یکی از بازی های محبوب و پر طرفدار به خصوص در میان نوجوانان بازی فیفا می باشد که گیمرها در یک بازی پر هیجان به رقابت با یکدیگر می‌ پردازند.

بازی فیفا چیست؟

بازی فیفا چیست؟

این بازی در سال ۱۹۹۳ توسط کمپانی ای ای اسپورتس طراحی و به بازار ایران شده است. نسخه این بازی همه ساله آپدیت می شود و با قابلیت ها و امکانات جدید در اختیار گیمرها قرار می گیرد. در این بازی گیمرها می توانند تیم مورد علاقه خود را تشکیل و بازیکنان را انتخاب و مدیریت کنند.

مهم ترین ویژگی این بازی چیست؟

یکی از ویژگی های این اپلیکیشن که موجب جذابیت آن در میان گیمرها شده این است که در آن تعداد زیادی از تیم های معتبر جهانی در قالب لیگ های مختلف وجود دارد و هفده هزار بازیکن برای انتخاب در بین گیمرها در نظر گرفته شده است.

آموزش بازی فیفا به چه صورت است؟

برای اینکه گیمرها بتوانند مهارت خود را در این بازی افزایش دهند نسخه های ترینر این بازی در وب سایت های مختلف موجود است که می‌ توانند با آن به صورت آزمایشی بازی کنند. همچنین در این اپلیکیشن قسمتی به عنوان هوش مصنوعی در نظر گرفته شده که برای تمرین به صورت آموزشی ایجاد شده است.

درآمد از بازی فیفا به چه صورت است؟

اگر به صورت حرفه ای بازی فیفا را دنبال کنید می‌توانید از طریق این بازی کسب درآمد داشته باشید. به عنوان مثال می‌توانید سکه هایی که از بازی به دست آورده اید را به دیگر گیمرها بفروشید و در صورتی که بازیکن حرفه ای داشته باشید این امکان وجود دارد که آن را به دیگر تیم ها بفروشید. گیمرهای حرفه‌ ای نیز که توانسته اند بیش از چهل هزار سکه از بازی برای خود ذخیره کنند در صورت تمایل می توانند اکانت این بازی خود را بفروشند.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش بازی رولت ⚡️ قوانین و ترفندهای برد با کمترین ریسک

سری های مختلف و محبوب این بازی

از زمان ارائه اولین نسخه بازی این تا به حال همه ساله نسخه جدیدی از این بازی به بازار عرضه می شود که جدیدترین آن فیفا ۲۱ و فیفا ۲۲ می باشند که در سال جدید منتشر شده است.

فیفا موبایل هم داریم؟

فیفا موبایل هم داریم؟

قابل توجه طرفداران این بازی که این بازی از سیستم عامل اندروید هم پشتیبانی می کند و نسخه موبایلی آن هم وجود دارد که در میان گیمرها بسیار پرطرفدار می باشد.

فیفا عرب کاپ چه بوده است؟

بازی فیفا عرب رقابتی در بین گیمرهای کشورهای عرب است که متشکل از تعدادی تیم عربی و به صورت بین المللی برگزار می‌ شود.

مسابقات فیفا هم داریم؟

این بازی به صورت آنلاین برگزار می‌ شود و اجرای آن به این صورت است که تیم های برنده به مراحل بالاتر و در نهایت به فینال این رقابت ها راه پیدا می کنند و همانند دنیای واقعی مسابقه فینال قهرمانی هم برگزار می شود.

کاپ فیفا در ایران هم بر گذار می شود؟

این بازی در ایران هم طرفداران زیادی دارد و بسیار محبوب می باشد و بین شرکت کنندگان ایرانی مسابقات این بازی هم در سطح کشوری برگزار می شود.

سوالات متداول

 1. بازی فیفا در چه سالی به بازار ارائه شده است؟

  این بازی در سال ۱۹۹۳ طراحی و ساخته شده است.

 2. مهمترین ویژگی که در رابطه با بازی فیفا تعریف شده چه می باشد؟

  در این بازی می توان تشکیل تیم داد و بازیکنان را انتخاب و حتی خرید و فروش کرد.

 3. آیا از طریق بازی فیفا می توان کسب درآمد کرد؟

  خرید فروش سکه، بازیکن و اکانت فیفا از روش های کسب درآمد از این بازی می باشد.

 4. بازی فیفا کاپ عرب چه بازی است؟

  این بازی بین المللی بین کشورهای عرب می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :