از ورزش های محبوب مخصوصا در ایالات متحده آمریکا ورزش بسکتبال است و بسکتبالیست های مشهور آمریکایی زیادی هستند که در سطح جهانی شناخته شده اند و یکی از این بسکتبالیست های مشهور جیمی باتلر است که از بازیکنان تیم میامی هیت می باشد و از افتخارات باتلر می توان به کسب مدال طلا (تیمی) در باز های المپیک ریو سال ۲۰۱۶ به نمایندگی از ایالات متحد آمریکا اشاره کرد.

جیمی باتلر کیست؟

جیمی باتلر کیست؟

جیمی از بسکتبالیست های نامدار آمریکایی است که در تاریخ ۱۲ سپتامبر سال ۱۹۸۹ است و ملیت این بسکتبالیست آمریکایی است و در هیوستون متولد شده است. قد تایلر ۲۰۱ سانتی متر یا ۶ فوت و ۷ اینچ است و از بسکتبالیست های بلند قامت به شمار می آید و در پست مهاجم ریز تک و شوتینگ گارد بازی می کند.

سایت شرط بندی بسکتبال تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.

عکس های جیمی باتلر را از کجا ببینیم؟

می توانید با سرچ کردن نام جیمی باتلر در موتور جستجو گوگل آخرین عکس ها و ویدیو های بازی تایلر را مشاهده کنید و همچنین در شبکه های مجازی مثل یوتیوب و اینستاگرام تیز می توانید عکس ها و ویدیو های این بسکتبالیست را در صفحات خودش و صفحات ورزشی مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام جیمی باتلر چیست؟

اگر می خواهید آخرین عکس ها و ویدیو های این بسکتبالیست را مشاهده کنید و از آخرین فعالیت هایش مطلع شوید می توانید به پیج رسمی اینستاگرامش مراجعه کنید که آدرس این پیج jimmybutler است و ۶.۴ میلیون دنبال کننده دارد و همچنین آدرس چنل یوتیوبی که در آن فعالیت دارد را نیز در پیج اینستاگرامش منتشر کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
سر شناس ترین سلبریتی های کرج در سال 1401 + آیدی اینستاگرام آن ها

جوایز و افتخارات جیمی باتلر

از افتخارات جیمی می توان به کسب مدال طلا (تیمی) در بازی های المپیک ریو سال ۲۰۱۶ به نمایندگی از ایالات متحد آمریکا اشاره کرد.

چه حاشیه هایی برای جیمی باتلر به وجود آمد؟

جیمی با این که از بسکتبالیست های مشهور است و حاشیه های زیادی تا کنون نداشته است و اخیرا شایعه ای مبنی بر اینکه این بازیکن با سلنا گومز خواننده مشهور رابطه دارد به وجود آمد که تایید نشد.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

جیمی باتلر از سال ۲۰۱۹ تاکنون در تیم میامی هیت که از تیم های عضور ان بی ای است بازی می کند و در تاریخچه تیم های این بازیکن تیم های فیلادلفیا سونتی سیکسرز، شیکاگو بولز و مینه سوتا تیمبرولوز به چشم می خورد.

همسر این بازیکن کیست؟

جیمی باتلر مجرد است و رابطه عاشقانه ای نیز به طور علنی ندارد و فقط برای مدتی شایعه ای به وجود آمده بود مبنی بر اینکه این بسکتبالیست با سلنا گومز در رابطه است که تایید نشد.

ملیت این بازیکن

ملیت جیمی باتلر آمریکایی است و در هیوستون متولد شده است.

سوالات متداول

 1. جیمی باتلر در چه تیم هایی بازی کرده است؟

  از تیم هایی که جیمی در آن ها بازی کرده است می توان تیم های فیلادلفیا سونتی سیکسرز، شیکاگو بولز و مینه سوتا تیمبرولوز را نام برد و در حال حاضر در تیم میامی هیت بازی می کند.

 2. قد جیمی باتلر چند است؟

  قد تایلر ۲۰۱ سانتی متر یا ۶ فوت و ۷ اینچ است.

 3. باتلر مجرد است یا متاهل؟

  جیمی در حال حاضر مجرد است و اخباری از رابطه عاشقانه یا ازدواج در مورد وی وجود ندارد.

 4. باتلر چند مدال تا کنون کسب کرده است؟

  این بسکتبالیست یک مدال طلا (تیمی) در بازی های المپیک ریو سال ۲۰۱۶ به نمایندگی از ایالات متحد آمریکا کسب کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :