هادی چوپان یکی از بزرگ ترین و پرافتخار ترین سلبریتی های معروف ایران در رشته بدنسازی است که از زمان فعالیتش تا کنون توانسته به عنوان نماینده کشور ایران، در رقابت های بزرگ و جهانی بدنسازی شرکت کند و با کسب مقام ها و مدال های ارزشمند، افتخاری برای ایرانیان باشد. این چهره در حال حاضر با لقب گرگ ایرانی در سراسر جهان شناخته می شود.

فهرست مطالب پنهان
هادی چوپان کیست؟

هادی چوپان کیست؟

بدنسازی یکی از رشته های محبوب ورزشی در بین جوانان می باشد که امروزه پسران و دختران متعددی در آن فعالیت می کنند. هادی چوپان آشنا ترین نام در دنیای بدنسازی ایران است که تا کنون توانسته افتخارات جهانی چشمگیر را برای کشور خود در رشته بدنسازی به ارمغان آورد. این چهره در چهارمین روز مهر ماه سال ۱۳۶۶ در روستایی به نام ابنو در شهرستان سپیدان متولد شد. شهرستان سپیدان واقع در استان فارس است و می توان گفت که این چهره اصالتی شیرازی تبار دارد.

وی تحصیلات خود را تنها تا پایان مقطع دبیرستان ادامه داد و پس از دریافت مدرک دیپلم، در کنار برادر بزرگترش مشغول به انجام فعالیت گچ کاری ساختمان ها شد. این چهره در سال ۱۳۷۹ در حالی که تنها یک نوجوان ۱۳ ساله بود، با تشویق برادر خود وارد رشته بدنسازی شد. البته لازم است بدانید که او قبل از فعالیت در رشته بدنسازی، برای مدتی در کشتی و بوکس تایلندی فعالیت می کرد. وی به دلیل فعالیت در بوکس تایلندی و ضرباتی که به سرش اصابت کرده است، ۲۰ درصد شنوایی خود را از دست داده و در حال حاضر از سمعک استفاده می کند.

آدرس پیج اینستاگرام هادی چوپان چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام هادی چوپان چیست؟

این چهره مورد بررسی ما در لیست اخبار سلبریتی ها فعالیت های خود را در سن ۱۳ سالگی در رشته بدنسازی آغاز کرد و توانست در سن ۱۹ سالگی به اولین مقام رسمی خود در رقابت های بزرگسالان استان شیراز دست پیدا کند. این چهره در سال ۱۳۸۵ در مسابقات کشوری نیز شرکت کرد و مدال طلا را برای خود به ارمغان آورد. کسب مدال طلا برای یک جوان ۱۹ ساله، موجب شد تا توجه بسیاری از چهره های سرشناس در دنیای بدنسازی، به او جلب  شود. او هم اکنون بزرگترین بدنساز ایران می باشد به طوری که لقب گرگ ایرانی را برای او در نظر گرفته اند. هادی چوپان اینستا بسیار فعالی دارد و تصاویر و ویدیوهای خود در مسابقات جهانی را برای علاقه مندانش به اشتراک می گذارد.

hadi_choopan آیدی پیج اینستاگرامی این چهره می باشد که در حال حاضر با حدود سه میلیون فالوور توانسته ۳ تیک آبی اینستاگرام را نیز به دست آورد. این چهره همچنین پیج دیگری به آدرس persian.wolf_ در اینستاگرام راه اندازی کرده که بیش از ۳۵۰ دنبال کننده دارد و در آن به انجام تبلیغات و ارائه پکیج های آموزشی می پردازد. علاقه مندی ایرانیان به این ورزشکار حرفه ای، به اندازه ای زیاد است که در حال حاضر لایو های هادی چوپان به عنوان پر بیننده ترین لایو های دنیای ورزش ایران شناخته می شوند.

هادی چوپان اهل کجاست؟

هادی چوپان اهل کجاست؟

همان طور که در بیوگرافی هادی چوپان ذکر کردیم، این چهره اصالتا اهل استان شیراز است و در سال ۱۳۶۶ در یکی از روستا های کوچک استان شیراز به نام آبنو متولد شد. روستا آبنو در شهرستان سپیدان شیراز قرار دارد و می توان گفت که یکی از کوچک ترین روستا های این استان می باشد.

عکس های هادی چوپان را در کجا ببینیم؟

مشهوریت هادی چوپان در سراسر جهان به اندازه ای زیاد است که تصاویر و ویدیو مسابقات او در بسیاری از پیج های خارجی فعال در رشته بدنسازی نیز به اشتراک گذاشته شده است. برای این که بتوانید تصاویر با کیفیت و جدید این ورزشکار محبوب ایرانی را مشاهده کنید، بهتر است که به پیج اصلی اینستاگرامش مراجعه کرده و یا به فن پیج های او رجوع نمایید. از ویژگی های ظاهری این چهره که در تصاویرش کاملا مشخص است، قد و وزن او می باشند.

قد هادی چوپان برابر یک متر ۶۹ سانتی متر و وزن هادی چوپان در حال حاضر ۱۰۵ کیلو گرم می باشد. باید بدانید که اندازه دور بازو هادی چوپان مشخص نیست، زیرا که او هیچ گاه اجازه نمی دهد که با متر دور بازو و دور رانش را اندازه بگیرند. همچنین با مراجعه به بسیاری از وبسایت های معتبر می توانید عکس هادی چوپان قبل از بدنسازی را نیز مشاهده کنید.

یوتیوب هادی چوپان فعال است؟

یوتیوب هادی چوپان فعال است؟

این چهره در اپلیکیشن یوتیوب نیز فعالیت گسترده ای دارد و فیلم مسابقات خود را به صورت کامل در چنل خود آپلود می کند. برای دسترسی به چنل مخصوص گرگ ایرانی، می توانید نام او را در قسمت سرچ اپلیکیشن یوتیوب جستجو نمایید. این چهره در حال حاضر بیش از ششصد و بیست هزار سابسکرایبر دارد.

جوایز و افتخارات این بدنساز شامل چه مواردیست؟

یکی از دلایلی که موجب شده تا این چهره به برترین بدنساز ایرانی تبدیل شود و نام و آوازه اش در سراسر جهان به گوش برسد، افتخارات چشمگیر و بی شماری است که در کارنامه ورزشی خود به ثبت رسانده است. وی در حال حاضر ۱۵ مدال طلا برای رقابت های استانی تهران و شیراز را به دست آورده. او همچنین ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۱ مدال برنز را از رقابت های کشوری به ارمغان آورد. او به مدال نقره جهانی، مدال طلا و اورال آسیا، به ترتیب در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ دسترسی پیدا کرد. وی همچنین در سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ به صورت سه سال پیاپی، مدال طلا جهان را به ارمغان آورد.

سال ۲۰۱۷ را می توان اوج شکوفایی هادی چوپان دانست؛ زیرا که در آن سال توانست مدال طلا اورال مستر المپیا، مدال نقره شرو کلاسیک، مدال نقره گرند پری و مدال نقره مسابقه های سان مارینو را در کارنامه ورزشی اش ثبت نماید. وی در سال ۲۰۱۸ به مدال نقره دبی اکسپو، مدال طلا مستر المپیا کشور پرتغال و مدال طلا گرند پری کره جنوبی دست پیدا کرد. در سال ۲۰۱۹ همچنین خالق مدال های طلا مسابقه های ونکوور پرو کانادا و برنز مستر المپیا، شد. وی همچنین در رقابت های مستر المپیا سال ۲۰۲۰، مقام چهارم را به دست آورد. هادی چوپان مستر المپیا ۲۰۲۱ را نیز با موفقیت پشت سر گذاشت و توانست مقام سوم را از این دوره از مسابقات کسب نماید.

درآمد هادی چوپان از کجاست؟

درآمد هادی چوپان از کجاست؟

با این که هادی چوپان را می توان افتخار آور ترین چهره بدنساز ایرانی دانست، اما او در یکی از مصاحبه هایش اعلام می کند که اگر به گذشته بر می گشت به هیچ عنوان وارد دنیا بدنسازی نمی شد. زیرا که این ورزش هزینه بسیار زیادی دارد و متاسفانه فدراسیون نیز مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

در واقع تنها منبع کسب درآمد این چهره، جوایزی است که از طریق مسابقاتش به دست می آورد. او همچنین یک باشگاه بدنسازی در استان شیراز تاسیس کرده و از این طریق نیز به کسب درآمد پرداخته است. از دیگر منابع کسب درآمدی این چهره ارائه برنامه تخصصی و تمرینات هادی چوپان به بدنسازان مبتدی می باشد.

همسر هادی چوپان کیست؟

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از همسر این چهره در هیچ کدام از رسانه های معتبر موجود نمی باشد. اما باید بدانید که ازدواج این ورزشکار ایرانی به سال های گذشته باز می گردد و حاصل زندگی مشترک آن ها دو فرزند می باشند.

این زوج یک پسر و یک دختر به نام های حافظ و نادیا دارند و می توان گفت که هادی چوپان احترام چشمگیری را برای همسرش قائل است. زیرا که به عقیده این ورزشکار، همسر او یکی از بزرگ ترین مشوقانش برای ادامه اهداف خود می باشد و اگر او نبود، قطعا با شکست های پی در پی مواجهه می شد.

حاشیه های این چهره درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های این چهره درباره چه موضوعاتی است؟

مسلماً برای هر چهره موفق، حاشیه ها و شایعاتی نیز به وجود می آید. برخی از کاربران در فضا مجازی شایعاتی مبنی بر درآمد میلیاردی هادی چوپان را به راه انداخته بودند. از دیگر حاشیه هایی که برای این چهره به وجود آمده، شایعاتی مبنی بر مهاجرت او به کشور آمریکا برای کسب درآمد بیشتر می باشد. البته این بدنساز حرفه ای، در یک مصاحبه اعلام کرد که پول برای او هیچ ارزشی ندارد و حاضر نیست حتی خاک شیراز را ترک نماید. این چهره با بی اعتنایی به این حاشیه ها موجب شد تا آن ها پر و بال نگیرند و به سرعت از بین بروند.

آهنگ خواندن هادی چوپان

آهنگ خواندن هادی چوپان

هادی چوپان ورزشکار و بدنساز حرفه‌ ای است که این روزها مردم به او لقب گرگ پارسی را داده‌ اند. این بدنساز حرفه‌ ای از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در ورزش پرورش اندام شروع کرد و از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ عضو ثابت تیم ملی بدنسازی ایران بوده است. حال بهتر است بدانید با توجه به این که هادی تا به اکنون در مسابقات فدراسیون جهانی بدنسازی و تناسب اندام موفق به کسب عناوین و افتخارات ملی و بین‌ المللی بسیار زیادی شده است، به همین دلیل در حال حاضر در میان مردم ایران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و طرفداران زیادی در سراسر کشور دارد.

این مطلب را هم بخوانید
سجاد غریبی هالک ایرانی + علت انصراف مارتین فورد از مبارزه با سجاد

حال با توجه به این که هادی چوپان طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل از طریق فضای مجازی با طرفداران و مخاطبان خود در ارتباط است و فعالیت هایی که انجام می دهد را با آن ها به اشتراک می گذارد و یا این که گاهی اوقات نزدیکان هادی کلیپ‌ هایی از او را در فضای مجازی برای مخاطبان و طرفدارانش منتشر می‌ کنند. حال مدتی قبل کلیپ آهنگ خواندن هادی چوپان و نوازندگی ویولن او در فضای مجازی منتشر شد. این کلیپ از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد و توسط کاربران فضای مجازی بار ها دیده شد، به گونه‌ ای که پس از مدتی این ویدیو به شدت وایرال شد. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده ویدیو آهنگ خواندن هادی چوپان بدنساز حرفه‌ ای اهل ایران بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه‌ های مجازی مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه کنید. هم چنین در اینترنت هم می‌ توانید با یک جستجوی ساده با نتایج خوبی رو به رو شوید و به مشاهده این کلیپ با کیفیت بالا بپردازید.

دستاوردهای هادی چوپان به چه صورت است؟

دستاوردهای هادی چوپان به چه صورت است؟

هادی چوپان متولد ۴ مهر ۱۳۶۶ در اَبنو، شهرستان سپیدان، استان فارس است، او بدن‌ ساز حرفه‌ ای اهل ایران می باشد. بهتر است بدانید چوپان تنها ایرانی و دومین آسیایی پس از سمیر بنوت است که توانسته قهرمان مستر المپیا شود. قبل از این، مسابقات مسترالمپیا ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ با شگفتی‌ سازی بزرگ چوپان و کسب عنوان سوم به همراه دریافت جایزه قهرمان مردم به پایان رسید. هم چنین در سال ۲۰۲۰، چوپان نیز موفق به دریافت مقام چهارم المپیا شد. بیت‌ الله عباس‌ پور تنها بدن‌ ساز ایرانی بود که قبل از هادی چوپان توانست از ایران به مستر المپیا برود و رقابت کند که در پایان، هفدهمین مرد مستر المپیا در سال ۲۰۱۳ لقب گرفت. هادی چوپان به عنوان بزرگ‌ ترین بدنساز تاریخ ایران شناخته می شود. حال از زمانی که هادی چوپان به صورت حرفه‌ ای فعالیت خود را به عنوان بدنساز شروع کرده است، توانسته افتخارات و دستاوردهای متعددی را در کارنامه حرفه‌ ای اش به ثبت برساند که با توجه به این افتخارات توانسته علاوه بر ایران در سراسر دنیا و به ویژه در میان کسانی که به رشته بدنسازی علاقمند هستند به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسد.

حال در قسمت قبل به طور خلاصه در مورد افتخارات این بدنساز صحبت کردیم. اما با این حال به طور کامل از افتخارات هادی چوپان که تا به اکنون در کارنامه حرفه‌ ای او ثبت شده است می‌ توان به: ۱۵ طلای استانی شامل فارس و تهران، ۶ مدال کشوری شامل ۳ طلا و ۲ نقره و ۱ برنز، نقره جهان در سال ۲۰۱۲، طلای آسیا در سال ۲۰۱۳، اوورال آسیا در سال ۲۰۱۳، طلای جهان در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵، طلای اورال مِستر المپیا سال ۲۰۱۷، نقره مسابقات شروکلاسیک سال ۲۰۱۷، نقره مسابقات گرَند پری سال ۲۰۱۷، نقره مسابقات سان مارینو سال ۲۰۱۷، نقره دبی اکسپو سال ۲۰۱۸، طلای مسابقات مستر المپیا پرتغال سال ۲۰۱۸، طلای مسابقات گرَند پری کره جنوبی سال ۲۰۱۸، طلای مسابقات ونکوور پرو کانادا سال ۲۰۱۹، مقام سوم و کسب مدال برنز مسترالمپیا ۲۰۱۹، مقام چهارم مسترالمپیای سال ۲۰۲۰، مقام سوم و کسب مدال برنز مستر المپیا سال ۲۰۲۱، قهرمانی و کسب مدال طلا مستر المپیا سال ۲۰۲۲، مرد سال ورزش ایران سال ۱۴۰۱ اشاره کرد.

حال این موضوع را هم باید افزود که اگر به سایت ویکی پدیای هادی چوپان مراجعه نمایید، می‌ توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با افتخارات و دستاورد هایی که این بدنساز حرفه‌ ای در طول سال‌ های فعالیتش کسب کرده است را به دست آورید.

حضور هادی چوپان در صدا و سیما

حضور هادی چوپان در صدا و سیما

هادی چوپان به دلیل شهرت و معروفیتی که در سراسر کشور کسب کرده است و طرفداران بسیار زیادی که دارد تا به امروز بارها و بارها گزارشگران مختلف و شبکه‌ های تلویزیونی مصاحبه‌ های متعددی با این بدنساز حرفه‌ ای انجام داده اند. بهتر است بدانید تمام مصاحبه‌ هایی که تا به اکنون با هادی چوپان انجام شده است مورد استقبال مردم به ویژه طرفداران و مخاطبان او قرار گرفته اند. حال این موضوع را هم باید افزود که هادی چوپان تا به اکنون در صدا و سیما نیز حضور داشته است و خیلی از برنامه‌ های صدا و سیما از این بدنساز حرفه‌ ای دعوت کردند تا در برنامه آن ها حضور پیدا کند و به گفتگو با این بدنساز همه فن حریف بپردازند.

هادی چوپان تا به اکنون در خیلی از برنامه‌ های صدا و سیما حضور داشته است و با مجری برنامه به گفتگو پرداخته است. هم چنین او در خیلی از این برنامه‌ ها در مورد موضوعاتی همچون: چگونگی حضورش در رشته بدنسازی، فراز و نشیب‌ هایی که در این حرفه داشته است، هزینه‌ ای که بابت فعالیت در رشته بدنسازی خرج کرده است، مخارج خورد و خوراکش در طول روز، حمایت نشدنش از سوی دولت ایران، حمایت خانواده به ویژه خانمش از او، علاقه‌ ای که به کشورش دارد، سختی هایی که در این راه تجربه کرده است و خیلی از موضوعات دیگر صحبت کرده است. هم چنین ناگفته نماند که هادی چوپان از آن دسته از افرادی است که به رک گویی معروف است و تمام حرف‌ های خود را بدون ترس و یا ابهامی در مصاحبه‌ های زنده بیان می کند و این موضوع باعث شده است تا خیلی از مردم به طرفداری از او بپردازند.

با توجه به این که در حال حاضر هادی چوپان به الگوی خیلی از مردم ایران به ویژه جوانان و نوجوانانی که به رشته بدنسازی علاقه‌ مند هستند تبدیل شده است، به همین دلیل خیلی از مردم تمایل دارند تا در مورد زندگی او و فعالیت‌ هایی که در طول روز در رشته بدنسازی انجام می‌ دهد اطلاعات بیشتری را به دست آورند، به همین دلیل معمولاً مصاحبه‌ های این بدن ساز حرفه‌ ای مورد استقبال مردم قرار می‌ گیرد. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده مصاحبه‌ های این بدنساز حرفه‌ ای و یا مشاهده برنامه های صدا و سیما با حضور هادی چوپان بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به یکی از پلتفرم‌ های ویدیویی مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین ناگفته نماند اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و ویدیوهای حضور هادی چوپان در صدا و سیما و یا ویدیوهای مصاحبه‌ او برای شما با کیفیت بسیار بالا نمایش خواهد یافت.

هادی چوپان مستر المپیا ۲۰۲۲

مستر المپیا به انگلیسی (Mr. Olympia) عنوانی است که به برنده رقابت حرفه‌ ای پرورش اندام مردان که رقابتی بین‌ المللی است و هر ساله توسط فدراسیون جهانی بدنسازی و تناسب‌ اندام (IFBB) برگزار می شد، اهدا می‌ شود. حال پنجاه و هشتمین دوره مستر المپیا در سال ۲۰۲۲ از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ دسامبر در لاس وگاس، نوادا برگزار شد. در این دوره رقابت کنندگان در یازده رشته برای عنوان المپیا با هم رقابت کردند. حال این موضوع را هم باید افزود که هادی چوپان نیز مستر المپیا ۲۰۲۲ حضور یافت و به رقابت با سایر بدنساز های موفق جهان پرداخت. در رقابت های مستر المپیا که به عنوان رویداد اصلی در نظر گرفته می شود، شاهد تلاش های بی وقفه (بیگ رامی) برای کسب سومین پیروزی متوالی بودیم. با این حال، فهرست این افراد با استعداد در این رشته به معنای واقعی کلمه بهترین اتفاقی بود که در مدت زمان طولانی دیده ایم و هر کسی از جمله قهرمانان می‌ دانستند که کسب یک عنوان پیروزمندانه کار آسانی نخواهد بود. مخصوصاً زمانی که باید در مقابل افرادی همچون: براندون کری، نیک واکر و هادی چوپان قرار گرفت.

حال این موضوع را هم باید افزود که هادی چوپان در این دوره موفق شد ممدوح السبیعی ملقب به (بیگ رامی) را شکست دهد و اولین عنوان مستر المپیا را بدست آورد. اکثر تماشاگران از این که شاهد برکناری (بیگ رامی) بر روی صحنه بودند، واقعا شگفت زده و متعجب شدند. هادی چوپان هر فنی را که لازم بود را به بیگ رامی نشان داد. در این دوره بیگ رامی نتوانست از عنوان خود به خوبی دفاع کند و مجبور شد با کسب مقام پنجمی کنار بیاید. چوپان بعد از سه سال ماندن در صدر جدول، مقام مستر المپیا را کسب کرد. درک لنسفورد، قهرمان سابق المپیا ۲۱۲ هم از همه انتظارات فراتر رفته و مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد. نیک واکر که یکی دیگر از مدعیان قهرمانی بود، پیشرفت چشمگیری داشته و توانست جایگاه سوم را تصاحب کند. هم چنین براندون کری نیز از بیگ رمی پیشی گرفت و در رده چهارم ایستاد.

در حال حاضر فیلم مرحله فینال اپن و نتایج مستر المپیا ۲۰۲۲ مربوط به فینال اپن مستر المپیا ۲۰۲۲ به همراه لحظه اعلام نفرات برنده و صحبت های هادی چوپان و هم چنین فیگور گرفتن هادی چوپان در اینترنت موجود می باشد. حال شما با مراجعه به اینترنت و جستجوی عبارت مورد نظر خود می توانید به راحتی به مشاهده فیلم قهرمانی هادی چوپان در مستر المپیا ۲۰۲۲ و هم چنین لحظه قهرمانی هادی چوپان در سال ۲۰۲۲ بپردازید. این موضوع را هم باید افزود که در فیلم کامل قهرمانی، این بدنساز پرافتخار اهل ایران در مورد زندگی نامه اش هم صحبت می کند، به همین دلیل اگر از طرفداران هادی چوپان هستید و می خواهید بیشتر با او آشنا شوید، پشنهاد می کنیم تماشای این فیلم را از دست ندهید.

دیدارهادی چوپان و همسرش در خارج از ایران

هادی چوپان که نایب قهرمان مستر المپیا در سال ۲۰۲۳ بوده است، پس از سه ماه دوری توانست خانواده اش را ملاقات کند. هادی چوپان حضور طولانی مدتی در آمریکا داشت و از خانوده خود دور شده بود که موجع به دلتنگی بسیار شدیدی بین او و اعضای خانواده اش شده بود. او پس از این رقابت ها به خاورمیانه برگشت و به کشور دبی سفر کرد.

حضور او در دبی باعث شد که شرایطی به وجود بیاید که او بتواند خانواده اش را در این کشور ببینید. ویدئویی در این مورد منتشر شده است که در آن هادی با همسر و فرزندان خود ملاقات می کند و بیان می کند که چقدر دور شدن از فرزندان و همسرش برای او مشکل است و در هنگام بازگو کردن این جملات، بسیار احساساتی می شود. بهتر است بدانید که هادی چوپان مستر المپیاهای مختلفی را تجربه کرده است و در سال های ۲۰۱۹، ۲۰۲۱، ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ در رقابت های مستر المپیا حضور داشته است.

هادی چوپان و خلیل عقاب

هادی چوپان و خلیل عقاب

خلیل طریقت‌ پیما معروف به پهلوان خلیل عقاب، سیرک‌ باز، باستانی‌ کار، پهلوان و هم چنین هنرپیشه ایرانی بود. از او با عنوان (پدر سیرک ایران) یاد می‌ شود. خلیل عقاب به‌ دلیل بلند کردن فیل دو تنی، نامش در رکوردهای جهانی گینس ثبت شده است. حال بهتر است بدانید هادی چوپان ارادت و علاقه بسیار زیادی به پهلوان خلیل عقاب دارد و تا به اکنون بار ها در صحبت‌ های خود از او یاد کرده است. هم چنین چندین سال پیش او به دیدن پهلوان خلیل عقاب رفت و در مورد موضوعات مختلفی به گفتگو با این پهلوان پرداخت که فیلم کامل آن در اینترنت و آپارات موجود می‌ باشد.

این مطلب را هم بخوانید
پراهلاد فریدمن کیست؟ ماجرای تقلب این پوکرباز

متاسفانه پهلوان خلیل عقاب در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ و در سن ۹۹ سالگی درگذشت که خبر فوت وی باعث ناراحتی خیلی مردم ایران به ویژه طرفداران و مخاطبان او شد. پیکر این پهلوان نامی به خواست فرزندانش در محل زورخانه‌ ای به نام خودش در شهر شیراز به خاک سپرده شد. در مراسم تشییع جنازه وی افراد زیادی به ویژه هادی چوپان حضور داشتند که تصاویر هادی چوپان در مراسم خاکسپاری این پهلوان در اینترنت و فضای مجازی منتشر شد.

این ورزشکار ویولن می زند؟

با این که هادی چوپان یکی از بدنساز های معروف و سرشناس اهل ایران به شمار می‌ رود که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. اما او از آن دسته از افرادی است که به هیچ عنوان پس از شهرت مغرور نشد و هنوز هم حالت شوخ طبعی خود را حفظ کرده است و با مخاطبان و طرفدارانش شوخی می‌ کند. هم چنین گاهی اوقات کلیپ‌ های فان و بامزه‌ ای از او در فضای مجازی و اینترنت منتشر می‌ شود. به عنوان مثال مدتی قبل کلیپی از ویولن زدن هادی چوپان در فضای مجازی منتشر شد که این کلیپ بارها توسط کاربران دیده شد و از بازدید بسیار بالایی هم برخوردار شد. این بدنساز حرفه‌ ای تنها برای فان در این کلیپ به ویولن زدن پرداخته است.

این بدنساز قصد مهاجرت دارد؟

هادی چوپان تا به اکنون بار ها در مصاحبه‌ های خود بیان کرده است که به هیچ عنوان قصد مهاجرت به خارج از کشور را ندارد و می خواهد به مردم کشورش خدمت کند چون در ایران همه او را می شناسند.

هادی چوپان در مسابقات سال 2023 چندم شد؟

هادی چوپان در مسابقات سال ۲۰۲۳ چندم شد؟

هادی چوپان چندم شد؟ همان طور که می دانید هادی چوپان یک بدن ساز بسیار حرفه ای می باشد که تلاش بسیاری برای اندام خود کرده است. او از سال ۱۳۵۹ پرورش اندام را شروع کرد و از سال ۱۳۹۰ الی ۱۳۹۵ هم در تیم ملی پرورش اندام ایران عضو بوده است. او تنها بدن ساز ایرانی است که توانسته وارد رقابت های مستر المپیا شود. در رقابت های مستر المپیا سال ۲۰۲۳ هادی به عنوان نایب قهرمان انتخاب شد.

اما بسیاری از افرادی که در این رقابت ها حضور داشتند و یا از طریق پخش زنده این مسابقات را تماشا می کردند، متوجه شده بودند که هادی چوپان بدنی بسیار ورزیده تر از سایرین دارد و احتمال برد او را بسیار بالا می دانستند. اما به دلیل سیاست هایی که در این ورزش وجود دارد، حق او را خورده و هادی را به عنوان نفر دوم انتخاب کردند که این موضوع باعث ناراحت شدن هادی چوپان شد و خیلی زود استیج را ترک کرد. هادی چوپان مستر المپیا ۲۰۲۲ را با شکست دادن دریک لانسفورد به پایان رسانده بود و قهرمان مدال طلا شده بود.

نگاهی به تمرینات بدنسازی هادی چوپان

در ابتدا هادی چوپان با جمشید اوجی تمرین می کرد و اوجی فقط با وزنه های ۵ کیلوگرمی به هادی تمرین می داد تا بلاخره بدن هادی چوپان حجم گرفت. در سال ۲۰۰۸ بود که هادی تمرین با مربی خود را متوقف کرد و برای مدتی بدون مربی تمرین کرد؛ اما باز هم توانست مقام ها و عناوین مختلفی را به دست آورد. در سال ۲۰۱۳ بود که هادی چوپان با علی نعمتی شروع به تمرین کرد و دوران حرفه ای تری را آغاز کرد.

در سال ۲۰۱۷ او دوباره همکاری با مربی خود را متوقف کرد و با یک مربی سرشناس به نام هنی رامبد شروع به کار کرد. او توانست با تمرین های این مربی به درجات بسیار بالا تری ارتقا پیدا کند و افتخارات بسیاری را به دست آورد. هادی چوپان در تمرین های خود از تمرین های قدرتی و افزایش حجم در کنار یک دیگر استفاده می کند و یک روز در هفته را به لیفت کردن وزنه های سنگین اختصاص می دهد.

زمانی که هادی در حال انجام تمرین های قدرتی است بین هر ست خود ۲ الی ۳ دقیقه استراحت می کند و اما اگر تمرین های او مربوط به افزایش حجم باشد او فقط ۳۰ تا ۶۰ ثانیه استراحت می کند. او در مورد این کار خود بیان می کند که به این طریق می تواند ضربات قلب خود را تنظیم کند و ظرفیت هوازی او بیش تر شود و بهتر چربی سوزی کند.

ماجرای درگیری هادی چوپان چه بود؟

ماجرای درگیری هادی چوپان چه بود؟

هادی چوپان و ویلیام بوناک در استیج رقابت های مستر المپیا دچار درگیری شدند. این ویدئو که به صورت گسترده ای در فضای مجازی منتشر شده است نشان می دهد که ویلیام بوناک که ورزشکار سیه چرده غنایی الاصل هلند است در هنگامی که تمامی قهرمان ها در حال فیگور گیری هستند، دست هادی چوپان را گرفته و به سمت عقب می کشد. این مسئله باعث ناراحتی و عصبانیت هادی می شود و با این ورزشکار درگیر می شود.

پخش شدن کلیپ رقص هادی چوپان

هادی چوپان یکی از قهرمان های دوست داشتنی ایرانی است که ویدئوها و تصاویر بسیاری از او منتشر می شود. در یکی از ویدئوهای مربوط به رقصیدن هادی چوپان، او برای شادی و لبخند مردم کشورش شروع به رقصیدن می کند و افراد بسیاری را شاد می کند.

او در یکی دیگر از ویدئوهای خود در یکی ازورزشگاه های کشور هند، شروع به رقصیدن می کند. او تلاش می کند تا بتواند مانند هندوها برقصد و دل آن ها را نیز به دست آورد. این مرد خوش قلب ایرانی تا کنون بارها در مهمانی ها و مجالس عروسی برای سرگرم کردن دیگران و شاد کردن مهمانی ها، شروع به رقصیدن کرده است.

این بدنساز ایرانی چند فرزند دارد؟

هادی چوپان یک بدن ساز ۳۵ ساله است که چندین سال گذشته ازدواج کرده است و اکنون ۳ فرزند دارد. هادی در مورد خانواده می گوید حتی اگر در بهترین نقطه دنیا هم باشید اما خانواده ای در کنار شما نباشد، هیچ لذتی نخواهید برد.

او علاقه زیادی به فرزندان و همسر خود دارد و همیشه به دلیل تلاش های بی شائبه همسرش از او تشکر می کند و عشق و علاقه خود را به خانواده اش ابراز می کند. هادی چوپان اینستاگرام فعالی دارد و تا کنون تصاویر مختلفی از فرزندان خود را در آن منتشر کرده است.

پشت پرده مسابقات مستر المپیا 2023 چه بود؟

پشت پرده مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۳ چه بود؟

گفته می شود که چند ماه قبل از برگزاری رقابت های مستر المپیا ۲۰۲۳ یکی از داوران این رقابت ها اعلام کرد که بدن ساز مورد علاقه او دریک لانسفورد است و قهرمان این رقابت ها نیز همین ورزشکار خواهد بود. این صحبت ها باعث به راه افتادن واکنش ها و اعتراضات بسیاری شد و در همین حین یکی از داورهای مستر المپیا که ایرانی می باشد بیان کرده بود که این قهرمان فقط در روز مسابقه و بر روی استیج مشخص خواهد شد و بهتر است که این خبرها را بزرگ نکنند و به این حواشی دامن نزنند.

این داور ایرانی برای داوری مستر المپیا ۲۰۲۳ دعوت شده بود اما به دلیل عدم آماده شدن ویزا، نتوانست به این رقابت ها برود. از نظر بدنی، دریک لانسفورد نسبت به سال گذشته پیشرفت زیادی کرده بود؛ اما هادی چوپان از هر لحاظ از او بالا تر بود. حتی گفته می شود که دریک در برخی از قسمت های بدن خود تزریقات مختلفی را انجام داده بود و جای این آمپول ها کاملا واضح بوده است.

زمانی که نام دریک لانسفورد را برای قهرمانی بیان کردند، حتی خود دریک نیز از این ماجرا تعجب کرده بود. داوری در مستر المپیا کار بسیار دشواری است اما نادیده گرفتن جای تزریقات بر روی بدن دریک و قهرمان شدن او نشان می داد که انتخاب دریک برای این عنوان از قبل برنامه ریزی شده بود. درست است که هادی چوپان ۲۰۲۳ را از دست داد اما هم چنان برای مردم ایران به عنوان یک الگو و قهرمان شناخته می شود و هیچی چیزی از ارزش ها و محبوبیت او کم نشد.

بررسی مصاحبه های هادی چوپان

تا کنون مصاحبه های مختلفی با این قهرمان ایرانی انجام شده است و در تمامی آن ها می توان فروتنی و غیرت بسیار زیاد این گرگ ایرانی را مشاهده کرد. او در همه حال از مردم در خواست می کند که برای پیروزی او و بزرگ تر شدن نام ایران دعا کنند و همواره تلاش می کند تا بتواند ایرانی ها را به آن چه که لایق آن هستند برساند. می توانید ویدئوهای مختلفی از مصاحبه های زیبای این قهرمان بزرگ را در فضای مجازی و اینترنت مشاهده نمایید.

مصاحبه هادی چوپان ۲۰۲۳ را در سایت های معتبر ورزشی مشاهده نمایید. او در این مصاحبه از نادیده گرفتن او در این مسابقات ناراحت است و در ابتدا بیان می کند که دیگر این ورزش را ادامه نخواهد داد، اما در ادامه بیان می کند که برای خوشحال کردن مردم خود حاظر به انجام هر کاری می باشد.

سوالات متداول

 1. هادی چوپان در چه رشته ای فعال است؟

  او برترین بدنساز ایرانی می باشد.

 2. در مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۱، هادی چوپان چندم شد؟

  وی توانست مقام سوم را در کارنامه خود به ثبت برساند.

 3. درآمد هادی چوپان از کجا است؟

  وی از طریق مدیریت یک باشگاه بدنسازی و همچنین شرکت در مسابقات جهانی کسب درآمد می کند.

 4. هادی چوپان در کدام کشور ساکن است؟

  وی در استان شیراز در کشور ایران زندگی می کند.

۵/۵ - (۴ امتیاز)