کوین دی بروین یکی از بهترین بازیکن های منچستر سیتی می باشد و وی در بلژیک و در تاریخ بیست و هشت ژوئن هزار و نهصد و نود و یک متولد شد و قد وی حدود یک متر و هشتاد و یک می باشد.

 • همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید تا مستقیما به بهترین سایت شرط بندی ایرانی جهت ثبت شرط روی منچستر سیتی هدایت شوید.
کوین دی بروین کیست؟

کوین دی بروین کیست؟

او در حال حاضر در باشگاه منچستر سیتی در لیگ برتز فوتبال انگلیس در پست هافبک با شماره پیراهن هفده به فعالیت می پردازد. او در باشگاه های مختلفی بازی انجام داده است و با آن ها همکاری کرده است دی بروین از فوتبالیست های لیگ جزیره کار خود را در خنک آغاز کرد و در سال ۲۰۱۲ به باشگاه چلسی پیوست. وی در سال ۲۰۱۴ با هجده میلیون پوند با وولفسبورگ قرارداد بست  و خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بوندسلیگا معرفی کرد  و او در قهرمان شدن این باشگاه در جام حذفی فوتبال آلمان و نایب قهرمانی بوندسلیگا در سال ۲۰۱۴ نقش مهمی ایفا کرد.در تابستان ۲۰۱۵ بروین با رکورد پنجاه و چهار میلیون پوند در باشگاه به منچستر سیتی پیوست.

وی در این باشگاه به حال دو قهرمانی لیگ برتر انگلیس  و چهار جام اتحادیه فوتبال انگلیس  و یک جام حذفی فوتبال انگلیس را به دست آورد.وی در سال ۲۰۱۷ نقش بسیار مهمی در ثبت کردن منچستر سیتی و تبدیل آن به تنها تیم لیگ برتری داشت و او در همین فصل صد امتیاز به دست آورد. او در سال ۲۰۲۰ رکورد دار  بیشترین تعداد پاس گل در یک فصل لیگ برتر انگلیس شد و به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس رسید.وی اولین بازی خود را در سال ۲۰۱۰ انجام داد و بعد از آن هشتاد و چهار بازی ملی به دست آورد و همینطور تعداد بیست و دو گل برای بلژیک کسب کرد.

کوین دی بروین در چه تیمی بازی می کند؟

کوین دی بروین در چه تیمی بازی می کند؟

کوین در حال حاضر در تیم منچستر سیتی وو در پست هافبک با شماره پیراهن هفده فعالیت می کند. همانطور که گفته شد وی در موفقیت هایی که این تیم به دست آورده است نقش بسزایی داشته ایت و بسیار برای این تیم مفید می باشد. وی در باشگاه های بسیاری بازی داشته است و قرارداد های مختلفی بسیته است ولی از اینکه با تیم منچستر سیتی فعالیت می کند بسیار خوشحال و خرسند است و از انتخاب خود نیز راضی می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
پریسا دختر بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی + عکس های شخصی او

پست این بازیکن فوتبال چیست؟

وی در پست هافبک در شماره پیراهن هفده در تیم قدرتمند منچستر سیتی بازی می کند و بسیار در این پست درخشیده است و بیشترین مقامات این تیم به خاطر وجود بروین بوده است.

کوین دی بروین چه حاشیه هایی داشته است؟

کوین دی بروین از جمله بازیکنان آرام و ساکت و بی حاشیه فوتبال می باشد و سعی می کند زندگی بی دغدغه و به دور از حاشیه را تجربه کند و هیچ دوست ندارد که در پی خبر های جنجالی باشد و یا اینکه خود تیتر این اخبار باشد. اما اکثر افراد از حرکت وی در بین دو نیمه بازی با ناپولی را فراموش نکرده است که بر سر داوید سیلوا فریاد می کشد و اجازه صحبت می خواهد و همین موضوع باعث شد مدتی تیتر خبر های داغ باشد و سوژه جدیدی برای خبرگزار ها بود که دوست داشتند با او مصاحبه ای در این زمینه داشته باشند.

از او پرسیده شد که اگر به تو اجازه حرف زدن  می دادند چه می گفتی وی در پاسخ گفت در مورد کارت زردی بود که داور به من نشان داد و  می خواستم از وی بپرسم چرا کارت زرد را به من نشان داده است و دلیل کارش را می خواستم بدانم و اما اجازه این کار صادر نشد من گاهی می توان یک دقیقه دیوانه وار عملی را انجام دهم و بعد از آن سرحال شوم و می گوید که من در زمین بازی به کوین دیگری تبدیل می شوم و کگاهی  درون زمین به کوین شرور و خبیث تبدیل می شوم و خودم این موضوع را تایید می کنم.

پیج اینستاگرام کوین دی بروین را چگونه پیدا کنیم؟

پیج اینستاگرام کوین دی بروین را چگونه پیدا کنیم؟

برای به دست آوردن پیج اینستاگرام وی می توانید نام او را به لاتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کرده و جزو دنبال کنده های این بازیکن باشید و یا اینکه نام وی را در مرورگر های معتبر سرچ کرده و به دنبال آدرس پیج او باشید و از همین راه به صفحه ی او دست یابید.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های این بازیکن توانمند می توانید نام او را در مرورگر وارد کرده و به قسمت تصاویر سر بزنید و عکس های او را در کنار خانواده و دوستان و با پبراهن ورزشی در ورزشگاه ببینید. روش دوم که پیش رو داریم این است که با سرچ کردن نام وی به لاتین در قسمت جستجوگر اینستاگرام به فاوور های او بپیونید و تصاویرش را مشاهده کنید. او در اینستاگرام فعالیت بسیاری دارد و در بین افراد از محبوبیت خاصی برخوردار است و فاوور زیادی دارد. او عککس هایی در زمین بازی و یا در کنار دوستان و خانواده خود را به صورت پست و استوری در صفحه اش قرار می دهد.

این مطلب را هم بخوانید
بلیک گریفین پدیده‌های بزرگ نوظهور بسکتبال ان بی ای

درآمد این فوتبالیست چقدر است؟

حداکثر درآمد کوین دی بروین در ماه به هجده میلیون یورو می رسد و این مبلغی است که می تواند وی را به پر درآمد ترین بازیکن لیگ برتر تبدیل کند.

رقم قرارداد کوین دی بروین با تیم فعلی خود چقدر است؟

کوین از جمله افرادی است که دوست ندارد در مورد اینجور مسائل صحبت کند و در جایی مبلغ قرارداد خود را بازگو نکرده است اما می دانیم که وی درآمدی حدود هجده میلیون دارد پس او در گذر زمان می تواند به مبالغ بالاتری به عنوان دستمزد دست پیدا کند و جزو افراد ثروتمند باشد.

همسر کوین دی بروین کیست؟

همسر کوین دی بروین کیست؟

کوین در سال ۲۰۱۷  در زمانی که بیست و شش سال داشت ازدواج کرده است  و نام همسر وی میشل لارویکس می باشد و این زوج سه فرزند دارند که دو پسر و یک دختر می باشند. پسر اول آنها در سال ۲۰۱۷ و پسر دوم آنها در سال۲۰۱۸ و دخترشان در سپتامبر۲۰۲۰ متولد شده است.

سوالات متداول

 1. نام همسر کوین دی بروین چیست؟

  نام کوین دی بروین میشل لاکرویکس می باشد و دارای سه فرزند هستند.

 2. وی در چه تیمی بازی می کند؟

  کوین دی بروین در تیم منچستر سیتی در پست هافبک به فعالیت می پردازد.

 3. کوین دی بروین در چه سالی ازدواج کرده است؟

  کوین دی بروین در سال ۲۰۱۷ با همسرش ازدواج کرده است و نتیجه این ازدواج سه فرزند می باشد.

 4. کوین دی بروین در کدام کشور متولد شده است؟

  کوین دی بروین در بلژیک متولد شده است و در همین کشور فعالیت دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :