مهتاب فود مشهورترین بلاگر ایرانی است که به رستوران های سطح کشور می رود غذاهای آن را امتحان می کند و در پیج خود تبلیغ می کند و از این راه درآمد دارد. وی در این کار خیلی ماهر است با مشاهده کلیپ های او می توان دریافت که چه مهارتی دارد او طوری غذا ها را تبلیغ می کند و از آن تعریف می کند که اگر میلی به غذا نداشته باشید در لحظه احساس گرسنگی می کنید.

مهتاب فود کیست؟

مهتاب فود کیست؟

مهتاب فود بانوی اصیل ایرانی است که به عنوان تست کننده غذا و صرفا برای تبلیغ به رستوان های سطح کشور می رود و طوری در کلیپ هایش آن غذا را تبلیغ می کند که در لحظه احساس ضعف کنید بله همینطور ماهرانه حتی او در یکی از کلیپ هایش چنان از کله پاچه تعریف می کند که هر کسی از دختران آن کلیپ را مشاهده کرده عاشق کله پاچه شده است. برای مشاهده کلیپ های او می توانید به پیجش که در ادامه می گوییم سر بزنید.

بیوگرافی مهتاب فود

مهتاب متولد ۱۷ ام بهمن ماه سال ۱۳۷۵ است. وی با این که تستر رستوران است اما اصلا چاق نیست و وزن او ۶۸ کیلوبا قد ۱۷۳ است البته کار او بی تاثیر نبوده و در طول یکسال یعنی از آغاز کار هشت کیلو اضافه کرده اما به شدت نگران است که اضافه وزن نداشته باشد و ورزش می کند.

اینستاگرام مهتاب فود فعال است؟

مهتاب فود در اینستاگرام فالوور بسیار زیادی قریب ۴۶۰ هزار فالوور دارد امنیت پیج او در دست شاهرخ کیاوش است. او تمام رستوران هایی که رفته در قالب پست تبلیغ کرده و پست هایش به ۴۴۶ رسیده است. مهتاب با فالوور هایش بسیار خوب برخورد می کند و با آنها احساس صمیمیت می کند اما هیچ وقت جزئیاتی برای فالوورها از زندگی و خودش نگفته است فقط چیزهایی که جنبه تبلیغ یا فان و یا تفریح با دوستان خود داشته در قالب استوری به نمایش گذاشته است.

عکس های مهتاب فود را در کجا ببینیم؟

مهتاب فود عکس های زیادی در صفحه اینستاگرام خود گذاشته است که هرکدام با آرایش متفاوت و لباس های بسیار زیباست. بیشتر عکس های او را می توانید فقط در پیجش ببینید چون در مرورگر ها عکس زیادی از او نیست و جالب است که همه عکس هایش خودش تنهاست و همسرش با او نیست.

درآمد مهتاب فود چقدر است؟

مهتاب فود درآمد بسیار بالایی از این تبلیغ ها در فضای مجازی دارد هر تبلیغ استوری برای فالو کردن صفحه اینستاگرام افراد مختلف ۳ تا ۴ میلیون دریافت می کند و برای پست هایی که به رستوران ها می رود تا ۱۰میلیون می گیرد و مهتاب فود در این حیطه کاری بسیار موفق است و بازخورد های خیلی خوبی می گیرد. هر پست یا استوری که می گذارد بسیار با دقت است همه نکات ریز و درشت را بازگو می کند و همین باعث پیشرفت در کارش شده است. برای بررسی دقیق تر از درآمد این فرد می توانید به مقاله درآمد بلاگرها توجه داشته باشید.

حاشیه های مهتاب فود

حاشیه های مهتاب فود

مهتاب فود یکی از حاشیه هایی که دارد عمل زیبایی است او در سن پایین عمل زیبایی بینی را انجام داده و بر این اعتقاد است هر چیزی که ایراد دارد باید درست شود و گفته است اگر باز ایرادی ببینم حتما درستش می کنم و حاشیه دوم اسم و فامیل و شهر محل زندگی اوست که در هیچ کجا درج نکرده است و مورد سوم اینکه حدود یکسال است ازدواج کرده ولی هیچ عکسی از همسرش منتشر نکرده است وی می گوید همسرم به علت شغل حساسی که دارد معذورم از پخش عکس اش و او را پنهان کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
هیچکس پدر رپ فارسی است؟ بیوگرافی سروش لشکری و همسرش

مصاحبه با مهتاب فود

سوالاتی که از مهتاب فود پرسیده شد از جمله: تا حالا شده از کامنت های بدی که برایت می گذارند بخواهی از این کار دست بکشی؟ مهتاب در پاسخ گفت هرگز. من کارمو خیلی دوست دارم و مگه میشه به خاطر علایق و منطق کسی کارتو بزاری کنار آنقدر باید قوی باشی هیچی از پا درت نیاره، حرف که مهم نیست…

با غفور(همسرش) چه طور آشنا شدید؟ اول کدومتون اعتراف کردید عشقو؟ وی در پاسخ گفت با غفور از طریق ۲ تا از دوستای مشترکمون آشنا شدیم، اول غفور اعتراف کرد چون اول اون عاشق شد.

چرا اسم خودتون رو گذاشتین صحنیه و همسرتونو غفور؟ مهتاب فود گفت یه شب داشتیم فیلم چوکوروا می دیدیم بعد غفور (همسرم ) به شوخی بهم گفت صحنیه(صحنیه خدمتکاره تو این فیلم خیلی با مزه اس) ما هم از اون موقع دیگه برامون یه جنبه فان داشت.

عکس همسرتونو چرا نمیذارین و چند وقته ازدواج کردین؟وی گفت من متاهلم و یک سال ازدواج کردم، متاسفانه همسرجان که بهش می گم غفور دوست نداره که عکسشو یا چهره تو اینستا و فضای مجازی بذارم چون سیستم کارش طوری هست که این امکان رو نداره…

آیا این فود بلاگر ازدواج کرده است؟

مهتاب فود یک سال است که ازدواج کرده است ولی هیچ اسم و عکسی از همسرش منتشر نکرده است. مهتاب در بعضی از کلیپ هایش مادرش هست و آشپزی می کند پدرش فوت شده است و تا مدتی از کار دست کشید.

مهتاب فود و همسرش

مهتاب فود در این یک سالی که ازدواج کرده است هیچ عکس و اسمی از همسرش را به اشتراک نگذاشته است و همه هوادارنش را در کنجکاوی خود باقی گذاشته است و وقتی از او سوال می کنند چرا عکس همسرت را نمی گذاری می گوید چون خودش دوست ندارد و شغلش طوریست که این امکان را ندارد. جالب تر اینکه همسرش صفحه ایستاگرام هم ندارد اما همیشه پشتیبان مهتاب بوده است.

لایو های مهتاب فود

مهتاب فود چون ارتباط خوبی با فالوور هایش دارد هر وقت لایو می گذارد عده زیادی در لایو او حضور دارند. معمولا افرادی که از او سوال می پرسند تا جایی که بتواند با رویی گشاده پاسخ می دهد.

سوتی های مهتاب فود

سوتی های مهتاب فود

مهتاب فود در استوری که داشت آشپزی می کرد و منتشر کرد اجاق گازش تمیز نبود و به او گفتند مگر شما روزانه اجاق گازتونو تمیز نمی کنید؟ در جواب باخنده گف وااا معلومه که نه کی حال داره آخه و طبیعی کرد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی مهدی قائدی + بررسی رقم قرداد و اخلاف سنی اش با همسرش

هزینه تبلیغات mahtab food چقدر است؟

هزینه تبلیغ مهتاب فود برای تبلیغ پیج ها هر استوری بازه ۳ تا ۴ میلیون است و برای پست هایی که در رستوران تست می کند و تبلیغ ۱۰میلیون می گیرد که گاها شاید بسته به وقتی که می گذارد بیشتر هم شود او در تبلیغ هایش چنان با ولع و اشتها غذا می خورد و از مزه آن تعریف می کند که هرکس سیر هم باشد اشتهایش باز می شود و هوس می کند گاهی وقت ها کاربران به او اعتراض می کنند و می گویند افرادی که وضغیت مالی خوبی ندارند هوس می کنند و تقصیر توست اما او در پاسخ می گوید شما حق دارید اما این شغل من است و اینکه افرادی که اینستا دارند و بسته اینترنتی ۵۰ هزار تومانی می خرند پس پول خرید یک ساندویچ را دارند. وی بسیار هنر ویژه ای در این کار دارد و همیشه هر تبلیغی که می کند کارفرما از او رضایت کامل دارند.

آیا شغل اصلی مهتاب تبلیغات است؟

بله مهتاب فود به اندازه ای که از تبلیغات پول در می آورد دیگر نیازی به شغل دیگر ندارد. او در راستای همین تبلیغات فعالیت می کند و بسیار از کارش راضی است وهمسرش هم او را حمایت می کند. مهتاب با اینکه تازه فعالیت خود را شروع کرده است اما به طرز چشم گیری در بین رقیبان پیروز است شاید علت این موفق بودن خاکی بودن اوست. وی چنان با فالوور ها راحت است که حتی از تست دادن برای کرونا هم کلیپ گذاشته با این که هیچکس حاضر نیست از آن تست از خود فیلم منتشر کند. او دارای روحیه ای حساس است و زمانی که پدرش فوت شد او یک مدتی افسرده شد ولی دوباره فعالیت خود را آغاز کرد.

 • اگر این مقاله برایتان مفید واقع شده است و این سوال برایتان وجود دارد که چگونه بلاگر شویم می توانید از این لینک راه نمایی های لازم را در دسترس داشته باشید.
سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا مهتاب فود ازدواج کرده است؟

  مهتاب نزدیک یکسال است ازدواج کرده است.

 2. آیا مهتاب فود بخاطر شغلش اضافه وزن دارد؟

  او اصلا اضافه وزن ندارد و همیشه ورزش می کند تا چاق نشود.

 3. چرا مهتاب فود عکس از همسرش منتشر نمی کند؟

  همسر مهتاب خوشش نمی آید و به علت شغلش قادر به پخش عکس او نیست.

 4. اگر روزی به او بگویند تو در حیطه کاری ات موفق نیستی و باید بیای بیرون عکس العملش چیست؟

  مهتاب فود با تمام احترامی که برای افراد قائل است هرگز قبول نمی کند چون براین اعتقاد است نظر اشخاص متفاوت است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :