مندی وکیلی یکی از مدل ها و سلبریتی های اینستاگرام می باشد‌، این مدل پر حاشیه ی ایرانی خواهر آنا وکیلی است و به همراه خواهرش در شهر لندن به عنوان مدل مشغول به کار هستند. در سال گذشته به دلیل حاشیه های ایجاد شده برای این دو مدل ایرانی با دو تا از بازیکن های تیم ملی فوتبال کشور بر میزان شناخته شدن آن ها در میان کاربران فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی افزوده شد. در این مقاله قصد معرفی مندی وکیلی را داریم و به بررسی ارتباطش با مهدی طارمی و رامین رضاییان خواهیم پرداخت، پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

فهرست مطالب پنهان
مندی وکیلی کیست

مندی وکیلی کیست؟

مندی وکیلی خواهر آنا وکیلی یکی از مدل‌ های پر حاشیه و جنجالی ایرانی است که همراه با خواهر خود به کشور انگلستان مهاجرت کرده است. او در حال حاضر در شهر لندن به فعالیت های مدلینگ مشغول می باشد؛ این مدل جذاب ایرانی در اینستاگرام شهرت فراوانی دارد و تعداد دنبال کننده های صفحه ی آن به بیش از ۲۵۰ هزار نفر می‌ رسد. خواهران وکیلی در ابتدا به کشور قطر مهاجرت کرده بودند اما پس از مدتی با گرفتن ویزای انگلستان در این کشور ساکن شدند.

بررسی رابطه مندی وکیلی و مهدی طارمی

ماجرای رابطه ی مندی وکیلی و مهدی طارمی، بازیکن مطرح و موفق فوتبال کشور ایران به حدود یک سال گذشته بر می گردد. یعنی زمانی که این دو بازیکن با استعداد و موفق تیم ملی فوتبال کشور ایران به همراه یک دیگر به دبی سفر کرده بودند. آن ها در جریان این سفر مهدی طارمی و رامین رضاییان در صفحه های اینستاگرام خود استوری ها و پست های فراوانی از سفر خود به دبی با مخاطب ها و دنبال کننده های خود به اشتراک گذاشتند.

در همین زمان مندی وکیلی به همراه خواهرش آنا وکیلی به دبی سفر کرده بود و این خواهران مدل ساکن انگلستان در صفحات اینستاگرام خود لایوهایی برگزار کردند که نشان می‌ داد آنها در دبی هستند. در یکی از استوری هایی که آنا وکیلی منتشر کرده بود تصویر مهدی طارمی و رامین رضاییان در پشت آنا وکیلی مشاهده شد. به این ترتیب خبر ارتباط خواهران وکیلی با دو بازیکن مطرح فوتبال کشور به تیتر اول رسانه های اجتماعی و خبرگزاری های ورزشی آن روزها تبدیل شد.

در همین مدت تعداد دنبال کننده های صفحه های شخصی مندی وکیلی و خواهرش در اینستاگرام به شدت افزایش پیدا کرد. این حاشیه‌ سازی‌ ها و جنجال ها تا جایی ادامه پیدا کرد که حراست وزارت ورزش و کمیته ی اخلاق فدراسیون فوتبال ایران نیز در این موضوع دخالت کرد و پرونده ای برای این دو بازیکن موفق فوتبال کشور تشکیل شد. این کمیته به بررسی عکس‌ های منتشر شده و گمانه‌ زنی‌ های پیرامون سفر مشترک این دو بازیکن تیم ملی فوتبال به همراه دو مدل جنجالی و پر حاشیه ی ایرانی ساکن انگلستان می پرداخت.

بررسی رابطه مندی وکیلی و مهدی طارمی

انضباطی شدن ماجرا برای مهدی طارمی و رامین رضاییان

کمیته ی اخلاق فدراسیون فوتبال کشور ایران اعلام کرد که در صورتی که حاشیه سازی ها و گمانه زنی های کاربران شبکه‌ های اجتماعی و فضاهای مجازی در خصوص ارتباط و سفر مشترک مهدی طارمی و رامین رضاییان با مندی وکیلی و آنا وکیلی صحت داشته باشد. برخورد قانونی مناسبی با آن ها صورت خواهد گرفت و از شرکت کردن در تعداد مشخصی از بازی های تیم ملی فوتبال کشور ایران محروم خواهند شد.

مندی وکیلی و رامین رضاییان

همان طور که در تیتر قبل تر هم به این موضوع اشاره شد ماجرای ارتباط مهدی طارمی و رامین رضاییان با مندی وکیلی و خواهرش آنا وکیلی در دبی به اثبات نرسید. علی رغم حاشیه‌ سازی‌ ها و جنجال های پیش آمده برای این دو بازیکن موفق تیم ملی فوتبال کشور به دلیل عدم اثبات این ادعا محرومیتی از بازی‌ های تیم ملی فوتبال برای آن دو ایجاد نشده است. این موضوع به شهرت خواهران وکیلی در شبکه‌ های اجتماعی و فضاهای مجازی بسیار افزوده است.

مندی وکیلی و رامین رضاییان

خواهران وکیلی در اینستاگرام

مندی وکیلی در مقایسه با خواهر خود یعنی آنا وکیلی در میان کاربران اینستاگرام از شهرت و محبوبیت کم تری برخوردار می باشد، تعداد دنبال کننده های صفحه ی رسمی مندی وکیلی در اینستاگرام در مقایسه با آنا وکیلی کم تر است. به گونه ای که صفحه ی رسمی اینستاگرام این مدل جنجالی و پر حاشیه ی ایرانی حدود ۲۵۰ هزار نفر دنبال کننده دارد. شما می توانید با مراجعه به صفحه ی شخصی این مدل ایرانی در اینستاگرام عکس های مندی وکیلی را در این پیج مشاهده کنید.

مندی وکیلی در صفحه ی رسمی اینستاگرام خود حدود ۵۳۵ عکس و ویدیو از خودش منتشر کرده است؛ محتوای صفحه ی اینستاگرام این مدل پر حاشیه ی ایرانی بیش تر در ارتباط با لایف استایل و زندگی شخصی خواهران وکیلی می باشد. فعالیت مندی وکیلی در شبکه‌ های اجتماعی و فضاهای مجازی تنها به فضای اینستاگرام محدود نشده است و این مدل جنجالی ایرانی به همراه خواهرش آنا وکیلی یک کانال یوتیوب به نام وکیلی سیستر نیز دارند.

این دو خواهر مدل ایرانی در این کانال یوتیوب از طریق بارگذاری ویدیوهای خود و تبلیغات به مقداری درآمد دست پیدا می‌ کنند. اگر به صفحه رسمی مندی وکیلی در اینستاگرام مراجعه کنید با مشاهده ی عکس های این مدل جنجالی و زیبای ایرانی متوجه می شوید که این مدل های جنجالی ایرانی عمل های جراحی زیبایی بسیاری که بر روی بدن و صورت خود انجام داده اند که از جمله مهم ترین این عمل های جراحی زیبایی می توان به لیفت گونه ها، تزریق ژل به لب‌ها و عمل زیبایی بینی اشاره کرد.

البته عمل‌ های زیبایی مندی وکیلی و خواهرش تنها به جراحی صورت محدود نشده است و به نظر می رسد که آن ها عمل های پیکر تراشی نیز انجام داده‌ اند. حاشیه سازی ها و جنجال های بسیاری که در ارتباط با خواهران وکیلی ایجاد شده است نقش بسیار مهمی در به شهرت رسیدن و شناخته شدن این دو مدل ساکن کشور انگلستان در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی علی الخصوص فضای اینستاگرام داشته است.

همان طور که در قسمت های قبل تر گفته شد پس از ماجرای ارتباط آنا وکیلی و مندی وکیلی با دو بازیکن برتر تیم ملی فوتبال کشور ایران یعنی مهدی طارمی و رامین رضاییان، بر تعداد دنبال کننده های صفحه های شخصی این دو خواهر مدل در اینستاگرام افزوده شد. به گونه ای که تعداد دنبال کنندگان صفحه ی شخصی آنا وکیلی در اینستاگرام از یک میلیون نفر نیز پیشی گرفت؛ امروزه حاشیه‌ سازی‌ ها نقش بسیار مهمی در به شهرت رسیدن افراد در فضاهای مجازی مانند اینستاگرام دارد.

منبع درآمد این مدل ایرانی از کجاست؟

مندی وکیلی بخش بیش تری از درآمد خود را از راه تبلیغات در صفحه ی رسمی اینستاگرام خود و نیز مدلینگ تأمین می‌ کند؛ او خواهر آنا وکیلی می باشد که یک سایت شرط بندی و پیش بینی بازی های ورزشی را مدیریت می‌ کند؛ مندی وکیلی در کنار خواهرش آنا وکیلی یک کانال در یوتیوب به نام وکیلی سیستر را مدیریت می کند و از این طریق به درآمد قابل قبولی دست می یابد.

همان طور که می دانید مدلینگ یک درآمد ثابت و مشخص ندارد زیرا کار کردن در این شغل به صورت پروژه‌ ای می باشد و مدل ها بسته به اینکه در چه تعدادی از این پروژه ها و چه برندهایی همکاری داشته باشند به درآمد می رسند. از طرفی یوتیوب نیز به ازای تعداد مشخصی از بازدید ویدیوهایش به کاربران خود مقداری دست مزد می دهد البته به شرطی که تماشاگران آن ویدیو، ویدیوی مربوط را تا انتهای آن تماشا کرده باشند و تبلیغات ابتدایی را رد نکرده باشند. شما می توانید کانال یوتیوب مندی وکیلی و آنا وکیلی را در یوتیوب دنبال کنید.

این مطلب را هم بخوانید
داوود هزینه و وحید خزایی دو سلبریتی پر حاشیه فضای مجازی

اگر تا به حال به صفحه ی رسمی آنا وکیلی در اینستاگرام مراجعه کرده باشید، در قسمت بیوی این صفحه آدرس سایتی را می‌بینید که در آن به فروش محصولاتی همچون لباس زنانه مشغول هستند؛ این سایت در اختیار آنا وکیلی و خواهرش مندی وکیلی می‌باشد و خود آنا وکیلی به عنوان مدل تمام محصولات این سایت را عکس برداری کرده است؛ این سایت یکی از منبع درآمدهای اصلی خواهران وکیلی می باشد.

اینستاگرام مندی وکیلی در چه مواردی می باشد؟

اینستاگرام مندی وکیلی در چه مواردی می باشد؟

شما می توانید با وارد کردن نام mandi_vakili در قسمت جست و جوی اینستاگرام عکس ها و کلیپ های او را ببینید، او عکس های متفاوتی نسبت به سایر افراد معروف در صفحه خود می گذارد و بعد از مهاجرت به انگلیس به کار مدلینگی به همراه خواهرش مشغول شده اند، آن ها مدل پوشیدن لباس زیر می باشند و با فالوو کردن پیجشان و دیدن عکس هایشان متوجه این موضوع خواهید شد.

امروزه این شغل و منتشر کردن این گونه عکس ها بازدید های قابل توجهی می خورند. او توانسته با عکس هایی که از خود به صورت نیمه برهنه در پیجش می‌گذارد مخاطبان و فالوورهای زیادی جذب کند. گفته می‌شود او با سلبریتی ها و شاخ های مجازی زیادی رل زده که در این راستا می توان به جنجالی که در فضای مجازی به پا شد و خبری که در اینستاگرام غوغا کرد گفته می‌ شد که او با مهدی طارمی که یکی از فوتبالیست های معروف و موفق در ایران می باشد رل زده و در مهمانی ها و جشن ها با همدیگر حضور پیدا می‌کنند اشاره کرد.

اما گفته می‌ شد که این خبر یک شایعه و دروغ است که کاربران فضای مجازی برای طارمی درست کرده اند که چندی نگذشت که با انتشار عکس هایی از مهدی طارمی در کنار مندی این دروغ ها به واقعیت پیوست. عکس ها و کلیپ های زیادی از آن ها در فضای مجازی پخش شد که باعث شده است آن ها از این را به معروفیت بیشتری برسند و فالوورهای زیادی جذب کنند. شاید برای شما نیز سوال پیش بیاید مندی وکیلی ویکی پدیا به چه معنا می باشد؟ به این معنا می باشد که شما می‌توانید عکس‌ های او را در این سایت پیدا کنید. و از خبرها حواشی که درباره او در فضای مجازی پخش شده مطلع شوید.

در این سایت نیست بسیاری از افراد از او تعریف کرده‌ اند و او بیان کرده از شغلم راضی هستند؛ اما افراد زیادی نیز وجود دارند که می گویند این شغل مناسب یک بانوی ایرانی نیست. این برهنگی نیز موجب سرافکندگی ایران و ایرانی می‌شود. همان گونه که می  توان با بی حجابی به معروفیت رسید با پاکدامنی و حجاب کامل هم نیز می‌ شود به درآمد زایی و معروفیت و موفقیت رسید و حتماً نباید لخت شد تا فالوورهای زیادی جذب کرد و مخاطبان زیادی داشت.

عکس آنا و مندی وکیلی چگونه است؟

شما می توانید با سرچ کردن نام وی در اینستاگرام گوگل تلگرام کانال و پیج او را ببینید و از عکس‌ها و خبرهایی که در آن منتشر می‌کند مطلع شوید. آن ها عکس های کاملا متفاوت با سایر کاربران فضای مجازی در پیجشان منتشر می کنند که با فالوو کردن پیج آن ها می توانید عکس هایشان را ببینید و متوجه اینکه چه عکس های نامناسبی از خود منتشر می کنند بشوید.

او نیز می‌ گوید من از کاری که انجام می دهم خیلی راضی هستم و از وقتی که این شغل را شروع کرده ام توانسته ام معروف شوم و درآمد خیلی خوبی کسب کنم. البته که او برای تبلیغ کردن و مدلینگ لباس زیر مشغول به کار است و گذاشتن چنین عکس هایی اصلا عجیب نیست. آدرس پیج مندی وکیلی mandi_vakili می باشد که شما می توانید با وارد کردن این اسم در قسمت جست و جوی اینستاگرام پیج وی را پیدا کنید و با فالوو کردن پیجش جزو فالوورهای او شوید و اگر مایل بودید عکس ها و کلیپ هایش را لایک کنید و برایش کامنت های مثبت بگذارید تا در این راه موفق تر باشد و برندهای معتبر و مختلف و جدیدتری را معرفی کند.

مندی وکیلی با چه برند هایی کار کرده است؟

وی با برندهای مختلفی کار کرده که توانسته از این راه به درآمد میلیاردی برسد او در این راه بسیار موفق بوده. عکس‌ها و تبلیغاتی که به همراه خواهرش انجام می‌دهد بازدیدهای فراوانی می خورند او شیک ترین لباس ها را تبلیغ می‌کند که باعث می شود مخاطبان زیادی جذب کند وی می‌گوید تمام برندهایی که تبلیغ می کنم یکی از بهترین برندها در جهان می باشند. اگر هدف شما این است که بدانید او چه برندهایی را بیشتر تبلیغ می کند می توانید به پیج اینستاگرامش سری بزنید تمام برندهایی که او معرفی می‌کند را فالوو کنید و از این برندها خریداری کنید.

مندی وکیلی و دن بیلزریان

مندی وکیلی و دن بیلزریان چه عکسی با هم گرفته اند؟

وی با انتشار عکس‌های متعددی در کنار هنرپیشه ها و افراد معروف توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند عکسی که در کنار دن بیلزریان گرفت و آن را در پیجش به اشتراک گذاشت و همین عکس باعث شد که تعداد فالوورها و مخاطبان او به سرعت افزایش یابد و خیلی معروف تر شود. البته تمام کسانی که در فضای مجازی فعالیت می‌ کنند می‌دانند که باید چه عکس ها و کلیپ هایی به اشتراک بگذارند تا بیشتر لایک بخورد و توجه افراد زیادی را به خود جلب کند تا فالوورهایشان افزایش یابد و معروف‌ تر شوند.

حاشیه های مندی وکیلی به چه صورت است؟

همان طور که همه ما می‌ دانیم کسانی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند حواشی بسیار زیادی دارند؛ اما گاهی آن ها خودشان این حواشی را می‌سازند تا فالوورهای زیادی جذب کنند. مندی نیز یکی از آن افراد است که حواشی زیادی برای خود ساخته و با توجه به اینکه عکس های متعددی در کنار دوست پسرهایش گرفته است باعث شده تا در اینستاگرام غوغا به پا کند. او می گفت که با دن بیلزریان دوست شده و قرار است با هم ازدواج کنند که چندی نگذشت که دروغی که گفته بود فاش شد و همه متوجه شدند که این خبرها را منتشر کرده تا مخاطبان و فالوورهایش را افزایش دهد و از این راه نیز به درآمد زایی برسد. او نیز توانست با انتشار این خبر فالوورهای زیادی جذب کند؛ اما اکثر فالوورهای قدیمی اش او را فالو کردند و گفتند به نظر نمی‌ رسد که پول انقدر ارزش داشته باشد که به خاطرش با آبرویت بازی کنید.

مندی وکیلی کجاست؟

وی زمانی که در ایران زندگی می کرد هیچ معروفیتی نداشته و هیچ کس او را نمی شناخت و بعد این که از ایران خارج شد و با انتشار عکس هایی از خود و خواهرش در صفحه اینستاگرام توانست به معروفیت و به اصطلاح شاخ شدن در فضای مجازی برسد. او در زمینه مدلینگ فعالیت می‌کند و توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و هم اکنون در کشور انگلیس زندگی می‌کند و در آنجا از طریق مدلینگی و اینستاگرام و سایت های شرط بندی که راه اندازی کرده به درآمد زایی برسد. او می‌گوید از بچگی دوست داشتم آنقدر معروف شوم تا هر جا که اسم من می آید همه مرا را بشناسند و هم اکنون به آرزوی بچگی اش رسیده و بیشتر کسانی که در فضای مجازی و اینستاگرام فعالیت می کنند او را می شناسند.

خانواده مندی وکیلی در کجا زندگی می کنند؟

خانواده مندی وکیلی در کجا زندگی می کنند؟

گفته می‌ شود خانواده‌ او در تهران زندگی می‌کنند اما او به همراه خواهرش از ایران به کشور انگلیس مهاجرت کرده اند و هم اکنون در آنجا زندگی می کنند. گفته می‌شد که او با خانواده خود به مشکل خورده اند و رابطه خوبی ندارند به همین دلیل ترجیح داده تا آن ها را ترک کند و مستقل شود. او به همراه خواهر خود در زمینه مدلینگی فعالیت می‌کنند که بسیار موفق بوده و توانسته با معرفی کردن برندهای مختلف به درآمد زایی زیادی برسد او می‌گوید من از یک راه به درآمد زایی نمی رسم بلکه از طریق اینستاگرام و راه اندازی سایت های شرط بندی هم  کسب درآمد می کنم.

این مطلب را هم بخوانید
سلبریتی های رئالی در ایران و جهان که به صورت جدی این تیم را دنبال می کنند

تبلیغات مندی وکیلی چگونه می باشد؟

وی با پوشیدن لباس‌ های زیر و تبلیغ کردن آن ها در پیج خود توانسته در این راه موفق باشد و توجه افراد زیادی را جلب کند و از این راه به درآمد میلیاردی برسد.

مصاحبه با مندی وکیلی در چه موضوعی است؟

او در مصاحبه هایش می‌ گوید اگر من در ایران زندگی می کردم به موفقیتی که امروزه به آن دست یافته ام به هیچ وجه نمی رسیدم و انقدر که الان معروف و مشهور شده ام نبودم. بهتر است که بگویم ایران جایی است که نمی گذارد تا استعدادهایت را شکوفا کنی و به هر کاری که مورد علاقه ات می باشد و دوست داری آن را ادامه دهی نمی رسید. او می گوید من ایران را خیلی دوست دارم و تنها دلیلی که باعث شد تا مهاجرت کنم این است که نمی توانستم به خواسته ها و کارهایی که دوست داشتم برسم.

یوتیوب مندی وکیلی

یوتیوب مندی وکیلی

در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از شخصیت های حوزه مد صحبت کنیم. مندی وکیلی یک ایرانی است که در دوران جوانی خود به همراه خانواده به غرب سفر کرده است و بهتر بگوییم مقیم آنجا شده است. وی چند سالی می شود که در انگلستان و در شهر لندن زندگی می کند. وی در یوتیوب فعالیت های گسترده ای داشته و ویدئوها و تصاویر بسیاری از وی در یوتیوب وجود دارد.

مندی وکیلی یک مدلینگ است که در تمامی حوزه های مد لینگ فعالیت دارد و بیشتر از همه در حوزه فشن کار می کند. وی با عکاس های بسیاری رابطه دارد و تصاویر بسیار زیادی از او در شبکه های مجازی وجود دارد. وی یک خواهر دارد به نام آنا وکیلی که او هم در همین حوزه فعالیت می کند و هر دو با هم رابطه خوبی دارند و در مورد کارهایی که می خواهند در حوزه کاری خود انجام دهند همیشه با یکدیگر مشورت می کنند.

خواهر مندی یک سایت شرط بندی راه انداخت و بعد از مدتی کارش بالا گرفت و درآمد خوبی به جیب زد. مندی وقتی موفقیت آنا را در این زمینه دید از او کمک خواست تا یک سایت شرط بندی به نام خودش راه اندازی کند. آنا با این کار موافقت کرد و مندی وکیلی با کمک خواهرش توانست یک سایت به نام مندی بت راه بیندازد.

مندی دوست ندارد کسی از زندگی گذشته و خانوادگی او در ایران اطلاعاتی داشته باشد به همین دلیل هیچ گونه اطلاعی از گذشته او در دست نیست. وی یکی از شاخ های اینستاگرام است و فالوورهای زیادی دارد و می توان گفت بیشتر در آمد وی از همین راه است. زمانی شایعه شده بود که مندی با مهدی طارمی و رامین رضاییان فوتبالیست رابطه دارد و این موضوع بازتاب زیادی از سوی کاربران داشت.

مندی در پیج اینستای خود از بیشتر لحظات زندگی خود لایو می گذارد تا فالوورهایش او را دنبال کنند. زمانی که در لاوی هتل در حال ضبط یک ویدئو در کنار خواهرش بوده است در پشت سر او طارمی و رضاییان نشسته بودند که به طور تصادفی در لایو مندی دیده شدند. این ویدئو باعث ایجاد شایعه شد.

دقیقا همان شب در این هتل بازی های کازینویی انجام شد و همین مسئله دوباره پیش آمد و طارمی و رضاییان در استوری مندی و خواهرش دیده شدند. این امر باعث شد که حواشی بیشتری در این زمینه اتفاق بیفتد و به این شایعه بیشتر دامن زده شود تا جایی که کار به دخالت فدراسیون فوتبال کشیده شد تا واقعیت را روشن کند و رابطه بین این دو بازیکن فوتبال و مندی و خواهرش را روشن کند.

این موضوع توسط فوتبالیست ها تکذیب و رد شد. فدراسیون نیز حرف آن ها را قبول کرده و بودن آن ها در کنار هم را در یک مکان امری تصادفی اعلام کرد. این مدلینگ محبوب حدود ۳۰۰ هزار دنبال کنند دارد. وی با برندهای معتبری مانند دیور، گوچی و چندین برند معتبر دیگر نیز همکاری می کند.

این مدل زیبا و خوش استایل ایرانی در مصاحبه ای که داشته اعلام کرده که عاشق ایران هستم، اما ایران بستر مناسبی برای رسیدن به آرزوهایم نبود. من از کودکی دوست داشتم آدم معروفی شوم تا همه من را بشناسند. می توانم بگویم به آرزوی بچگی ام دست پیدا کرده ام و خیلی خوشحال هستم.

دوست پسر فعلی مندی وکیلی کیست؟

گفته شده که مندی وکیلی با افراد زیادی رابطه داشته است. از جمله این افراد می توان به مهدی طارمی و آرمین رضاییان اشاره کرد. افراد مشهور معمولا دارای روابط بسیاری هستند و این امر بیشتر در حوزه کاری است. مندی وکیلی نیز به خاطر شهرت و آوازه اش با افراد بسیاری رابطه دارد.

این مدل چه عمل های زیبایی داشته است؟

این مدل چه عمل های زیبایی داشته است؟

تمام کسانی که در حوزه مدلینگ کار می کنند بدون استثنا عمل های زیبایی داشته اند. مندی نیز در طی این سال ها عمل های زیبایی داشته است. در مدلینگ تنها داشتن اندام زیبا ملاک نیست بلکه باید چهره و فیس زیبایی هم داشته باشید تا در کارتان موفق تر باشید. داشتن یک رژیم غذایی مناسب می تواند به داشتن تناسب اندام زیبا کمک کند و این موضوع در این روزها دغدغه بسیاری از جوانان و علی الخصوص دختران جوان است که به دنبال داشتن اندامی زیبا هستند و برای تحقق این امر به هر استفاده از هر دارویی اقدام می کنند.

ماشین مندی وکیلی چیست؟

این چهره و سلبریتی مشهور اینستاگرام از طریق مدلینگی و سایت شرط بندی خود ثروت زیادی به دست آورده است. پس این امری واضح است که از هر وسیله یا امکاناتی بهترین آن را داشته باشد. با گذشت تنها دو سال از راه اندازی سایت، مندی مشتریان و مخاطبین زیادی به دست آورده است و سایت وی جزو پردرآمدترین سایت های موجود است.

این مدل با دن بیلزریان رابطه داشته است؟

مندی با دن بیلزریان پوکر باز مشهور نیز رابطه دارد و عکس های بسیار زیادی در کنار او گرفته است. یکی از دلایل شهرت وی دن بیلزریان است. تصاویر زیادی از دن و مندی در فضای مجازی وجود دارد. دن بیلزریان یکی از موفق ترین و پول دارترین بازیکنان پوکر است. وی اموال زیادی داشته اما از بازی پوکر نیز ثروت زیادی به دست آورده است.

ناگفته نماند وی لقب دختر بازترین مرد جهان را دارد که توانسته در مدت ۱۲ روز با ۱۶ دختر رابطه برقرار کند.‌ در این مقاله در مورد مندی وکیلی مدلینگ ایرانی مقیم انگلیس صحبت کردیم. اطلاعات زیادی از وی در دسترس نیست و ما سعی کردیم هر گونه خبری از این مدلینگ محبوب وجود دارد را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. از این که وقت ارزشمند خود را با سایت ما می گذرانید از شما سپاس گزاریم. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید.

سوالات متداول

 1. مندی وکیلی در حال حاضر در کدام کشور زندگی می کند؟

  مندی وکیلی به همراه خواهرش آنا وکیلی ابتدا به کشور قطر مهاجرت کرده‌ بودند، آن ها پس از مدتی زندگی در این کشور توانستند به کشور انگلستان مهاجرت کنند و در حال حاضر در شهر لندن زندگی می کند.

 2. ارتباط مندی وکیلی و مهدی طارمی و رامین رضاییان چیست؟

  حدود یک سال گذشته جنجال های بسیاری پیرامون ارتباط این دو خواهر مدل ایرانی با مهدی طارمی و رامین رضاییان و سفر مشترک آن ها به دبی در شبکه‌ های اجتماعی و خبرگزاری های ورزشی منتشر شده بود.

 3. مندی وکیلی درآمد خود را چگونه کسب می کند؟

  مندی وکیلی از طریق کانال یوتیوب مشترک خود با آنا وکیلی و همچنین سایت فروش محصولات پوشاک خود به کسب درآمد می رسدY هم چنین درآمد اصلی این شخص از فعالیت در حوزه مدلینگ به عنوان مدل می باشد.

 4. آدرس صفحه ی شخصی مندی وکیلی در اینستاگرام چیست؟

  آدرس صفحه ی شخصی او در اینستاگرام mandivakili می باشد که بیش از ۲۵۰ هزار نفر از کاربران اینستاگرام صفحه ی شخصی او را در اینستاگرام دنبال می کند.

۵/۵ - (۳ امتیاز)