پوکر باز حرفه ای ایرانی یعنی کوروش نژاد که سعی داریم شما را بیشتر با این بازیکن حرفه ای ایرانی آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا در مورد زندگی و هم چنین درآمد این بازیکن حرفه ای بازی پوکر اطلاعات زیادی به شما ارائه دهیم.

فهرست مطالب پنهان
کوروش نژاد کیست؟

کوروش نژاد کیست؟

این بازیکن حرفه‌ ای پوکر نزدیک به ۳۰ سال است که در این حرفه مشغول به فعالیت است و کوروش نژاد که از دوران کودکی به کشور انگلیس مهاجرت کرده، توانسته با بازی در این حرفه به شهرت جهانی برسد. کوروش نژاد که نام اصلی او کوروش ارشد نژاد است بازیکن پوکر حرفه ای ایرانی است که انگلیس را برای زندگی برگزیده است. او در اوایل ورود خود به این حرفه ابتدا با سه اجرا چشمگیر در فستیوال Stakis در لندن در ماه مه سال ۱۹۹۹ معروف شد.

این پوکر باز ایرانی در ادامه نمایش های منظم در برنامه تلویزیونی Late Night Poker ظاهر شد. در فصل سوم، کوروش نژاد توانست در رقابت با رقیبان سرسختی همچون چارالامبوس بامبوس زانتیوس، جنتلمن لیام سیل، رام اسب دیوانه واسوانی و همیش شاه به پیروزی برسد و مقام اول را کسب کند. او توانسته در این حرفه با استراتژی های مخصوص به خود به شهرت جهانی برسد.

شکوفایی این پوکر باز از چه برنامه ای آغاز شد؟

شکوفایی این پوکر باز از چه برنامه ای آغاز شد؟

در رابطه با این پوکر باز ایرانی باید گفت که او تا کنون در تورنومنت‌ ها و مسابقه ‌های زیادی شرکت کرده که در برخی از آن ها با پیروزی و در برخی دیگر با شکست مواجه شده است. اما اوج شکوفایی و توانایی‌ های این بازیکن در عرصه بازی ‌های پوکر با حضور او در یک برنامه تلویزیونی به نام Late Night Poker صورت گرفت. او به طور منظم در چندین قسمت این برنامه حضور یافت. در این برنامه او به عنوان یکی از بهترین پوکر باز ها شناخته شد.

اما بهترین بازی کوروش نژاد در فصل سوم این برنامه بود چرا که در این فصل در مقابله با رقیبانی همانند بامبوس، جنتلمن، چارالامبوس، زانتوس، لیام سیل و برخی دیگر از پوکر بازان قهار خارجی قرار گرفت. در نهایت او توانست با به کارگیری استراتژی‌ ها و ترفندهای کاربردی تمامی این رقیبان را شکست داده و موفق به کسب عنوان قهرمانی شود. در فصل پنجم نیز او با وجود رقیبان سرسخت موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. بنابراین می ‌بینید که او با وجود اینکه در رقابت‌ های مختلفی حضور یافته اما اوج شهرت و معروفیت او با حضور در برنامه Late Night Poker ایجاد شد.

بررسی اصالت کوروش نژاد بازیکن پوکر

در رابطه با اصالت و محل زادگاه واقعی کوروش نژاد پوکر باز باید بدانید که او در اصل متولد شهر تهران می‌ باشد. اما در دوران کودکی خانواده ‌اش به کشور انگلیس مهاجرت کرده و در این کشور اقامت می ‌کنند. در حال حاضر نیز کوروش نژاد ساکن شهر لندن می ‌باشد و به همراه خانواده ‌اش در این شهر زندگی می‌ کنند. این طور به نظر می‌ رسد که او تصمیمی برای بازگشت به زادگاه خود ندارد و زندگی ایده آلی را در شهر لندن سپری می کند.

عکس های کوروش نژاد را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های و ویدیو های این پوکر باز معروف روش های مختلفی وجود دارد که شما را با این روش ها بیشتر آشنا خواهیم کرد. شما می توانید نام این پوکر باز را در سرچ گوگل و هم چنین در فضای مجازی و هم چنین اپلیکیشن های مختلف وارد نمایید و عکس های این پوکر باز معروف و حرفه ای را در سایت های مختلف مشاهده کنید. از این پوکر باز اطلاعات بسیار کمی وجود دارد و به همین دلیل عکس های کمی از وی منتشر شده است.

کوروش نژاد چه زمانی مهاجرت کرده است؟

کوروش نژاد چه زمانی مهاجرت کرده است؟

این پوکر باز معروف ایرانی سالیان زیادی است که از ایران مهاجرت کرده و هم اکنون در کشور انگلستان شهر لندن ساکن می باشد. به دلیل غیر قانونی بودن و حرام بودن این حرفه در ایران خیلی از پوکر بازان معروف ایرانی برای اینکه بتوانند در این حرفه کسب درآمد کنند به خارج از ایران مهاجرت می کنند. این پوکر باز معروف هم از سنین جوانی ایران را ترک کرده و توانسته در مدت فعالیت خود در این حرفه به شهرت جهانی برسد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی آزاده اکبری همسر هیچکس که باعث بسته شدن پیج تتلو شد

استراتژی کوروش نژاد در پوکر چیست؟

داشتن استراتژی یکی از شیوه ها و روش های پوکر بازان معروف و حرفه ای می باشد. تمام پوکر بازان معروف دنیا برای اینکه بتوانند به حریف خود غلبه نمایند از یک استراتژی مخصوص به خود استفاده می کنند. این پوکر باز معروف ایرانی هم توانسته با استراتژی که برای خود دارد سطح پوکر خود را ارتقا دهد. با استفاده از این استراتژی بلوف زنی در هنگام بازی است که توانست با تمرکز حریفان خود را بر هم زند.

با اینکه این پوکرباز ایرانی افتخارات معدودی کسب کرده است، اما شیوه بازی و سبک این بازیکن باعث شده است که نام او را در کنار دیگر بازیکنان مطرح در این رشته قرار گیرد. یکی از معروف ترین استراتژی هایی که بیشتر بازیکنان پوکر از آن استفاده می‌ کنند بلوف زنی در حین بازی است. این پوکرباز ایرانی برای بلوف زدن از هیچ گونه بلوف بزرگی نمی هراسد و تمام تلاش خود را می‌ کند که بتواند با بلوف هایی که می زنند تمرکز حریف خود را بر هم بزند.

افتخارات این پوکر باز شامل چه مواردی است؟

افتخارات این پوکر باز شامل چه مواردی است؟

ابتدا با سه اجرای چشمگیر در فستیوال Stakis در لندن در ماه مه سال ۱۹۹۹ معروف شد که در تورنمنت پوکر £۱۰۰ Pot Limit Omaha، مقام دوم را از آن خود کرد. در تورنمنت £۱۰۰ Seven Card Stud tournament مقام اول را و در تورنمنت £۲۵۰ No Limit Hold Em مقام چهارم را از آن خود کرد و در طول جشنواره بیش از ۷۰۰۰ پوند برد کسب کرد.

این پوکر باز در مسابقه پوکر جهانی سریع باز در سال ۲۰۰۵ به نام World Speed Poker Open به عنوان runner-up در مقابل نیل بد به مقام اول دست یافت. با اینکه این پوکرباز ایرانی افتخارات معدودی کسب کرده است، اما شیوه بازی او اسم او را در کنار بزرگان پوکر ایرانی قرار می دهد.

همسر کوروش نژاد کیست؟

به دلیل این که از این پوکر باز ایرانی اطلاعات بسیار محدودی در گوگل وجود دارد، ما درباره همسر او هیچ گونه اطلاعاتی به دست نیاوردیم و تا کنون در هیچ جایی در فضای مجازی از همسر و خانواده اطلاعاتی درج نشده‌ است.

حاشیه های کوروش نژاد در رابطه با چه موضوعاتی است؟

همان طور که همه ما می‌ دانیم اکثر حواشی و اتفاقاتی که برای افراد معروف می‌ افتد مربوط به حرفه و نوع فعالیت‌ های آن ها در فضای مجازی می باشد. این پوکر باز حرفه‌ ای ایرانی هم در مدت فعالیت خود در این حرفه دچار حواشی و اتفاقات زیادی شده است که تمام این حواشی مربوط به بازی ها و نوع استراتژی می باشد.

ثروت کوروش نژاد چقدر است؟

ثروت کوروش نژاد چقدر است؟

این پوکر باز معروف ایرانی توانسته در تورنمنت ها و مسابقه‌ های جهانی زیادی شرکت کند و از این طریق درآمد و ثروت زیادی را به دست آورده است. اینکه بخواهیم درآمد و ثروت او را تخمین بزنیم هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست ولی این پوکر باز به خاطر حرفه ای بودنش توانسته در خیلی از مسابقات برنده شود و از این طریق به ثروت زیادی رسیده است.

شغل اصلی این پوکر باز چیست؟

شغل و حرفه اصلی این بازیکن حرفه ای بازی در مسابقات پوکر است و درآمد این فرد از طریق شرکت در مسابقات و تورنمنت های مختلف به دست می آید.

کوروش نژاد در کدام کشور زندگی می کند؟

کوروش نژاد این پوکر باز معروف ایرانی سالیان بسیار زیادی است که از ایران مهاجرت کرده و هم اکنون در کشور انگلستان و شهر لندن زندگی می کند. او به دلیل این که این حرفه در ایران غیر قانونی محسوب می شود برای آن که بتواند در این حرفه به شهرت برسد از ایران مهاجرت کرده است و چند سالی است به کشور خود بازنگشته است.

این مطلب را هم بخوانید
پل واسیکا کیست و چه درآمدی از پوکر بدست آورده است؟

این پوکر باز در کدام یک از تورنمنت های مهم شرکت کرده است؟

این پوکر باز معروف ایرانی در خیلی از تورنمنت ها و همچنین جشنواره های مختلف در سراسر دنیا شرکت کرده و توانسته در خیلی از این تورنمنت ها و مسابقه های جهانی رتبه های بسیار خوبی را کسب نماید.

آیا تا به حال مصاحبه ای با کوروش نژاد انجام شده است؟

تا کنون از این پوکر باز معروف هیچگونه مصاحبه‌ ای منتشر نشده برای همین هم ما اطلاعات بسیار کمی در مورد این بازیکن حرفه‌ ای داریم. خیلی از سایت ها و منابع خبری مشتاق مصاحبه با افراد معروف می باشند. اما این پوکر باز معروف به دلایل نا معلومی با هیچ سایت خبری و همچنین شبکه های مجازی مصاحبه ای نداشته است و چیزی که مشخص است این است که وی علاقه ای به افشای اطلاعات شخصی خود ندارد.

لقب کوروش نژاد چیست؟

کوروش نژاد یکی از حرفه ای ترین بازیکنان پوکر در انگلیس می باشد و این پوکر باز که مدت ۳۰ سال است در این حرفه مشغول به فعالیت است. حتما در طی این سالیان او به دلیل بازی هایی که کرده است، لقبی دارد اما چون زیاد اهل فضای مجازی نیست، این لقب را بسیاری از افراد نمی دانند. معمولا القابی که به پوکر بازان داده می شود به دلیل تبهر در یک استراتژی و نوع پوشش آن ها است.

آیا کوروش نژاد مواد مخدر مصرف می کند؟

آیا کوروش نژاد مواد مخدر مصرف می کند؟

اکثر پوکر بازان معروف دنیا برای اینکه بتوانند با ذهنی باز در مسابقات و هم چنین تورنمنت ها شرکت کنند و به مصرف مواد مخدر روی می آورند. این پوکر باز هم بعد از مدتی دچار اعتیاد به مواد مخدر می شود اما به سرعت جلوی آن را می گیرد و به زندگی عادی خود ادامه می دهد. با این که چند سالی از این موضوع می گذرد اما او از آن دوران زندگی اش، با عنوان دوران تباهی یاد می کند و هیچ علاقه ای به صحبت درباره این موضوع ندارد.

خداحافظی کوروش نژاد از پوکر در چه سالی روی داده است؟

همان طور که گفته شده کوروش نژاد یکی از قدیمی ‌ترین و با سابقه ‌ترین پوکربازان ایرانی است که بیش از سب سال در این عرصه فعالیت کرده است. بنابراین به اعتقاد بسیاری از علاقمندان به بازی‌ های پوکر او یکی از افراد با تجربه و مبتکر پوکر می ‌باشد. اما با وجود این که او با حضور در مسابقات مختلف بسیار خوش درخشید در نهایت تصمیم گرفت در سال ۲۰۰۵ و با حضور در مسابقه پوکر سرعتی جهانی اپن از دنیای بازی ‌های کارتی خداحافظ کرده و دیگر به عنوان بازیکن در این رقابت ‌ها حضور نیافت.

تا به امروز کتابی توسط کوروش نژاد منتشر شده است؟

بسیاری از افراد مبتدی و علاقمند به بازی ‌های پوکر کوروش نژاد را جز اساتید و بازیکن‌ های با تجربه این بازی‌ ها می‌ دانند. به همین خاطر به دنبال یادگیری تکنیک ‌ها و فنون این بازیکن برای افزایش مهارت خود می ‌باشند. اما باید گفت که او تا کنون در این زمینه کتاب یا نوشته‌ ای را تالیف و منتشر نکرده است. با این حال فیلم‌ های زیادی از بازی‌ های این پوکر باز در شبکه‌ های یوتیوب موجود است که به راحتی می ‌توان به بررسی و تحلیل دست‌ های کوروش نژاد در هر کدام از بازی‌ ها به خصوص بازی ‌هایی که به پیروزی همراه بوده پرداخت و تکنیک‌ های این بازیکن را یاد گرفت.

سوالات متداول

 1. آیا کوروش نژاد ازدواج کرده است؟

  از این پوکر باز ایرانی هیچ گونه اطلاعات در مورد ازدواج او وجود ندارد. چیزی که مشخص شده این است که وی علاقه ای به افشای زندگی شخصی خود ندارد و سعی می کند همواره بی حاشیه باشد.

 2. کوروش نژاد چند سال دارد؟

  در مورد سن او هم باید گفت اطلاعاتی در دسترس وجود ندارد اما چیزی که مشخص است این بوده که دهه سوم زندگی خود را رد کرده است.

 3. این پوکر باز کجا زندگی می کند؟

  این پوکر باز ایرانی هم اکنون در کشور انگلیس و شهر لندن ساکن است. او چند سالی است که به ایران هیچ سفری نداشته و فعلا هم حرفی از این موضوع نزده است.

 4. کوروش نژاد چند ساله که در این حرفه بازی می کند؟

  این بازیکن نزدیک به ۳۰ سال است که در این حرفه مشغول به فعالیت است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :