مدگل یا مدگال یکی از خوانندگان در صنعت رپ می باشد که تا به امروز آهنگ های زیادی را منتشر کرده است. این خواننده جوان و خوش صدا در حقیقت دوست دختر جیدال است. امروزه یکی از دلایل محبوبیت او در فضا مجازی همین رابطه اش با جیدال است.

فهرست مطالب پنهان
از بیوگرافی آتوسا مدگل چه اطلاعاتی به دست می آید؟

جدول مدگل

نام کامل مدگل:آتوسا زمانی رضاییان
تاریخ تولد مدگل:۷ اردیبهشت سال ۱۳۷۴
بهترین آهنگ های آتوسا:بنفش، سرنوشت، زیبای وحشی
حواشی آتوسا مدگل:خیانت به علی جیدال، رابطه با فرشاد سایلنت

از بیوگرافی آتوسا مدگل چه اطلاعاتی به دست می آید؟

در بیوگرافی آتوسا مدگل این نکات را می خوانیم که نام اصلی مدگل، آتوسا است و او نام مدگل را به عنوان اسم مستعارش در صنعت موزیک انتخاب کرده است. او تا قبل از آن که با جیدال وارد رابطه شود، آن قدر ها معروف نبود و ارتباطش با این چهره سبب شد که او هم در فضا مجازی و پلتفرم هایی مانند اینستاگرام به محبوبیت برسد.

سن آتوسا مدگل تا به حال توسط او گفته نشده است و به همین دلیل در هیچ سایتی درباره سن واقعی مدگل، مطلبی منتشر نشده است. حتی در هیچ سایتی درباره تاریخ تولد Madgal هم نظری اعلام نشده است و مخاطبانش هنوز این اطلاعات اولیه را از او ندارند. در جواب سوال مدگل کیست باید گفت مدگال خواننده توانمندی است که تا کنون آهنگ های زیادی را در زمینه رپ فارسی منتشر کرده است.

آهنگ های محبوب مدگل کدامند؟

از این خواننده رپر زن ایرانی تا به حال آهنگ های زیادی منتشر شده است. او صدا و استعداد خوبی در این زمینه دارد و همین موضوع باعث شده است بتواند خیلی زود مخاطبان زیادی را به دست آورد. در لیست زیر به چند مورد از آهنگ های این خواننده محبوب اشاره کرده ایم.

بنفش مدگل

از زیبا ترین آهنگ های Madgal، می توان به آهنگ بنفش اشاره کرد. او این آهنگ را با دوست پسرش، جیدال منتشر کرده است. امروزه می توانید از سایت های معتبر پخش موزیک و همچنین کانال های تلگرامی که در زمینه انتشار موزیک فعالیت می کنند، این آهنگ را دانلود کنید. جیدال و مدگال بنفش را از آهنگ های موفق خود می دانند و در مصاحبه های یوتیوبی و لایو های اینستاگرامی همیشه از این آهنگ یاد می کنند.

سرنوشت مدگل

آهنگ سرنوشت مدگال یکی از بهترین همکاری های این خواننده به همراه جیدال، عرفان پایدار و ایمانمون است. این آهنگ در زمان منتشر شدنش توانست رکورد دانلود را به خودش اختصاص بدهد. امروزه یکی از آهنگ های بسیار محبوب Madgal این آهنگ است و در کنسرت های گروهی آن ها، همیشه خوانده می شود.

زیبای وحشی مدگل

یکی دیگر از آهنگ های زیبا مدگل که به همراه جیدال خوانده شده است، آهنگ زیبای وحشی می باشد. این آهنگ در تاریخ ۳ می سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این آهنگ Madgal را به موزیک رپ معرفی کرد و شهرت مدگل پس از پخش این آهنگ اتفاق افتاد. مدگال زیبای وحشی را نقطه اوج خودش در موزیک رپ می داند.

دسترسی به اینستاگرام مدگال چگونه است؟

مدگال اینستا را به عنوان مرکز اصلی فعالیتش در فضا مجازی قرار داده است. او هر روز در این پلتفرم به انتشار پست و استوری مشغول است. فعالیت اصلی Madgal در فضا مجازی در اکانت های اینستاگرام و یوتیوب وی انجام می گیرد. شما می توانید با جستجو madgalmusic به پیج او در این پلتفرم دسترسی داشته باشید. مدگل تا به امروز بیش از ۴۰۰ هزار فالوور دارد که او را بسیار دوست دارند و همیشه حمایتشان از مدگل را در قالب کامنت و باز نشر موزیک هایش به او ثابت کرده اند.

عکس های Madgal را چگونه ببینیم؟

برای دیدن عکس های این خواننده محبوب راه های زیادی وجود دارد. یکی از این راه ها مراجعه به پیج مدگل در اینستاگرام است. او تقریبا از خودش عکس و استوری منتشر می کند، همچنین مدگل در اینستاگرام فن پیج هایی دارد که به او برای محبوبیت امروزش کمک زیادی کرده اند. بسیاری از هواداران Madgal با منتشر کردن عکس های او، از قدیمی تا جدید به Madgal برای محبوبیتش در این پلتفرم کمک زیادی کرده اند.

مدگال و دوست پسرش جی دال رابطه خوبی با هم دارند؟

مدگال و دوست پسرش جیدال رابطه خوبی با هم دارند؟

Madgal و Gdaal در چند سال اخیر با یکدیگر ارتباط عاشقانه ای دارند. در اصل جیدال باعث شد که Madgal بتواند در موزیک رپ به صورت حرفه ای ظاهر شود. آن ها تا به امروز آهنگ های زیادی منتشر کرده اند و در بسیاری از این آهنگ ها با هم همکاری های خوبی را داشته اند. مخاطبان از شنیدن صدای این دو نفر در کنار هم بسیار خوشحال می شوند و ترکیب صدای این دو را بسیار دوست دارند.

این مطلب را هم بخوانید
هیپ هاپولوژیست دکتر رپ فا به همراه جدیدترین حواشی او

مدگال یوتیوب

مدگل امروزه در یوتیوب و اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. او سعی می کند تا با انتشار موزیک هایش در این دو پلتفرم محبوب، فالووران بیش تری به دست آورد. با این که مدگل به عنوان یک خواننده تازه کار به حساب می آید، اما او خیلی زود متوجه شد که با داشتن یک اکانت در یوتیوب می تواند در آینده از آن کسب درآمد کند. تمام موزیک ویدیو ها و مصاحبه های Madgal در این اکانت موجود هستند. شما می توانید با جستجو نام مدگل در برنامه یوتیوب، پیج او را در این پلتفرم سابسکرایب کنید.

دانلود آهنگ بنفش و مدگال بنفش

قطعه بنفش یکی از بهترین همکاری های مدگل با جیدال است. آن ها توانستند با انتشار این آهنگ به محبوبیت زیادی در بین هوادارانشان برسند. این آهنگ در زمان انتشارش توانست یکی از آهنگ های صدر جدول دانلود قرار بگیرد. امروزه یکی از هایلایت های پیج اینستاگرام Madgal به این آهنگ اختصاص دارد. در زمان انتشار آهنگ بنفش، سایت ها و پیج های معتبر زیادی این آهنگ را منتشر کردند و از‌ آن به عنوان یکی از زیبا ترین آهنگ ها یاد کردند.

حاشیه های مدگال حول چه موضوعاتی است؟

مهم ترین حاشیه زندگی مدگل به رابطه دوستی او با جیدال مربوط می شود. این دو سال های زیادی است که با یکدیگر دوست هستند و در برخی از موارد شایعه جدایی آن ها شنیده می شود. جیدال و مدگل اعلام کرده اند که همیشه عاشقانه هم را دوست دارند و این شایعات هرگز تبدیل به واقعیت در زندگی این دو نفر نخواهد شد.

مصاحبه رسمی با Madgal انجام شده است؟

تا کنون هیچ مصاحبه رسمی با این چهره انجام نشده است. مصاحبه هایی که در اینستاگرام و یوتیوب از Madgal می بینید، تنها حاصل کنار هم قرار دادن لایو های اینستاگرامی او است. در واقع می توان گفت مدگل از طریق این لایو های سعی می کند با مخاطبانش در ارتباط باشد و به پرسش های آن ها پاسخ دهد. امروزه رابطه مدگال و جیدال با یکدیگر بسیار صمیمی است و به همین دلیل آن ها لایو های زیادی را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی به همراه هم منتشر کرده اند.

مدگل و جیدال کجا زندگی می کنند؟

Madgal و دوست پسرش جیدال سعی داشتند تا در ایران بتوانند موزیک کار کنند. آن ها در ایران نتوانستند مجوز های قانونی را تهیه کنند و به همین دلیل به عنوان خوانندگان غیر مجاز شناخته می شدند. پس از مدتی آن ها تصمیم گرفتند به کشور ترکیه بروند و در آن جا موزیک هایشان را منتشر کنند. مدتی بعد آن ها به کشور فرانسه و شهر پاریس رفتند و قرار بود که در آن جا کنسرت هایی نیز برگزار کنند. این کنسرت های در پاریس هرگز برگزار نشدند. Madgal به همراه دوست پسرش جیدال امروزه در شهر تورنتو در کشور کانادا زندگی می کنند.

جاستینا کیست؟ بیوگرافی جاستینا رپر زن ایرانی ساکن سوئد نیز در دسرست شماست!

همکاری این خواننده با گروه پایدار انجام شده است؟

مدگل با گروه پایدار همکاری های خوب زیادی داشته است. امروزه یکی از راه های مشهور شدن در موسیقی، همکاری خوانندگان و به اصطلاح فیت دادن خوانندگان با یکدیگر است. مدگل نیز به این موضوع آگاه است و سعی می کند با خوانندگان و گروه های محبوب موزیک همکاری داشته باشد.

مصاحبه رسمی با Madgal انجام شده است؟

درآمد آتوسا مدگل از یوتیوبش چقدر است؟

مدگال در این سال ها سعی کرده است اکانت یوتیوب فعالی داشته باشد. همان طور که حتما می دانید یوتیوب به تعداد بازدید مشخصی از هر ویدیو، به صاحب آن اکانت درآمد نسبتا خوبی را به عنوان دستمزد در نظر می گیرد. امروزه سلبریتی ها و خوانندگان زیادی سعی می کنند تا با فعالیشان در این پلتفرم به درآمد یوتیوبی برسند. مدگل هم یکی از همین خوانندگان است که از همان اوایل فعالیتش سعی کرده است تا در یوتیوب هم همیشه فعال باشد.

موزیک ویدیو های مدگال چگونه است؟

مدگل از مشهورترین رپرهای ایرانی روی موزیک ها و موزیک ویدیو هایش به شدت حساس است. به گفته خود او، در برخی از این فیلم برداری ها ممکن بود تا ۲۰ بار هم یک صحنه را به طور مجدد فیلم بگیرند. او دوست دارد موزیک ویدیوهای متفاوتی را منتشر کند و از این راه بتواند مخاطبانش را راضی نگه دارد.

نظر خانواده آتوسا درباره رابطه او با جیدال چیست؟

مدگل سال های زیادی است که با جیدال در ارتباط است. آن ها تقریبا از دوران نوجوانی تصمیم گرفتند با هم دوست باشند و در زمینه موزیک همکاری کنند. خانواده مدگل با این ارتباط مخالف بودند و حتی با بیرون کردن مدگل از خانه، در ابتدا می خواستند به این ارتباط خاتمه دهند.

سبک لباس پوشیدن آتوسا مدگل چه نوعی است؟

مدگل روی ظاهر خودش و لباس هایی که می پوشد وقت و حساسیت زیادی دارد. او همیشه سعی می کند با لباس های آراسته که از لحاظ رنگی هارمونی زیبایی دارند، جلوی دوربین ظاهر شود. او همیشه مرتب و منظم است و سعی می کند با پوشش های متفاوت و زیبا و همچنین استفاده از ترکیب رنگ های خاص، مردم را سوپرایز کند.

چرا آتوسا مدگل از جی دال جدا شده است؟

آتوسا در کودکی از انجام کارهایی که برایش جذاب نبود پرهیز می کرد اما در عین حال او علاقه خود را به هنر نشان می داد و از زمانی که خیلی جوان بود شروع به نقاشی کرد. زمانی‌که آتوسا ۸ ساله بود، خانواده‌ اش به استعداد و علاقه او به هنر پی بردند و دوره‌ های آواز سنتی را برای او فراهم کردند. به دلیل تفاوت‌ های آتوسا و هوش او در مقایسه با همسن و سال‌ هایش، او جوان ‌ترین دانش‌ آموز در دوره‌هایی بود که شرکت می‌ کرد.

این مطلب را هم بخوانید
مهدیار آقاجانی کیست؟ دانلود آهنگ های بی کلام مهدیار آقاجانی

به عنوان مثال، او یک دختر ۸ ساله در کلاسی با میانگین دانش آموزان ۲۰-۳۰ ساله بود. در نهایت، به دلیل درک خوبش از موسیقی، توانست به یکی از محبوب ترین خواننده های ایرانی تبدیل شود. آتوسا با علی جی دال که یک رپر و ترانه سرای مشهور ایرانی است در ۱۷ سالگی در تهران قبل از رفتن به دبی آشنا شد.

در همین حین اولین همکاری آن ها شکل گرفت. حاصل این همکاری آهنگ جذاب و شنیدنی قرص ماه در آلبوم زمستون آمد و رفت بود؛ این آهنگ توسط اردلان ساخته شد. با مهاجرت آتوسا به کانادا همکاری او با جی دال ادامه یافت و در همان زمان رابطه عاطفی او با جی دال شکل گرفت و پس از مدتی تک آهنگی به نام وحشی زیبا توسط آن ها منتشر شد.

مدتی بود که خبر هایی در خصوص جدایی آتوسا و جیدال به گوش می رسید؛ اما نمی توان گفت که این خبر ها حقیقت دارد یا خیر، گرچه می‌ دانیم که بر خی از سایت ها و کانال های خبری، شایعاتی در رابطه با آن ها منتشر می کنند اما به نظر می رسد آتوسا و جیدال هنوز هم با هم رابطه دوستانه و صمیمی خود را دارند.

نظر خانواده آتوسا درباره رابطه او با جیدال چیست؟

دوست پسر جدید آتوسا مدگل کیست؟

اگر جزو طرفداران مدگل هستید و همچین جزو افرادی هستید که دوست دارید اخبار و حقایق زندگی مدگل را بدانید باید بگوییم مدتیست خبر هایی در رابطه با دوست پسر جدید مدگل منتشر شده است که طرفداران او کنجکاو هستند بدانند آیا این اخبار صحت دارد یا خیر.

گفته می شود مدگل در روز تولدش شخصی را به عنوان دوست پسرش به طرفدارنش معرفی می کند. اما با این حال در برخی منابع خبری که از او وجود دارد، اخباری مبنی بر اینکه مدگل با او رابطه ندارد نیز وجود دارد.

شناخت بیشتر با دوست پسر جدید ربکا و ماجرای آشنایی آن ها را نیز می توانید از طریق ما دنبال کنید.

آتوسا مدگل مثلث برمودا

یکی از پر بیننده ترین ویدیو های آتوسا به مثلث برمودا مربوط می شد. او در یکی از قسمت های unsolved تصمیم گرفت به دلیل درخواست طرفدارانش به معرفی و بررسی مثلث برمودا بپردازد. در ویدیو های unsolved مدگل برخی تئوری ها و حقایق جالب و گاهی ترسناک را بیان می کند. اگر می خواهید ویدیو مربوط به مثلث برمودا را ببینید و همچنین تمایل دارید کلیپ کامل این ویدیو را مشاهده کنید می توانید به یوتیوب مراجعه کنید و یا ان را از سایت های مربوط به آن ببینید.

آتوسا مدگل سعی کن نخندی

مدگل همیشه به تولید محتوا برای یوتیوب علاقه داشت و با مهاجرت به کانادا فعالیت خود را به عنوان پیشگام یوتیوبر های ایران آغاز کرد. بیشتر مطالب او در یوتیوب ویدیوهای سرگرم کننده و آموزشی است و در اکثر آن ها یوتیوبر های معروف دیگر نیز حضور دارند. محتوای کانال یوتیوب او شامل موضوعات مختلفی مانند طنز، روتین های مراقبت از پوست، معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی، ویدیو هایی با موضوعات جذاب و حیرت انگیز و … است.

یکی از معروف ترین و همچنین محبوب ترین کلیپ های او در یوتیوب سعی ‌کن نخندی است که اکثر مواقع با حضور فرشاد سایلنت می باشد. سعی کن نخندی بسیار جالب و جذاب است که شما می توانید ویدیو های کامل آن را در یوتیوب مشاهده کنید.

این رپر با چه خواننده هایی همکاری کرده است؟

آتوسا زمانی رضاییان که ما او را با نام مدگل می شناسیم، در روز هفتم فروردین ۱۳۷۴ در ایران متولد شده است. او خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و یک بلاگر معروف ایرانی است. او فعالیت رسمی خود را با موسیقی فارسی در سبک پاپ و رپ آغاز کرد. در ادامه چند مورد از معروف ترین همکاری های او را می‌توانید مشاهده کنید.

آهنگ قرص ماه

مدگل اولین همکاری خود را با حضور علی جی دال (ترانه سرا و رپر مشهور ایرانی و عضو گروه پایدار) در آهنگ قرص ماه انجام داد. این آهنگ در آلبوم Winter showed up and left (به فارسی: زمستون آمد و رفت) توسط علی جی دال ۲۰۱۵ منتشر شده است.

آهنگ بنفش

آهنگ بنفش یکی از محبوب ترین آهنگ های مدگل است که آن را با همکاری جیدال خوانده است. آهنگ بنفش پس از انتشار به سرعت مورد توجه طرفداران موسیقی رپ قرار گرفت و به یکی از پر شنونده ترین آهنگ های این هنرمندان تبدیل شد.

دسترسی به اینستاگرام مدگال چگونه است؟

آتوسا مدگل و فرشاد سایلنت

مدگل علاوه بر خوانندگی و فعالیت در زمینه موسیقی همچنین فعالیت های مختلف دیگری به اضافه آنچه در بالا ذکر شد نیز دارد. او ویدیوهای آموزشی و سرگرم کننده را در یوتیوب آپلود می کند و به عنوان یکی از پیشگامان یوتیوب در ایران شناخته می شود. اکثر ویدیو های او بازخورد مثبت طرفدارانش را دارد و در میان آن ها بسیار محبوب می باشد.

یکی از یوتیوبر های دیگر که در میان مردم خصوصا افراد جوان بسیار محبوب و معروف می باشد، فرشاد سایلنت است. او ویدیو های زیادی را به همراه مدگل تهیه می کند و در یوتیوب خود با طرفدارانش به اشتراک می‌گذارد. فرشاد هم مانند مدگل جزو قدیمی ترین و شناخته شده ترین یوتیوبر ها می باشد.

سوالات متداول

 1. نام اصلی مدگل چیست؟

  نام اصلی مدگل، آتوسا است و او نام مدگل را به عنوان اسم مستعارش در صنعت موزیک انتخاب کرده است

 2. مدگل امروزه در کدام شهر زندگی می کند؟

  مدگل به همراه دوست پسرش جیدال امروزه در شهر تورنتو در کشور کانادا زندگی می کنند.

 3. شایعه مهم زندگی مدگل چه بوده است؟

  مهم ترین حاشیه زندگی مدگل به رابطه دوستی او با جیدال مربوط می شود.

 4. نظر خانواده مدگل در رابطه با ارتباط او با جیدال چیست؟

  خانواده مدگل با این ارتباط مخالف بودند و حتی با بیرون کردن مدگل از خانه، در ابتدا می خواستند به این ارتباط خاتمه دهند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :