امروزه، شبکه های اجتماعی به بخش مهمی زندگی مردم شده است. به طوریکه، بسیاری از مردم ساعت های زیادی را صرف گذراندن وقت در اینستاگرام، یوتیوب، توئیتر و دیگر شبکه های اجتماعی می پردازند. شاید محبوب ترین این شبکه ها در میان ایرانی ها، اینستاگرام باشد. این پلتفورم اینترنتی به قدری بین مردم گسترش یافته که خودش به دنیای جداگانه ای تبدیل شده و افراد زیادی در آن به عنوان مدل، اینفلوئنسر، عکاس و غیره فعالیت می کنند و به کسب درآمد و تعامل با مردم می پردازند. یکی از این افراد که از طریق شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام به شهرت رسید؛ هانیه فیضی است. اوبه عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام در ابتدا با ساخت چند ویدیو دابسمش، بازدید زیادی در اینستاگرام کسب کرد و مشهور شد. در این مطلب، ما قصد داریم با زیر و رو کردن شبکه های اجتماعی هانیه، بیشتر با او و سبک زندگی اش آشنا شویم.

اینستاگرام هانیه فیضی

اینستاگرام هانیه فیضی

همانطور که قبل تر گفتیم، هانیه از طریق اینستاگرام و ویدیو های دابسمش معروف شد. هم اکنون هم بخش اصلی حرفه او به عنوان یک بلاگر، از طریق اینستاگرام او صورت می گیرد. او در پیج خود حدود ۳۰۸ هزار دنبال کننده (فالوور) دارد. خودش نیز، ۱۱۷ پیج مختلف را دنبال می کند که بیشتر این پیج ها شامل فروشگاه ها، دوستانش و فن پیج های خودش است. او فعالیت زیادی در پیجش دارد و معمولا به طور روزانه استوری می گذارد. البته بخش زیادی از این استوری ها شامل تبلیغات است که درآمد اصلی او از طریق پیجش است. پست های پیج او نیز، شامل دابسمش جالب و لب خوانی، ویدیو های آموزشی در زمینه آرایش و همچنین پست هایی از زندگی شخصی با کپشن های انگیزشی و جنجالی است. او اخیرا، در ۲۴ شهریور ماه، تولد ۲۲ سالگی خودش را جشن گرفت.

همانطور که تا الان متوجه شدید؛ پیج اینستاگرام هانیه فیضی بخش مهمی از زندگی و حرفه اوست. پس انتظار می رود که امنیت این پیج از اهمیتی بالایی برخوردار باشد؛ که اگر به پیج او مراجعه کنید متوجه این موضوع می شوید. امنیت پیج هانیه توسط شاهرخ کیاوش تامین می شود. به گفته خود هانیه، دو مرتبه پیج او تحت حمله هکر ها قرار گرفته شده و هر دو دفعه این حمله توسط آقای کیاوش دفع شده است. این امر باعث رضایت زیاد هانیه از او شده است؛ به طوریکه، او در بیو و هایلایت های استوری خود، در این رابطه صحبت کرده و رضایت خودش را اعلام کرده است. همچنین او برای هماهنگی تبلیغات پیج خود از پیج آژانس تبلیغاتی متاتاپ استفاده می کند. پست های او تا اکنون هزاران بازدید خورده اند و به درجه بالایی در شبکه های اجتماعی ایرانی ها رسیده اند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی ماهان بغدادی آقای گل سوئد و مدیر سایت بت

ویژگی های زیبایی هانیه فیضی

هانیه فیضی ، مانند بیشتر بلاگر های اینستاگرام از زیبایی های خاصی برخوردار است که باعث محبوبیت دوچندان او شده است. البته او تعدادی عمل های زیبایی هم بر روی خود انجام داده است. یکی از محبوب ترین بخش های صورت هانیه، موهای اوست. هانیه موهایی بسیار بلند، ضخیم و زیبا دارد که تاثیر زیادی بر زیبایی او دارد. البته خودش هم توجه بسیاری به موهایش دارد و رنگ ها و مدل های مختلفی را بر روی موهایش امتحان می کند. همچنین هانیه علاقه زیادی به لنز های رنگی دارد و حتی یک ویدیو از لنز گذاشتن خودش در پیج اش به اشتراک گذاشته که بیشتر از ۲۰۰ هزار بار بازدید خورده است. طرفداران او، زیبایی او را تحسین می کنند و افراد زیادی به طراحی چهره او پرداخته اند و این طراحی ها را برای او می فرستند. هانیه نیز با خوشحالی آن ها را به اشتراک می گذارد.

یکی دیگر از ویژگی های زیبا هانیه فیضی ، دندان های سفید و مرتب اوست. او به دندان هایش اهمیت زیادی می دهد و به طور مرتب به دندانپزشک سر می زند. او راز زیبایی لبخندهایش را در دندان های بی نقصش می داند. هانیه به قدری به دندان هایش اهمیت می دهد که حتی یکی از هایلایت های پیجش را به دندان هایش اختصاص داده است. او در این هایلایت ها توضیح می دهد که مرتب سازی دندان ها و حفظ زیبایی لبخندش را پیش دکتر پریسا فکور انجام می دهد که رضایت زیادی نیز از این امر دارد. او بر روی دندان هایش کامپوزیت انجام داده است. البته کامپوزیت، رنگ های متفاوتی دارد که با توجه به سلیقه هر شخص متغیر است. از آنجایی که هانیه علاقه ای به سفید شدن کامل دندان هایش نداشت؛ از رنگ های طبیعی تر استفاده کرد و لبخند زیبایی به دست آورد.

ویژگی های زیبایی هانیه فیضی

علایق و سلایق این سلبریتی

یکی از علایق اصلی هانیه فیضی حیوانات و به خصوص گربه ها هستند. او خودش نیز، صاحب یک گربه است که علاقه زیادی به او دارد و استوری های زیادی را از او به اشتراک می گذارد. او حتی یکی از هایلایت های استوری اینستاگرامش را به گربه اش اختصاص داده است که لحظاتی از بازی کردن با او یا لحظات جالب دیگری را در آن به اشتراک گذاشته است. از دیگر علایق هانیه کاشت ناخن است. به نظر می رسد او علاوه بر علاقه زیادی که به کاشت ناخن دارد؛ سلیقه خوبی هم در این زمینه دارد. البته به تیپ و نوع لباس پوشیدن خودش نیز، خیلی اهمیت می دهد و توجه بسیاری می کند تا لباس هایش ست و شیک به نظر برسند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی جان جواندا پوکر استاری که به پزشکی علاقه داشت

با وجود اینکه هانیه فیضی ، علاقه ای زیادی به ماشین و رانندگی در شهر دارد؛ اما مشکلاتی با این کار نیز دارد. او حتی یک بار در اکانت توییتر خود، درگیری اش را در این زمینه به این صورت گفته بود:«۲۱ سالم شد، هنوز گواهینامه رانندگی ندارم! فقط تو ماشین عکس میگیرم! یا حسابی تشویقم کنید گواهینامه بگیرم یا اینکه حسابی دعوام بکنید ادب بشم!» البته او هم اکنون ۲۲ سال سن دارد و از استوری های اینستاگرامش به نظر می رسد بالاخره گواهینامه خودش را گرفته است و رانندگی می کند. همچنین او به وقت گذراندن و بیرون رفتن با دوستانش علاقه زیادی دارد. هانیه به بدن خود نیز اهمیت زیادی می دهد و زمانی را به ورزش کردن اختصاص می دهد.

سوالات متداول

  1. هانیه فیضی چند سالش است؟

    او متولد ۲۴ شهریور است و ۲۲ سال دارد.

  2. آیا هانیه حیوان خانگی دارد؟

    بله. او یک گربه دارد.

  3. دلیل مشهور شدن هانیه فیضی چه بود؟

    او با ویدیو های دابسمش خودش در اینستاگرام مشهور شد.