جف لیساندرو یک پوکرباز استرالیایی با ریشه‌ های ایتالیایی است. او به عنوان یکی از پنج پوکرباز برتر ایتالیا شناخته می شود که از سن پنج سالگی با بازی پوکر آشنا شد و مادرش او را برای این بازی آموزش داد و این روز ها جایگاه ویژه ای را در دنیای پوکر از آن خود کرده است.

جف لیساندرو کیست؟

جف لیساندرو کیست؟

در رابطه با جف لیساندرو بهتر است که بدانید او یک پوکر باز حرفه‌ ای است که در شهر پرث استرالیا به دنیا آمده است و در حال حاضر در سالرنوی ایتالیا  زندگی می‌ کند. حال این موضوع را هم باید افزود زمانی که لیساندرو تنها پنج سال داشت به واسطه مادرش با بازی پوکر آشنا شد. این روز ها نیز او به یکی از شناخته شده‌ ترین و معروف‌ ترین پوکر بازان جهان تبدیل شده است که تا به اکنون در تورنمنت‌ ها و مسابقات متعددی حضور یافته است.

همسر جف لیساندرو

بهتر است بدانید از زمانی که جف لیساندرو به صورت حرفه‌ ای مشغول به بازی پوکر شده است، زندگی شخصی خود را از حرفه‌ اش جدا نگه داشته است تا به این گونه مشکلی برای زندگی شخصی او به وجود نیاد. به همین دلیل در حال حاضر اطلاعات دقیق و کاملی در مورد زندگی شخصی و همسر او در دسترس نمی‌ باشد. اما با این حال برخی از منابع بیان کردند که لیساندرو مدت‌ هاست که ازدواج کرده و تشکیل خانواده داده است.

عکس های جف لیساندرو

اگر تمایل دارید تا به مشاهده تصاویر این پوکرباز معروف و سرشناس بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید و نام جف لیساندرو را جستجو کنید تا به این گونه با نتایج خوبی رو به رو شوید و تصاویر او در لوکیشن‌ های مختلف برای شما نمایش یابد.

اینستاگرام جف لیساندرو

با توجه به این که در حال حاضر لیساندرو مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارد، به همین دلیل مدتی است که او فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده است تا به این گونه بتواند با طرفداران و مخاطبانش در ارتباط باشد. حال ناگفته نماند که معمولاً لیساندرو در صفحه اینستاگرام خود پست‌ هایی در رابطه با پوکر منتشر می‌ کند که این پست‌ ها مورد استقبال مخاطبانش نیز قرار گرفته اند.

بزرگترین برد جف لیساندرو

بزرگترین برد جف لیساندرو

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این پوکر باز معروف جزو ده پوکر باز برتر سراسر جهان به شمار می‌ رود. حال ناگفته نماند که او در ماه می ۲۰۰۵، در مسابقات هولدم نامحدود با جایزه ده هزار دلاری سری جهانی پوکر شرکت کرد و موفق به کسب عنوان قهرمان شد. در فینال این مسابقات، او توانست جایزه ارزشمندی به ارزش ۵۴۲,۳۶۰ دلار را از آن خود کند. حال می توان این گونه بیان کرد که این برد بزرگ ترین برد جف لیساندرو بوده است.

این مطلب را هم بخوانید
مارتین فورد را چقدر می شناسید؟ قد، وزن و مهم ترین مبارزه های او

بدترین باخت این پوکر باز

لیساندرو یکی از بهترین و موفق‌ ترین بازیکنان پوکر به شمار می‌ رود که تا اکنون در تورنمنت ها و مسابقات مختلفی شرکت کرده است و در اکثر این مسابقات مبالغ هنگفتی را به عنوان جایزه برنده شده است و باخت‌ های او بسیار محدود و کم بوده اند و این موضوع نشان دهنده توانایی و مهارت او در پوکر می‌ باشد.

درآمد لیساندرو از کجاست؟

در حال حاضر درآمد جف لیساندرو از طریق شرکت در مسابقات و تورنمنت‌ های مختلف می باشد. او با شرکت در هر تورنمنت و با توجه به مبلغی که اگر در آن تورنمنت برنده شود، درآمدزایی می کند. البته ناگفته نماند که او تا به اکنون ثروت هنگفتی را از طریق سایت شرط بندی پوکر برای خود جمع آوری کرده است.

این پوکر باز چه حواشی داشته است؟

این پوکر باز چه حواشی داشته است؟

با توجه به این که جف لیساندرو یکی از پوکر بازان مشهور به شمار می‌ رود، به همین دلیل هر از گاهی در پیرامون او نیز حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود. حال ناگفته نماند که به طور معمول حواشی پیرامون این پوکر باز مشهور مربوط به فعالیت‌ های او در حرفه‌ اش می‌ باشد. البته این پوکرباز معروف تا به اکنون به هیچ کدام از حواشی پیرامونش واکنشی نشان نداده و در حال حاضر تمام تمرکز خود را بر روی پیشرفت در حرفه‌ اش قرار داده است.

جف لیساندرو در چه تورنمنت هایی شرکت کرده است؟

اگر از طرفداران این پوکر باز معروف هستید، بهتر است بدانید که او تا به اکنون در اکثر تورنمنت‌ ها و مسابقات مهم شرکت کرده است. این موضوع را هم باید افزود که جف لیساندرو به عنوان یکی از بهترین پوکرباز ها در بازی هفت کارت Stud در جهان مشهور شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :