در این مقاله به بیان بیوگرافی هانیه پاکدامن خواهیم پرداخت. سال گذشته پس از جدایی آرتا وانتونز و ربکا قادری که سر و صدای زیادی هم به پا کرد، نامی به عنوان رل جدید آرتا مطرح شد. دختری که گفته می شد آرتا اواخر رابطه اش با ربکا با او وارد رابطه شده است و از او با نام هانیه پاکدامن یاد شد. مدتی بعد از تمام شدن رابطه این زوج قدیمی و دوست داشتنی یوتیوب، ربکا گفت که آرتا به او خیانت کرده است و با این دختر رابطه داشته است.

ربکا که آرتا را خیلی دوست داشت بعد از این خیانت و جدایی روزهای سختی را پشت سر گذاشت. اما بالاخره توانست با این موضوع کنار بیاید. اما هانیه اطلاعات زیادی از خود در فضای مجازی منتشر نکرده است و بسیاری از کاربران نمی دانند او کیست. در این مقاله می توانید هانیه پاکدامن دوست دختر جدید آرتا را بیشتر بشناسید.  

هانیه پاکدامن کیست؟

هانیه پاکدامن کیست؟

هانیه پاکدامن که در اینستاگرام عکس ها و ویدئوهایی از خود منتشر می کند، دوست دختر جدید و رل آرتا وانتونز است. حدود یک سال پیش رابطه طولانی مدت و عاشقانه زوج جذاب یوتیوب و از اعضای گروه وانتونز خاتمه یافت. تمام شدن این رابطه یکی از خبرهایی بود که کاربران را دچار شوک کرد چون همه فکر می کردند که این زوج قرار است به زودی با هم ازدواج کنند.

ربکا قادری که در اینستاگرام طرفداران و دنبال کنندگان زیادی داشت، بعد از اتمام این رابطه ویدئوهای زیادی از حال و هوای خود منتشر می کرد. او در یکی از این ویدئوها گفت که آرتا به او خیانت کرده است و با دختری به نام هانیه رابطه داشته است. او گفت که پس از بازگشت از سفر متوجه این ماجرا شده است و به همین دلیل هم از آرتا جدا شده است.

اما هانیه اطلاعات زیادی از خود در فضای مجازی منتشر نکرده است و تنها در پیج اینستاگرامش عکس هایی از خود منتشر می کند. فعالیت اصلی او در زمینه طراحی مد و لباس است و در ترکیه زندگی می کند. هانیه حدودا ۲۳ یا ۲۴ سال سن دارد و رشته تحصیلی اش طراحی لباس است. گفته می شود او دختر یک قاضی معروف در ایران است.   

عکس های هانیه پاکدامن را از کجا ببینیم؟

عکس های هانیه پاکدامن را از کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس هانیه پاکدامن می توانید نام او را در گوگل جستجو کنید یا به پیج اینستاگرام این فرد مراجعه کنید. از آنجا که او چهره زیبایی دارد، مدل عکاسی یکی از عکاسان ماهر ایرانی است. او عکس های زیبایی از خود در پیج اینستاگرامش منتشر کرده است و پیشنهادهای زیادی هم بابت مدل شدن دارد. هر چند او گفته است که نمی خواهد مدل شدن را به عنوان حرفه اصلی خودش دنبال کند و این پیشنهادها را رد می کند.  

پیج اینستاگرام هانیه پاکدامن چیست؟

پیج اینستاگرام هانیه پاکدامن چیست؟

برای دنبال کردن این فرد در اینستاگرام نمی توانید با وارد کردن نام هانیه پاکدامن به پیج او برسید. نام و آدرس پیج اینستاگرام هانیه پاکدامن mapixiedust است که هیچ ارتباطی با اسمش ندارد. او در پاسخ یکی از کاربران که در مورد معنی آیدی اش از او پرسیده بود گفت هنر من pixie dust من است. اگر نمی دانید پیکسی داست چیست باید بگوئیم که این اصطلاحی فانتزی است که به همان گرد طلایی رنگی گفته می شود که از چوب جادوی پری ها می ریزد.    

این مطلب را هم بخوانید
کاردو رپر شیطان پرست که شاهین نجفی از او حمایت

در حدود ۱۱۰ هزار نفر پیج اینستاگرام هانیه را دنبال می کنند و عکس ها و ویدئوهای این مدل و طراح لباس را لایک می کنند. او عکس های زیبایی با استایل های مختلف دارد که استعدادش را درزمینه مدلینگ نشان می دهد. عکس ها و ویدئوهای دیگر او هم در زمینه حرفه اش یعنی طراحی مد و لباس است. در صورت تمایل می توانید او را در این پیج دنبال کنید تا بیشتر با دوست دختر جدید آرتا وانتونز آشنا شوید.

یوتیوب هانیه پاکدامن

یوتیوب هانیه پاکدامن

یوتیوب یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار است که افراد زیادی برای کسب درآمد در آن فعالیت می کنند. اما بیشتر افرادی در یوتیوب حضور دارند که قصد دارند ویدئویی منتشر کنند. اگر نام هانیه پاکدامن را در یوتیوب جستجو کنید، کانال های زیادی برایتان به نمایش در می آید که در آن ها در مورد این شخص به عنوان دوست دختر آرتا ویدئو ساخته شده است. اما خود او در این شبکه اجتماعی فعالیتی ندارد و کانالی به نامش در یوتیوب موجود نیست.

دوست پسر هانیه پاکدامن کیست؟

نام هانیه پاکدامن مدتی پیش به عنوان دوست دختر آرتا وانتونز مطرح شد اما رابطه او با آرتا دوم چندانی نداشت. اما شخص دیگری در حال حاضر به عنوان دوست پسر او معرفی نشده است و مشخص نیست با چه کسی در ارتباط است. به طور کلی هانیه پاکدامن به دنبال حاشیه و جنجال نیست و در مورد موضوعات خصوصی زندگی خود صحبتی نمی کند.

شغل اصلی این شخص چیست؟

شغل اصلی این شخص چیست؟

شغل اصلی او طراحی مد و لباس است و در این زمینه علاوه بر اینکه خودش یکی از طراحان موفق این روزها است، در کار آموزش این مهارت هم هست. اگر از دنبال کنندگان اینستاگرام او باشید حتما عکس ها و ویدئوهایی از طراحی های او و ورکشاپ هایی که برگزار می کند را مشاهده کرده اید.

هانیه پاکدامن تحصیلات دانشگاهی خود را در همین رشته به پایان رسانده است و تصمیم دارد روزی به یکی از بهترین طراحان مد دنیا تبدیل شود. او به دلیل استایل و چهره زیبایی که دارد می تواند خودش هم یکی از مدل های بین المللی و موفق در دنیای فشن و مد شود، اما او قصد ندارد به عنوان حرفه اصلی خود مدل شدن را انتخاب کند.

او که در برخی پست های اینستاگرام خود عکس هایی از مدل شدن خود منتشر کرده است، پیشنهادهای زیادی برای این کار دارد، اما آن ها را قبول نمی کند. او در یک استوری گفت که حضورش به عنوان مدل جلوی دوربین بابک فتح اللهی نخستین تجربه او در این حرفه است و نمی خواهد به آن به عنوان یک شغل نگاه کند.   

درآمد هانیه از کجاست؟

او طراح مد و لباس است و درآمدش از همین راه به دست می آید. هانیه علاوه بر طراحی هایی که خودش انجام می دهد در این زمینه ورکشاپ های آموزشی هم برگزار می کند. علاوه بر این او در برخی پست های اینستاگرامش برای برخی برندهای آرایشی و لباس تبلیغات هم انجام می دهد.  

آیا هانیه علت خیانت آرتا به ربکا بوده است؟

آیا هانیه علت خیانت آرتا به ربکا بوده است؟

پس از اینکه آرتا وانتونز و ربکا قادری از هم جدا شدند، نام هانیه به عنوان علت خیانت آرتا توسط ربکا قادری مطرح شد. او از قبل با هانیه وارد رابطه شده و ربکا پس از بازگشت از سفر متوجه این موضوع و خیانت آرتا به او می شود. به این ترتیب رابطه ای که چند سال بین این زوج بود، با فاش شدن نفر سوم یعنی هانیه پاکدامن تمام می شود.

این مطلب را هم بخوانید
سلبریتی های ساکن هلند که اقامت دائم این کشور را دارند

آرتا وانتونز بعد از فاش شدن این رابطه آن را تکذیب کرد و گفت اصلا به ربکا خیانت نکرده است و جدا شدن آن ها از یکدیگر دلایل دیگری داشته است. یکی از این دلایل هم عدم تفاهم این زوج بر سر موضوعات مختلف و کم بودن آرتا برای ربکا قادری بوده است. البته با وجود صحبت های آرتا بیشتر کاربران فضای مجازی حرف های ربکا و ماجرای خیانت را باور کردند. خیانتی که نام هانیه پاکدامن در آن بسیار پررنگ است.

آرتا و دوست دخترش هانیه چه مدت است در رابطه اند؟

آرتا و دوست دخترش هانیه چه مدت است در رابطه اند؟

دقیقا مشخص نیست که آرتا و هانیه چقدر قبل از فاش شدن رابطه شان توسط ربکا، با هم در رابطه بودند. این دو نفر اما رابطه داشتن با هم را تکذیب یا تائید نکردند. حال اینکه رابطه آن ها بعد از جدایی ربکا و آرتا هم مدت زیادی دوام نداشت. هانیه که یکی از دنبال کنندگان پیج اینستاگرام آرتا بود، مدتی بعد از این جدایی آرتا را آنفالو کرد.

او در یک استوری از دنبال کنندگان خود هم خواست که تصویر او را در کنار تصویر فردی پرحاشیه یعنی آرتا نگذارند. چون نمی خواهد از نام او و عکس هایش برای حاشیه و دیده شدن افراد دیگر استفاده شود. انتشار چند آهنگ از آرتا که آن ها را خطاب به ربکا قادری خوانده بود هم در گرفتن این تصمیم از طرف هانیه بی تاثیر نبوده است. شاید هانیه با خود فکر کرده که آرتا هنوز به ربکا علاقه مند است و نفر سوم یک رابطه بودن برای او خوشایند نبوده است.      

آیا هانیه پاکدامن دختر قاضی است؟

هانیه پاکدامن در فضای مجازی بسیار محتاطانه رفتار می کند و هیچ چیزی از زندگی خصوصی و خانوادگی خود مطرح نمی کند. شاید به دلیل همین رفتار محافظه کارانه اوست که گفته می شود او دختر قاضی صاحب نفوذ در ایران است. البته در مورد این ادعا هیچ سند یا مدرکی موجود نیست و مشخص نیست که درست است یا غلط. این بلاگر و طراح لباس جوان هم هیچ واکنشی در مورد این ادعا نداشته است که البته واکنش نشان ندادن از سوی او کاملا طبیعی است.

هانیه پاکدامن در کدام کشور زندگی می کند؟

هانیه پاکدامن در کدام کشور زندگی می کند؟

هانیه در حال حاضر ساکن کشور ترکیه است، اما مشخص نیست که او از چه سالی به این کشور مهاجرت کرده است و تا کی در ایران زندگی می کرده است. به احتمال بسیار زیاد او ساکن شهر استانبول است و در این شهر فعالیت می کند. اما با توجه به آنچه که از شخصیت این طراح مد و فشن می توان فهمید او به زودی برای پیشرفت در کارش به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت خواهد کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :