مائده محمدی بازیگر و مدل ایرانی است که بسیار جذاب و زیبا بوده و به عنوان زیباترین مدلینگ ایرانی داخل کشور در حال فعالیت می باشد. او برای برند های مختفی تبلیغات کرده و بسیار معروف شده است. در ادامه با او به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام بیشتر آشنا خواهیم شد.

مائدی محمدی قبل از عمل

مائدی محمدی قبل از عمل

تقریبا تمامی افراد اینستاگرامی به سراغ عمل های زیبایی می روند تا مخاطب بیشتری جذب کنند و چهره ی به روز تر و باب میل طرفداران داشته باشند. اگر عکس های قبل بعضی از افراد اینستاگرامی و معروف را مشاهده کنید متوجه تغییرات اساسی در چهره آن ها که بر اثر عمل های جراحی زیبایی بوده است می شوید. مائده محمدی مدلینگ جذاب و زیبایی ایرانی هم عمل جراحی انجام داده است اما عکس هایی از قبل از عمل جراحی زیبایی اش در دسترس نمی باشد.

او عمل جراحی زیبایی را در ناحیه ی بینی انجام داده است و از آن جا که امروزه تمام بینی های عمل شده شبیه به هم هستند و تشخیص آن ها کار راحتی است می توان پی برد که مائده محمدی هم این عمل را انجام داده است. اما همان طور که گفتیم عکسی از قبل که هنوز عمل نکرده بود در فضای مجازی منتشر نکرده است.

مائده محمدی و همسرش

مائده محمدی و همسرش

افراد کمی نام مائده محمدی را به گوش شنیده اند و برایشان سوال می باشد که مائده محمدی کیست ؟ اما از طرفی بسیاری از افراد شاهد دختری زیبا و جذاب هستند که در تبلیغات تلویزیونی بازی می کند و در بسیاری از این تبلیغات حاضر شده است و کم تر کسی نام این بازیگر جوان تیزر های تبلیغاتی را می داند و نام مائده محمدی را تا به حال نشنیده اند.

این روز ها افراد زیادی به سراغ مدلینگ و تبلیغات می روند و در صورت داشتن توانایی در این زمینه بسیار موفق خواهند بود. البته داشتن اندام متناسب و چهره ی زیبا یکی از شرط های مهم موفقیت در این زمینه است. با داشتن اندام زیبا و چهره ی زیبا می توان در این زمینه کار های زیادی انجام داد و حتی در اینستاگرام نیز می توان فالور های زیادی به دست آورد و از راه همان اینستاگرام تبلیغات کرده و درآمد کسب کرد. یکی از مدل های زیبا و جذاب ایرانی که در داخل کشور فعالیت دارد مائده محمدی می باشد.

 مائده محمدی بازیگر مدلینگ فعال ایرانی می باشد که در سال ۱۳۷۲ در تهران متولد شده است. او در زمینه ی مدلینگ و بازیگری فعالیت دارد و به عنوان زیباترین مدل فعال در داخل کشور شناخته می شود.

مائده محمدی در زمینه ی مدلینگ بسیار موفق حاضر شده است و در زمینه های زیادی فعالیت می کند او در زمینه ی مدلینگ لوازم آرایش و پوشاک بانوان فعالیت دارد و از آن جا که چهره و اندام زیبایی دارد در این زمینه بسیار موفق بوده است و پیشنهاد های زیادی دریافت کرده است.

یکی دیگر از زمینه های فعالیت مائده محمدی تبلیغات برای شرکت معتبر و بزرگ ال جی می باشد که از طرف آن شرکت به مائده محمدی پیشنهاد بازی در تبلیغ محصولاتشان داده شد و او در این تبلیغات بازی کرده است و همسر مائده محمدی در برخی از این تبلیغات با او هم بازی شده است.

زندگی خصوصی این مدل

زندگی خصوصی این مدل

مائده محمدی چند سالی می شود با همسرش ازدواج کرده است و همسرش نیز در کار مدلینگ فعالیت دارد و هر دو همکار می باشند و در این زمینه بسیار به هم کمک می کنند. در تمامی عکس های مائده محمدی در کنار همسرش بسیار عاشقانه به تصویر کشیده شده است و ظاهرا آن ها رابطه ی خوب و صمیمی با هم دارند. هر چند که اینستاگرام فضایی را ایجاد کرده است که از دور و از روی ظاهر عکس ها و فیلم ها می توان راحت قضاوت کرد و آن روی دیگر زندگی افراد را ندید اما در تمامی عکس ها این دو بسیار آرام و مهران به نظر می رسند.

این مطلب را هم بخوانید
پیش بینی بازی زنیت در لیگ برتر روسیه با بونوس 200 درصد

بنابراین به طور خلاصه در مورد بیوگرافی مائده محمدی باید گفت که این مدل جذاب و زیبای ایرانی به نام مائده محمدی در زمینه ی مدلینگ فعالیت دارد و متولد سال ۱۳۷۲ در تهران می باشد و از سال ۱۳۹۷ تا کنون مشغول فعالیت در زمینه ی مدلینگ و کار های تبلیغاتی می باشد و با سامان نایبی که یک مدلینگ و بازیگر تیزر های تبلیغاتی است ازدواج کرده است و تنها فیلمی که مائده محمدی بازی کرده است فیلم مانکن می باشد. وی چهره ی دلنشین و بسیار زیبایی دارد و  عمل زیبایی زیادی انجام نداده است و باید گفت چشمان رنگی اش مال خود او می باشد و مائده محمدی بدون لنز نیز دارای چشمان رنگی و زیبایی می باشد.

مائده محمدی در سریال مانکن

مائده محمدی در سریال مانکن

اخیرا سریال جذاب و زیبایی از شبکه ی خانگی پخش می شد و در روز های شنبه به دست مردم می رسید. این سریال به کارگردانی حسین سهیلی زاده ساخته شده بود. مانکن نام این سریال نمایش خانگی است که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد. در این سریال بازیگران بزرگی مانند نازنین بیاتی، مریلا زارعی، امیرحسین آرمان، حسین پاکدل، رضا توکلی، محمد رضا فروتن، الهام پاوه نژاد، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی، نفیسه روشن، فرزاد فرزین و … بازی می کردند که او هم در یکی دو سکانس این فیلم بازی کرده است.

در این فیلم رضا توکلی نقش مرد ثروتمندی را بازی می کرد که کار های خلاف نیز انجام می داد و دختر جوانی را به وسیله ی سفته و به زور وادار به ازدواج با خود کرده بود که نقش آن دختر را او بازی کرده بود. آن سکانس ها آن قدر کوتاه بودند که کمتر کسی چهره ی آن دختر جذاب و زیبا را به یاد خواهد داشت اما باید دانست که بازیگر آن نقش همان مدل جذاب و زیبای ایرانی یعنی مائده محمدی بوده است.

با این که این سکانس ها در برابر کل سکانس های سریال مانکن ساخته حسین سهیلی زاده بسیار کوتاه بود اما نشان داد که مائده محمدی در بازیگری هم نیز موفق خواهد بود و علاوه بر چهره ی زیبا در بازیگری نیز توانا بوده و از پس آن خوب برخواهد آمد. به جزء نقش پری ماه در سریال مانکن مائده محمدی بازی دیگری نداشته است و بیشتر در کار های تبلیغاتی و مدلینگ فعالیت دارد.

مائده محمد و سامان نایبی

مائده محمدی و سامان نایبی

سامان نایبی یکی از مدلینگ های جذاب ایرانی است که در تبلیغات زیادی بازی کرده است و به واسطه ی همین کارش با مائده محمدی آشنا شده و آشنایی آن ها منجر به ازدواج شده است.

این مطلب را هم بخوانید
مارال فردین کیست ؟ بررسی رابطه مارال و امیر تتلو در اینستاگرام

مائده محمدی و همسرش سامان نایبی با یک دیگر در محل کارشان آشنا شدند و با یک دیگر ازدواج کردند و هم اکنون نیز هر دو به فعالیت های مدلینگ و تبلیغات خود مشغول هستند. آن ها زندگی آرام و عاشقانه ای دارند و در کار ها به هم بسیار کمک می کنند و در صفحه ی اینستاگرام خود عکس های زیادی با هم می گذارند و به واسطه ی صفحه ی فعال و جذاب و بدون حاشیه ای که دارند توانسته اند فاور های زیادی جمع کنند و افراد زیادی آن ها را دنبال می کنند و برای شان کامنت گذاشته و نظرات خود را به آن ها می گویند. وی و همسرش سامان نایبی در چندین تبلیغ با هم هم بازی شده اند و تبلیغات شرکت بزرگ و معتبر ال جی را با هم بازی کرده اند.

فیلم هایی که مائده بازی کرده است

بسیاری از افرادی که چهره و اندام زیبا دارند می توانند به راحتی وارد عرصه ی بازیگری بشوند و در فیلم های مختلفی نقش آفرینی کنند. بسیاری از شما باید سریال مانکن را دیده باشید که شنبه ها از شبکه خانگی پخش می شد و افراد زیادی این سریال را دنبال می کردند و منتظر بودند که بدانند در نهایت این سریال چگونه تمام می شود و مخاطبان زیادی را جذب کرده بود.

در این سریال بازیگران بزرگی همچون نازنین بیاتی، مریلا زارعی، امیرحسین آرمان، حسین پاکدل، رضا توکلی، محمد رضا فروتن، الهام پاوه نژاد، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی، نفیسه روشن، فرزاد فرزین بازی می کردند که در کنار نقش های آن ها نقش کوچکی به نام پری ماه وجود داشت که همسر یک خلافکار بود که به زور تن به این ازدواج داده بود. مائده محمدی کسی بود که این نقش را بازی می کرد و این تجربه ی بازیگری اولین و آخرین تجربه ی بازیگری او حساب می شود و در فیلم دیگری بازی نکرده است و تمام نقش های او کوتاه و در تبلیغات تلویزیونی و … بوده است.

سوالات متداول

سوالات متداول درباره مائده محمدی

  1. مائده محمدی کیست ؟

    به طور خلاصه در مورد وی باید گفت که این مدل جذاب و زیبای ایرانی به نام مائده محمدی در زمینه ی مدلینگ فعالیت دارد و متولد سال ۱۳۷۲ در تهران می باشد و از سال ۱۳۹۷ تا کنون مشغول فعالیت در زمینه ی مدلینگ و کار های تبلیغاتی می باشد و با سامان نایبی که یک مدلینگ و بازیگر تیزر های تبلیغاتی است ازدواج کرده است و تنها فیلمی که مائده محمدی بازی کرده است فیلم مانکن می باشد.

  2. مائده محمدی مدلینگ و بازیگر در چه فیلمی بازی کرده است ؟

    در سریال خانگی مانکن

  3. همسر مائده محمدی کیست ؟

    سامان نایبی همسر مائده محمدی می باشد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]