Luka Dancic در تاریخ ۲۸ فوریه سال ۱۹۹۹ در لیوبلیانا در اسلوونی به دنیا آمد و هم اکنون ۲۲ سال سن دارد. این بازیکن بسکتبال در پست گارد و مهاجم تیم دالاس ماوریکس با شماره ۷۷ بازی می کند در ادامه به بیوگرافی لوکا دانچیچ می پردازیم.

لوکا دانچیچ کیست؟

لوکا دانچیچ کیست؟

Luka Dancic یک بازیکن بسکتبال در لیگ ان بی ای که با عملکرد حیرت انگیز و بر دسته خود جزو ستارگان این لیگ محسوب می شود. فعالیت خود را در ورزش بسکتبال از سال ۲۰۱۵ آغاز کرد قد و وزن لوکا ۲ متر و ۱۰۴ کیلوگرم یا ۲۳۰ پوند می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به ویکی پدیا Luka Dancic مراجعه کنید.

عکس های لوکا دانچیچ را از کجا ببینیم؟

شما می‌ توانید عکس‌ های Luka Dancic را با جستجویی عناوین کلیدی مانند بهترین بسکتبالیست های جهان، بهترین بازیکن بسکتبال جهان، بهترین بازیکنان بسکتبال جهان، استفن کری در بسکتبال، بسکتبال ملی آمریکا ام وی پی بسکتبال، Luka Dancic در تیم ملی Luka Dancic و همسرش، Luka Dancic و لبران جیمز، بازی Luka Dancic، بهترین حرکات Luka Dancic و زندگینامه Luka Dancic در سایت های معتبر عکس های او را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام لوکا دانچیچ چیست؟

شما می‌ توانید Luka Dancic را در Luka Dancic اینستا و یوتیوب Luka Dancic دنبال کنید و با جست و جو کردن نام این بازیکن در بخش جستجوی این اپلیکیشن‌ ها آدرس او را بیابید و اکانت شخصی او را مشاهده کنید.

جوایز و افتخارات لوکا دانچیچ

از جوایز و افتخارات Luka Dancic می توان به کسب جایزه سال بهترین تازه کار ان بی ای در سال ۲۰۱۸ ، مانی یورو لیگ در سال ۲۰۱۸، کسب عنوان با ارزش‌ترین بازیکن یورولیگ در سال ۲۰۱۸، کسب عنوان با ارزش‌ ترین بازیکن دور چهارم تیم نهایی رو یورو لیگ ۲۰۱۸در سال ، کسب عنوان بازیکن سال یورو اسکار در سال ۲۰۱۹، کسب عنوان با ارزش ‌ترین بازیکن لیگ آ س ب در سال ۲۰۱۸، کسب عنوان قهرمانی در جام بین قاره ‌ای فیفا در سال ۲۰۱۵، کسب عنوان قهرمانی در مسابقات نسل آینده بسکتبال یورو لیگ در سال ۲۰۱۵ و کسب عنوان با ارزش ‌ترین بازیکن مسابقات نسل آینده بسکتبال یورو لیگ در سال ۲۰۱۵ اشاره کرد.

چه حاشیه هایی برای لوکا دانچیچ به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای لوکا دانچیچ به وجود آمد؟

به گزارش خبرگزاری ها در یکی از رقابت های ان بی ای که در آن تیم دالاس ماوریکس با لس آنجلس لیکرز رقابت داشت حاشیه هایی به وجود آمد در این بازی تیم لس آنجلس لیکرز توانست دالاس ماوریکس را شکست دهد و پس از این برد تصاویر جالبی از جدال لبران جیمز بازیکن تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز و لوکا دانچیچ بازیکن ستاره دالاس ماوریکس منتشر شد.

این مطلب را هم بخوانید
ایمریک لاپورته مدافع تنومند منچستر سیتی و تیم ملی اسپانیا

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

لوکا دانچیچ ویکی پدیا از سال ۲۰۱۵ تا سال ۲۰۱۸ در تیم رئال مادرید و سال ۲۰۱۸ تا کنون در تیم دالاس ماوریکس بازی می ‌کند.

همسر این بازیکن کیست؟

هنوز اخبار موثقی در مورد همسر لوکا دانچیچ و ازدواج او در رسانه ها منتشر نشده است.

ملیت این بازیکن

ملیت لوکا دانچیچ اسلوونیایی می باشد و این بازیکن در سال ۲۰۱۸ عنوان ورزشکار مرد سال اسلوونی را هم کسب کرده است.

سوالات متداول

 1. لوکا دانچیچ در چه تاریخی متولد شد؟

  این بازیکن در تاریخ ۲۸ فوریه سال ۱۹۹۹ متولد شد.

 2. Luka Dancic هم اکنون چند سال دارد؟

  این بازیکن هم اکنون ۲۲ سال سن دارد.

 3. لوکا دانچیچ در کدام پست بازی می کند؟

  این بازیکن در پست گارد و مهاجم ریز تک بازی می کند.

 4. Luka Dancic بازیکن کدام تیم لیگ nba است؟

  لوکا بازیکن شماره ۷۷ تیم دالاس ماوریکس می‌ باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :