در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره اینستاگرام سلبریتی های ایران صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

در اینستا سلبریتی های ایران چه می گذرد؟

در اینستا سلبریتی های ایران چه می گذرد؟

این روز ها شبکه ‌های اجتماعی مانند اینستا در بین مردم سراسر دنیا بسیار محبوب شده اند که این شامل سلبریتی های خارجی و هم چنین سلبریتی های ایرانی نیز می باشد. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که در اینستاگرام سلبریتی های ایرانی چه می گذرد؟ در این باره باید بگوییم از آن جایی که سلبریتی ها افراد معروف و مشهوری هستند، دارای بیشترین تعداد فالوور در بین سایر افراد می باشند. سلبریتی ها توانسته اند رابطه بسیار خوبی با فالووران خود ایجاد کنند.

برخی از سلبریتی ها کار های روزانه ای که انجام می ‌دهند را با فالووران خود به اشتراک می ‌گذارند و یا در مورد کار ها و فعالیت هایی که در آینده قرار است انجام دهند با فالووران خود آن ها به اشتراک می گذارند. برخی از آن ها مانند الناز شاکردوست به سفر هایی که می‌ روند با انتشار عکس‌ ها و فیلم ‌هایی در صفحه اینستا با مخاطبان خود رابطه بهتر و صمیمی تری را برقرار می کنند.

عکسهای اینستاگرامی سلبریتی های ایرانی

عکسهای اینستاگرامی سلبریتی های ایرانی

اگر به یاد داشته باشید در زمان های گذشته و قبل از اینستاگرام افراد برای این که بتوانند عکس های سلبریتی های مورد علاقه خود مانند بازیگران، فوتبالیست ها و یا خوانندگان را مشاهده کنند به اینترنت و گوگل مراجعه می کردند و یا این که در فیسبوک عکس های آن ها را مشاهده می کردند. اما امروزه با به وجود آمدن اینستاگرام مشاهده عکس های آن ها برای خیلی از افراد به خصوص فن ها آسان تر شده است، چرا که از این طریق افراد می توانند عکس ‌ها و فیلم ‌های بیشتری از فرد مورد علاقه خود مشاهده کنند، به این گونه که به پیج اینستاگرام آن ها رفته و عکس‌ ها و فیلم‌ های جدیدی که از خود منتشر می کنند را مشاهده می‌ کنند. هم چنین برای دانستن آدرس اینستاگرام سلبریتی های ایران می توانید نام کامل آن ها را در اینترنت جستجو کنید.

برخی از افراد فن پیج هایی برای سلبریتی مورد علاقه خود ایجاد کرده اند که از این طریق نیز شما می توانید جدید ترین اطلاعات، فیلم ها و عکس های سلبریتی مورد علاقه خود را در این صفحات مشاهده کنید. هم چنین باید افزود که برخی از پیج ها با نام هایی مانند جدید ترین اخبار از سلبریتی ها ساخته شده اند که در این پیج ها نیز اخبار و عکس های جدیدی از هر سلبریتی مانند بازیگر، خواننده و غیره در این صفحه ها منتشر می شود.

تصاویر اینستاگرام سلبریتی های ایران

امروزه با وجود اینستاگرام بیشتر می توانید عکس های سلبریتی مورد علاقه خود را مشاهده کنید، چرا که این افراد در صفحات خود، عکس ها و فیلم هایی از خود برای مخاطبان و ارتباط بیشتر با آن ها منتشر می کنند.

این مطلب را هم بخوانید
بهترین بازیکن فوتبال جهان از نظر فیفا در سال 2022

معروف ترین هشتگ های اینستاگرام سلبریتی های ایران چیست؟

زمانی که افراد بخواهند پستی را علامت گذاری کنند و به یک موضوع خاص بپردازند، از هشتگ استفاده می کنند. حال برخی اوقات سلبریتی‌ های ایرانی نیز هشتگ هایی را به وجود می‌آورند تا حمایت خود را از برخی چیز ها نشان دهند. ما در این قسمت برخی از هشتگ های مهم را بیان خواهیم کرد.

در خانه بمانید

یکی از هشتگ هایی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد هشتگ در خانه بمانید است، چرا که با وجود کرونا پزشکان مردم را به خانه ماندن دعوت می کنند. به همین دلیل سلبریتی ها از این هشتگ استفاده می ‌کنند و آن را در بین مردم ترند کرده اند.

ماسک بزنید

از دیگر هشتگ هایی که در بین مردم جهان و هم چنین ایران بسیار مورد استفاده قرار گرفته است، هشتگ ماسک بزنید است، چرا که گفته شده است با وجود ماسک ویروس کرونا به سایر افراد انتقال پیدا نمی کند و یا در صدد انتقال پیدا کردنش کمتر می‌ شود.

کتاب بخوانیم

از آن جایی که امروزه اکثر مردم غرق در دنیای مجازی شده اند برخی سلبریتی ها هشتگ کتاب بخوانیم را ترند کرده اند که به این گونه مردم را به خواندن کتاب دعوت می‌ کنند تا کمی از دنیای مجازی فاصله بگیرند.

واکسن بخرید

از آن جایی که مسئولین مدتی قبل در رسانه ها بیان کرده بودند که واکسن خارجی خریداری نمی‌ کنند هشتگی به نام واکسن بخرید در اینستاگرام ترند شد که مردم به این گونه اعتراض خود را بیان کردند و خواستار خریدن واکسن شدند.

نه به اعدام

یکی از هشتگ های دیگری که در بین سلبریتی ها و مردم بسیار مورد استفاده قرار می‌ گیرد هشتگ نه به اعدام است این هشتگ زمانی که مردم متوجه شوند فردی بیگناه قرار است اعدام شود از این هشتگ استفاده می ‌کنند تا حمایت خود را از آن فرد اعلام کنند و از مسئولین تقاضای تخفیف در مجازات دارند.

جنجالی ترین استوری های اینستاگرام سلبریتی های ایران

جنجالی ترین استوری های اینستاگرام سلبریتی های ایران

گاهی اوقات سلبریتی ها با استوری هایی که در صفحه خود قرار می ‌دهند باعث ایجاد برخی از حواشی می‌ شوند حال برخی از این استوری ها ناخواسته بوده و برخی دیگر از روی غرض یا تیکه انداختن به سایر سلبریتی ها و یا مسئولین بوده است که باعث ایجاد حواشی شده است.

استوری سحر قریشی

مدتی قبل سحر قریشی با استفاده از نرم افزاری استوری از خود به اشتراک گذاشته بود که در آن به شکل‌ های مختلف مانند مرد جوان، خانم پیر و بچه دیده می‌ شد. این استوری حواشی زیادی در بر داشت و باعث شد تا خیلی از افراد از این نرم ‌افزار استفاده کنند. پیشنهاد می کنیم سری به اینستاگرام سحر قریشی بزنید.

استوری ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یکی از بازیگران پر حاشیه ایرانی، ساکن ترکیه است که در استوری خود بیان کرده بود زمانی که جوان تر بوده به او تجاوز شده است که این استوری حواشی زیادی را در بر داشت.

استوری بهنوش بختیاری

مدتی قبل بین بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا بحث ها و اختلافاتی به وجود آمده بود که باعث شد تا بهنوش بختیاری استوری های زیادی در پیج خود به اشتراک بگذارد که مخاطب آن ریحانه‌ پارسا بوده است.

این مطلب را هم بخوانید
راه های مدل شدن در ترکیه + بررسی درآمد از این راه

استوری محسن افشانی

محسن افشانی یکی دیگر از بازیگران پر حاشیه ایرانی است که مدتی قبل استوری در پیج خود منتشر کرد و در آن شاخ های مجازی و کسانی که سایت شرط بندی داشته ‌اند را تهدید کرده بود.

استوری سیما تیرانداز

سیما تیرانداز یکی دیگر از بازیگران مطرح ایرانی است که مدتی قبل درباره اوضاع نابسامان ایران متنی به همراه عکسی را استوری کرده بود که باعث ایجاد حواشی زیادی در بین کاربران شد.

هزینه تبلیغات اینستاگرام سلبریتی های ایران چقدر است؟

سلبریتی ها از آن جایی که افراد معروف و مشهوری هستند نسبت به مردم عادی دارای فالووران بیشتری هستند. به همین دلیل یکی از مزیت هایی که اینستاگرام برای این افراد مشهور به وجود آورده است، کسب درآمد است. گفته شده است که برخی از این سلبریتی ها از طریق اینستاگرام توانسته اند منبع درآمد خوبی برای خود به وجود آورند. هم چنین برخی از رسانه ها بیان کرده اند که هزینه تبلیغات در اینستاگرام سلبریتی های ایران در ۱۴۰۰ افزایش پیدا خواهد کرد.

پرستو صالحی

پرستو صالحی یکی از بازیگران معروف ایرانی است که در استوری های خود گاهی اوقات تبلیغات نیز انجام می دهد.

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ یکی از بازیگران به نام ایرانی است که گفته شده است در اینستاگرام خود برخی از برند ها و محصولات را نیز تبلیغ می کند. البته برای انجام تبلیغات توسط او باید با مدیر برنامه‌ های پورسرخ هماهنگ کنید.

حسن ریوندی

حسن ریوندی کمدین معروف ایرانی دارای بیشترین فالوور در اینستاگرام می باشد. گفته شده است او برای هر تبلیغ در استوری و پست های خود میلیون‌ ها تومان دریافت می ‌کند.

اینستاگرام سلبریتی های ایرانی در ترکیه

اینستاگرام سلبریتی های ایرانی در ترکیه

برخی از سلبریتی های ایرانی بنا به دلایلی از ایران مهاجرت کردند و ساکن ترکیه شدند. از سلبریتی های معروف اینستاگرام که ساکن ترکیه هستند می‌ توان به سارن یکی از خوانندگان جوان ایرانی، امیر تتلو از خوانندگان معروف و پرحاشیه ایرانی، دنیا جهانبخت یکی از مدل ها و چهره های اینستاگرامی، ریحانه پارسا بازیگر ایرانی و به برخی از افراد دیگر اشاره کرد.

اینستاگرام سلبریتی مگزین

برخی از مجلات به صورت آنلاین و توسط اینستاگرام راه اندازی شده اند و فعالیت می‌ کنند. این مجلات با سلبریتی ها همکاری هایی داشته اند و عکس ها و مصاحبه های آن ها را در مجلات خود منتشر کرده اند.

پر طرفدار ترین اکانت های اینستاگرام سلبریتی های ایران

همان طور که می دانید تعداد فالووران یک سلبریتی با میزان محبوبیت او رابطه مستقیم دارد. یعنی هر چه سلبریتی در بین مردم معروف و مشهور تر باشد، تعداد فالووران او نیز بیشتر است. از پرطرفدار ترین اکانت ها می توان به اکانت هایی حسن ریوندی، مهناز افشار، محمدرضا گلزار، سحر قریشی، بهنوش بختیاری و برخی افراد دیگر اشاره کرد.

سوالات متداول

پرطرفدار ترین اینستاگرام سلبریتی های ایران متعلق به چه افرادی است؟

از پرطرفدار ترین اکانت ها می توان به اکانت هایی حسن ریوندی، مهناز افشار، سحر قریشی، بهنوش بختیاری، محمدرضا گلزار و برخی افراد دیگر اشاره کرد.

آیا سلبریتی ها از اینستاگرام درآمد دارند؟

برخی از این افراد مشهور از طریق اینستاگرام توانسته اند منبع درآمد خوبی برای خود به وجود آورند.

معروف ترین چهره های اینستاگرامی ساکن ترکیه چه کسانی هستند؟

از سلبریتی های معروف اینستاگرام که ساکن ترکیه هستند می‌ توان به سارن، امیر تتلو، دنیا جهانبخت، ریحانه پارسا و برخی از افراد دیگر اشاره کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :