قطعا تا به امروز بار ها در مورد افرادی که از طریق انواع رمزارزهای دیجیتالی ها اقدام به انجام کلاهبرداری کرده اند را شنیده اید. هومن کرمی نیز یکی از دسته افرادی است که نام و آوازه کلاهبرداری او در تمامی جهان پیچیده است. او در ابتدا خیلی خوب در بین افرادی که در زمینه رمز ارز ها فعالیت دارند دیده شد اما پس از گذر زمان میلیون ها تومن از افرادی که در این زمینه به فعالیت پرداخته اند کلاهبرداری کرد.

هومن کرمی کیست؟

هومن کرمی کیست؟

تا حدودی شاید حدس زده باشید که هومن کرمی کیست. در واقع باید بگوییم که نام واقعی این شخص محمدرضا کرمی پور است. اطلاعاتی از این که وی چند سال سن دارد و یا در حال حاضر در کدام کشور است منتشر نشده است و تنها چیزی که در این بین مشخص است، این است که هومن کرمی یا همان محمدرضا کرمی پور فردی است که به بزرگ ترین جرم جهان یعنی دستکاری در بازار پامپ و دامپ شناخته می شود که البته در کشور ایران این کار اصلا مد نظر قرار گرفته نمی شود و افراد به راحتی می توانند اقدام به کلاهبرداری در این زمینه کنند. در کشور هایی مانند آمریکا، اف بی آی هشدار های بسیاری به افراد مختلف که در این زمینه به کلاهبرداری می پردازند داده است. البته می توانیم بگوییم که شاید به تازگی تا حدودی این هشدار ها برای هومن کرمی کارساز بوده زیرا در یکی از ویدیو های خود اشاره کرده است که سریعا افراد فعالیت های خود را در زمینه رمز ارز هایی که وی معرفی می کند انجام دهند زیرا او تنها فقط چند ماه وقت دارد!

شغل هومن کرمی چیست؟

هومن کرمی در ابتدا در زمینه رمز ارز ها و هم چنین سیگنال دهی فعالیت می کرد اما به یک باره زمینه فعالیت خود را تغییر داد و افراد را تشویق به خریداری کردن شت کوین ها کرد. هجوم افراد به خریداری کردن این دسته از رمز ارز ها باعث شد تا بسیاری از افراد در این راه با کلاهبرداری های این شخص حجم بیشتری از پول خود را از دست بدهند. این شخص به همراه تیمش هم چنان در حال فعالیت و کلاهبرداری در این زمینه است و متاسفانه انگار در این زمینه هیچ قانونی برای او وجود ندارد.

ماجرای همکاری هومن کرمی با تتلو بر سر چه بود؟

ماجرای همکاری هومن کرمی با تتلو بر سر چه بود؟

برخی از افراد این ادعا را دارند که هومن به همراه تتلو همکاری های بسیاری را داشته است و بسیاری از کلاهبرداری های این شخص در کنار امیر تتلو بوده است. موضوع از این قرار است که زمانی که هومن کرمی در حال کلاهبرداری از افراد مختلف بود، امیر تتلو در کنسرت هایش افراد را تشویق به خریداری کردن انواع شت کوین ها می کرد و از هومن کرمی طرفداری می کرد. همین موضوع باعث شد تا بسیاری از افراد این گمانه زنی را داشته باشند که امیر تتلو نیز با این فرد به همکاری می پردازد.

این مطلب را هم بخوانید
بیتا شجاعی چگونه با ساسی مانکن آشنا شد؟ عکس ها و حواشی جدید

پیج اینستاگرام این شخص چیست؟

جالب است بدانید که تا به امروز هیچ گونه خبری مبنی بر این که هومن کرمی در اینستاگرام به صورت شخصی به فعالیت می پردازد منتشر نشده است. وی در گذشته در یک پیج به نام uniswap.iran به فعالیت می پرداخت که در حال حاضر این پیج در اینستاگرام وجود ندارد. البته این فرد به دلیل این که کمتر از خودش مدرک و رد برای دنبال کردن بگذارد، در اینستاگرام به فعالیت نمی پردازد. در حال حاضر هیچ کس از این که این فرد کجاست اطلاعاتی ندارد. ممکن است حتی پشت یکی از پیج های مخصوص به رمز ارز ها این فرد باشد!

عکس های این شخص را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این شخص را در کجا مشاهده کنیم؟

در ابتدا به شما بگوییم که تعداد زیادی تصویر از این فرد تا به امروز وجود ندارد و تنها روشی که می توانید اقدام به مشاهده کردن تصاویر این شخص کنید، استفاده از جست و جو تصاویر گوگل است. با جست و جو نام این فرد در گوگل می توانید به راحتی تصاویر این شخص را مشاهده کنید. در برخی از سایت های خبری که به فعالیته های این فرد می پردازد نیز عکس های این شخص دیده می شود.

دلیل قطع همکاری هومن کرمی با تتلو چه بود؟

هومن کرمی زمانی که تصمیم گرفت از امیر حسین مقصودلو یعنی امیر تتلو استفاده کند تا بتواند ارز های خود را به فروش برساند، توانست ثروت بسیاری را کسب کند اما گویا امیر تتلو نیز یکی از افرادی بوده است که هومن کرمی از او کلاهبرداری کرده و به همین دلیل قطع همکاری آن ها صورت گرفته است. البته برخی نیز می گویند که تمامی این اخبار تنها بازی است و در اصل هیچ گونه همکاری ای وجود نداشته است و تتلو از همان ابتدا در تیم هومن کرمی بوده. تبلیغات سایت شرط بندی تتل بت توسط هومن کرمی به این شایعات بیشتر دامن می زنند.

این شخص کجا زندگی می کند؟

در گذشته اخباری مبنی بر این که وی در ترکیه اقامت دارد منتشر شد اما پس از آن افراد خبر دادند که این فرد به کشور ایران بازگشته است. علت بازگشت این فرد به کشور ایران ممکن است به دلیل این باشد که پلیس به دنبال اوست و تنها می تواند در کشور ایران خود را از دست قانون پنهان کند. وی در حال حاضر در ایران است اما این که دقیقا در کدام شهر قرار دارد مشخص نیست.

هومن کرمی چه حاشیه هایی داشته است؟

هومن کرمی چه حاشیه هایی داشته است؟

به صورت کلی، نام هومن کرمی در حاشیه قرار دارد و مانند دیگر افراد که در زمینه های مختلف شناخته شده هستند و حواشی ای را با خود به همراه دارند ظاهر نشده است. در ابتدا، شغل او یک شغل کاملا حاشیه ای است. پس از این موضوع، فعالیت هایی که با دیگر افراد داشته است مانند امیر تتلو نیز حواشی بسیاری را برای خود به همراه داشته است. وی هم چنین به عنوان یکی از پر حاشیه ترین کلاهبرداران رمز ارز ایرانی نیز شناخته می شود.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی امیر حسین اسفندیار ملی پوش والیبال + حواشی جدید او

سوالات متداول

  1. آیا هومن کرمی در ترکیه زندگی می کند؟

    وی چند سال در ترکیه حضور داشت و سپس به ایران بازگشت.

  2. این شخص از چه کسی برای اسپانسر ارز های خود استفاده کرد؟

    وی از امیر تتلو برای اسپانسر ارز های خود استفاده کرد.

  3. چگونه عکس های هومن کرمی را ببنیم؟

    می توانید از طریق جست و جو نام او در قسمت تصاویر گوگل عکس های این فرد را مشاهده کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :