرت رپر های انگلیسی

کنسرت رپر های انگلیسی

انگلیس از کشور هایی محسوب می‌ شود که در آن یک سری از محدودیت ها وجود ندارد. به عنوان مثال برگزاری کنسرت در خیابان ها و سالن های همایش این کشور غیرقانونی محسوب نمی‌ شود و خوانندگان طبق میل خود اقدام به برگزاری کنسرت می کنند. به همین دلیل خواننده های رپ انگلیسی در دوران فعالیت خودشان کنسرت‌ های زیادی را برگزار کرده‌ اند که باعث به وجد آمدن طرفدار های آن ها نیز شده است. هم چنین می‌ توان در پیج های شخصی شان کلیپ هایی را از این کنسرت ها مشاهده کرد.

این مطلب را هم بخوانید
رپرهای نسل 4 که سابقه حبس دارند را بیشتر بشناسید

دانلود آهنگ های رپر های انگلیسی

هرچند که سایت‌ های مختلف میل زیادی را برای به اشتراک گذاشتن آهنگ های رپ این اشخاص در محتوای سایت خود نشان داده اند. ولی از معتبر ترین مرجع های موجود برای دانلود این آهنگ‌ ها می‌ توان به کانال های تلگرامی اشاره کرد که مستقیم شخص خواننده آهنگ هایش را در این کانال ها به اشتراک می‌ گذارد. طرفداران نیز به محض انتشار آلبوم جدید خواننده مدنظر خود می‌ توانند آهنگ هایش را در این کانال های تلگرامی مشاهده کنند.

برترین آلبوم های رپر های انگلیسی کدامند؟

این خوانندگان هر ساله با انتشار تعداد زیادی از آلبوم های خود شور و هیجان خاصی را در بین طرفداران خود ایجاد می کنند. هم چنین در بعضی از کنسرت های خود به آلبوم هایی اشاره می کنند که از نظر آن ها بهترین آلبوم بوده. به عنوان مثال می‌ توان به جاکوب تایو کروز اشاره کرد که در آخرین کنسرتی که در شهر لندن برگزار کرد خطاب به هوادارانش گفت آلبوم دپرچر از بهترین آلبوم هایی بوده است که او در دوران خوانندگی خودش منتشر کرده است.

کدام یک از رپر های انگلیسی با یک دیگر فیت داده اند؟

هم چنین هر ساله یکی از موضوعاتی که در بین طرفداران این رپر ها از جذابیت خاصی برخوردار بوده است فیت دادن رپر های معروف با یک دیگر است. از معروف‌ ترین این فیت ها فیت خواننده معروف رپ شر لوید با میز برت می باشد که باعث به وجد آمدن طرفداران این دو نیز شده است.

کدام یک از رپر های انگلیسی به یک دیگر دیس داده اند؟

کدام یک از رپر های انگلیسی به یک دیگر دیس داده اند؟

هم چنین در بعضی از موارد مشاهده شده است که بعضی از این شخصیت های معروف بنا به دلایل شخصی که با خواننده ای دیگر داشته اند اقدام به خواندن دیس نموده و با منتشر کردن آن در فضاهای مجازی و کانال ها و پیج شخصی خود باعث شده اند که حاشیه‌ های زیادی در بین هواداران برای خود به وجود آورند.

رپر های انگلیسی تا کنون چه جوایزی دریافت کرده اند؟

از آن جا که امروزه بر عموم مردم پوشیده نیست رپر های انگلیسی جز معروف ترین و محبوب ترین رپر های دنیا می باشند. به گونه‌ ای که عده‌ ای مهد رپ را در دنیا کشور انگلیس می دانند که اگر به مطالعه تاریخ رپ درکشور انگلستان بپردازیم پی خواهیم برد که این گمانه زنی ها الکی نمی باشند و جوایز بسیاری را دریافت کرده اند.

سوالات متداول

 1. رپر های انگلیسی مروف می باشند؟

  معروفیت رپر های انگلیسی نسبت به دیگر کشور ها تقریبا نسبت بالاتری دارد.

 2. رپر های انگلیسی بیشتر مرد هستند یا زن؟

  بیشتر رپر های این کشور مرد می باشند و جایگاه مناسبی دارند.

 3. <strong>رپر های انگلیسی</strong> در چه سبکی بیشتر کار می کنند؟

  بیشتر آن ها در سبک های مختلفی چون هیپ هاپ کار می کنند.

 4. <strong>رپر های انگلیسی</strong> دیس بک داده اند؟

  اکثر رپر ها دیس و دیس بک را می دهند که انگلیسی ها از این قضیه مستثنی نیستند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :