هاشم غفاری برادر داوود هزینه است که حتما تا کنون نام ان به گوشتان رسید؛ داوود هزینه مدیریت سایت لایو بت را به عهده دارد و همچنین در اینستا گرام به دلیل انتشار ویدیویی بسیار بر سر زبان ها افتاد به طوری که بر اساس همان ویدیو به وی لقب ” داوود هزینه ” را داده ایند. اما موضوع صحبت این مقاله راجع به هاشم غفاری، برادر داوود هزینه است که وی حرفه ای خوانندگی را دنبال می کند و هم اکنون نیز در فضای مجازی بسیار پرکار است و چالش های بسیاری را برگزار می کنند. در ادامه با ما همراه باشید.

برادر داوود هزینه

هاشم برادر داوود هزینه خواننده ایرانی است که در تهران متولد شده و به همراه برادر مشهورش که امروزه بسیار بر سر زبان ها افتاده و جنجنال به پا کرده، چندی پیش به استابول ترکیه مهارجرت کردند. وی تا کنون فعالیت های زیادی را در زمینه موسیقی و خوانندگی انجام داده است که در ادامه به معرفی بهترین آن ها پرداخته ایم، اما قبل از آن بهتر است راجع به چالش های این خواننده در اینستگرام و فضای مجازی بپردازیم.

هاشم غفاری برادر داوود هزینه

چالش های هاشم غفاری خواننده

همان طور که گفتیم وی تا کنون چالش های زیادی را برگزار کرده است. نکته ی جالب این چالش ها این است که برای هر کدام جایزه های میلیونی گذاشته شده است که همین امر باعث شده است تا افراد بسیاری در این چالش ها شرکت کرده تا جایزه ی میلیونی به جیب بزنند. وی تا کنون سه چالش برگزار کرده:

  • چالش اول این بود که افراد باید یک ویدیو ضبط کرده و در آن اهنگ بخوانند و طبق نظر سنجی سه نفر به عنوان برنده انتخاب شده و جایزه ی نفر اول ۱۵ ملیون تومان و برای نفر دوم و سوم به ترتیب ۱۰ ملیون و ۵ ملیون تومان وعده داده شده بود.
  • چالش بعدی برادر داوود هزینه اما این بود که افراد با آهنگ های خود او دابسمش بسازند و برای وی ارسال کنند. جایزه این چالش نیز همچون چالش قبل بسیار بالا و ملیونی بود. پیشنهاد هاشم غفاری به یاد تو بود که یکی از بهترین آثار او می باشد.
  • و اما چالش هاشم غفاری هم اکنون برای مقابله با ویروس کرونا طراحی شده و به این صورت است که افراد با خانواده در منزل و در قرنطینه بمانند و برقصند و سپس ویدیویی تهیه کرده و ارسال نمایند.
این مطلب را هم بخوانید
آموزش شرط بندی روی کرنر در فوتبال همراه با معرفی سایت معتبر

آهنگ های هاشم غفاری

در این قسمت به معرفی آثار و آهنگ های برادر داوود هزینه پرداخته ایم و همچنین بهترین ها آن ها را مشخص کرده ایم. وی تا کنون بیش از ۷ موزیک منتشر کرده است که تمامی آن ها به همراهی خوانندگانی دیگر همچون اشکنام، سهیلا، یاسر بی نام و… بوده است.

  • آهنگ جدید هاشم غفاری همهمه نام دارد که چندی پیش منتشر شد و با استقبال زیادی رو به رو شد.
  • آهنگ من و جاده ار هاشم غفاری برادر داوود هزینه
  • آهنگ آرامش قلبم
  • آهنگ اعتصاب
  • در این میان هاشم غفاری فریاد را یکی از بهترین آثار خود می داند که البته با استقبال زیادی از سوی مخاطبان نیز رو به رو شد.
  • به یاد تو

عکس های هاشم غفاری

هاشم غفاری فریاد

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :