والیبالیست های ایرانی را همه شما می شناسید. شناخت بیشتر با آن ها شرایط را برای شرط بندی روی والیبال ساده تر می کند. در واقع این افراد تا الان در خیلی از مسابقات شرکت کرده اند و می توان گفت بهترین عملکرد را از خود نشان داده اند. همچنین تیم ملی والیبال جوانان ایران به دلیل بازی خوبی که داشته اند؛ به تیم های خارجی دعوت شده اند و الان در آن تیم ها مشغول بازی و تمرین هستند. بازی والیبال ایران یکی از بهترین بازی هایی است که طرفدار زیاد دارد.

فهرست مطالب پنهان
بهترین والیبالیست های مرد ایرانی چه افرادی هستند؟

بهترین والیبالیست های مرد ایرانی چه افرادی هستند؟

والیبال مردان جهان امروزه خیلی با قدرت عمل می کنند و می توان گفت به خاطر بازی و عملکرد خوب آن ها الان تیم ملی به این امتیاز خوب دست پیدا کرده است و همه را خوشحال کرده اند. در این مقاله ما اسامی تیم ملی والیبال مردان ایرانی را معرفی می کنیم.

سعید معروف

سعید معروف ۲۸ مهر ماه ۱۳۶۴ در محله عطایی ارومیه متولد شد. وی دیپلم ریاضی گرفته و علیرغم علاقه ای که به مهندسی داشته به رشته تربیت بدنی وارد شد. معروف در سال ۱۳۸۰ وارد تیم ملی نوجوانان و از سال ۱۳۸۴ هم رسماً عضو تیم ملی بزرگسالان شد. او که از سال ۲۰۰۷ عضو تیم ملی بود.

جواد کریمی

جواد کریمی یکی از بازیکن های خوب والیبال است که متولد ۱۰ اسفند ۱۳۷۶ در مازندران، بازیکن تیم ملی والیبال است با فوتبال شروع کرد. او از طرفداران متعصب استقلال است؛ اما حالا با ۲۰۲ سانتی متر قد و ۱۰۰ کیلوگرم وزن «پاسور» والیبال می باشد همچنین او متاهل است.

علی رمضانی

علی رمضانی متولد ۱۷ مرداد ۱۳۶۴، در رفسنجان تهیه‌کننده، مجری و گزارشگرفوتبال تلویزیون و مدیر ورزشی است. او سرپرست تیم فوتبال مس سرچشمه بود که در سال ۱۳۹۲ و پس از حذف این تیم در مرحله پلی آف لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل پاس همدان از سمت خود استعفاء داد.

امیر غفور

میرِ غفور متولد ۱۶ خرداد ۱۳۷۰ در کاشان بازیکن تیم ملی والیبال مردان ایران و باشگاه والیبال سپاهان اصفهان است این بازیکن الان در حال تمرین است.

صابر کاظمی

صابر کاظمی متولد ۳ دی ۱۳۷۷، در گرگان است. بازیکن تیم ملی والیبال مردان ایران و باشگاه والیبال فولاد سیرجان ایرانیان است.برای لیگ ملت‌ های والیبال مردان ۲۰۱۸ برای نخستین بار به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و مقابل ایتالیا نخستین بازی ملی خود را تجربه کرد.

پوریا یلی

پوریا یلی

پوریا یلی متولد ۱ بهمن ۱۳۷۷ در قوچان است. بازیکن والیبال ملیت ایرانی است که برای باشگاه شهرداری ارومیه و تیم ملی والیبال مردان ایران بازی می‌کند. او هم‌اکنون عضو تیم ملی بزرگسالان ایران است.

این مطلب را هم بخوانید
بهترین حرکات لوکا دانچیچ و بررسی ماجراجویی او در nba

بردیا سعادت از والیبالیست های ایرانی

بردیا سعادت متولد ۲۱ مرداد ۱۳۸۱ در ارومیه بازیکن والیبال تیم ملّی ایران بود. بردیا سعادت در پست پشت خط ‌زن برای باشگاه والیبال تاپ والی لاتینا در سری آ ایتالیا و تیم ملی والیبال مردان ایران بازی می‌ کند این بازیکن بسیار حرفه ای است.

میلاد عبادی پور

میلاد عبادی‌پور ۲۵ مهر ۱۳۷۲ در ارومیه بازیکن والیبال اهل ایران و عضو تیم ملی والیبال ایران و باشگاه والیبال اسکرا بلچاتوف لهستان است. وی در سال ۲۰۱۷ با عقد قراردادی یک‌ ساله از تیم بانک سرمایه به تیم اسکرا بلچاتوف پیوست. بدین ترتیب میلاد عبادی‌ پور اولین بازیکن ایرانی نام گرفت که در لیگ لهستان بازی می‌کند.

پوریا فیاضی

پوریا فیاضی با نام شناسنامه‌ای بابک فیاضی در ۲۲ دی ۱۳۷۱ در ارومیه به دنیا آمده است. این بازیکن والیبال ایران که در پست دریافت کننده قدرتی در زمین حاضر می شود. این بازیکن والیبال در سال ۱۳۹۰ با مهتا محمدی بازیکن والیبال ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام جانان است. این زوج هنوز هم در مسابقات شرکت می کنند.

امیر حسین اسفندیار از والیبالیست های ایرانی

امیر حسین اسفندیار متولد۴ بهمن ۱۳۷۷ در آمل بازیکن والیبال اهل ایران است که در پست قدرتی‌ زن برای نولیکو مازک در لیگ برتر والیبال مردان بلژیک و تیم ملی والیبال مردان ایران بازی می‌کند. این بازیکن همچنین کاپیتان تیم ملی جوانان ایران نیز هست و توانست همراه با این تیم قهرمان مسابقات زیر ۲۱ سال مردان جهان در سال ۲۰۱۹ در کشور بحرین شود. او در دوران کولاکوویچ با عملکرد خود مورد توجه وی قرار گرفت و به تیم ملی دعوت شد. او در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۹ و قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۹ عضو تیم ملی بود.

جواد معنوی نژاد

محمدجواد معنوی‌نژاد متولد ۶ اذر ۱۳۷۴ در اصفهان بازیکن والیبال ایرانی و عضو تیم ملی ایران است. او هم اکنون عضو باشگاه استاده پویتوین پویتیرز فرانسه است. میشه گفت که بهترین بازیکن است. محمد جواد معنوی‌ نژاد فعالیت ورزشی‌ اش را زیر نظر پدرش آغاز کرد. وی در ۱۱ سالگی تصمیم گرفت والیبال را جدی‌ تر دنبال کند و سعید معزی و حسن افغان از اولین مربی‌ های او بودند.

محمد موسوی

سید محمد موسوی متولد ۳۱ مرداد ۱۳۶۶ در دزفول والیبالیست ایرانی عضو تیم ملی والیبال مردان ایران است. بازیکن از چهار تیم برتر این مسابقات اعلام نمود. محمد موسوی پس از این لیگ جهانی ۲۰۱۳ از سه تیم ایتالیایی پیشنهاد داشت که آن‌ ها را رد کرد. این بازیکن حرفه ای الان یکی از بهترین بازیکن های والیبال است.

علی اصغر مجرد از والیبالیست های ایرانی

علی‌ اصغر مجرد زاده ٨ آبان ١٣٧۶ در بجنورد بازیکن والیبال و عضو تیم ملی والیبال ایران و باشگاه والیبال شهرداری ارومیه است این بازیکن والیبال را از کودکی آغاز کرد. پدربزرگ، پدر و برادر بزرگ‌ ترش والیبالیست بودند و او نیز به این رشته ورزشی جذب شد. سپس در اردو های استعدادیابی فدراسیون والیبال شرکت کرد و برای حضور در اردو های آماده‌ سازی تیم ملی نوجوانان برگزیده شد.نخستین مسابقۀ رسمی او در لباس تیم ملی رقابت‌ های قهرمانی نوجوانان آسیا در سال ۲۰۱۴ بود.

مهدی مرندی

مهدی مرندی متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۵ در قزوین با نام دیگر سیامک مرندی، والیبالیست ایرانی و لیبروی تیم ملی والیبال مردان ایران است. مرندی در مسابقات انتخابی المپیک تابستانی ۲۰۱۶ به عنوان لیبرو عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشت. مرندی اکنون برای سپاهان اصفهان بازی می کند.

فرهاد قائمی

فرهاد قائمی

فرهاد قائمی متولد ۶ شهریور ۱۳۶۸ در گنبد کاووس بازیکن والیبال اهل ایران است او هم اکنون عضو باشگاه والیبال باشگاه والیبال سپاهان اصفهان است. او سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران در رده‌ های نوجوانان و جوانان را دارد. وی در مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۱۹ سال پسران جهان در سال ۲۰۰۷ در مکزیک به همراه تیم ملی والیبال نوجوانان ایران به مقام قهرمانی جهان رسید و نخستین مدال طلای ورزش ایران در رشته‌ های تیمی در دنیا را کسب کرد.

این مطلب را هم بخوانید
حاشیه های تونی توتونی پوکر باز ایرانی حاضر در لایو پویان مختاری

عادل غلامی

عادل غلامی متولد ۲۰ بهمن ۱۳۶۴ آمل بازیکن والیبال اهل ایران عضو سابق تیم ملی والیبال مردان ایران است. او هم اکنون در تیم کاله آمل بازی میکند همچنین این بازیکن او با سمیرا نایبی ازدواج کرد و ثمره این ازدواج یک فرزند پسر به نام آریو است.

اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال مردان ایران ۲۰۲۱

اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال ایران ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را می توانید در گوگل سرچ کنید و پیدا کنید و جدول تیم ملی والیبال ایران را می توانید در اینستاگرام ببینید. هر چند همه ملت ایران اسامی این بازیکن های خوب کشور را می شناسند و برای آن ها احترام خاصی برخودارند.

عکس تیم ملی والیبال مردان ایران

عکس ها و اسامی تیم ملی والیبال مردان را می توانید در گوگل و یا در پیج های شخصی آن ها نگاه کنید و آن ها را دنبال کنید. این افراد عکس های زیادی را از خود منتشر می کنند.

والیبالیست های مرد ایرانی با چه محدودیت هایی مواجه هستند؟

والیبالیست های مرد ایرانی با چه محدودیت هایی مواجه هستند؟

این بازیکن ها شامل محدودیت هایی دارند مانند اینکه تا زمانی که در یک باشگاه کار می کنند حق ندارند با باشگاه های دیگر قرارداد ببندد و می توان گفت این افراد خیلی محدودیت های دیگر هم دارند اما خوب بیشتر آن ها شخصی است.

عکس والیبالیست های مرد ایرانی را در کجا ببینیم؟

عکس های آن ها را می توانید در گوگل و پیج های شخصی که در اینستاگرام است ببنید. این افراد فعالیت زیادی در شبکه های مجازی دارند.

آدرس پیج اینستاگرام والیبالیست های مرد ایرانی را از کجا پیدا کنیم؟

آدرس پیج های شخصی آن ها را می توانید در گوگل سرچ کنید و پیج های آن ها را خیلی راحت پیدا کنید و آن ها را دنبال کنید. این افراد بسیار در اینستاگرام فعال می باشند.

ترکیب تیم ملی مردان ایران در رقابت‌ های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ چگونه بود؟

ترکیب این تیم ترکیب ۱۲ نفره تیم ملی والیبال ایران برای حضور در سی و دومین دوره بازی های المپیک مشخص شد و اسامی تیم ملی والیبال مردان را می توانید در گوگل و یا سایت های ورزشی نگاه کنید. بازی های تیم ملی والیبال ایران را بیشتر می توانید در یوتیوب ببینید مانند بازی والیبال ایران و ژاپن که در اینستاگرام یوتیوب وجود دارد.

تیم ملی والیبال مردان ایران در چه مسابقاتی می توانند شرکت کنند؟

والیبال ایران امروز شاید قوانین خاصی داشته باشد؛ اما خوب باید بدانید که تیم ملی والیبال مردان ایران در همه مسابقات می توانند شرکت کنند. البته اگر تمام قوانین را اجرا کنند همچنین اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال ایران با شماره پیراهن را می توانید در سایت خبری ورزش ببنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. والیبالیست های ایرانی الان در حال چه کاری هستند؟

  والیبالیست های ایرانی الان درحال حاضر در حال استراحت هستند و از یک ماه آینده تمرین های آن شروع می شود.

 2. چرا والیبالیست های ایرانی در بعضی پیج های اینستاگرام نیستند؟

  همه آن ها در پیج های اینستاگرام فعالیت می کنند و احتمالاً شما پیدا نکردید.

 3. والیبالیست های ایرانی قصد مهاجرت دارند؟

  بعضی از آن مهاجرت کرده اند و بعضی های دیگر به دلیل ملت ایران همه پیشنهاد ها را رد کرده اند.

 4. والیبالیست های ایرانی از چه زمانی والیبال را شروع کرده اند؟

  همه والیبالیست های ایرانی از سن نوجوانی شروع به تمرین کرده اند و الان یک بازیکن حرفه ای شده اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :